Dynamo Cup 2003



Yüklə 282.39 Kb.
tarix25.04.2016
ölçüsü282.39 Kb.

Dynamo Cup 2003


м.Львiв 20-21.09.2003

Органiзатор змагань: АСТУ, ЛООАСТУ, КСТ "Динамо" (Львiв)

Мiсце проведення: КТЗ "Романтик"
35 суддiв, з них 9 iноземних суддiв з 5 країн, 26 суддiв АСТУ;

340 пар, 43 клуба з 5 країн


Головний суддя Володимир КОЗАК

Споpтивний iнспектоp Володимир КОЗАК

Голова мандатної комiсiї Тетяна КОЗАК

Головний скpутинеp Вiктор КРАВЧУК




IDSF Open Standard


Judges:

1. Vladimir PARAKHNEVICH Byelorussia

2. Andrzej JANKOWSKI Poland

3. Kazimierz KURZAK Poland

4. Stefan HORVAT Slovakia

5. Volodymyr KOZAK Ukraine

6. Oleksandra MYSHKO Ukraine

7. Volodymyr KHOMITSKYY Ukraine

Couples - 22

Country - 5


Place Name Mr - Miss Country
1 Vitenko, Volodymyr-Berendyaeva, Olena Ukraine

2 Kisztelinski, Marcin-Hetmanska, Katarzyna Poland

3 Prochko, Yuriy-Maryuk, Iryna Ukraine

4 Budyak, Evgen-Korol', Maryna Ukraine

5 Smolin, Sergiy-Dzyuba, Yulia Ukraine

6 Mogusev, Dmitriy-Orlova, Daria Russia

7 Troitskii, Dmitri-Mikhailova, Elena Russia

8 Cwik, Dariusz-Pierzchala, Malgorzata Poland

9 Polusytok, Ruslan-Levytska, Olena Ukraine

10 Ozog, Krzysztof-Heinze, Monika Poland

11-12 Usmanov, Roman-Guseva, Ekaterina Byelorussia

11-12 Hanza, Vladimir-Kmecova, Katarzina Slovakia

13 Parfyonov, Denys-Kharlamova, Ganna Ukraine

14 Jusko, Milos-Borkova, Simona Slovakia

15 Miasik, Pawel-Rzepka, Karolina Poland

16-17 Kawa, Mariusz-Czosnyka, Aneta Poland

16-17 Starkov, Aleksey-Permitina, Lena Russia

18 Lech, Mateusz-Bialy, Katarzyna Poland

19-20 Cupal, Jaroslaw-Czechowska, Magdalena Poland

19-20 Rublyuk, Maksym-Chashechnikova, Nataliya Ukraine

21 Nabielec, Sebastian-Romanek, Paulina Poland

22 Malogolovets, Vitaliy-Tkachenko, Nataliya Ukraine




IDSF Open Latin


Judges:

1. Vladimir PARAKHNEVICH Byelorussia

2. Andrzej JANKOWSKI Poland

3. Kazimierz KURZAK Poland

4. Stefan HORVAT Slovakia

5. Volodymyr KOZAK Ukraine

6. Andriy PASHA Ukraine

7. Volodymyr KHOMITSKYY Ukraine

Couples - 26

Country - 4


Place Name Mr - Miss Country
1 Kvashyn, Sergiy-Bobrysheva, Lyudmyla Ukraine

2 Stepanov, Yevgen-Moroz, Olga Ukraine

3 Nosal, Mariusz-Fital, Marlena Poland

4 Gaidash, Oleksandr-Levchenko, Mariya Ukraine

5 Usovich, Vadim-Chernoshei, Marianna Byelorussia

6 Ignatiev, Denis-Konstantinova, Svetlana Ukraine

7 Karayvan, Oleksandr-Dzhala, Tetiana Ukraine

8 Cwik, Dariusz-Pierzchala, Malgorzata Poland

9 Ozog, Krzysztof-Heinze, Monika Poland

10 Drogomyretskyy, Dmytro-Sira, Ilona Ukraine

11 Kisztelinski, Marcin-Hetmanska, Katarzyna Poland

12 Polusytok, Ruslan-Levytska, Olena Ukraine

13 Bilukha, Dmytro-Nyzhnyk, Tetyana Ukraine

14 Hanza, Vladimir-Kmecova, Katarzina Slovakia

15 Knyaz, Svyatoslav-Voloshyn, Iryna Ukraine

16 Lapin, Yevgen-Sokalska, Olena Ukraine

17 Miasik, Pawel-Rzepka, Karolina Poland

18 Bonar, Dmytro-Chuykova, Svitlana Ukraine

19-20 Cupal, Jaroslaw-Czechowska, Magdalena Poland

19-20 Szendzielorz, Adam-Weglarczyk, Aleksandra Poland

21 Jusko, Milos-Borkova, Simona Slovakia

22-26 Rublyuk, Maksym-Chashechnikova, Nataliya Ukraine

22-26 Usmanov, Roman-Guseva, Ekaterina Byelorussia

22-26 Lech, Mateusz-Bialy, Katarzyna Poland

22-26 Foltynski, David-Kulib, Elzbieta Poland

22-26 Nabielec, Sebastian-Romanek, Paulina Poland



Чемпiонат України

Сеньйори

Програма: 10 танцiв

Cуддi:


1. Vladimir PARAKHNEVICH Byelorussia

2. Balasz KAPRONCZAI Hungary

3. Kazimierz KURZAK Poland

4. Irina MARTYNENKO Russia

5. Левицький Олег м.Львiв

6. Мишко Олександра м.Ужгород

7. Муж Богдан м.Львiв
Кiлькiсть пар - 4

Кiлькiсть клубiв - 4


Мiсце П.I. партнера-партнерки Мiсто Клуб Тpенеp
1 Орьол Павло-Орьол Олена м.Київ "СПОРТ-ДАНС" Федорчук Валентина

2 Чуйков Сергiй-Чуйкова Валентина м.Днiпропетровськ "ГАРМОНIЯ" Петровський Олег

3 Вакуленко Максим-Чудновська Людмила м.Київ "АСОДАНС" Коломiєць Анатолiй

4 Чеберяк Сергiй-Колодич Алла м.Днiпродзержинськ "СОКОЛ" Сокол Сергiй



Кубок України

Юнiори 1 (1990-91 р.н.)

Програма: Стандартна

Cуддi:


1. Vladimir PARAKHNEVICH Byelorussia

2. Jozsef KAPRONCZAI Hungary

3. Andrzej JANKOWSKI Poland

4. Stefan HORVAT Slovakia

5. Кравчук Сергiй м.Львiв

6. Мишко Олександра м.Ужгород

7. Омельченко Артур м.Полтава

8. Паша Андрiй м.Феодосiя

9. Шнуренко Iгор м.Київ

Кiлькiсть пар - 10

Кiлькiсть клубiв - 10
Мiсце П.I. партнера-партнерки Мiсто Клуб Тpенеp
1 Лаптiй Георгiй-Совєтченко Свiтлана м.Славутич КСТ "СЛАВУТИЧ-СТАР" Советченко Наталiя

2 Скребков Антон-Круть Катерина м.Київ КСТ "ОЛIМП-КЛУБ" Шнуренко Iгор

3 Малоголовець Рафаель-Асауленко Регiна м.Феодосiя КСТ "БРАВО" Паша Наталiя

4 Сиков Володимир-Савлюк Марiя м.Львiв КСТ "ДИНАМО" Козак Володимир

5 Чолан Георгiй-Пiдчiбiй Iрина м.Хмельницький КСТ "КРОК" Чолан Оксана

6 Баранюк Тарас-Мотало Мар'яна м.Тернопiль КСТ "МАЛЬВИ" Манжос Сергiй

7 Осадцiв Михайло-Богiнська Мiлена м.Львiв КСТ "ФЛАМIНГО" Осадцiв Тарас

8-9 Цегольняй Владислав-Когут Вiкторiя м.Ужгород КСТ "ГРАЦIЯ" Мишко Олександра

8-9 Янушевський Петро-Каня Марцелiна м.Тарнув (Польща) КСТ "KLASA" Бергер Станiслав

10 Кулiнськi Матеуш-Рощук Йоанна м.Ченстохова (Польща) КСТ "ЗОРБА" Кiштелiнський Мартiн



Кубок України

Юнiори 1 (1990-91 р.н.)

Програма: Латиноамериканська

Cуддi:


1. Jozsef KAPRONCZAI Hungary

2. Andrzej JANKOWSKI Poland

3. Kazimierz KURZAK Poland

4. Irina MARTYNENKO Russia

5. Viktor SAFONOV Russia

6. Stefan HORVAT Slovakia

7. Кравчук Сергiй м.Львiв

8. Манжос Сергiй м.Тернопiль

9. Мишко Олександра м.Ужгород

10. Andriy PASHA Ukraine

11. Шнуренко Iгор м.Київ

Кiлькiсть пар - 14

Кiлькiсть клубiв - 13
Мiсце П.I. партнера-партнерки Мiсто Клуб Тpенеp
1 Асташин Роман-Воронова Дарiя м.Київ КСТ "ДИНАМО" Влох Святослав

2 Лаптiй Георгiй-Совєтченко Свiтлана м.Славутич КСТ "СЛАВУТИЧ-СТАР" Советченко Наталiя

3 Берник Павло-Круцяк Анастасiя м.Чернiвцi КСТ "КАРНАВАЛ" Пiскарьов Андрiй

4 Малоголовець Рафаель-Асауленко Регiна м.Феодосiя КСТ "БРАВО" Паша Наталiя

5 Бабенко Владислав-Новобранець Iрина м.Харкiв КСТ "ГРАНД" Богданов Iгор

6 Скребков Антон-Круть Катерина м.Київ КСТ "ОЛIМП-КЛУБ" Шнуренко Iгор

7 Баранюк Тарас-Мотало Мар'яна м.Тернопiль КСТ "МАЛЬВИ" Манжос Сергiй

8 Сиков Володимир-Савлюк Марiя м.Львiв КСТ "ДИНАМО" Козак Володимир

9 Осадцiв Михайло-Богiнська Мiлена м.Львiв КСТ "ФЛАМIНГО" Осадцiв Тарас

10 Крижановський Юрiй-Шпак Валерiя м.Львiв КСТ "ДИНАМО" Козак Володимир

11 Янушевський Петро-Каня Марцелiна м.Тарнув (Польща) КСТ "KLASA" Бергер Станiслав

12 Цегольняй Владислав-Когут Вiкторiя м.Ужгород КСТ "ГРАЦIЯ" Мишко Олександра

13 Кулiнськi Матеуш-Рощук Йоанна м.Ченстохова (Польща) КСТ "ЗОРБА" Кiштелiнський Мартiн

14 Ковальський Вадим-Власенко Анастасiя м.Миколаїв КСТ "ДИНАМО" Константинова Марина



Сеньйори

Програма: Стандартна

Cуддi:


1. Balasz KAPRONCZAI Hungary

2. Безрукова Альона м.Чернiвцi

3. Ковальський Вiктор м.Чернiвцi

4. Левицький Олег м.Львiв

5. Мишко Олександра м.Ужгород

Кiлькiсть пар - 5

Кiлькiсть клубiв - 5
Мiсце П.I. партнера-партнерки Мiсто Клуб Тpенеp
1 Гуршал Iгор-Гуршал Єлiзавета м.Львiв КСТ "ЕДЕЛЬВЕЙС" Левицький Олег

2 Орьол Павло-Орьол Олена м.Київ КСТ "СПОРТ-ДАНС" Федорчук Валентина

3 Фарантай Геза-Фарантай Вiраг Hungary

4 Чуйков Сергiй-Чуйкова Валентина м.Днiпропетровськ КСТ "ГАРМОНIЯ" Петровський Олег

5 Вакуленко Максим-Чудновська Людмила м.Київ КСТ "АСОДАНС" Коломiєць Анатолiй

Сеньйори

Програма: Латиноамериканська

Cуддi:


1. Balasz KAPRONCZAI Hungary

2. Безрукова Альона м.Чернiвцi

3. Ковальський Вiктор м.Чернiвцi

4. Левицький Олег м.Львiв

5. Мишко Олександра м.Ужгород

Кiлькiсть пар - 2

Кiлькiсть клубiв - 2
Мiсце П.I. партнера-партнерки Мiсто Клуб Тpенеp
1 Чуйков Сергiй-Чуйкова Валентина м.Днiпропетровськ "ГАРМОНIЯ" Петровський Олег

2 Вакуленко Максим-Чудновська Людмила м.Київ "АСОДАНС" Коломiєць Анатолiй



Молодь (1985-87 р.н.)

Програма: Стандартна

Cуддi:


1. Vladimir PARAKHNEVICH Byelorussia

2. Balasz KAPRONCZAI Hungary

3. Andrzej JANKOWSKI Poland

4. Tadeusz PYANTKIVSKI Poland

5. Irina MARTYNENKO Russia

6. Stefan HORVAT Slovakia

7. Козак Володимир м.Львiв

8. Даценко Станiслав м.Полтава

9. Паша Андрiй м.Феодосiя

10. Холоднова Наталiя м.Львiв

11. Хомiцький Володимир м.Чернiвцi

Кiлькiсть пар - 23

Кiлькiсть клубiв - 19
Мiсце П.I. партнера-партнерки Мiсто Клуб Тpенеp
1 Васiн Валентин-Гранько Наталiя м.Полтава КСТ "ДИНАМО" Даценко Станiслав

2 Задiрака Михайло-Крамар Катерина м.Полтава КСТ "ДИНАМО" Даценко Станiслав

3 Костецький Сергiй-Кондратюк Анастасiя м.Хмельницький КСТ "КРОК" Чолан Оксана

4 Усманов Роман-Гусева Єкатерiна м.Мiнськ (Бiлорусь) КСТ "МЕТА" Парахневич Володимир

5 Левицький Всеволод-Цибульська Юлiя м.Львiв КСТ "ЕДЕЛЬВЕЙС" Левицький Олег

6 Радостев Кирило-Лактiонова Лариса м.Донецьк КСТ "САЛСА" Вiтенко Володимир

7 Ложкiн Глiб-Водолазька Полiна м.Львiв КСТ "ДИНАМО" Козак Володимир

8-10 Ганза Володимир-Кмецова Катарина Slovakia

8-10 Скочiляс Петро-Скочiляс Агата м.Степ Явоже КСТ "ГЕЛЬСЬКО" Рiгал Яромiр

8-10 Самойлов Дмитро-Бургазлi Свiтлана м.Львiв КСТ "ДИНАМО" Козак Володимир

11 Мясiк Павел-Жепка Каролiна м.Жешув (Польща) КСТ "AKSEL" Нiєджельська Анна

12 Юско Мiлош-Боркова Сiмона Slovakia

13 Нефiдов Євген-Матвєєва Аелiна м.Хмельницький КСТ "КРОК" Чолан Оксана

14 Жачек Павел-Щерба Каролiна м.Кельци (Польща) КСТ "КIК" Деджидак Ярослав

15 Паладiй Дмитро-Безрукова Анастасiя м.Чернiвцi КСТ "СУЧАСНИК" Безрукова Альона

16 Iванюк Олександр-Сетракян Карiне м.Одеса КСТ "АХ,ОДЕСА" Буртов Давид

17 Коваленко Микола-Гречаная Дiана м.Чернiвцi КСТ "ПРОМIНЬ" Хомiцький Володимир

18-19 Рублюк Максим-Чашечнiкова Наталiя м.Iвано-Франкiвськ КСТ "ДIАМАНТ" Дзюба Володимир

18-19 Малоголовець Вiталiй-Ткаченко Наталiя м.Феодосiя КСТ "БРАВО" Паша Наталiя

20 Набелєць Себастьян-Романек Паулiна м.Бохня (Польща) КСТ "ЧЕХОСЦИ" Чехоський Ян

21 Лех Матеуш-Бяли Катаржина м.Жешув (Польща) КСТ "AKSEL" Нiєджельська Анна

22-23 Будяк Євген-Король Марина м.Київ КСТ "ДИНАМО" Влох Святослав

22-23 Гуспай Олексiй-Гулянич Дiана м.Ужгород КСТ "ГЛОРIЯ" Величко Мирослава

Молодь (1985-87 р.н.)

Програма: Латиноамериканська

Cуддi:


1. Vladimir PARAKHNEVICH Byelorussia

2. Andrzej JANKOWSKI Poland

3. Tadeusz PYANTKIVSKI Poland

4. Irina MARTYNENKO Russia

5. Stefan HORVAT Slovakia

6. Volodymyr KOZAK Ukraine

7. Даценко Станiслав м.Полтава

8. Муж Богдан м.Львiв

9. Омельченко Артур м.Полтава

10. Andriy PASHA Ukraine

11. Холоднова Наталiя м.Львiв

Кiлькiсть пар - 32

Кiлькiсть клубiв - 20
Мiсце П.I. партнера-партнерки Мiсто Клуб Тpенеp
1 Сєлiков Максим-Сiмакiна Катерина м.Львiв КСТ "ДИНАМО" Кравчук Сергiй

2 Ахломов Володимир-Карлюченко Руслана м.Львiв КСТ "ДИНАМО" Кравчук Сергiй

3 Ярош Дмитро-Загребiна Анна м.Львiв КСТ "ДИНАМО" Козак Володимир

4 Задiрака Михайло-Крамар Катерина м.Полтава КСТ "ДИНАМО" Даценко Станiслав

5 Костецький Сергiй-Кондратюк Анастасiя м.Хмельницький КСТ "КРОК" Чолан Оксана

6 Усманов Роман-Гусева Єкатерiна м.Мiнськ (Бiлорусь) КСТ "МЕТА" Парахневич Володимир

7 Самойлов Дмитро-Бургазлi Свiтлана м.Львiв КСТ "ДИНАМО" Козак Володимир

8зн Васiн Валентин-Гранько Наталiя м.Полтава КСТ "ДИНАМО" Даценко Станiслав

9 Левицький Всеволод-Цибульська Юлiя м.Львiв КСТ "ЕДЕЛЬВЕЙС" Левицький Олег

10 Фурсов Микола-Єфремова Ольга м.Львiв КСТ "ЕСТЕТ" Муж Богдан

11 Радостев Кирило-Лактiонова Лариса м.Донецьк КСТ "САЛСА" Вiтенко Володимир

12 Паладiй Дмитро-Безрукова Анастасiя м.Чернiвцi КСТ "СУЧАСНИК" Безрукова Альона

13 Ложкiн Глiб-Водолазька Полiна м.Львiв КСТ "ДИНАМО" Козак Володимир

14 Рондоль Олександр-Бiлiй Олена м.Полтава КСТ "НIКА" Омельченко Артур

15 Iванюк Олександр-Сетракян Карiне м.Одеса КСТ "АХ,ОДЕСА" Буртов Давид

16 Смiрнов Сергiй-Поморцева Дарiя м.Полтава КСТ "НIКА" Омельченко Артур

17 Негров Олег-Кiлiмчук Мар'яна м.Львiв КСТ "ДИНАМО" Кравчук Сергiй

18 Ганза Володимир-Кмецова Катарина Slovakia

19 Скочiляс Петро-Скочiляс Агата м.Степ Явоже КСТ "ГЕЛЬСЬКО" Рiгал Яромiр

20 Жачек Павел-Щерба Каролiна м.Кельци (Польща) КСТ "КIК" Деджидак Ярослав

21 Мясiк Павел-Жепка Каролiна м.Жешув (Польща) КСТ "AKSEL" Нiєджельська Анна

22 Вiгак Сергiй-Бакаляр Вiкторiя м.Львiв КСТ "ДИНАМО" Козак Володимир

23 Малоголовець Вiталiй-Ткаченко Наталiя м.Феодосiя КСТ "БРАВО" Паша Наталiя

24 Рублюк Максим-Чашечнiкова Наталiя м.Iвано-Франкiвськ КСТ "ДIАМАНТ" Дзюба Володимир

25 Коваленко Микола-Гречаная Дiана м.Чернiвцi КСТ "ПРОМIНЬ" Хомiцький Володимир

26 Юско Мiлош-Боркова Сiмона Slovakia

27-28 Худiцький Сергiй-Сахно Ольга м.Хмельницький КСТ "КРОК" Чолан Оксана

27-28 Лех Матеуш-Бяли Катаржина м.Жешув (Польща) КСТ "AKSEL" Нiєджельська Анна

29 Набелєць Себастьян-Романек Паулiна м.Бохня (Польща) КСТ "ЧЕХОСЦИ" Чехоський Ян

30 Крижановський Вiктор-Хамець Ольга м.Львiв КСТ "ДИНАМО" Козак Володимир

31 Чiкош Кереш-Гетнер Сабiна Hungary

32 Гуспай Олексiй-Гулянич Дiана м.Ужгород КСТ "ГЛОРIЯ" Величко Мирослава



Юнiори 2 (1988-89 р.н.)

Програма: Стандартна

Cуддi:


1. Jozsef KAPRONCZAI Hungary

2. Andrzej JANKOWSKI Poland

3. Kazimierz KURZAK Poland

4. Irina MARTYNENKO Russia

5. Viktor SAFONOV Russia

6. Stefan HORVAT Slovakia

7. Голейко Iван м.Львiв

8. Даценко Станiслав м.Полтава

9. Осадцiв Тарас м.Львiв

10. Советченко Вадим м.Славутич

11. Volodymyr KHOMITSKYY Ukraine

Кiлькiсть пар - 14

Кiлькiсть клубiв - 11
Мiсце П.I. партнера-партнерки Мiсто Клуб Тpенеp
1 Кравчук Олександр-Кумар Анжелiка India

2 Лятов Володимир-Мишко Веронiка м.Ужгород КСТ "ГРАЦIЯ" Мишко Олександра

3 Клементьєв Глiб-Херсонська Ольга м.Одеса КСТ "АХ,ОДЕСА" Буртов Давид

4 Кава Марiуш-Жосника Анета м.Тарнув (Польща) КСТ "KLASA" Бергер Станiслав

5 Iванов Павло-Ладунець Ольга м.Хмельницький КСТ "КРОК" Чолан Оксана

6 Гринькiв Андрiй-Сендецька Ольга м.Львiв КСТ "ДИНАМО" Козак Володимир

7 Дiтковський Володимир-Садiгурська Ольга м.Хмельницький КСТ "КРОК" Чолан Оксана

8 Кулай Анатолiй-Туткевич Христина м.Донецьк КСТ "САЛСА" Вiтенко Володимир

9 Мазуренко Максим-Булавка Дарiя м.Львiв КСТ "ДИНАМО" Кравчук Сергiй

10 Маренець Дмитро-Сидоренко Катерина м.Київ КСТ "ГРАНТ" Соронович Iгор

11 Штефанець Олександр-Тодорюк Юлiя м.Чернiвцi КСТ "МОЛОДIСТЬ" Ковальський Вiктор

12 Фолтинський Давiд-Кулiш Ельжбета м.Сосновець (Польща) КСТ "ШОК ДЕНС" Лєшнiк Ярослав

13-14 Тирша Олександр-Каралаш Катерина м.Чернiвцi КСТ "СУЧАСНИК" Безрукова Альона

13-14 Чолан Георгiй-Пiдчiбiй Iрина м.Хмельницький КСТ "КРОК" Чолан Оксана



Юнiори 2 (1988-89 р.н.)

Програма: Латиноамериканська

Cуддi:


1. Andrzej JANKOWSKI Poland

2. Tadeusz PYANTKIVSKI Poland

3. Irina MARTYNENKO Russia

4. Viktor SAFONOV Russia

5. Stefan HORVAT Slovakia

6. Даценко Станiслав м.Полтава

7. Константинова Марина м.Миколаїв

8. Кравчук Сергiй м.Львiв

9. Осадцiв Тарас м.Львiв

10. Советченко Вадим м.Славутич

11. Хомiцький Володимир м.Чернiвцi

Кiлькiсть пар - 18

Кiлькiсть клубiв - 15
Мiсце П.I. партнера-партнерки Мiсто Клуб Тpенеp
1 Фарантай Бенце-Стешенко Марина Hungary

2 Кравчук Олександр-Кумар Анжелiка India

3 Рязанов Олексiй-Мургуль Софiя м.Полтава КСТ "ДИНАМО" Даценко Станiслав

4 Негров Олег-Кiлiмчук Мар'яна м.Львiв КСТ "ДИНАМО" Кравчук Сергiй

5 Лятов Володимир-Мишко Веронiка м.Ужгород КСТ "ГРАЦIЯ" Мишко Олександра

6 Клементьєв Глiб-Херсонська Ольга м.Одеса КСТ "АХ,ОДЕСА" Буртов Давид

7 Кулай Анатолiй-Туткевич Христина м.Донецьк КСТ "САЛСА" Вiтенко Володимир

8 Колода Денис-Новохацька Олександра м.Миколаїв КСТ "ДИНАМО" Константинова Марина

9-10 Каган Костянтин-Шанiна Анастасiя м.Львiв КСТ "ФЛАМIНГО" Осадцiв Тарас

9-10 Дiтковський Володимир-Садiгурська Ольга м.Хмельницький КСТ "КРОК" Чолан Оксана

11 Гринькiв Андрiй-Сендецька Ольга м.Львiв КСТ "ДИНАМО" Козак Володимир

12 Фолтинський Давiд-Кулiш Ельжбета м.Сосновець (Польща) КСТ "ШОК ДЕНС" Лєшнiк Ярослав

13 Штефанець Олександр-Тодорюк Юлiя м.Чернiвцi КСТ "МОЛОДIСТЬ" Ковальський Вiктор

14-15 Мазуренко Максим-Булавка Дарiя м.Львiв КСТ "ДИНАМО" Кравчук Сергiй

14-15 Асмолов Максим-Перогей Оксана м.Львiв КСТ "ДИНАМО" Козак Володимир

16 Воскобойнiк Олександр-Карслян Яна м.Чернiвцi КСТ "КАРНАВАЛ" Пiскарьов Андрiй

17-18 Маренець Дмитро-Сидоренко Катерина м.Київ КСТ "ГРАНТ" Соронович Iгор

17-18 Тирша Олександр-Каралаш Катерина м.Чернiвцi КСТ "СУЧАСНИК" Безрукова Альона



Ювенали (1992 р.н. i молодшi)

Програма: Стандартна

Cуддi:


1. Jozsef KAPRONCZAI Hungary

2. Andrzej JANKOWSKI Poland

3. Irina MARTYNENKO Russia

4. Кравчук Сергiй м.Львiв

5. Левицький Олег м.Львiв

6. Кумар Ольга м.Львiв

7. Чолан Оксана м.Хмельницький
Кiлькiсть пар - 8

Кiлькiсть клубiв - 5


Мiсце П.I. партнера-партнерки Мiсто Клуб Тpенеp
1 Риков Єгор-Стешенко Юлiя м.Харкiв КСТ "ГРАНД" Богданова Лариса

2 Богданов Владислав-Iфтимiйчук Станiслава м.Чернiвцi КСТ "ГАРМОНIЯ" Богданова Тетяна

3 Стоянов Сергiй-Дзебан Юлiя м.Львiв КСТ "ДИНАМО" Козак Володимир

4 Пирiг Олег-Шпак Вiкторiя м.Львiв КСТ "ЕДЕЛЬВЕЙС" Левицький Олег

5 Голубащенко Василь-Покричук Людмила м.Чернiвцi КСТ "ПРОМIНЬ" Хомiцька Зоя

6 Антоняк Орест-Назаркевич Марта м.Львiв КСТ "ЕДЕЛЬВЕЙС" Левицький Олег

7 Крохмальний Богдан-Мельник Марта м.Львiв КСТ "ЕДЕЛЬВЕЙС" Левицький Олег

8 Котєльнiков Володимир-Попович Юлiя м.Чернiвцi КСТ "ПРОМIНЬ" Хомiцька Зоя



Ювенали (1992 р.н. i молодшi)

Програма: Латиноамериканська

Cуддi:


1. Jozsef KAPRONCZAI Hungary

2. Andrzej JANKOWSKI Poland

3. Tadeusz PYANTKIVSKI Poland

4. Viktor SAFONOV Russia

5. Омельченко Артур м.Полтава

6. Кравчук Сергiй м.Львiв

7. Левицький Олег м.Львiв

8. Манжос Сергiй м.Тернопiль

9. Чолан Оксана м.Хмельницький

Кiлькiсть пар - 11

Кiлькiсть клубiв - 8
Мiсце П.I. партнера-партнерки Мiсто Клуб Тpенеp
1 Риков Єгор-Стешенко Юлiя м.Харкiв КСТ "ГРАНД" Богданова Лариса

2 Стоянов Сергiй-Дзебан Юлiя м.Львiв КСТ "ДИНАМО" Козак Володимир

3 Богданов Владислав-Iфтимiйчук Станiслава м.Чернiвцi КСТ "ГАРМОНIЯ" Богданова Тетяна

4 Ковальський Вадим-Власенко Анастасiя м.Миколаїв КСТ "ДИНАМО" Константинова Марина

5 Антоняк Орест-Назаркевич Марта м.Львiв КСТ "ЕДЕЛЬВЕЙС" Левицький Олег

6 Фiлоненко Андрiй-Мiрза Галина м.Полтава КСТ "НIКА" Омельченко Артур

7 Крохмальний Богдан-Мельник Марта м.Львiв КСТ "ЕДЕЛЬВЕЙС" Левицький Олег

8 Пирiг Олег-Шпак Вiкторiя м.Львiв КСТ "ЕДЕЛЬВЕЙС" Левицький Олег

9-10 Котєльнiков Володимир-Попович Юлiя м.Чернiвцi КСТ "ПРОМIНЬ" Хомiцька Зоя

9-10 Голубащенко Василь-Покричук Людмила м.Чернiвцi КСТ "ПРОМIНЬ" Хомiцька Зоя

11 Жбанов Євген-Дробатюк Ярина м.Тернопiль КСТ "АРС" Кордюкевич Надiя


"E+D"кл. Молодь+Дорослi


Програма: Стандартна

Cуддi:


1. Величко Мирослава м.Ужгород

2. Манжос Сергiй м.Тернопiль

3. Марюк Iгор м.Стрий

4. Мишко Олександра м.Ужгород

5. Осадцiв Тарас м.Львiв

Кiлькiсть пар - 4

Кiлькiсть клубiв - 4
Мiсце П.I. партнера-партнерки Мiсто Клуб Тpенеp
1 Кiр'язов Сергiй-Харченко Юлiя м.Львiв КСТ "ФЛАМIНГО" Осадцiв Тарас

2 Штей Олег-Полюхович Галина м.Стрий КСТ "ПРОЛIСОК" Марюк Iгор

3 Сiдун Павло-Босяк Юлiя м.Львiв КСТ "ДИНАМО" Козак Володимир

4 Гуспай Олексiй-Гулянич Дiана м.Ужгород КСТ "ГЛОРIЯ" Величко Мирослава



"E+D"кл. Молодь+Дорослi

Програма: Латиноамериканська

Cуддi:


1. Величко Мирослава м.Ужгород

2. Манжос Сергiй м.Тернопiль

3. Марюк Iгор м.Стрий

4. Мишко Олександра м.Ужгород

5. Осадцiв Тарас м.Львiв

Кiлькiсть пар - 3

Кiлькiсть клубiв - 3
Мiсце П.I. партнера-партнерки Мiсто Клуб Тpенеp
1 Сiдун Павло-Босяк Юлiя м.Львiв КСТ "ДИНАМО" Козак Володимир

2 Кiр'язов Сергiй-Харченко Юлiя м.Львiв КСТ "ФЛАМIНГО" Осадцiв Тарас

3 Гуспай Олексiй-Гулянич Дiана м.Ужгород КСТ "ГЛОРIЯ" Величко Мирослава

"D"кл. Юнiори 2 (1988-89 р.н.)

Програма: Стандартна

Cуддi:


1. Ковальський Вiктор м.Чернiвцi

2. Кумар Ольга м.Львiв

3. Мишко Олександра м.Ужгород

4. Осадцiв Тарас м.Львiв

5. Чолан Оксана м.Хмельницький
Кiлькiсть пар - 4

Кiлькiсть клубiв - 4


Мiсце П.I. партнера-партнерки Мiсто Клуб Тpенеp
1 Шмир Артур-Манжос Ольга м.Тернопiль КСТ "МАЛЬВИ" Манжос Сергiй

2 Заяць Олександр-Шарепа Наталiя м.Хмельницький КСТ "КРОК" Чолан Оксана

3 Бухiнський Мар'ян-Головата Анна м.Стрий КСТ "ПРОЛIСОК" Марюк Iгор

4 Штефанець Олександр-Тодорюк Юлiя м.Чернiвцi КСТ "МОЛОДIСТЬ" Ковальський Вiктор



"D"кл. Юнiори 2 (1988-89 р.н.)

Програма: Латиноамериканська

Cуддi:


1. Jozsef KAPRONCZAI Hungary

2. Голейко Iван м.Львiв

3. Ковальський Вiктор м.Чернiвцi

4. Кумар Ольга м.Львiв

5. Чолан Оксана м.Хмельницький

Кiлькiсть пар - 3

Кiлькiсть клубiв - 3
Мiсце П.I. партнера-партнерки Мiсто Клуб Тpенеp
1 Штефанець Олександр-Тодорюк Юлiя м.Чернiвцi КСТ "МОЛОДIСТЬ" Ковальський Вiктор

2 Шмир Артур-Манжос Ольга м.Тернопiль КСТ "МАЛЬВИ" Манжос Сергiй

3 Деак Золтан-Оберитт Емесе Hungary

"D"кл. Юнiори 1 (1990-91 р.н.)

Програма: Стандартна

Cуддi:


1. Голейко Iван м.Львiв

2. Даценко Станiслав м.Полтава

3. Ковальський Вiктор м.Чернiвцi

4. Мишко Олександра м.Ужгород

5. Осадцiв Тарас м.Львiв

Кiлькiсть пар - 8

Кiлькiсть клубiв - 6
Мiсце П.I. партнера-партнерки Мiсто Клуб Тpенеp
1 Фiлiнський Любомир-Постоловська Анастасiя м.Львiв КСТ "ДИНАМО" Козак Володимир

2 Манжос Андрiй-Кiтковська Христина м.Тернопiль КСТ "МАЛЬВИ" Манжос Сергiй

3 Лавриненко Олександр-Соколовська Iнна м.Полтава КСТ "ДИНАМО" Даценко Станiслав

4 Рябченко Євген-Челiпко Тетяна м.Ужгород КСТ "ГРАЦIЯ" Мишко Олександра

5 Босяк Андрiй-Фляк Анастасiя м.Львiв КСТ "ФЛАМIНГО" Осадцiв Тарас

6 Крижановський Юрiй-Шпак Валерiя м.Львiв КСТ "ДИНАМО" Козак Володимир

7 Токар Станiслав-Микитюк Мар'яна м.Чернiвцi КСТ "МОЛОДIСТЬ" Ковальський Вiктор

8 Бондаренко Богдан-Левченко Катерина м.Полтава КСТ "ДИНАМО" Даценко Станiслав



"D"кл. Юнiори 1 (1990-91 р.н.)

Програма: Латиноамериканська

Cуддi:


1. Богданова Тетяна м.Чернiвцi

2. Голейко Iван м.Львiв

3. Даценко Станiслав м.Полтава

4. Ковальський Вiктор м.Чернiвцi

5. Мишко Володимир м.Ужгород

6. Осадцiв Тарас м.Львiв

7. Пiскарьов Андрiй м.Чернiвцi

Кiлькiсть пар - 12

Кiлькiсть клубiв - 8
Мiсце П.I. партнера-партнерки Мiсто Клуб Тpенеp
1 Лавриненко Олександр-Соколовська Iнна м.Полтава КСТ "ДИНАМО" Даценко Станiслав

2 Манжос Андрiй-Кiтковська Христина м.Тернопiль КСТ "МАЛЬВИ" Манжос Сергiй

3 Крижановський Юрiй-Шпак Валерiя м.Львiв КСТ "ДИНАМО" Козак Володимир

4 Коча Iван-Грицюк Леся м.Чернiвцi КСТ "КАРНАВАЛ" Пiскарьов Андрiй

5 Бондаренко Богдан-Левченко Катерина м.Полтава КСТ "ДИНАМО" Даценко Станiслав

6 Токар Станiслав-Микитюк Мар'яна м.Чернiвцi КСТ "МОЛОДIСТЬ" Ковальський Вiктор

7 Бiлик Олег-Гуменчик Мар'яна м.Львiв КСТ "ДИНАМО" Козак Володимир

8-10 Рябченко Євген-Челiпко Тетяна м.Ужгород КСТ "ГРАЦIЯ" Мишко Олександра

8-10 Андрусяк Iван-Маковiйчук Катерина м.Чернiвцi КСТ "ГАРМОНIЯ" Богданова Тетяна

8-10 Босяк Андрiй-Фляк Анастасiя м.Львiв КСТ "ФЛАМIНГО" Осадцiв Тарас

11 Фiлiнський Любомир-Постоловська Анастасiя м.Львiв КСТ "ДИНАМО" Козак Володимир

12 Когут Олександр-Нетлух Ольга м.Львiв КСТ "ДИНАМО" Козак Володимир



"D"кл. Ювенали 2 (1992-93 р.н.)

Програма: Стандартна

Cуддi:


1. Безрукова Альона м.Чернiвцi

2. Богданова Тетяна м.Чернiвцi

3. Величко Мирослава м.Ужгород

4. Левицький Олег м.Львiв

5. Манжос Сергiй м.Тернопiль

6. Мишко Володимир м.Ужгород

7. Омельченко Артур м.Полтава

8. Хомiцька Зоя м.Чернiвцi

9. Чолан Оксана м.Хмельницький
Кiлькiсть пар - 11

Кiлькiсть клубiв - 10


Мiсце П.I. партнера-партнерки Мiсто Клуб Тpенеp
1 Войтюк Тарас-Ковальська Олена м.Тернопiль "МАЛЬВИ" Манжос Сергiй

2 Фiлоненко Андрiй-Мiрза Галина м.Полтава "НIКА" Омельченко Артур

3 Бiдюк Дмитро-Волошина Олена м.Хмельницький "КРОК" Чолан Оксана

4 Ковтан Дмитро-Моренець Юлiя м.Ужгород "ГРАЦIЯ" Мишко Олександра

5 Мацак Петро-Грицак Данiела м.Ужгород "ГРАЦIЯ" Мишко Олександра

6 Голубащенко Василь-Покричук Людмила м.Чернiвцi "ПРОМIНЬ" Хомiцька Зоя

7 Грабовський Андрiй-Гешко Iрина м.Чернiвцi "СУЧАСНИК" Безрукова Альона

8 Пригара Олександр-Помфюк Вiкторiя м.Ужгород "ГЛОРIЯ" Величко Мирослава

9 Головач Iгор-Гомега Ольга м.Чернiвцi "ГАРМОНIЯ" Богданова Тетяна

10 Речек Камiл-Рожняк Катаржина м.Тарнув (Польща) "KLASA" Бергер Станiслав

11 Вовк Богдан-Свiта Мар"яна м.Львiв "ЕДЕЛЬВЕЙС" Левицький Олег

"D"кл. Ювенали 2 (1992-93 р.н.)

Програма: Латиноамериканська

Cуддi:


1. Безрукова Альона м.Чернiвцi

2. Богданова Тетяна м.Чернiвцi

3. Величко Мирослава м.Ужгород

4. Кумар Ольга м.Львiв

5. Левицький Олег м.Львiв

6. Манжос Сергiй м.Тернопiль

7. Мишко Володимир м.Ужгород

8. Омельченко Артур м.Полтава

9. Хомiцька Зоя м.Чернiвцi

Кiлькiсть пар - 12

Кiлькiсть клубiв - 11
Мiсце П.I. партнера-партнерки Мiсто Клуб Тpенеp
1 Фiлоненко Андрiй-Мiрза Галина м.Полтава КСТ "НIКА" Омельченко Артур

2 Бiдюк Дмитро-Волошина Олена м.Хмельницький КСТ "КРОК" Чолан Оксана

3 Войтюк Тарас-Ковальська Олена м.Тернопiль КСТ "МАЛЬВИ" Манжос Сергiй

4 Голубащенко Василь-Покричук Людмила м.Чернiвцi КСТ "ПРОМIНЬ" Хомiцька Зоя

5 Грабовський Андрiй-Гешко Iрина м.Чернiвцi КСТ "СУЧАСНИК" Безрукова Альона

6 Мацак Петро-Грицак Данiела м.Ужгород КСТ "ГРАЦIЯ" Мишко Олександра

7 Пригара Олександр-Помфюк Вiкторiя м.Ужгород КСТ "ГЛОРIЯ" Величко Мирослава

8-9 Ковтан Дмитро-Моренець Юлiя м.Ужгород КСТ "ГРАЦIЯ" Мишко Олександра

8-9 Головач Iгор-Гомега Ольга м.Чернiвцi КСТ "ГАРМОНIЯ" Богданова Тетяна

10 Речек Камiл-Рожняк Катаржина м.Тарнув (Польща) КСТ "KLASA" Бергер Станiслав

11 Жбанов Євген-Дробатюк Ярина м.Тернопiль КСТ "АРС" Кордюкевич Надiя

12 Вовк Богдан-Свiта Мар"яна м.Львiв КСТ "ЕДЕЛЬВЕЙС" Левицький Олег



"D"кл. Ювенали 1 (1994 р.н. i мол.)

Програма: Стандартна

Cуддi:


1. Безрукова Альона м.Чернiвцi

2. Кумар Ольга м.Львiв

3. Левицький Олег м.Львiв

4. Манжос Сергiй м.Тернопiль

5. Хомiцька Зоя м.Чернiвцi

Кiлькiсть пар - 4

Кiлькiсть клубiв - 4
Мiсце П.I. партнера-партнерки Мiсто Клуб Тpенеp
1 Осадцiв Андрiй-Гук Софiя м.Львiв КСТ "ФЛАМIНГО" Осадцiв Тарас

2 Поклiтар Роберт-Буждиган Наталiя м.Чернiвцi КСТ "СУЧАСНИК" Безрукова Альона

3 Мельничук Павло-Попович Марина м.Чернiвцi КСТ "ПРОМIНЬ" Хомiцька Зоя

4 Любчак Станiслав-Алешко Лiлiя м.Львiв КСТ "ЕДЕЛЬВЕЙС" Левицький Олег



"D"кл. Ювенали 1 (1994 р.н. i мол.)

Програма: Латиноамериканська

Cуддi:


1. Безрукова Альона м.Чернiвцi

2. Кумар Ольга м.Львiв

3. Левицький Олег м.Львiв

4. Манжос Сергiй м.Тернопiль

5. Хомiцька Зоя м.Чернiвцi
Кiлькiсть пар - 4

Кiлькiсть клубiв - 4


Мiс П.I. партнера-партнерки Мiсто Клуб Тpенеp
1 Осадцiв Андрiй-Гук Софiя м.Львiв "ФЛАМIНГО" Осадцiв Тарас

2 Поклiтар Роберт-Буждиган Наталiя м.Чернiвцi "СУЧАСНИК" Безрукова Альона

3 Мельничук Павло-Попович Марина м.Чернiвцi "ПРОМIНЬ" Хомiцька Зоя

4 Любчак Станiслав-Алешко Лiлiя м.Львiв "ЕДЕЛЬВЕЙС" Левицький Олег



"E"кл. Юнiори 2 (1988-89 р.н.)

Програма: Стандартна

Cуддi:


1. Jozsef KAPRONCZAI Hungary

2. Левицький Олег м.Львiв

3. Манжос Сергiй м.Тернопiль

4. Муж Богдан м.Львiв

5. Чолан Оксана м.Хмельницький

Кiлькiсть пар - 7

Кiлькiсть клубiв - 5
Мiсце П.I. партнера-партнерки Мiсто Клуб Тpенеp
1 Короляк Андрiй-Турик Iрина м.Львiв КСТ "ЕСТЕТ" Муж Богдан

2 Осецький Iван-Квiнтiцька Вiкторiя м.Хмельницький КСТ "КРОК" Чолан Оксана

3 Страшевський Павло-Липак Галина м.Львiв КСТ "ЕДЕЛЬВЕЙС" Левицький Олег

4 Сидiр Павло-Василюк Катерина м.Львiв КСТ "ЕСТЕТ" Муж Богдан

5 Гулька Святослав-Байрак Анастасiя м.Тернопiль КСТ "МАЛЬВИ" Манжос Сергiй

6 Федерлян Роман-Леуш Оксана м.Львiв КСТ "ЕДЕЛЬВЕЙС" Левицький Олег

7 Деак Золтан-Оберитт Емесе Hungary

"E"кл. Юнiори 2 (1988-89 р.н.)

Програма: Латиноамериканська

Cуддi:


1. Ковальський Вiктор м.Чернiвцi

2. Левицький Олег м.Львiв

3. Манжос Сергiй м.Тернопiль

4. Муж Богдан м.Львiв

5. Чолан Оксана м.Хмельницький
Кiлькiсть пар - 7

Кiлькiсть клубiв - 5


Мiсце П.I. партнера-партнерки Мiсто Клуб Тpенеp
1 Короляк Андрiй-Турик Iрина м.Львiв "ЕСТЕТ" Муж Богдан

2 Осецький Iван-Квiнтiцька Вiкторiя м.Хмельницький "КРОК" Чолан Оксана

3 Сидiр Павло-Василюк Катерина м.Львiв "ЕСТЕТ" Муж Богдан

4 Страшевський Павло-Липак Галина м.Львiв "ЕДЕЛЬВЕЙС" Левицький Олег

5 Дануца Сергiй-Бойчук Алiна м.Чернiвцi "МОЛОДIСТЬ" Ковальський Вiктор

6 Федерлян Роман-Леуш Оксана м.Львiв "ЕДЕЛЬВЕЙС" Левицький Олег

7 Гулька Святослав-Байрак Анастасiя м.Тернопiль "МАЛЬВИ" Манжос Сергiй

"Е"кл. Юнiори 1 (1990-91 р.н.)

Програма: Стандартна

Cуддi:


1. Голейко Iван м.Львiв

2. Левицький Олег м.Львiв

3. Манжос Сергiй м.Тернопiль

4. Марюк Iгор м.Стрий

5. Oleksandra MYSHKO Ukraine

6. Муж Богдан м.Львiв

7. Омельченко Артур м.Полтава

8. Хомiцька Зоя м.Чернiвцi

9. Чолан Оксана м.Хмельницький
Кiлькiсть пар - 10

Кiлькiсть клубiв - 8


Мiсце П.I. партнера-партнерки Мiсто Клуб Тpенеp
1 Корбяк Мирон-Ковач Софiя м.Стрий "ПРОЛIСОК" Марюк Iгор

2 Бiлуха Роман-Морозова Катерина м.Полтава "НIКА" Омельченко Артур

3 Лемещук Сергiй-Криськовська Олеся м.Хмельницький "КРОК" Чолан Оксана

4 Кухарук Максим-Бригадир Олеся м.Тернопiль "МАЛЬВИ" Манжос Сергiй

5 Рябченко Євген-Челiпко Тетяна м.Ужгород "ГРАЦIЯ" Мишко Олександра

6 Фiщук Роман-Гладюк Таїсiя м.Чернiвцi "ПРОМIНЬ" Хомiцька Зоя

7 Шкiринець Остап-Мойсеєва Юлiя м.Львiв "ЕДЕЛЬВЕЙС" Левицький Олег

8 Герчакiвський Олег-Демчук Iрина м.Львiв "ДИНАМО" Козак Володимир

9 Дзiвiнський Андрiй-Мединська Ксенiя м.Львiв "ДИНАМО" Козак Володимир

10 Карташевич Владислав-Вахула Марта м.Львiв "ЕДЕЛЬВЕЙС" Левицький Олег



"Е"кл. Юнiори 1 (1990-91 р.н.)

Програма: Латиноамериканська

Cуддi:


1. Голейко Iван м.Львiв

2. Ковальський Вiктор м.Чернiвцi

3. Левицький Олег м.Львiв

4. Манжос Сергiй м.Тернопiль

5. Мишко Олександра м.Ужгород

6. Муж Богдан м.Львiв

7. Омельченко Артур м.Полтава

8. Хомiцька Зоя м.Чернiвцi

9. Чолан Оксана м.Хмельницький
Кiлькiсть пар - 12

Кiлькiсть клубiв - 8


Мiсце П.I. партнера-партнерки Мiсто Клуб Тpенеp
1 Сироватко Євген-Бєляєва Євгенiя м.Полтава "НIКА" Омельченко Артур

2 Шкiринець Остап-Мойсеєва Юлiя м.Львiв "ЕДЕЛЬВЕЙС" Левицький Олег

3 Бiлуха Роман-Морозова Катерина м.Полтава "НIКА" Омельченко Артур

4 Колос Богдан-Осадчук Катерина м.Чернiвцi "МОЛОДIСТЬ" Ковальський Вiктор

5 Кухарук Максим-Бригадир Олеся м.Тернопiль "МАЛЬВИ" Манжос Сергiй

6 Лемещук Сергiй-Криськовська Олеся м.Хмельницький "КРОК" Чолан Оксана

7 Фiщук Роман-Гладюк Таїсiя м.Чернiвцi "ПРОМIНЬ" Хомiцька Зоя

8 Рябченко Євген-Челiпко Тетяна м.Ужгород "ГРАЦIЯ" Мишко Олександра

9 Дзiвiнський Андрiй-Мединська Ксенiя м.Львiв "ДИНАМО" Козак Володимир

10-11 Карташевич Владислав-Вахула Марта м.Львiв "ЕДЕЛЬВЕЙС" Левицький Олег

10-11 Герчакiвський Олег-Демчук Iрина м.Львiв "ДИНАМО" Козак Володимир

12 Солошенко Григорiй-Цимбота Марiя м.Ужгород "ГРАЦIЯ" Мишко Олександра



"E"кл. Ювенали 2 (1992-93 р.н.)

Програма: Стандартна

Cуддi:


1. Левицький Олег м.Львiв

2. Манжос Сергiй м.Тернопiль

3. Марюк Iгор м.Стрий

4. Мишко Володимир м.Ужгород

5. Омельченко Артур м.Полтава

6. Хомiцька Зоя м.Чернiвцi

7. Чолан Оксана м.Хмельницький
Кiлькiсть пар - 16

Кiлькiсть клубiв - 10


Мiсце П.I. партнера-партнерки Мiсто Клуб Тpенеp
1 Савiцький Дмитро-Єлiсєєва Таїсiя Тернопiль "МАЛЬВИ" Манжос Сергiй

2 Бiлозор Денис-Гончар Дарiя Хмельницький "КРОК" Чолан Оксана

3 Слобода Iгор-Волкова Адрiяна Стрий "ПРОЛIСОК" Марюк Iгор

4 Бесараба Вiктор-Черкез Христина Чернiвцi "ПРОМIНЬ" Хомiцька Зоя

5 Нестеренко Сергiй-Хiра Оксана Полтава "НIКА" Омельченко Артур

6 Жбанов Євген-Дробатюк Ярина Тернопiль "АРС" Кордюкевич Надiя

7 Рєпко Олесь-Гук Ярина Львiв "ЕДЕЛЬВЕЙС" Левицький Олег

8-9 Мельник Костянтин-Мiхєєва Юлiя Хмельницький "КРОК" Чолан Оксана

8-9 Пригара Олександр-Помфюк Вiкторiя Ужгород "ГЛОРIЯ" Величко Мирослава

10 Бекерський Роман-Дудусь Христина Львiв "ЕДЕЛЬВЕЙС" Левицький Олег

11 Сорокiн Вiталiй-Богомолова Ганна Хмельницький "КРОК" Чолан Оксана

12 Огоновський Олександр-Жигар Анастасiя Львiв "ДИНАМО" Козак Володимир

13-14 Вовк Богдан-Свiта Мар"яна Львiв "ЕДЕЛЬВЕЙС" Левицький Олег

13-14 Ощипок Павло-Ощипок Марта Львiв "ЕДЕЛЬВЕЙС" Левицький Олег

15 Геворкян Артем-Левчук Галина Львiв "ЕДЕЛЬВЕЙС" Левицький Олег

16 Сухоруков Вiталiй-Мисько Катерина Ужгород "ГРАЦIЯ" Мишко Олександра



"E"кл. Ювенали 2 (1992-93 р.н.)

Програма: Латиноамериканська

Cуддi:


1. Голейко Iван м.Львiв

2. Ковальський Вiктор м.Чернiвцi

3. Левицький Олег м.Львiв

4. Манжос Сергiй м.Тернопiль

5. Мишко Володимир м.Ужгород

6. Хомiцька Зоя м.Чернiвцi

7. Чолан Оксана м.Хмельницький
Кiлькiсть пар - 14

Кiлькiсть клубiв - 8


Мiсце П.I. партнера-партнерки Мiсто Клуб Тpенеp
1 Бiлозор Денис-Гончар Дарiя м.Хмельницький "КРОК" Чолан Оксана

2 Савiцький Дмитро-Єлiсєєва Таїсiя м.Тернопiль "МАЛЬВИ" Манжос Сергiй

3 Чорпiта Сергiй-Бабюк Катерина м.Чернiвцi "МОЛОДIСТЬ" Ковальський Вiктор

4 Жбанов Євген-Дробатюк Ярина м.Тернопiль "АРС" Кордюкевич Володимир

5 Бесараба Вiктор-Черкез Христина м.Чернiвцi "ПРОМIНЬ" Хомiцька Зоя

6 Огоновський Олександр-Жигар Анастасiя м.Львiв "ДИНАМО" Козак Володимир

7 Сорокiн Вiталiй-Богомолова Ганна м.Хмельницький "КРОК" Чолан Оксана

8 Бекерський Роман-Дудусь Христина м.Львiв "ЕДЕЛЬВЕЙС" Левицький Олег

9 Рєпко Олесь-Гук Ярина м.Львiв "ЕДЕЛЬВЕЙС" Левицький Олег

10 Вовк Богдан-Свiта Мар"яна м.Львiв "ЕДЕЛЬВЕЙС" Левицький Олег

11 Мельник Костянтин-Мiхєєва Юлiя м.Хмельницький "КРОК" Чолан Оксана

12 Геворкян Артем-Левчук Галина м.Львiв "ЕДЕЛЬВЕЙС" Левицький Олег

13 Ощипок Павло-Ощипок Марта м.Львiв "ЕДЕЛЬВЕЙС" Левицький Олег

14 Сухоруков Вiталiй-Мисько Катерина м.Ужгород "ГРАЦIЯ" Мишко Олександра



"E"кл. Ювенали 1 (1994 р.н. i мол.)

Програма: Стандартна

Cуддi:


1. Богданова Тетяна м.Чернiвцi

2. Величко Мирослава м.Ужгород

3. Ковальський Вiктор м.Чернiвцi

4. Кумар Ольга м.Львiв

5. Левицький Олег м.Львiв

6. Марюк Iгор м.Стрий

7. Пiскарьов Андрiй м.Чернiвцi

8. Хомiцька Зоя м.Чернiвцi

9. Чолан Оксана м.Хмельницький

Кiлькiсть пар - 10

Кiлькiсть клубiв - 6
Мiсце П.I. партнера-партнерки Мiсто Клуб Тpенеp
1 Маслiй Олег-Ожiбко Дiана м.Стрий КСТ "ПРОЛIСОК" Марюк Iгор

2 Губчак Юрiй-Швець Марина м.Чернiвцi КСТ "ПРОМIНЬ" Хомiцька Зоя

3 Кузьмiн Владислав-Галицька Валерiя м.Чернiвцi КСТ "МОЛОДIСТЬ" Ковальський Вiктор

4 Журавель Валентин-Колотило Наталiя м.Чернiвцi КСТ "КАРНАВАЛ" Пiскарьов Андрiй

5 Панчук Олександр-Сороката Юлiя м.Хмельницький КСТ "КРОК" Чолан Оксана

6 Кирюхiн Микита-Стрийська Анастасiя м.Чернiвцi КСТ "КАРНАВАЛ" Пiскарьов Андрiй

7 Гривул Андрiй-Кошмон Анна м.Чернiвцi КСТ "ПРОМIНЬ" Хомiцька Зоя

8 Херувiмчук Максим-Столярчук Людмила м.Чернiвцi КСТ "ГАРМОНIЯ" Богданова Тетяна

9 Шодринга Олександр-Скурту Алiна м.Чернiвцi КСТ "ГАРМОНIЯ" Богданова Тетяна

10 Костя Андрiан-Даниляк Вiкторiя м.Чернiвцi КСТ "ПРОМIНЬ" Хомiцька Зоя



"E"кл. Ювенали 1 (1994 р.н. i мол.)

Програма: Латиноамериканська

Cуддi:


1. Богданова Тетяна м.Чернiвцi

2. Величко Мирослава м.Ужгород

3. Ковальський Вiктор м.Чернiвцi

4. Кумар Ольга м.Львiв

5. Левицький Олег м.Львiв

6. Марюк Iгор м.Стрий

7. Пiскарьов Андрiй м.Чернiвцi

8. Хомiцька Зоя м.Чернiвцi

9. Чолан Оксана м.Хмельницький

Кiлькiсть пар - 10

Кiлькiсть клубiв - 6
Мiсце П.I. партнера-партнерки Мiсто Клуб Тpенеp
1 Журавель Валентин-Колотило Наталiя м.Чернiвцi КСТ "КАРНАВАЛ" Пiскарьов Андрiй

2 Маслiй Олег-Ожiбко Дiана м.Стрий КСТ "ПРОЛIСОК" Марюк Iгор

3 Кузьмiн Владислав-Галицька Валерiя м.Чернiвцi КСТ "МОЛОДIСТЬ" Ковальський Вiктор

4 Губчак Юрiй-Швець Марина м.Чернiвцi КСТ "ПРОМIНЬ" Хомiцька Зоя

5 Панчук Олександр-Сороката Юлiя м.Хмельницький КСТ "КРОК" Чолан Оксана

6 Гривул Андрiй-Кошмон Анна м.Чернiвцi КСТ "ПРОМIНЬ" Хомiцька Зоя

7 Кирюхiн Микита-Стрийська Анастасiя м.Чернiвцi КСТ "КАРНАВАЛ" Пiскарьов Андрiй

8 Херувiмчук Максим-Столярчук Людмила м.Чернiвцi КСТ "ГАРМОНIЯ" Богданова Тетяна



9-10 Шодринга Олександр-Скурту Алiна м.Чернiвцi КСТ "ГАРМОНIЯ" Богданова Тетяна

9-10 Костя Андрiан-Даниляк Вiкторiя м.Чернiвцi КСТ "ПРОМIНЬ" Хомiцька Зоя

Yüklə 282.39 Kb.

Dostları ilə paylaş:




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azrefs.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

gir | qeydiyyatdan keç
    Ana səhifə


yükləyin