Lista persoanelor acreditate din partea Biroului osce pentru Instituţii Democratice şi Drepturile Omului (osce/biddo) în vederea monitorizării alegerilor parlamentare anticipate din 28 noiembrie 2010




Yüklə 260.74 Kb.
səhifə1/3
tarix25.04.2016
ölçüsü260.74 Kb.
  1   2   3
Lista

persoanelor acreditate din partea Biroului OSCE pentru Instituţii Democratice şi Drepturile Omului (OSCE/BIDDO) în vederea monitorizării alegerilor parlamentare anticipate din 28 noiembrie 2010


Nr.

d/o

Prenumele, numele

Cetăţenia

Numătul hotărîrii CEC



Peter Eicher

Statele Unite ale Americii

HCEC nr. 3710, din 26.10.2010



Claudia Vollmer

Republica Federală Germania



Daria Paprocka-Rzehak

Republica Poloneză



Adolfo Cayuso

Regatul Spaniei



Donald Bisson

Statele Unite ale Americii



Ivan Godarsky

Republica Slovacă



Poline Lemos

Regatul Unit al Marii Britanii şi al Irlandei de Nord



Malgorzata Falecka

Republica Poloneză



Damir Malbasic

Republica Croaţia



Yuri Ozerov

Federaţia Rusă



Emilian Pyrich

Republica Poloneză



Gertraud Illmeier

Republica Austria



Gustaf Eneroth

Regatul Suediei



Per Goran Wiik

Regatul Suediei



Renate Herrmanns

Republica Federală Germania



Friedrich Fensch

Republica Federală Germania



Giovanni Caligiuri

Republica Italiană



Aino Kervinen

Republica Finlanda



Andrew McEntee

Regatul Unit al Marii Britanii şi al Irlandei de Nord



Paul Wesson

Regatul Unit al Marii Britanii şi al Irlandei de Nord



Linda Flynn Beekman

Statele Unite ale Americii



Ruby Norfolk

Statele Unite ale Americii



Annelise Tejno

Regatul Danemarcei



Ashild Falch

Regatul Norvegiei



Jan Hugo Holtan

Regatul Norvegiei



Guillaume Pilet

Republica Franceză



Adrian Boagiu

România



Bernardus Groen

Regatul Ţărilor de Jos



Maxim Raku

Federaţia Rusă



Aidai Masylkanova

Republica Kîrgîză



Tetiana Poliak-Gruich

Ucraina



Maša Janjuševic

Republica Serbia

HCEC nr. 3838, din 16.11.2010



Klemens Büscher

Republica Federală Germania



Anders Eriksson

Regatul Suediei



Johannes Schmeets

Olanda



Tatyana Bogussevich

Republica Kazahstan



Nicolas Kaczorowski

Republica Franceză



Jens-Hagen Eschenbächer

Republica Federală Germania



Douglas Wake

Statele Unite ale Americii



Aleška Simkić

Republica Slovenia



Georges Dallemagne

Regatul Belgiei

HCEC nr. 3905, din 23.11.2010



Andy Detaille

Regatul Belgiei



Patrick Nopens

Regatul Belgiei



An Van de Kauter

Regatul Belgiei



Price Debra

Canada



Ramzi Abu Eid

Republica Cehă



Irina Gusacenko

Republica Cehă



Pavel Klima

Republica Cehă



Jan Latal

Republica Cehă



Adam Pinos

Republica Cehă



Lenka Stetkova

Republica Cehă



Jaime Sperberg Fuentealba

Republica Federală Germania



Per Christensen

Regatul Danemarcei



Thomas Frank

Regatul Danemarcei



Solveig Haugaard Svendsen

Regatul Danemarcei



Mai Rasmussen

Regatul Danemarcei



Jørgen Andersen

Regatul Danemarcei



Villy Vilstrup

Regatul Danemarcei



Simon Brugger

Confederaţia Elveţiană



Ly Metsis

Republica Estonia



Outi Nieminen

Republica Finlanda



Matti Sidoroff

Republica Finlanda



Kimmo Roobert Kiljunen

Republica Finlanda



Peggy Corlin

Republica Franceză



Emmanuel Dreyfus

Republica Franceză



Anne Skrobot

Republica Franceză



Pierre Andrieu

Republica Franceză



Dirk Axtmann

Republica Federală Germania



Henning Bess

Republica Federală Germania



Katharina Franziska Braig

Republica Federală Germania



Reinhard Brysch

Republica Federală Germania



Christine Buchmann

Republica Federală Germania



Timm Büchner

Republica Federală Germania



Julian Dormann

Republica Federală Germania



Gunnar Garbe

Republica Federală Germania



Andreas Glodde

Republica Federală Germania



Siegfried Holzapfel

Republica Federală Germania



Gregor Hubner

Republica Federală Germania



Jan Kleinheisterkamp

Republica Federală Germania



Günter Könsgen

Republica Federală Germania



Christine Radomsky

Republica Federală Germania



Tobias Raffel

Republica Federală Germania



Dieter Schellschmidt

Republica Federală Germania



Brigitte Schmid

Republica Federală Germania



Yuki Takahashi

Japonia



Mutsushika Shigeo

Japonia



Erik Baktai

Republica Ungară



Péter Gaspar

Republica Ungară



Dávid Pusztai

Republica Ungară



Gyorgy Ujlaki

Republica Ungară



Gunnlaug Gudmundsdottir

Republica Islanda



Gudrun Helga Johannsdottir

Republica Islanda



Kristofer Ingi Svavarsson

Republica Islanda



Gabrielle Brocklesby

Republica Irlanda



Eric Byrne

Republica Irlanda



Robin Henry

Republica Irlanda



Terence O'brien

Republica Irlanda



Walter Citti

Republica Italiană



Piero Iaia

Republica Italiană



Valentina Palumbo

Republica Italiană



Vera Ragone

Republica Italiană



Michele Sciscioli

Republica Italiană



Serena Silvestre

Republica Italiană



Paolo Tatti

Republica Italiană



Bernardo Venturi

Republica Italiană



Pietro Monorchio

Republica Italiană



Bakyt Akhmetzhanova

Republica Kazahstan



Aida Kunikeyeva

Republica Kazahstan



Marat Sarsembayev

Republica Kazahstan
  1   2   3


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azrefs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə