PowerLeap pl-p4/ntm, Návod pro Rychlý StartYüklə 19.47 Kb.
tarix10.04.2016
ölçüsü19.47 Kb.

Návod pro Rychlý Start

PowerLeap PL-P4/NTM, Návod pro Rychlý Start

Adaptér pro upgrade PentiumTM 4 Soket 423 na PentiumTM 4/P4-CeleronTM Soket 478


PL-P4/N je unikátní adaptér pro upgrade CPU ze Soketu 423 na Soket 478; automaticky nastavuje správné napětí jádra a vnitřní násobič frekvence Vašeho nového procesoru řady Pentium 4 nebo P4-Celeron.

PL-P4/N podporuje procesory řady Pentium 4 Soket 478 s jádrem typu "Northwood" (512KB L2 cache), Pentium 4 Soket 478 s jádrem typu "Willamette" (256KB L2 cache) a P4-Celeron (128KB L2 cache, 1.7GHz a výše).Způsob nasazení nového procesoru PentiumTM 4 Soket 478 nebo P4-CeleronTM do PL-P4/N


 1. Umístěte Váš nový procesor Intel PentiumTM 4/CeleronTM do 478-pinové patice ZIF (Zero Insertion Force) v redukci PL-P4/NTM. Musíte zvednout páčku umístěnou vedle ZIF soketu aby bylo možno procesor zasunout. Poté páčku vraťte zpět až zaskočí.

 2. Zkontrolujte, že pin 1 souhlasí se zdířkou pro pin 1. Důležité: Pokud procesor nezapadne do soketu lehce, nepoužívejte síly.Instalace nového procesoru Soket 478 do PL-P4/N

Odstraňte původní chladič a procesor a vložte PL-P4/T do ZIF soketu 423.

Zatlačte páčku ZIF Soketu dolů až zaskočí a PL-P4/N bude pevně usazena..


Nasaďte specializovaná chladič PowerLeap na horní stranu PL-4/N.

Zahákněte svorky specializovaného chaldiče.

Zapojte napájecí kabel do konektoru na PL-P4/N.
Z
Stlačte páčku dolů dokud nezaskočí a PL-P4/N není pevně usazena..
působ nainstalování redukce PL-P4/NTM do soketu 423 v základní desce


 1. Odpojte počítač od napájecí sítě a sejměte kryt počítače.

 2. Zdvihněte páčku ZIF soketu základní desky a vyjměte původní procesor PentiumTM 4 Soket 423 včetně chladiče.

 3. Nasaďte PL-P4/NTM do ZIF soketu základní desky. Zajistěte PL-P4/NTM v soketu vrácením páčky soketu základní desky do původní polohy. Poté připojte napájecí kabel do redukce PL-P4/NTM. Druhý konec napájecího kabelu zapojte na výstupní kabel hlavního napájecího zdroje.

 4. Fotografie ukazují instalaci za použití speciálního chladiče od firmy PowerLeap®. Pokud chcete použít Váš původní chladič (na soket 423) postupujte dle "Přílohy" (Použití šroubovacího nástavce pro zvýšení výšky fixačního mechanismu chladiče).

 5. Připojte svorky chladiče na úchyt na ZID Soketu na základní desce. Poznámka: Z důvodu zvýšení výšky procesoru s redukcí PL-P4/NTM, PowerLeap® nabízí specializovaný chladič vlastní výroby jako doplněk.

 6. Opatrně připojte napájecí kabely chladiče na napájení na základní desce.

 7. Zakryjte počítač a připojte jej do napájecí sítě. Zapněte počítač a upgrade je hotov!Tipy pro řešení problémů při instalaci:


  • Pokud PL-P4/N nepracuje (černá obrazovka), nejpravděpodobněji není správně nasazen procesor, nebo nejsou správně nasazeny napájecí kabely. Prosíme, znovu vše zkontrolujte a lehce dotlačte.

  • Pokud se systém zastaví po přepočítání paměti nebo v průběhu inicializace, nastavte v BIOSU konzervativnější nastavení pro hlavní paměť a cache (např. změňte "CL=2" na "CL=3") a nahrajte "Fail-Safe" nebo "BIOS Default Values" nastavení a nastavení uložte.

  • Pokud Váš BOIS nemůže detekovat a rozpoznat typ a rychlost nového CPU, nebo zobrazuje chybovou hlášku (ale systém bootuje a pracuje normálně), prosíme, prostě to ignorujte. Starý BIOS byl programován dlouho předtím, než byly k dispozici nové procesory. Tyto hlášení nijak neovlivní výkon, kompatibilitu nebo stabilitu systému. Pokud chcete identifikovat a změřit výkon nového procesoru, použijte, prosíme, software typu WCPUID (www.h-oda.com) nebo SiSoftware Sandra (www.sisoftware.demon.co.uk/sandra/index.htm).

Příloha: Nasazení původního chladiče na Soket 423 pomocí šroubovacího příslušenství
Krok-1 Krok-2 Krok-3


Krok-4 Krok-5 Krok-6

Navštivte naše stránky na www.plcomp.com

nebo

online technickou podporu výrobce firmy PowerLeap na www.powerleap.com/supportYüklə 19.47 Kb.

Dostları ilə paylaş:
Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azrefs.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

gir | qeydiyyatdan keç
    Ana səhifə


yükləyin