Student Info Chelyabinsk State University




Yüklə 104.95 Kb.
tarix25.04.2016
ölçüsü104.95 Kb.

Team


Student Info

Chelyabinsk State University
ChelGU

Evgeny Tihonov

Sergey Madzhuga

Viktor Kudryavzev

Coach

Leptchinski, Mikhail

Izhevsk State Technical University
Izhevsk STU 1

Alexander Skidanov

Alexey Kuzyakov

Yuri Gubin

Coach

Tarasov, Vladimir

Co-coach

Ruslan Kovychev

Izhevsk State Technical University
Izhevsk STU 2

Anton Chudinovskih

Evgeniy Kuzyakov

Victor Kamashev

Coach

Tarasov, Vladimir

Co-coach

Ruslan Kovychev

Izhevsk State Technical University
Izhevsk STU 3

Anton Zylyov

Jura Tabolin

Sergey Irisov

Coach

Tarasov, Vladimir

Co-coach

Boris Nagaev

Kurgan State University

Evgeny Valeev

Semyon Semyonov

Alexey Mayer

Coach

Olga Predeina

Magnitogorsk State Technical University

Eugene Krylov

Nikita Vayner

Rustam Yuzmukhametov

Coach

Vadim Torchinsky

Magnitogorsk State University
Magnitogorsk SU 1

Anton Vorobyov

Eugen Davydov

Maxim Sorokin

Coach

Ilya Portnov

Nizghniy Tagil Social Pedagogical State Academy

Sergey Dydoladov

Vladimir Muravyev

Alexander Ardyntsev

Coach

Maria Ushakova

Nizhnevartovsk Institute of Economics and Law (branch)TyumSU
NIEL

Alexander Ardyntsev

Denis Kalashnikov

Mitrofan Shaev

Coach

Victor Menshchikov

Orenburg State Pedagogical Universiry
Orenburg SPU1

Liya Shabakaeva

Oksana Lemeshkova

Olga Kechina

Coach

Alexander Shukhman

Orenburg State Pedagogical Universiry
Orenburg SPU2

Anton Vetoshnikov

Artur Tagirov

Egor Kovyazin

Coach

Alexander Shukhman

Orenburg State University
Orenburg SU 1

Alexey Rybalkin

Artem Snigirev

Maxim Shevchenko

Coach

Alexander Shukhman


Team


Student Info

Orenburg State University
Orenburg SU 2

Anton Rykov

Petr Polezhaev

Sergey Maryin

Coach

Alexander Shukhman

Perm State Technical University
Perm STU 1

Aleksandr Dodolev

Aleksandr Tarasov

Semien Lebedev

Coach

Vladimir Gladkov

Perm State Technical University
Perm STU 2

Dmitriy Menshikov

Sergey Khudenkikh

Vadim Shylov

Coach

Vladimir Gladkov

Perm State University
Perm SU 1

Andrey Khlyzov

Mikhail Klimov

Pavel Ponomarev

Coach

Elena Yu. Nikitina

Co-coach

Yuriy Aidarov

Perm State University
Perm SU 2

Alexey Krayev

Andrey Durakov

Mikhail Okunev

Coach

Elena Yu. Nikitina

Co-coach

Yuriy Aidarov

Perm State University
Perm SU 3

Andrey Serovikov

Dmitry Sergeev

Valentin Tchurekov

Coach

Elena Yu. Nikitina

Co-coach

Yuriy Aidarov

Sarapul Polytechnical Institute
Sarapul TI Team

Alexey Kuzyakov

Nicolay Butorin

Sergey Ochshepkov

Coach

Michail Maximov

South Ural State University
SUrSU #1

Andrey Kargapolov

Maksim Galkin

Vitaly Belokobylskiy

Coach

Andrey Demidov

South Ural State University
SUrSU #2

Aleksandr Barvinskiy

Andrey Shponko

Dmitriy Terzi

Coach

Andrey Demidov

South Ural State University
SUrSU #3

Anton Postnikov

Artyom Kuleshov

Danil Zhelnov

Coach

Andrey Demidov

South Ural State University
SUrSU #4

Aleksandr Bich

Aleksey Garin

Ivan Ermolaev

Coach

Andrey Demidov


Team


Student Info

Nizhniy Tagil Technologies Institute (department) USTU
NTI USTU 1

Dmitry Abashev

Ilya Korobkov

Vladimir Ershov

Alexandr Kalegin (reserve)

Coach

Vladimir Bobkov

Co-coach

Elena Ovechkina


Nizhniy Tagil Technologies Institute (department) USTU
NTI USTU 2

Denis Zhgulev

Vadim Belozerov

Vladimir Perminov

Ildar Gumirov (reserve)

Coach

Vladimir Bobkov

Tyumen State Oil and Gas University
Tyumen SOGU 1 Legendary Team

Alexander Kazakov

Dmitry Kovalioff

Pavel Tomin

Coach

Irina Gapanovich

Tyumen State Oil and Gas University
Tyumen SOGU 2

Ivan Drobyshev

Ramil Khusnutdinov

Yury Taranov

Coach

Irina Gapanovich

Tyumen State University
Tyumen SU 1

Andrey Beckman

Dmitry Bochkarev

Michael Kolodyazhnyy

Coach

Andrey Beckman

Tyumen State University
Tyumen SU 2

Alexander Prudaev

Alexei Pyshkaryov

Kirill Kruchkov

Coach

Andrey Beckman

Udmurt State University
Udmurt SU 1: AKS

Artem Saitov

Denis Kotegov

Pavel Ajtkulov

Coach

Mikhail Gubarkov

Udmurt State University
Udmurt SU 2: ABF

Anastasiya Fedotova

Pavel Abizyaev

Rinat Bikov

Coach

Mikhail Gubarkov

Udmurt State University
Udmurt SU 3: KMU

Artur Mogliev

Dmitriy Urbanovich

Mihail Kuklin

Coach

Mikhail Gubarkov

Ufa State Technical University of Aviation
Ufa SATU 1

Damir Akhmetzyanov

Ildar Gumerov

Marina Mukhacheva

Coach

Alexander Fridlyand

Ufa State Technical University of Aviation
Ufa SATU 2

Nikita Moryakov

Roman Nefedov

Ruslan Valishin

Coach

Alexander Fridlyand

Ufa State Technical University of Aviation
Ufa SATU 3

Alexander Tsygankov

Vera Zvyagintseva

Vitaly Potyakov

Coach

Alexander Fridlyand


Team


Student Info

Ural State Pedagogical University

Artem Genov

Pavel Hanzhiev

Sergey Yudin

Coach

Marina Lapyonok

Ural State Technical University
ustu-f1

Aleksey Scuridin

Ivan Jdanov

Nik Rjabov

Coach

Valeriy Rogovich

Ural State Technical University
ustu-f2

Denis Ragozin

Ivan Kildushov

Sergey Vedernikov

Coach

Valeriy Rogovich

Ural State Technical University - UPI (RI-RTF) Radisti

Denis A. Malykh

Tatyana I. Kirillova

Vasiliy M. Dejnega

Coach

Denis A. Malykh

Ural State Technical University
ustu-r2

Alexandr Fetisov

Juriy Kiselev

Stas Bodjagin

Ural State University
Ural SU #1 Osliki

Denis Musin

Sergey Pupyrev

Vladimir Yakovlev

Coach

Alexander Klepinin

Ural State University
Ural SU #2 T34

Alexander Ipatov

Artem Melentyev

Dmitry Ivankov

Coach

Alexander Klepinin

Ural State University
Ural SU #3 Delirious Team

Dmitry Dementyev

Dmitry Gorlov

Igor Chevdar

Coach

Alexander Klepinin

Ural State University
Ural SU #4 SAU

Alexey Samsonov

Andrey Ustinov

Daniil Aizenshtein

Coach

Alexander Klepinin

Ural State University
Ural SU #5 Gray Code

Denis Dublenykh

Fyodor Fominykh

Ivan Komarov

Coach

Alexander Klepinin

Ural State University
Ural SU #6 Liliafan

Alexander Pronchenkov

Andrey Sheka

Ivan Burmistrov

Coach

Alexander Klepinin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azrefs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə