Znam Zhukovskiy rus 17 June Znamenskiy Memorial, Meteor Stadium Men 100 m Wind: 3




Yüklə 21.21 Kb.
tarix25.04.2016
ölçüsü21.21 Kb.
Znam Zhukovskiy RUS 17 June

Znamenskiy Memorial, Meteor Stadium

Men

100 m Wind: 2.3

1 Rytis Sakalauskas LTU 27 Jun 87 10.08 0.159

2 Ramil Guliyev TUR 29 May 90 10.15 0.198

3 Aleksandr Brednev RUS 12 Feb 88 10.19 0.153

4 Antoine Adams SKN 31 Aug 88 10.22 0.141

5 Vitaliy Korzh UKR 5 Oct 87 10.26 0.179

6 Mikhail Idrisov RUS 21 Jun 88 10.28 0.126

7 Ainsley Waugh JAM 17 Sep 81 10.29 0.219

8 Aleksandr Khyutte RUS 29 Sep 88 10.40 0.128

Heats

Heat 1 Wind: 2.0

1 Vitaliy Korzh UKR 5 Oct 87 10.36 PB

2 Ramil Guliyev TUR 29 May 90 10.37

3 Antoine Adams SKN 31 Aug 88 10.37

4 Aleksandr Khyutte RUS 29 Sep 88 10.52 SB

5 Maksim Polovinkin RUS 18 Jun 90 10.61

5 Yevgeniy Kotlyarov RUS 11 Nov 86 10.61

7 Vyacheslav Kolesnichenko RUS 1 Feb 90 10.63 SB



Heat 2 Wind: -0.1

1 Aleksandr Brednev RUS 12 Feb 88 10.19 PB

2 Rytis Sakalauskas LTU 27 Jun 87 10.23

3 Ainsley Waugh JAM 17 Sep 81 10.28

4 Mikhail Idrisov RUS 21 Jun 88 10.34 SB

5 Konstantin Petryashov RUS 16 Dec 84 10.53

6 Aleksandr Vashurkin RUS 3 Sep 86 10.58 SB

7 Anton Olefir RUS 13 Nov 87 10.74 SB



400 m

1 Vladimir Krasnov RUS 10 Aug 90 46.15 0.298

2 Donald Sanford ISR 5 Feb 87 46.19 0.279

3 Volodymyr Burakov UKR 6 May 85 46.91 0.265

4 Maksim Aleksandrenko RUS 11 Mar 85 47.05 0.262

5 Lev Mosin RUS 7 Dec 92 47.11 0.256

6 Yuriy Trambovetskiy RUS 27 Jun 87 47.20 0.208

7 Nicklas Hyde DEN 5 Jun 86 47.24 0.278

8 Jacob Riis DEN 24 May 84 48.08 0.158

Race B

1 Aleksey Kenig RUS 15 Aug 90 46.77 SB 0.236

2 Sergey Petukhov RUS 22 Dec 83 46.80 SB 0.156

3 Artem Vazhov RUS 16 Feb 91 47.12 0.248

4 Roman Smirnov RUS 2 Sep 84 47.13 0.266

5 Yegor Kibakin RUS 17 Apr 92 47.41 0.181

6 Ivan Babich RUS 19 Nov 90 47.91 0.186

7 Dzmitry Paluyan BLR 25 Apr 86 47.96 0.332



800 m

1 Oleksandr Osmolovych UKR 8 Oct 85 1:46.87 SB

2 Esrael Awoke ETH 5 Apr 94 1:46.89 PB

3 Stepan Poistogov RUS 14 Dec 86 1:47.08

4 Ivan Nesterov RUS 10 Feb 85 1:47.57

5 Ivan Tukhtachev RUS 12 Jul 89 1:47.64

6 Oleg Sidorov RUS 7 Jun 90 1:47.70 PB

7 Vitalij Kozlov LTU 5 Mar 87 1:47.78

8 Oleh Kayafa UKR 4 Apr 89 1:48.11

9 Halit Kılıç TUR 1 Mar 92 1:48.88 SB



1500 m

1 Abiyot Abinet ETH 10 May 89 3:40.02

2 Kemal Koyuncu TUR 25 Jan 85 3:41.76 SB

3 Nikolay Chavkin RUS 22 Apr 84 3:41.96 PB

4 Oleksandr Borysyuk UKR 9 Dec 85 3:42.64

5 Dmitriy Nizelskiy RUS 6 Nov 86 3:42.74

6 Tiidrek Nurme EST 18 Nov 85 3:43.12 SB

7 Aleksey Kharitonov RUS 5 Jan 91 3:43.16 PB

8 Ruslan Maleyev RUS 23 Aug 86 3:43.74

9 Ilgizar Safiulin RUS 9 Dec 92 3:44.43

10 Roman Maleyev RUS 23 Aug 86 3:44.89

11 Marc Tolstikhin RUS 22 May 89 3:45.24

12 Andreas Bueno DEN 7 Jul 88 3:47.10

13 Vyacheslav Shalamov RUS 8 Jul 89 3:47.56 PB

14 Stanislav Anishchenko RUS 21 Aug 82 3:49.53

15 Johan Walldén SWE 24 Jul 87 3:49.69

16 Ion Luchianov MDA 31 Jan 81 3:51.52

Long jump

1 Aleksandr Menkov RUS 7 Dec 90 8.06 0.0

2 Pavel Shalin RUS 6 Mar 87 7.94 0.0 SB

3 Aleksandr Petrov RUS 19 Aug 86 7.92 -0.5 SB

4 Pavel Karavayev RUS 27 Aug 88 7.84 -1.4

5 Povilas Mykolaitis LTU 22 Feb 83 7.80 -1.3

6 Sergey Nikolayev RUS 1 Sep 87 7.57 -0.6 SB

Triple jump

1 Aleksey Fyodorov RUS 25 May 91 16.55 -0.3

2 Aliaksei Tsapik BLR 4 Aug 88 16.48 -1.0

3 Peder P. Nielsen DEN 13 Sep 88 16.23 0.4

4 Yevgeniy Zhukov RUS 3 Jan 89 15.61 0.7

5 Sergey Sutygin RUS 2 May 87 15.58 1.4

6 Teymur Abbasov AZE 12 Mar 85 15.50 0.0

7 Sergey Dolbunov RUS 19 Aug 83 14.66 1.2



Hammer

1 Igor Vinichenko RUS 11 Apr 84 77.29

2 Kirill Ikonnikov RUS 5 Mar 84 76.57

3 Dmitriy Velikopolskiy RUS 27 Nov 84 73.01

4 Aleksey Korolyov RUS 5 Apr 82 71.55

5 Denis Lukyanov RUS 14 Jul 89 71.40

6 Yevgeniy Aydamirov RUS 11 May 87 67.23

7 Sergey Chekomasov RUS 5 Aug 89 64.18

8 Mikalai Bashan BLR 18 Nov 92 63.94

Sergey Litvinov RUS 27 Jan 86 NM



Javelin

1 Ivan Zaytsev UZB 11 Nov 88 85.03 PB

2 Valeriy Iordan RUS 14 Feb 92 80.85 PB

3 Aleksey Tovarnov RUS 20 Jan 85 77.04 SB

4 Igor Sukhomlinov RUS 13 Feb 77 77.01 SB

5 Uladzimir Kazlou BLR 20 Apr 85 76.60

6 Ainārs Kovals LAT 21 Nov 81 71.55

7 Viktor Goncharov RUS 9 May 91 70.99

8 Aleksandr Kharitonov RUS 19 Jul 90 70.68 SB

Women

200 m Wind: -0.3

1 Yuliya Gushchina RUS 4 Mar 83 22.95 SB 0.206

2 Tameka Williams SKN 31 Aug 89 22.96 0.181

3 Yelizaveta Savlinis RUS 14 Aug 87 23.16 0.147

4 Natalya Rakacheva RUS 16 Apr 88 23.68 0.249

5 Katsiaryna Hanchar BLR 30 Aug 88 24.08 0.201

Yuliya Chermoshanskaya RUS 6 Jan 86 DNF 0.246

Race B Wind: 1.8

1 Olga Belkina RUS 23 Aug 90 22.90 PB

2 Yuliya Katsura RUS 28 May 83 23.09 PB

3 Yekaterina Vukolova RUS 10 Aug 87 23.59 SB

4 Marina Panteleyeva RUS 16 May 89 23.71 SB

5 Yekaterina Kuzina RUS 28 Jun 91 23.96 PB

6 Anna Babicheva RUS 10 Jul 87 24.06

400 m

1 Lyudmila Litvinova RUS 8 Jun 85 51.76 0.310

2 Joanne Cuddihy IRL 11 May 84 51.98 0.254

3 Kseniya Vdovina RUS 19 Apr 87 52.37 SB 0.241

4 Yuliya Terekhova RUS 20 Feb 90 52.96 0.395

5 Yevgeniya Subbotina RUS 30 Oct 89 53.25 0.187

6 Marina KarnaushchenkoRUS 2 Oct 88 53.69 0.267

7 Yevgeniya Isakova RUS 27 Nov 78 54.02 SB 0.358



Race B

1 Olga Tovarnova RUS 11 Apr 85 52.64 PB 0.245

2 Tatyana Veshkurova RUS 23 Sep 81 52.72 0.329

3 Liliya Molgacheva RUS 2 Mar 90 52.76 0.267

4 Yulia Yurenya BLR 27 May 92 53.22 SB 0.217

5 Aleksandra Bulanova RUS 10 Jun 89 53.51 SB 0.197

6 Yekaterina Shestakova RUS 3 Apr 85 55.37 0.345

1500 m

1 Yekaterina Poistogova RUS 1 Mar 91 4:00.11 PB

2 Yelena Soboleva RUS 3 Oct 82 4:01.14

3 Yekaterina Martynova RUS 6 Aug 86 4:02.75 SB

4 Alfiya Muryasova RUS 3 Oct 88 4:08.91 SB

5 Natallia Kareiva BLR 14 Nov 85 4:10.59

6 Tetyana Petlyuk UKR 22 Feb 82 4:11.58 SB

7 Poļina Jeļizarova LAT 1 May 89 4:13.96 PB

8 Gulnara Galkina RUS 9 Jul 78 4:15.80

9 Tuğba Karakaya TUR 16 Feb 91 4:22.15

10 Daryia Barysevich BLR 6 Apr 90 4:36.66

Yuliya Krevsun UKR 8 Dec 80 DNF



100 m hurdles Wind: 0.6

1 Alina Talay BLR 14 May 89 12.79 PB 0.190

2 Olga Samylova RUS 4 Jan 86 12.82 PB 0.171

3 Tatyana Dektyareva RUS 8 May 81 12.96 SB 0.146

4 Yuliya Kondakova RUS 4 Dec 81 13.03 0.176

5 Yekaterina Galitskaya RUS 24 Feb 87 13.16 0.145

6 Mariya Aglitskaya RUS 20 Jun 91 13.37 0.159

7 Anastasiya Solovyova RUS 18 Feb 85 13.57 0.155

Sonata Tamošaitytė LTU 26 Jun 87 DNF 0.188

Heats

Heat 1 Wind: 1.3

1 Alina Talay BLR 14 May 89 12.83

2 Yuliya Kondakova RUS 4 Dec 81 13.03

3 Yekaterina Galitskaya RUS 24 Feb 87 13.22

4 Sonata Tamošaitytė LTU 26 Jun 87 13.23

5 Viktoriya Gappova RUS 27 Jan 84 13.50 SB

6 Mariya Aglitskaya RUS 20 Jun 91 13.37

Heat 2 Wind: 1.5

1 Olga Samylova RUS 4 Jan 86 12.84

2 Tatyana Dektyareva RUS 8 May 81 13.02

3 Anastasiya Solovyova RUS 18 Feb 85 13.27 SB

4 Aleksandra Antonova RUS 24 Mar 80 13.39

5 Yevheniya Snihur UKR 7 Mar 84 13.43



400 m hurdles

1 Irina Davydova RUS 27 May 88 54.61

2 Nikolina Horvat CRO 18 Sep 86 57.27

3 Darya Korableva RUS 23 May 88 57.37

4 Svetlana Gogoleva RUS 11 Dec 86 57.63

5 Vera Rudakova RUS 20 Mar 92 57.81

6 Anastasiya Korshunova RUS 17 May 92 58.00

7 Stine Tomb NOR 27 Aug 86 58.59

8 Yekaterina Kuzmenko RUS 5 Jan 88 60.19

High jump

1 Tonje Angelsen NOR 17 Jan 90 1.95 NUR

2 Irina Gordeyeva RUS 9 Oct 86 1.95 SB

3 Mirela Demireva BUL 28 Sep 89 1.92 PB

4 Tatyana Mnatsakanova RUS 25 May 83 1.89 SB

5 Yuliya Kostrova RUS 20 Aug 91 1.86

6 Oksana Starostina RUS 1 Apr 88 1.83

7 Margarita Mazina RUS 7 Jul 95 1.75 PB



Shot

1 Anna Avdeyeva RUS 6 Apr 85 19.54 SB

2 Irina Tarasova RUS 15 Apr 87 18.67

3 Anna Omarova RUS 3 Oct 81 18.20

4 Olesya Sviridova RUS 28 Oct 89 17.81

5 Yevgeniya Solovyova RUS 28 Jun 86 17.66

6 Alena Kopets BLR 14 Feb 88 17.47

7 Hanna Samolyuk UKR 13 Jan 88 15.46



Hammer

1 Tatyana Lysenko RUS 9 Oct 83 75.48

2 Gulfiya Khanafeyeva RUS 4 Jun 82 73.48

3 Yipsi Moreno CUB 19 Nov 80 72.40

4 Anna Skydan UKR 14 May 92 71.53

5 Tracey Andersson SWE 5 Dec 84 67.56

6 Nina Volkova RUS 26 Aug 84 63.42

7 Éva Orbán HUN 29 Nov 84 63.08



8 Yelena Rigert RUS 2 Dec 83 61.06

Mariya Bespalova RUS 21 May 86 NM


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azrefs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə