Pedagogs: Irina Parahņeviča 12. pulciņš „Lego" (7-12 g.) piedalās konkursā „Ziemassvētku jampadracis"



Yüklə 13.42 Kb.
tarix24.04.2016
ölçüsü13.42 Kb.
5.12. – Muzikālā studija „Kantilēna” piedalās sadraudzības koncertā BJC „Zolitūde” plkst.16.00

Pedagogs: Irina Parahņeviča


6.12. – pulciņš „Lego”

(7-12 g.) piedalās konkursā „Ziemassvētku jampadracis”

RJTC

plkst. 16.00.



Pedagogs: K. Katinska
7.12. – pulciņš „Patchwork” piedalās modes skatē „Stila un krāsu vibrācijas” BJC „Rīgas Skolēnu pils”

Pedagogs: Olga Truškova


8.12. – pulciņš „Dambrete” piedalās latvijas kadetu komandu čempionātā „Brīnumdambrete” Lielvārdes vidusskolā, plkst. 10.00

Pedagogs: Zoja Golubeva


14.12. - Pulciņam „Svinam angļu svētkus” (8-9g.)

Atklātā nodarbība „Ziemassvētki tuvojas”

plkst.17.00 8.kab.

Pedagogs : Jeļena Džigarosa


15.12. – pulciņam audumu kolāža „Patchwork”

Atklātā nodarbība

Plkst.11.00 7.kab.

Pedagogs: Olga Truškova


15.-16.12. – Muzikālās studijas „Kantilēna” grupas „Akcents” un „Notis” piedalās konkursā – festivālā „Advent” Tallinā

Pedagogs: Irina Parahņeviča


17.12. – Pulciņam „Visapkārt pasaulei”

(10-11 g.)

Ziemassvētku viktorīna

plkst.16.50 8.kab.

Pedagogs : Jeļena Džigarosa
18.12. – pulciņiem „Attīstošās nodarbības ar bilingvālo apmācību” un „Attīstošās rotaļnodarbības pirmsskolas vecuma bērniem” – izstāde „Ziemassvētku zeķītes”

Pedagogs: Irina Smirnova


18.12. – pulciņam „Sanākam svētkus svinēt” –

izstāde „Eņģelis”

Pedagogs: Irina Smirnova
19.12. - Muzikālās studijas „Kantilēna” grupām „Kolāža”, „Notis”, „Līga” un ”Akcents” - -Ziemassvētku pasākums

Plkst.18.40 zālē

Pedagogs: Irina Parahņeviča

19.12. – pulciņam „Tematiskās kompleksveida nodarbības” svētki

(3-4 g. un 4-5 g.)

„Rūķīšu vakars”

Plkst. 11.00 zālē

Pedagogi: Irina Gorina un Jeļena kočetkova
19.12. - „Attīstošās rotaļnodarbības pirmsskolas vecuma bērniem” un „Mīļo draudziņ, dziedāt nāc!”-

Pasākums „Ziemassvētku vakars”

plkst. 18.00 8.kab.

Pedagogi: Irina Smirnova un Žanneta Volņanko


20.12. – pulciņam „Sanākam svētkus svinēt” – pasākums „Ziemassvētki sabraukuši”

plkst.15.00 8.kab.

Pedagogs: Irina Smirnova
20.12. - pulciņam „Tematiskās kompleksveida nodarbības” (4-5 g.) pasākums „Rūķīšu vakars” plkst.17.00.5.kab.

Pedagogs: Jeļena kočetkova


20.12. – pulciņam „Attīstošās nodarbības ar bilingvālo apmācību” pasākums

„ Rūķīšu darbnīcas”

plkst.17.00 8.kab.

Pedagogs: irina Smirnova


20.12. - Muzikālās studijas „Kantilēna” grupai „Akkolada” Ziemassvētku pasākums

Plkst.18.00 zālē

Pedagogs: Irina Parahņeviča
21.12. – pulciņam
”Ceļojums cauri pasakām” (7g.)

Ziemassvētku apsveikumu veidošana

plkst. 15.40 8.kab.

Pedagogs : Jeļena Džigarosa


22.12. – pulciņš „Dambrete” piedalās Ziemassvētku turnīrā dambretē

BJC „Daugmale”

Plkst. 10.00

Pedagogs: Zoja Golubeva



28.12. - pulciņam audumu kolāža „Patchwork”

Ziemassvētku pasākums

Plkst.11.00 7.kab.

Pedagogs: Olga Truškova


28.12. – Muzikālajai studijai „Rozīnes” –

Ziemassvētku pasākums plkst.17.00 zālē



Pedagogs: Žanneta Volņanko






Yüklə 13.42 Kb.

Dostları ilə paylaş:




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azrefs.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

gir | qeydiyyatdan keç
    Ana səhifə


yükləyin