Medininkai vilnius




Yüklə 209.23 Kb.
tarix25.04.2016
ölçüsü209.23 Kb.




DVIDEŠIMT ANTROJO TRADICINIO ESTAFETINIO BĖGIMO

MEDININKAI – VILNIUS

REZULTATAI

2013-07-28







1. Kauno BMK-1 (Nr. 64)

I etapas

Alfonsas Kazlauskas



II etapas

Tomas Venckūnas



III etapas

Aurimas Skinulis



IV etapas

Tadas Ignatavičius



V etapas

Grigas Petraitis



VI etapas

Saulius Čalkevičius



VII etapas

Domantas Balsys



16:30

14:59

31:29

16:26

47:55

17:07

1,05:02

17:21

1,22:33

xx

1,36:xx

xx

1,53:05


2. Valstybės sienos apsaugos tarnyba prie VRM (Nr. 8)

I etapas

Mindaugas Stulgys



II etapas

Agnius Čiapas



III etapas

Donatas Škarnulis



IV etapas

Darius Škarnulis



V etapas

Mindaugas Viršilas



VI etapas

Jevgenij Podgornyj



VII etapas

Vitalijus Afanasjevas



17:18

15:48

33:06

16:59

50:05

16:47

1,06:52

15:20

1,22:12

xx

1,36:xx

xx

1,54:12


3. F.O.C.U.S. running-1 (Nr. 52)

I etapas

Karolis Urbelionis



II etapas

Remigijus Šnioka



III etapas

Jonas Vytautas Gvildys



IV etapas

Juozas Meižys



V etapas

Mykolas Katkus



VI etapas

Martynas Majeris



VII etapas

Giedrius Juška



15:50

16:05

31:55

15:52

47:47

17:45

1,05:32

18:36

1,24:08

xx

1,38:xx

xx

1,54:50


4. Vilniaus rajono ugniagesių savanorių draugija (Nr. 67)

I etapas

Valdas Dapolskas



II etapas

Radoslav Aleksandrov



III etapas

Vytautas Gražys



IV etapas

Modestas Dirsė



V etapas

Arnoldas Žukovskis



VI etapas

Algis Dapolskas



VII etapas

Miroslav Bloško



15:14

16:52

32:06

17:54

50:00

17:13

1,07:13

16:57

1,24:10

xx

1,39:xx

xx

1,55:25


5. Jonavos bėgimo klubas „Maratonas“ (Nr. 55)

I etapas

Dalius Cibulskas



II etapas

Tadas Kalkauskas



III etapas

Jevgenijus Tolstokorovas



IV etapas

Vaidas Žlabys



V etapas

Antanas Žukauskas



VI etapas

Virgilijus Muralis



VII etapas

Dovydas Stašys



17:27

15:58

33:25

19:25

52:50

17:10

1,10:00

16:43

1,26:43

xx

1,41:xx

xx

1,56:57


6. OK „Versmė“ Versmė (Nr. 60)

I etapas

Raimondas Laurinaitis



II etapas

Rimvydas Alminas



III etapas

Leonas Mockūnas



IV etapas

Mantas Martinkus



V etapas

Aistis Normontas



VI etapas

Lukas Vaitkus



VII etapas

Martynas Stanys



16:49

17:29

34:18

18:14

52:32

17:22

1,09:54

17:58

1,27:52

xx

1,43:xx

xx

1,59:42


7. Vilniaus bėgimo mėgėjų klubas „Stajeris“ – 1 (Nr. 24)

I etapas

Vasilijus Burakov



II etapas

Jurgis Latonas



III etapas

Gubertas Trubila



IV etapas

Virginijus Valevičius



V etapas

Petras Revuckas



VI etapas

Ernestas kolenda



VII etapas

Aleksandras Malyško



17:46

17:02

34:48

19:08

53:56

19:20

1,13:16

17:47

1,31:03

xx

1,44:xx

xx

2,00:50


8. Paberžės RCN (Nr. 57)

I etapas

Denis Savicki



II etapas

Ričardas Kvederavičius



III etapas

Jaroslavas Smolskij



IV etapas

Edgaras Žigis



V etapas

Julius Važgėla



VI etapas

Darius Černigovskij



VII etapas

Bogdan Bortkevič



18:11

18:31

36:42

18:33

55:15

18:07

1,13:22

11:18

1,31:40

xx

1,47:xx

xx

2,04:13


9. Bėgimo klubas „Na, pagauk!“ – 1 (Nr. 18)

I etapas

Andrius Bondorovas



II etapas

Romas Milkamanavičius



III etapas

Egidijus Juzonis



IV etapas

Dainius Barysas



V etapas

Deimantas Mitka



VI etapas

Žydrūnas Baltrušaitis



VII etapas

Evaldas Juodišius



16:44

18:36

35:20

18:12

53:32

18:39

1,12:11

19:12

1,31:23

xx

1,46:xx

xx

2,05:03


10. F.O.C.U.S. running-2 (Nr. 53)

I etapas

Kęstutis Vingilis



II etapas

Gediminas Latvys



III etapas

Valerijus Cvetkovas



IV etapas

Valentas Totoris



V etapas

Ramūnas Mačius



VI etapas

Kęstutis Kasakaitis



VII etapas

Mantas Mendelevičius



17:20

19:36

36:56

19:34

56:30

20:11

1,16:41

18:55

1,35:32

xx

1,51:xx

xx

2,08:23


11. Alytaus apskrities VPK (Nr. 16)

I etapas

Deividas Baranauskas



II etapas

Gražvydas Jusaitis



III etapas

Vidmantas Čaplikas



IV etapas

Martynas Valaitis



V etapas

Kęstas Lipkevičius



VI etapas

Edmantas Svirinavičius



VII etapas

Šarūnas Liegus



18:35

18:04

36:39

22:21

59:00

19:10

1,18:10

20:03

1,38:13

xx

1,53:xx

xx

2,12:47



12. Žiežmarių BK ,,Kertus“ (Nr. 70)

