Phoenix Swim Team Records (Yards) 10 & Under 96 Kalyn Keller 26. 73 50 Free




Yüklə 18.89 Kb.
tarix25.04.2016
ölçüsü18.89 Kb.
Updated 11/28/2011

Phoenix Swim Team Records (Yards)
10 & Under

96 Kalyn Keller 26.73 50 Free 27.19 Ethan Wojciechowski 09

96 Kalyn Keller 56.75 100 Free 59.18 Ethan Wojciechowski 09

96 Kalyn Keller 2:00.97 200 Free 2:06.88 Jack Blake 09

10 Kaitlyn McCoy 6:02.72 500 Free 5:39.73 Jack Blake 09

91 Emily Mastin 33.77 50 Breast 37.41 Connor Kelly 07

91 Emily Mastin 1:14.39 100 Breast 1:21.51 Connor Kelly 07

96 Kalyn Keller 30.71 50 Back 32.21 Jack Blake 09

96 Kalyn Keller 1:03.19 100 Back 1:08.83 Jack Blake 09

96 Kalyn Keller 28.16 50 Fly 30.30 Kellan O’Connor 91

96 Kalyn Keller 1:03.03 100 Fly 1:07.52 Phillip Fromm 09

96 Kalyn Keller 1:05.74 100 IM 1:09.73 Richard Hall 91

96 Kalyn Keller 2:20.55 200 IM 2:29.91 Chris Collins 94
11 & 12

00 Skye Elbert 24.73 50 Free 23.83 Jack Blake 11

98 Kalyn Keller 53.64 100 Free 51.54 David Bruno 94

98 Kalyn Keller 1:53.26 200 Free 1:55.46 Jack Blake 11

98 Kalyn Keller 4:56.13 500 Free 5:01.48 Klete Keller 95

98 Kalyn Keller 10:06.72 1000 Free 10:20.87 Klete Keller 95

98 Kalyn Keller 16:40.34 1650 Free 17:37.42 Tony Mead-Smith 06

08 Christina Valenzuela 32.12 50 Breast 32.19 Scott Angell 06

08 Celina Li 1:08.52 100 Breast 1:08.52 Scott Angell 06

08 Celina Li 2:28.20 200 Breast 2:27.00 Scott Angell 06

97 Kalyn Keller 28.82 50 Back 27.92 Alex Lendrum 04

98 Kalyn Keller 59.36 100 Back 59.34 Alex Lendrum 04

98 Kalyn Keller 2:09.56 200 Back 2:07.45 Alex Lendrum 04

98 Kalyn Keller 26.40 50 Fly 26.13 David Bruno 93

98 Kalyn Keller 56.59 100 Fly 57.98 David Bruno 94

98 Kalyn Keller 2:02.97 200 Fly 2:10.39 Chris Webb 07

98 Kalyn Keller 1:01.29 100 IM 1:00.13 David Bruno 94

98 Kalyn Keller 2:08.89 200 IM 2:10.61 Chris Webb 07

98 Kalyn Keller 4:26.29 400 IM 4:34.54 Klete Keller 95
13 & 14

00 Kalyn Keller 24.26 50 Free 21.95 Michael Branning 07

94 Emily Mastin 51.25 100 Free 48.35 Michael Branning 07

96 Jana Krohn 1:50.05 200 Free 1:44.01 Alex Lendrum 06

99 Kalyn Keller 4:46.27 500 Free 4:37.75 Alex Lendrum 06

99 Kalyn Keller 9:46.68 1000 Free 9:36.34 Alex Lendrum 06

99 Kalyn Keller 16:26.73 1650 Free 15:56.20 Alex Lendrum 06

90 Emily Short 1:02.84 100 Breast 1:02.14 Steve Lysak 93

90 Emily Short 2:17.16 200 Breast 2:15.50 Louis Wojciechowski 09

99 Kalyn Keller 58.14 100 Back 53.52 Louis Wojciechowski 08

99 Kalyn Keller 2:02.42 200 Back 1:51.92 Alex Lendrum 06

96 Jana Krohn 55.07 100 Fly 52.08 Louis Wojciechowski09

99 Kalyn Keller 1:59.08 200 Fly 1:55.77 Alex Lendrum 06

99 Kalyn Keller 2:05.64 200 IM 1:58.21 Alex Lendrum 06

99 Kalyn Keller 4:18.72 400 IM 4:03.63 Alex Lendrum 06

15 & 18

09 Haley Krakoski 23.05 50 Free 20.63 Chris Olson 94

08 Haley Krakoski 49.64 100 Free 44.87 John Wojciechowski 08

09 Haley Krakoski 1:47.68 200 Free 1:38.68 Richard Hall 98

07 Ashley Evans 4:42.61 500 Free 4:22.04 Klete Keller 00

07 Ashley Evans 9:41.69 1000 Free 9:04.28 Klete Keller 00

07 Ashley Evans 16:01.28 1650 Free 15:21.76 David Pursley 05

08 Christine Olson 1:01.02 100 Breast 56.73 Michael Nelson 11

08 Christine Olson 2:10.02 200 Breast 2:04.33 Harrison Gibson 09

08 Traycie Swartz 54.99 100 Back 49.06 Alex Lendrum 09

09 Ashley Brewer 1:59.74 200 Back 1:46.83 Alex Lendrum 08

97 Emily Mastin 54.97 100 Fly 47.87 John Wojciechowski 08

09 Ashley Evans 1:58.69 200 Fly 1:51.12 John Wojciechowski 08

95 Emily Mastin 1:59.92 200 IM 1:49.41 Alex Lendrum 08

08 Christine Olson 4:15.85 400 IM 3:52.31 Alex Lendrum 08
Seniors

09 Haley Krakoski 23.05 50 Free 19.88 Roland Schoeman 11

08 Haley Krakoski 49.64 100 Free 43.85 Gary Hall, Jr. 93

09 Haley Krakoski 1:47.68 200 Free 1:38.11 Troy Dalbey 93

07 Ashley Evans 4:42.61 500 Free 4:22.04 Klete Keller 00

07 Ashley Evans 9:41.69 1000 Free 9:04.28 Klete Keller 00

07 Ashley Evans 16:01.28 1650 Free 15:21.76 David Pursley 05

08 Christine Olson 1:01.02 100 Breast 55.31 Roland Schoeman 11

08 Christine Olson 2:10.02 200 Breast 2:04.33 Harrison Gibson 09

09 Noriko Inada 53.30 100 Back 48.11 Jeff Rouse 95

09 Noriko Inada 1:58.19 200 Back 1:44.85 Jeff Rouse 95

97 Emily Mastin 54.97 100 Fly 45.36 Kohei Kawamoto 09

09 Ashley Evans 1:58.69 200 Fly 1:42.25 Kohei Kawamoto 09

95 Emily Mastin 1:59.92 200 IM 1:49.41 Alex Lendrum 08



08 Christine Olson 4:15.85 400 IM 3:52.31 Alex Lendrum 08


Girls Relay Records



9 & 10

200 Fr Relay 1:58.64 98

200 Md Relay 2:10.51 98

400 Fr Relay K. Mulligan, L. Bianchi, C. Torres, S. Smith 4:36.11 06

400 Md Relay K. Mulligan, E. Kopas, C. Torres, S. Smith 5:05.89 06
11 & 12

200 Fr Relay K. Jeter, A. Osback, T. Brinkman, K. Keller 1:44.39 97

200 Md Relay 1:58.17 98

400 Fr Relay K. Jeter, A. Osback, T. Brinkman, K. Keller 3:48.76 97

400 Md Relay S. Elbert, K. Devinney, C. Siggins, A. Aron 4:17.63 99

800 Fr Relay M. Zieser, E. Devinney, S. Benaroe, T. Rinder 8:54.69 02

13 & 14

200 Fr Relay C. Li, H. Lopus, C. Johnson, T. Anchustegui 1:40.49 08

200 Md Relay M. Mitchell, C. Valenzuela, M. Brandt; K. Mulligan 1:51.44 10

400 Fr Relay K. Mulligan, H. Lopus, C. Li, A. Bender 3:38.58 09

400 Md Relay 4:01.52 95

800 Fr Relay J. Cardenas, C. Martin, N. Chenoweth, E. Beguiristain 7:55.48 06
15 & 18

200 Fr Relay H. Krakoski, K Zsiga; A. Evans; T. Collura 1:34.38 09

200 Md Relay A. Brewer, C. Olson, C. Miner, H. Krakoski 1:44.04 09

400 Fr Relay 3:27.25 97

400 Md Relay A. Brewer, C. Olson, A. Evans, H. Krakoski 3:47.27 09

800 Fr Relay H. Krakoski; A. Loper; A. Evans; M. Johnson 7:22.20 09
Seniors

200 Fr Relay H. Krakoski, K. Zsiga; A. Evans; T. Collura 1:34.38 09

200 Md Relay A. Brewer, C. Olson, C. Miner, H. Krakoski 1:44.04 09

400 Fr Relay 3:27.25 97

400 Md Relay A. Brewer, C. Olson, A. Evans, H. Krakoski 3:47.27 09

800 Fr Relay H. Krakoski; A. Loper; A. Evans; M. Johnson 7:22.20 09
Boys Relay Records
9 & 10

200 Fr Relay P. Fromm, C. Heidenreich, J. Blake, E. Wojciechowski 1:52.63 09

200 Md Relay C. Heidenreich. E. Wojciechowski, P. Fromm, J. Blake 2:07.69 09

400 Fr Relay C. Heidenreich, P. Fromm, E. Wojciechowski, J. Blake 4:07.75 09

400 Md Relay C. Heidenreich. E. Wojciechowski, P. Fromm, J. Blake 4:52.80 09
11 & 12

200 Fr Relay C. Webb, S. Angell, C. Smith, T. Mead-Smith 1:43.37 06

200 Md Relay T. Mead-Smith, S. Angell, C. Smith, C. Webb 1:55.34 06

400 Fr Relay S. Angell, C. Smith, C. Webb, T. Mead-Smith 3:40.92 06

400 Md Relay T. Mead-Smith, S. Angell, C. Smith, C. Webb 4:08.84 06

800 Fr Relay T. Wells, C. Smith, C. Webb, T. Mead-Smith 8:29.19 05
13 & 14

200 Fr Relay L. Wojciechowski, N. Martin, G. Espinosa, W. Ross 1:31.72 09

200 Md Relay W. Ross, L. Wojciechowski, N. Martin, C. Webb 1:43.25 08

400 Fr Relay W. Ross, L. Wojciechowski, N. Martin, C. Webb 3:22.50 08

400 Md Relay W. Ross, L. Wojciechowski, N. Martin, C. Webb 3:46.51 08

800 Fr Relay M. Branning, C. Smith, C. Webb, D. Ryan 7:27.79 07
15 & 18

200 Fr Relay M. Branning, L. Wojciechowski, D. Hatfield, J. Wojciechowski 1:23.74 09

200 Md Relay A. Lendrum, H. Gibson, J. Wojciechowski, G. Righi 1:32.48 08

400 Fr Relay M. Branning, D. Hatfield, L. Wojciechowski, J. Wojciechowski 3:06.97 09

400 Md Relay L. Wojciechowski, H. Gibson; J. Wojciechowski, M. Branning 3:19.49 09

800 Fr Relay J. Wojciechowski; C. Webb, D. Hatfield, M. Branning 6:51.03 09
Seniors

200 Fr Relay M. Branning, L. Wojciechowski, D. Hatfield, J. Wojciechowski 1:23.74 09

200 Md Relay A. Lendrum, H. Gibson, J. Wojciechowski, G. Righi 1:32.48 08

400 Fr Relay A. Lendrum, K. Kawamoto, M. Johnson, J. Wojciechowski 3:04.04 09

400 Md Relay L. Wojciechowski, H. Gibson, J. Wojciechowski, M.Branning 3:19.49 09

800 Fr Relay J. Wojciechowski, C. Webb, D. Hatfield, M. Branning 6:51.03 09


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azrefs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə