TariHİnde yapilan denetleme raporuna ithafenYüklə 5.97 Kb.
tarix16.04.2016
ölçüsü5.97 Kb.
16.11.2015 TARİHİNDE YAPILAN DENETLEME RAPORUNA İTHAFEN


  1. BAHSİ GEÇEN KARARLARIN, KARA DEFTERİNE ELLE YAZILMA ZORUNLULUĞU OLMAYIP HEPSİNİN KARAR NUMARALARI ÜZERİNDE YAZMAKTADIR. TARİH İLE BAHSEDİLEN KARARLAR 31.05.2015 TARİHİNDE YAPILAN OLAĞAN ÜSTÜ GENEL KURULDA ONAYLANMIŞ OLUP, YÖNETİMİN KİMİN TARAFINDAN YAPILACAĞI MADDE SADECE KARAR DEFTERİNDE DEĞİL TAPU KAYITLARINDA DA YER ALMAKTADIR.

  2. KARTLI GEÇİŞ SİSTEMİ İÇİN TOPLANAN PARALAR İLE İLGİLİYE FİRMAYA ÖDENEN FATURULARI DENETİM KURULUNA SUNMUŞ BULUNMAKTAYIM. BU FATURALAR ARASINDA KESİNLİKLE BİR FARKLILIK YOKTUR. DEMİRBAŞ PARASI OLARAK YANSITILAN TUTAR İLE İLGİLİ KONUYU OCAK AYINDAKİ GENEL KURUL TOPLANTISINDA DETAYLI OLARAK AÇIKLACAĞIM. AYRICA ÖDEME YAPAN KAT MALİKLERİNE BİLGİSAYAR ORTAMINDA KESİLEN FATURALARI YETERSİZ BULUNMASINA KARŞILIK, ELLE MAKBUZ KESİLİP POSTA KUTULARINA BIRAKILMIŞTIR.

  3. SİTE İÇİN ALINAN TEKLİFLERDE MAİL OLARAK ALDIĞIMIZ TEKLİFLER YASAL OLARAK SAYILDIĞINDAN ÜZERLERİNDE ISLAK İZMA BULUNMAMAMKTADIR.

  4. YÖNETİM GİDERİ ADI ALTINDA YAPILAN ÖDEME GENELKURULDA ALINMIŞ BİR KARAR OLUP, HERKEZİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ GİBİ YÖNETİCİYE HİZMETİ İÇİN ÖDENEN AYLIK BİR ÖDEMEDİR.

  5. HAVUZ KİMYASALLARI İÇİN SİM HAVUZ FİRMASI İLE ÇALIŞMA SEBEBİMİZ, BU HAVUZU ONLARIN YAPMASI VE KULLANIM BAŞLADIKTAN SONRA DAHİ BAZI EKSİKLERİMİZE ÜCRET TALEP ETMEDEN GELMELERİDİR. AYRICA ÖDENEN FATURALARI TOPLANTI SIRASINDA BİLGİLRİNİZE SUNMUŞTUM.

  6. KARAR DEFTERİNDE YAZILAN KAPICILARA YAPILAN DAİRE TAHSİSİ BİR ZORUNLULUK OLMAYIP, TAMAMEN KURALLARA UYGUN ŞEKİLDEDİR VE İNŞAAT PROJESİNDEDE BELİRTİLMİŞTİR. KAPICI ARKADAŞLARIN ÖDENEN ELEKTRİK VE SU FATURALARI İÇİN İSTEDİĞİNİZ GENEL KURUL KARARI OLMAYIP, ÖDENMEMESİ İÇİNDE BİR KARAR BULUNMAMAKTADIR. AYRICA BU ARKADAŞLAR BUGÜNE KADAR BU FATURALARI HİÇ SUİSTİMAL ETMEDİĞİ İÇİN BU FATURALARI GENEL KURULA KADAR ÖDEMEYE DEVAM EDECEĞİM.

  7. YÖNETİM PLANININ 2. MADDESİNDE YAZAN 36 BAĞIMSIZ BÖLÜM YAZISI BİR DAKTİLO HATASI OLUP, SİZİNDE İYİ BİLDİĞİNİZ GİBİ TAPU KAYITLARDA VE YÖNETİM PLANIN SON SAYFASINDA DOĞRUSU VARDIR. BU HATA ARZU ETTİĞİNİZ GİBİ YÖNETİM PLANININ 1. MADDESİNİ GEÇERSİZ KILACAK BİR HATA DEĞİLDİR.

  8. KARTLI GEÇİŞ SİSTEMİ İLE TOPLANTI SIRASINDA VEYA SONRASINDA KESİNLİKLE KARTSIZ GEÇİŞ YAPILACAKTIR DİYE BİR SÖZ VERMEDİM.

  9. USULLERE UYGUN OLMAYAN BİR ORTAMDA YAPTIĞINIZ DENETİM SIRASINDA HİÇBİR FATURAYA BAKMADAN SADECE EKSİK ARAMAYA GELMENİZ, UYARILARIMA RAĞMEN BU ŞEKİLDE VE ORTAMDA DENETLEME YAPMAYA ÇALIŞMANIZ TARAFIMDAN ÜZÜNTÜ İLE KATŞILANMIŞTIR.

GÜLEÇ TERAS SİTE YÖNETİMİ
Kataloq: dosya
dosya -> Bunlari biLİyor musunuz?
dosya -> İLİ : ankara ay-yil : AĞustos 2009 tariH : 07/08/2009 KÖTÜLÜĞÜ İYİLİkle gidermek muhterem Müslümanlar
dosya -> ŞƏR’İ suallara cavab
dosya -> Eylemler cümlede iş, oluş, kılış, hareket durura bildiren sözcüklerdir. Eylemler tek başlarına kullanılamazlar; bu nedenle eylem kök ya da gövdesi, zaman ve kişi kavramı kazanarak anlam ve anlatım sağlanır
dosya -> 30 aylik akp iktidari döneminde gerçeklestirilen, 60 ak yolsuzluk dosyasi
dosya -> T. C. İ Stanbu L cumhuriyet başsavciliğI
dosya -> Kamil ocak spor kompleksi alani plan değİŞİKLİĞİne iLİŞKİn kent konseyi raporu
dosya -> Bildiriler S. Atak, N. Acarkan, V. Gürkan, G. Bulut
dosya -> Sivi öLÇÜleri-1 ÇEVİreliM ÖĞreneliM
dosya -> Uzunluk öLÇÜleri -1

Yüklə 5.97 Kb.

Dostları ilə paylaş:
Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azrefs.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

gir | qeydiyyatdan keç
    Ana səhifə


yükləyin