I etapas

Mindaugas Dinda



II etapas

Saulius Janonis



III etapas

Jonas Balčiūnas



IV etapas

Almiras Kavaliauskas



V etapas

Eligijus Bekešius



VI etapas

Mantas Bielskis



VII etapas

Lukas Čiurinskas



17:51

18:14

36:05

23:09

59:14

20:33

1,19:47

19:04

1,38:51

xx

1,55:xx

xx

2,13:51


13. F.O.C.U.S. running-3 (Nr. 54)

I etapas

Rolandas Karutis



II etapas

Alius Nedzinskas



III etapas

Sergejus Dvariakovas



IV etapas

Tomas Gorelčionka



V etapas

Martynas Jonėnas



VI etapas

Egidijus Čivilis



VII etapas

Aleksandras Kočetkovas



18:23

18:55

37:18

20:36

57:54

20:42

1,18:36

19:56

1,38:32

xx

1,55:xx

xx

2,14:52


14. Viešojo saugumo tarnyba prie Vidaus reikalų ministerijos (Nr. 14)

I etapas

Mindaugas Didikas



II etapas

Oleg Kondratovič



III etapas

Mantas Vaiginis



IV etapas

Jan Sidorovič



V etapas

Romuald Bigevič



VI etapas

Miroslav Ustinovič



VII etapas

Andžej Jakeliūnas



17:54

18:44

36:38

21:49

58:27

21:26

1,19:53

21:08

1,41:01

xx

1,58:xx

xx

2,16:49

15. Bėgimo klubas „Na, pagauk!“ – 2 (Nr. 19)

I etapas

Gediminas Banevičius



II etapas

Andrius Cicėnas



III etapas

Linas Papievis



IV etapas

Miroslav Noreiko



V etapas

Rolandas Silius



VI etapas

Algis Valantinas



VII etapas

Laurynas Šerepka



18:55

18:39

37:34

22:16

59:50

21:48

1,21:38

21:12

1,42:50

xx

1,58:xx

xx

2,17:25


16. Vilniaus bėgimo mėgėjų klubas „Inžinerija“ – 1 (Nr. 38)

I etapas

Benediktas Šveikauskas



II etapas

Miroslav Zniščinskij



III etapas

Eduard Zniščinskij



IV etapas

Igoris Černikov



V etapas

Jurij Džiuplij



VI etapas

Aidas Barkauskas



VII etapas

Algirdas Srtriūka



20:46

21:59

42:45

21:45

1,04:30

20:37

1,25:07

18:26

1,43:33

xx

1,58:xx

xx

2,17:50


17. Panevėžio bėgimo klubas „Sporto pasaulis“ (Nr. 31)

I etapas

Romas Jasinskas



II etapas

Gabrielius Labanauskas



III etapas

Henrikas Mulevičius



IV etapas

Tadas Venskus



V etapas

Romas Jurėnas



VI etapas

Lina Kairytė



VII etapas

Edvinas Demenkov



21:41

20:08

41:49

21:03

1,02:52

20:27

1,23:19

20:54

1,44:13

xx

2,02:xx

xx

2,20:06




18. F.O.C.U.S. running Beauty (Nr. 17)

I etapas

Bronė Lenkevičiūtė



II etapas

Nadežda Roždestvenskaja



III etapas

Diana Avgustinovič



IV etapas

Jūratė Rūkaitė



V etapas

Ramunė Kunigėlytė



VI etapas

Agnė Šukytė



VII etapas

Aira Macytė



18:46

20:19

39:05

21:30

1,00:35

20:31

1,21:06

21:14

1,42:20

xx

2,00:xx

xx

2,21:11


19. Kauno maratono klubas (Nr. 61)

I etapas

Mantas Drūlia



II etapas

Algirdas Pukis



III etapas

Viltė Drūlienė



IV etapas

Laurynas Jurgelaitis



V etapas

Marius Giedraitis



VI etapas

Gytis Šumskas



VII etapas

Gediminas Morėnas



18:25

19:01

37:26

25:52

1,03:18

22:04

1,25:22

23:24

1,48:46

xx

2,05:xx

xx

2,22:07

20. Vilniaus policijos sporto klubas (Nr. 13)

I etapas

Igoris Bondorovas



II etapas

Artūr Glebovič



III etapas

Marek Nemec



IV etapas

Arnoldas Silius



V etapas

Dalius Dakinevičius



VI etapas

Justinas Aleksonis



VII etapas

Andrej Markevič



18:52

21:15

40:07

22:43

1,02:50

23:14

1,26:04

19:41

1,45:45

xx

2,03:xx

xx

2,22:25

21. Muitinės kriminalinė tarnyba (Nr. 6)

I etapas

Valdas Bučys



II etapas

Aurimas Berželionis



III etapas

Rimvydas Tvaronas



IV etapas

Saulius Kalasauskas



V etapas

Leonidas Gaidamovičius



VI etapas

Rokas Mikutis



VII etapas

Andrius Kalesnykas



19:18

20:30

39:48

21:58

1,01:46

24:45

1,26:31

22:28

1,48:59

xx

2,04:xx

xx

2,23:44

22. Klaipėdos teritorinė muitinė (Nr. 5)

I etapas

Gediminas Petrauskas



II etapas

Marius Gaidelis



III etapas

Mindaugas Klimas



IV etapas

Ernestas Slavinskas



V etapas

Gediminas Dabševičius



VI etapas

Vaidas Kuliešius



VII etapas

Kęstutis Šimkus



22:28

21:47

44:15

20:21

1,04:36

21:15

1,25:51

24:44

1,50:35

xx

2,06:xx

xx

2,24:32

23. IBM Vilnius (Nr. 66)

I etapas

Olegas Muraško



II etapas

Ignas Vaitekūnas



III etapas

Tadas Kazlauskas



IV etapas

Mindaugas Širvinskas



V etapas

Ignas Valančius



VI etapas

Dalia Mikulytė



VII etapas

Donatas Pužas



18:47

21:13

40:00

20:10

1,00:10

21:55

1,22:05

22:25

1,44:30

xx

2,05:xx

xx

2,25:16



24. Kauno BMK-2 (Nr. 65)

I etapas

Antanas Girčys



II etapas

Nerijus Mikučionis



III etapas

Tomas Boza



IV etapas

Eitautė Pauliukevičiūtė



V etapas

Paulina Drazdauskaitė



VI etapas

Greta Endziulytė



VII etapas

Viktoras Mažeika



18:39

17:19

35:58

24:22

1,00:20

24:29

1,24:49

25:59

1,50:48

xx

2,08:xx

xx

2,27:35

25. Muitinės departamentas (Nr. 7)

I etapas

Tadas Čėsna



II etapas

Kęstutis Rinkevičius



III etapas

Konstantinas Dureiko



IV etapas

Aleksej Pozniakov



V etapas

Žydrūnas Butkevičius



VI etapas

Imantas Rizgelis



VII etapas

Andrius Orlauskas



21:34

25:03

46:37

27:49

1,14:26

21:48

1,36:14

21:54

1,58;08

xx

2,17:xx

xx

2,33:05

26. Lietuvos kariuomenės sausumos pajėgos ,,Kietas kulnas“ (Nr. 20)

I etapas

Žilvinas Gaubys



II etapas

Vaidas Kazlauskas



III etapas

Vytautas Burokas



IV etapas

Linas Pakutka



V etapas

Osvaldas Žurauskas



VI etapas

Pavelas Jelkinas



VII etapas

Almantas Leika



26:13

23:07

49:20

20:14

1,09:34

20:47

1,30:21

24:47

1,55:14

xx

2,14:xx

xx

2,33:12


27. Vilniaus bėgimo mėgėjų klubas „Stajeris“ – 2 (Nr. 27)

I etapas

Rimantas Melnikas



II etapas

J. Staniulis



III etapas

Regina Čistiakova



IV etapas

M. Stepuro



V etapas

Ž. Baltrimas



VI etapas

D. Masiulienė



VII etapas

Kazys Janušis



21:50

20:16

42:06

22:46

1,04:52

22:18

1,27:10

27:38

1,54:48

xx

2,13:xx

xx

2,33:27


28-29. Vilniaus teritorinė muitinė (Nr. 3)

I etapas

Stanislovas Tupikovskis



II etapas

Donatas Žunda



III etapas

Justinas Raulušaitis



IV etapas

Karolina Balčiūtė



V etapas

Edgaras Žukauskas



VI etapas

Aleksander Vasilevski



VII etapas

Gintaras Vitkauskas



19:12

23:58

43:10

23:52

1,07:02

32:30

1,39:32

21:02

2,00:34

xx

2,20:xx

xx

2,41:12

28-29. Kauno teritorinė muitinė (Nr. 4 )

I etapas

Linas Masys



II etapas

Tomas Janušauskas



III etapas

Aivaras Norkeliūnas



IV etapas

Aivaras Krakauskas



V etapas

Alvydas Juškelis



VI etapas

Modestas Venclovas



VII etapas

Edvinas Gumauskas



22:25

22:30

44:55

26:08

1,11:03

23:27

1,34:30

23:14

1,57:44

xx

2,18:xx

xx

2,41:12

30. US Embassy (Nr. 33)

I etapas

Hannah Whiney



II etapas

Mike Brown



III etapas

Ana Comsa



IV etapas

Damian Antonescu



V etapas

Melanie Brown



VI etapas

Judah Whitney



VII etapas

Dan Miller



24:28

23:24

47:52

27:38

1,15:30

30:07

1,45:37

29:15

2,14:52

xx

2,34:xx

xx

2,53:45

31. Vilniaus bėgimo mėgėjų klubas „Inžinerija“ – 2 (Nr. 51)

I etapas

Mindaugas Janušaitis



II etapas

Norbert Novak



III etapas

Vidmantas Meškutavičius



IV etapas

Ginvydas Vilūnas



V etapas

Marijus Radavičius



VI etapas

Jonas Gudmonas



VII etapas

Birutė Striukienė



23:40

27:07

50:47

26:18

1,17:05

27:19

1,44:24

27:55

2,12:19

xx

2,33:xx

xx

2,56:17


PASTABA. Dėl techninių kliūčių 6 etapo laikas sekundėmis nebuvo fiksuojamas.
Vyriausiasis teisėjas Alvydas Bražiūnas

Sekretorius Petras Pranckūnas





Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azrefs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə