Ion cebanu ministru Octavian bodişteanu



Yüklə 8.73 Mb.
səhifə25/48
tarix25.04.2016
ölçüsü8.73 Mb.
1   ...   21   22   23   24   25   26   27   28   ...   48


KARATE-DO TRADIŢIONAL


Nr.

Numele, prenumele sportivului


Anul naşterii

Titlul,

categoria sportivă

Localitatea

Clasament

Clubul sportiv

Proba

Numele, prenumele antrenorului

1

2

3

4

5

6

7

8

9

SENIORI

1

Pleşco Iurie

1982

II Dan

Chişinău

I

Okinawa

Kata

Patlati Iurie

2

Bacsaev Alexandr

1990

I Dan

Chisinau

III

Kime

Kumite

Ignat Anton

3

Sîrbu Iurie

1990

I Dan

Chişinău

III

Okinawa

Kumite En-bu

Patlati Iurie

4

Bejan Viorel

1985

I Dan

Chişinău

I

Okinawa

Kumite, Fuku-go

Patlati Iurie

5

Gospodinov Alexandr

1989

I Dan

Chisinau

II

Chişinău

Kata

Ignat Anton

6

Turcan Ianos

1988

I Dan

Chisinau

II

Okinawa

Kumite, Fuku-go

Patlati Iurie

7

Malairau Sergiu

1982

I Dan

Chisinau

III

Kime

Kumite

Ignat Anton

8

Coceorba Ion

1990

I Dan

Cricova

III

Sc.Sp.N13

Kumite

Cravcescu Stefan

9

Bagrin Eugeniu

1982

I Dan

Chişinău

I

Okinawa

En-bu

Patlati Iurie

10

Ungureanu Roman

1992

I Dan

Chisinau

I

Kime

Kumite

Ignat Anton

11

Crivoi Igori

1992

I Dan

Chisinau

III

Okinawa

Kata, Kumite

Patlati Iurie

TINERET

1

Garaba Mihail

1993

I kiu

Chisinau

III

Okinawa

Kata, Kumite

Patlati Iurie

2

Moraru Vlad

1993

I kiu

Cricova

III

Sc.Sp.N13

Kumite

Cravcescu Stefan

3

Periteanu Maxim

1994

I kiu

Ungheni

I

cl. „Ungheni”

Kata, Kumite

Cebaniuc Iurie

4

Petcu Ion

1993

I kiu

Chisinau

I

Okinawa

Kumite, Fuku-go

Patlati Iurie

5

Tresteanu Ion

1994

I kiu

Hincesti

II

cl. „Hincesti”

Kumite, Fuku-go

Ambul Pavel

7

Capros Cristina

1993

I kiu

Cricova

II

Sc.Sp.N13

Kumite

Cravcescu Stefan

8

Bercea Stefan

1993

I kiu

Chişinău

II

Okinawa

Kata, Kumite

Patlati Iurie

9

Virlan Mariana

1996

I kiu

Ungheni

I

cl. „Ungheni”

Kata

Cebaniuc Iurie



KARATE WKF


Nr

crt.

Numele, prenumele sportivului

Anul

naşterii




Localitatea




Clubul sportiv

CRM

Proba, cat.

de greutate

Numele, prenumele antrenorului(lor)

1

2

3

4

5




6

7

8

9

SENIORI

1

Sîrbu Dorin

1994




mun.Chişinău




CS ” SAMURAI”

I

Kumite - 75 kg

Abalin Oleg

2

Cucul Alexandru

1989




or.Rîbnița




CS ”BOGATÎRI”

II

Kumite – 75 kg

Moiseev Vladimir

3

Pirojoc Evgheni

1989




mun.Chişinău




CS ” SAMURAI”

III

Kumite -75 kg

Abalin Oleg

4

Tisan Grigorii

1988




mun.Chişinău




AS ”SHITO-RYU”

III

Kumite -75 kg/Kata

Colesnic Veaceslav

5

Spînu Vitalie

1994




mun.Bălţi




CS ”KARATE MASTER”

I

Kumite +75 kg

Tarasinschi Ghenadii

6

Bondarev Nicolai

1993




mun.Chişinău




CS ” SAMURAI”

I

Kata

Abalin Oleg

7

Colesnic Veaceslav

1982




mun.Chişinău




AS ”SHITO-RYU”

II

Kata/ Kumite +75 kg

Abalin Oleg

8

Marcov Serghei

1987




mun.Chişinău




AS ”SHITO-RYU”

III

Kata

Colesnic Veaceslav

9

Prisecari Svetlana

1991




mun.Chişinău




CS ” SAMURAI”

I

Kumite/Kata

Abalin Oleg

10

Burlaciuk Ludmila

1985




or.Tiraspol




CS ”BOGATÎRI”

II

Kumite/Kata

Moiseev Vladimir

11

Ana Maria Stratu

1991




mun.Chişinău




CS ” SAMURAI”

I

Kata

Abalin Oleg

TINERET

1

Colomeet Vadim

1996




mun.Chişinău




CS ” SAMURAI”

I

Kumite + 68 kg

Abalin Oleg

2

Tuguischii Daniil

1996




mun.Chişinău




CS ” SAMURAI”

II

Kumite + 68 kg/Kata

Abalin Oleg

3

Tuguischii Anton

1996




mun.Chişinău




CS ” SAMURAI”

III

Kumite + 68 kg

Abalin Oleg

4

Sorocolita Nicolae

1996




or.Tiraspol




CS ”BOGATÎRI”

I

Kumite - 68 kg/Kata

Moiseev Vladimir

5

Alexandr Kosteckii

1996




or.Tiraspol




CS ”BOGATÎRI”

II

Kumite – 68 kg/ Kata

Moiseev Vladimir

JUNIORI

1

Caraje Vasile

1998




mun.Chişinău




CS ”SAMURAI”

I

Kumite – 57 kg

Abalin Oleg

2

Zaplitnii Nichita

1998




mun.Chişinău




CS ”MASTER”

II

Kumite - 57 kg

Nicora Ghenadie

3

Cuşneriov Grigorii

1997




mun.Chişinău




CS ”RONIN”

I

Kumite + 57 kg/Kata

Cuşneriov Alexei

4

Iepure Andrei

1996




mun.Bălţi




CS ”KARATE MASTER”

II

Kumite +57 kg

Tarasinschi Ghenadii

5

Sarî Gavril

1997




mun.Chişinău




CS ”SAMURAI”

III

Kumite +57 kg

Abalin Oleg

6

Ivannicov Igor

1998




mun.Chişinău




AS ”SHITO-RYU”

III

Kata/ Kumite +57 kg

Colesnic Veaceslav

7

Curmei Daniel

1996




mun.Chişinău




AS ”SHITO-RYU”

I

Kata

Colesnic Veaceslav


Yüklə 8.73 Mb.

Dostları ilə paylaş:
1   ...   21   22   23   24   25   26   27   28   ...   48




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azrefs.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

gir | qeydiyyatdan keç
    Ana səhifə


yükləyin