Biel Zuzanna skrzypce mgr M. Synowiec 2009 Fesper Iga fortepian mgr M. Wójcik-Sikora 2009 Imbrzykowska Daria fortepian mgr T. Karasek 2009



Yüklə 86.84 Kb.
tarix25.04.2016
ölçüsü86.84 Kb.
Klasa I podstawowa – rocznik 2008/2009
Wychowawca: mgr Elżbieta Kapel sala nr 3

  1. Biel Zuzanna skrzypce mgr M. Synowiec 2009

  2. Fesper Iga fortepian mgr M. Wójcik-Sikora 2009

  3. Imbrzykowska Daria fortepian mgr T. Karasek 2009

  4. Mocek Aleksandra skrzypce mgr E. Gajda-Migacz 2009

  5. Mróz Krzysztof waltornia mgr J. Ślęzak 2009

  6. Musiał Szymon trąbka mgr J. Jarosz 2009

  7. Pabijan Karolina skrzypce mgr M. Basiuk 2008

  8. Pałczyńska Weronika flet mgr A. Sieczkowska 2009

  9. Pasternak Lena flet mgr A. Sieczkowska 2009

  10. Ryś Ines flet mgr A. Molitorys 2009

  11. Sadowska Aleksandra fortepian lic. A. Hańko 2008

  12. Sobos Mateusz saksofon mgr M. Jakubska-Szymiec 2009

  13. Starczewska Weronika flet mgr A. Molitorys 2009

  14. Wojciechowska Julia flet mgr M. Walasik 2009


Stan: 14 osób w tym 11 dziewczynek i 3 chłopców


Klasa II podstawowa – rocznik 2007
Wychowawca: mgr Elżbieta Kapel sala nr 3


  1. Bartosik Tymoteusz perkusja mgr A. Juraszczyk 2008

  2. Bogunia Zofia skrzypce mgr B. Knot 2008

  3. Draus Maksymilian trąbka mgr J. Jarosz

  4. Faltus Filip gitara mgr G. Szymiec

  5. Gorący Lena flet mgr A. Sieczkowska

  6. Gruszka Maksymilian trąbka mgr K. Laksa

  7. Jamróz Alicja skrzypce mgr M. Synowiec 2008

  8. Kasprzyca Szymon trąbka mgr K. Laksa 2008

  9. Kuciel Agnieszka flet mgr M. Walasik

  10. Kulawiak Krystian gitara mgr G. Szymiec

  11. Loska Albert skrzypce mgr B. Knot

  12. Mentelski Jakub perkusja mgr A. Juraszczyk 2008

  13. Mróz Bartłomiej fortepian mgr A. Gębska

  14. Musiał Maja akordeon mgr B. Brodzińska-Wiercioch 2008

  15. Najman Monika flet mgr M. Walasik 2008

  16. Szuster Krzysztof fortepian mgr J. Jarosz

  17. Wojciechowska Nadia fortepian mgr A. Gębska

  18. Wojtyra Dawid perkusja mgr A. Juraszczyk 2008


Stan: 18 osób w tym 7 dziewczynek i 11 chłopców





Klasa III podstawowa – rocznik 2006
Wychowawca: mgr Elżbieta Kapel sala nr 3



  1. Białas Kacper skrzypce mgr M. Synowiec

  2. Błachuta Piotr gitara mgr R. M. Winiarz

  3. Chechelska Laura obój mgr K. Mulak

  4. Dubiel Dawid perkusja mgr A. Juraszczyk

  5. Kasprzyca Agata fortepian mgr M. Wójcik-Sikora

  6. Kokoszka Amelia perkusja mgr A. Juraszczyk

  7. Krzywoń Gracjan perkusja mgr A. Juraszczyk

  8. Łukaszuk Martyna perkusja mgr A. Juraszczyk

  9. Nocoń Maja fortepian mgr M. Wójcik-Sikora 2007

  10. Pazdan Karol saksofon mgr J. Sendecki

  11. Polak Iga fortepian mgr A. Gębska

  12. Rysak Amelia flet mgr A. Molitorys 2007

  13. Stós Karol klarnet mgr M. Lewicka-Arendarczyk



Stan: 13 osób w tym 7 dziewczynek i 6 chłopców

Klasa IV podstawowa – rocznik 2005


Wychowawca: mgr Elżbieta Kapel sala nr 3




  1. Krawczyk Tymoteusz akordeon mgr B. Brodzińska-Wiercioch 2006

  2. Kubacki Krystian gitara mgr G. Szymiec

  3. Leś Julia Justyna flet mgr M. Walasik

  4. Loska Leonard fortepian mgr J. Gacek 2006

  5. Loska Maksymilian saksofon mgr M. Jakubska-Szymiec

  6. Mikocka Łucja skrzypce mgr M. Basiuk 2006


Stan: 6 osób w tym 2 dziewczynki i 4 chłopców

Klasa V podstawowa – rocznik 2004

Wychowawca: mgr Katarzyna Walas sala nr 5




  1. Bogusz Wiktoria skrzypce mgr A. Bakalarz fort. dod. lic. Agata Hańko

  2. Kuśnierczyk Jędrzej saksofon mgr B. Banasik fort. dod. mgr J. Sikora

  3. Mikłas Filip klarnet mgr A. Warmus fort. dod. mgr J. Sikora

  4. Mocek Michał waltornia mgr J. Ślęzak fort. dod. mgr J. Sikora

  5. Sobos Dominik obój mgr K. Mulak fort. dod. mgr J. Sikora

  6. Swornowska Weronika wiolonczela mgr G. Kamieński fort. dod. lic. Agata Hańko

  7. Swornowski Filip waltornia mgr J. Ślęzak fort. dod. mgr J. Sikora

  8. Szczurek Kacper trąbka mgr K. Laksa fort. dod. mgr J. Sikora

  9. Szyińska Julia flet mgr M. Walasik fort. dod. mgr A. Gębska

  10. Zarzycka Kamila flet mgr M. Walasik fort. dod. mgr A. Gębska 2005

Stan: 10 osób w tym 4 dziewczynki i 6 chłopców


Klasa VI podstawowa – rocznik 2003

Wychowawca: mgr Katarzyna Walas sala nr 5




  1. Bogunia Martyna skrzypce mgr B. Knot fort. dod. mgr J. Jarosz

  2. Buczek Klaudia flet mgr A. Molitorys fort. dod. mgr J. Gacek

  3. Dudek Monika fortepian mgr A. Gębska

  4. Fedak Maria skrzypce mgr M. Basiuk fort. dod. mgr J. Gacek

  5. Gorący Julia saksofon mgr B. Banasik fort. dod. mgr M. Wójcik-Sikora

  6. Iwańska Paulina gitara mgr G. Szymiec fort. dod. mgr M. Wójcik-Sikora

  7. Kargul Malwina skrzypce mgr E. Gajda-Migacz fort. dod. mgr A. Sułkowska

  8. Knapik Maria Wiktoria skrzypce mgr A. Bakalarz fort. dod. mgr A. Sułkowska

  9. Kuciel Magdalena akordeon mgr B. Brodzińska-Wiercioch fort. dod. mgr A. Sułkowska

  10. Kuryło Klaudia flet mgr A. Molitorys fort. dod. mgr J. Gacek

  11. Pogon Bartłomiej klarnet mgr M. Lewicka-Arendarczyk fort. dod. lic. Agata Hańko

  12. Rysak Karolina fortepian mgr A. Gębska

  13. Szłapa Emilia skrzypce mgr M. Basiuk fort. dod. mgr A. Gębska

  14. Walasik Jakub gitara mgr R. M. Winiarz fort. dod. mgr J. Jarosz

  15. Wielgomas Kamil gitara mgr R. M. Winiarz fort. dod. mgr T. Karasek

  16. Zając Wojciech perkusja mgr A. Juraszczyk fort. dod. lic. Agata Hańko


Stan: 16 osób w tym 12 dziewczynek i 4 chłopców

Klasa I „A” dziecięca – rocznik 2008/2009
Wychowawca: mgr Agata Trzepierczyńska sala nr 3



  1. Buczek Karol gitara mgr R. M. Winiarz 2008

  2. Chmura Milena flet mgr A. Sieczkowska 2008

  3. Duszyk Piotr trąbka mgr K. Laksa 2009

  4. Grabiniok Dagmara fortepian lic. A. Hańko 2009

  5. Jastrzemska Zofia flet mgr A. Molitorys 2009

  6. Kałuża Aleksander trąbka mgr K. Laksa 2008

  7. Krupa Piotr fortepian lic. A. Hańko 2007

  8. Smoleń Anna fortepian mgr A. Gębska 2008

  9. Szuler Bartłomiej fortepian mgr M. Wójcik-Sikora 2006

Stan: 9 osób w tym 4 dziewczynki i 5 chłopców

Klasa I „B” dziecięca – rocznik 2008/2009
Wychowawca: mgr Agata Trzepierczyńska sala nr 8



  1. Babisz Maciej klarnet mgr M. Lewicka-Arendarczyk 2007

  2. Kubica Szymon fortepian mgr T. Karasek 2007

  3. Kołoczek Zuzanna skrzypce mgr A. Bakalarz 2008

  4. Łabaj Karolina fortepian mgr A. Gębska 2009

  5. Majcherek Stanisław waltornia mgr J. Ślęzak 2009

  6. Mucha Marcel trąbka mgr J. Jarosz 2008

  7. Musiał Julia flet mgr A. Molitorys 2009

  8. Nieużyła Zuzanna fortepian mgr J. Gacek 2007

  9. Nowakowska Kornelia klarnet mgr A. Warmus 2008

  10. Pawlik Zofia skrzypce mgr E. Gajda-Migacz 2009

  11. Porębski Mateusz fortepian mgr J. Gacek 2009

  12. Proksa Alicja skrzypce mgr M. Synowiec 2008

  13. Sidełko Ewa wiolonczela mgr G. Kamieński 2009

  14. Solarz Julia skrzypce mgr M. Synowiec 2009

  15. Sybis Przemysław klarnet mgr M. Lewicka-Arendarczyk 2007

  16. Tyrcha Bartosz gitara mgr R. M. Winiarz 2008

  17. Wilk Miłosz skrzypce mgr A. Bakalarz 2009

  18. Wójcik Jan trąbka mgr J. Jarosz 2009


Stan: 18 osób w tym 9 dziewczynek i 9 chłopców

Klasa II „A” dziecięca – rocznik 2007

Wychowawca: mgr Katarzyna Walas sala nr 5




  1. Bańkowska Joanna klarnet mgr A. Warmus 2006

  2. Dzierwa Antoni saksofon mgr J. Sendecki

  3. Gancarczyk Aleksandra skrzypce mgr M. Synowiec

  4. Janarek Michał akordeon mgr B. Brodzińska-Wiercioch 2006

  5. Jaworski Wiktor perkusja mgr A. Juraszczyk

  6. Kurowski Mikołaj akordeon mgr B. Brodzińska-Wiercioch

  7. Legień Patrycja skrzypce mgr M. Basiuk

  8. Maciejowski Mateusz fortepian mgr A. Gębska

  9. Motyka Piotr perkusja mgr A. Juraszczyk

  10. Słowik Malwina flet mgr A. Molitorys 2008

  11. Sołtysik Daniel skrzypce mgr A. Bakalarz

  12. Tabor Grzegorz skrzypce mgr M. Synowiec






Stan 12 osób w tym 4 dziewczynki i 8 chłopców

Klasa II „B” dziecięca – rocznik 2007


Wychowawca: mgr Katarzyna Walas sala nr 5





  1. Bytomska Anna skrzypce mgr B. Knot

  2. Cop Oliwia flet mgr A. Molitorys

  3. Guja Barbara skrzypce mgr B. Knot

  4. Kapel Urszula wiolonczela mgr G. Kamieński 2007

  5. Kasprzyk Kacper akordeon mgr B. Brodzińska-Wiercioch 2006

  6. Kościuk Alan gitara mgr R. M. Winiarz

  7. Kowalczyk Mateusz saksofon mgr B. Banasik

  8. Kuchta Wiktor saksofon dr M. Jakubska-Szymiec

  9. Kurnyta Dawid trąbka mgr K. Laksa

  10. Leyko Maximilian saksofon mgr B. Banasik

  11. Mazgaj Maciej skrzypce mgr M. Basiuk 2008

  12. Pawłowska Karolina saksofon mgr B. Banasik

  13. Repa Julita skrzypce mgr A. Bakalarz

  14. Tarnawska Maja skrzypce mgr M. Synowiec

  15. Tarnawski Miłosz akordeon mgr B. Brodzińska-Wiercioch 2008

  16. Tekiela Julia wiolonczela mgr G. Kamieński

  17. Wachowicz Alicja fortepian mgr J. Jarosz

  18. Wiercioch Antoni klarnet mgr M. Lewicka-Arendarczyk

  19. Wiercioch Bartłomiej saksofon mgr J. Sendecki

  20. Wiercioch Wiktoria fortepian mgr M. Wójcik-Sikora

  21. Żurowska Matylda obój mgr K. Mulak






Stan 21 osoby w tym 11 dziewczynek i 10 chłopców

Klasa II „C” dziecięca – rocznik 2008


Wychowawca: mgr Agata Trzepierczyńska sala nr 8








  1. Cieżak Filip trąbka mgr J. Jarosz

  2. Górecka Maria gitara mgr R. M. Winiarz 2007

  3. Kołacz Jakub saksofon mgr Jerzy Sendecki 2007

  4. Olas Katarzyna skrzypce mgr E. Gajda-Migacz

  5. Olejniczak Zofia skrzypce mgr E. Gajda-Migacz

  6. Surmacz Antonina fortepian mgr J. Gacek

  7. Szczublewska Wiktoria flet mgr E. Sawicka

  8. Tulej Małgorzata flet mgr A. Sieczkowska

  9. Wiktorowicz Maksymilian fortepian mgr M. Wójcik-Sikora


Stan 9 osób w tym 6 dziewczynek i 3 chłopców


Klasa III „A” dziecięca – rocznik 2006

Wychowawca: mgr Katarzyna Walas sala nr 5



  1. Banasik Jan akordeon mgr B. Brodzińska-Wiercioch

  2. Duszyk Jakub trąbka mgr K. Laksa

  3. Firlej Olaf klarnet mgr A. Warmus

  4. Habowski Kacper wiolonczela mgr G. Kamieński 2007

  5. Hyski Antoni trąbka mgr J.Jarosz

  6. Kotyla Miłosz gitara mgr G. Szymiec 2007

  7. Pawlik Maria obój mgr K. Mulak 2007

  8. Tesarczyk Anna fortepian mgr J. Gacek 2007

  9. Zastrzeżyńska Julia skrzypce mgr M. Basiuk

  10. Zielińska Weronika skrzypce mgr M. Synowiec


Stan 10 osób w tym 4 dziewczynki i 6 chłopców


Klasa III „B” dziecięca – rocznik 2006

Wychowawca: mgr Iwona Płonka sala nr 2


  1. Bytomski Szymon klarnet mgr M. Lewicka-Arendarczyk

  2. Gałązka Fryderyk saksofon mgr M. Jakubska-Szymiec 2007

  3. Grzesik Małgorzata skrzypce mgr E. Gajda-Migacz

  4. Kaszyca Zuzanna Julia skrzypce mgr M. Basiuk

  5. Kołacz Szymon gitara mgr R. M. Winiarz 2005

  6. Krupiński Maksym fortepian mgr J. Jarosz

  7. Larysz Jakub perkusja mgr A. Juraszczyk

  8. Szuler Dorota gitara mgr G. Szymiec 2005

  9. Wójcik Dominika flet mgr E. Sawicka 2005


Stan: 9 osób w tym 4 dziewczynek i 5 chłopców

Klasa IV „A” dziecięca – rocznik 2005
Wychowawca: mgr Iwona Płonka sala nr 2

  1. Długajczyk Bartosz skrzypce mgr A. Bakalarz 2006

  2. Habowska Aleksandra wiolonczela mgr G. Kamieński 2004

  3. Herman Maria flet mgr A. Sieczkowska

  4. Jurkiewicz Alicja skrzypce mgr E. Gajda-Migacz

  5. Juszczak Nikola obój mgr K. Mulak 2004

  6. Kozioł Paulina skrzypce mgr M. Basiuk 2006

  7. Mirowska Magdalena skrzypce mgr B. Knot

  8. Natanek Agnieszka klarnet mgr M. Lewicka-Arendarczyk

  9. Olas Weronika skrzypce mgr B. Knot

  10. Orzeł Laura skrzypce mgr M. Synowiec

  11. Zubel Piotr akordeon mgr B. Brodzińska-Wiercioch


Stan: 11 osób w tym 9 dziewczynek i 2 chłopców

Klasa IV „B” dziecięca – rocznik 2005

Wychowawca: mgr Katarzyna Walas sala nr 5





  1. Bańkowska Aleksandra flet mgr E. Sawicka 2004

  2. Cebula Julia skrzypce mgr B. Knot

  3. Czucz Aleksandra skrzypce mgr M. Basiuk 2004

  4. Hajduga Jędrzej akordeon mgr B. Brodzińska-Wiercioch

  5. Halska Amelia fortepian mgr M. Wójcik-Sikora 2006

  6. Kapała Julia flet mgr E. Sawicka

  7. Kłosowska Zuzanna klarnet mgr M. Lewicka-Arendarczyk

  8. Kopytko Piotr gitara mgr G. Szymiec 2004

  9. Krawiec Jan skrzypce mgr B. Knot

  10. Kucharska Kinga fortepian mgr J. Jarosz

  11. Leśniak Bartosz saksofon mgr M. Jakubska-Szymiec

  12. Lipska Zofia skrzypce mgr M. Synowiec

  13. Michalczewska Gabriela fortepian mgr A. Gębska

  14. Oleksa Marcin trąbka mgr K. Laksa 2005

  15. Pomykała Julia skrzypce mgr A. Bakalarz

  16. Siostrzonek Wojciech fortepian mgr M. Wójcik-Sikora

  17. Tyrna Cyprian trąbka mgr K. Laksa

  18. Wachowicz Hanna fortepian mgr J. Jarosz

  19. Woszczyna Amelia flet mgr E. Sawicka


Stan: 19 osób w tym 12 dziewczynek i 7 chłopców


Klasa V „A” dziecięca – rocznik 2004

Wychowawca: mgr Agata Trzepierczyńska sala nr 3



  1. Chmielewska Aleksandra skrzypce mgr B. Knot fort. dod. mgr A. Gębska

  2. Długosz Julia fortepian mgr J. Gacek

  3. Frysztacka Maria wiolonczela mgr G. Kamieński fort. dod. mgr J. Gacek

  4. Furman Paulina skrzypce mgr M. Basiuk fort. dod. mgr O. Fidos 2003

  5. Jończyk Maria fortepian mgr A. Gębska

  6. Jóźwik Tobiasz skrzypce mgr A. Bakalarz fort. dod. mgr O. Fidos

  7. Klimczak Paulina skrzypce mgr E. Gajda-Migacz fort. dod. mgr O. Fidos

  8. Krupa Joanna klarnet mgr M. Lewicka-Arendarczyk fort. dod. mgr T. Karasek 2003

  9. Kula Marta skrzypce mgr B. Knot fort. dod. mgr O. Fidos

  10. Laskowski Wojciech fortepian mgr J. Gacek 2003

  11. Mulak Maciej trąbka mgr J. Jarosz fort. dod. mgr J. Gacek

  12. Sołtysik Paweł skrzypce mgr A. Bakalarz fort. dod. mgr O. Fidos 2003

  13. Stanoszek Jakub klarnet mgr M. Lewicka-Arendarczyk fort. dod. mgr T. Karasek

  14. Ślęczka Szymon perkusja mgr A. Juraszczyk fort. dod. mgr T. Karasek

Stan: 14 osoby w tym 8 dziewczynek i 6 chłopców

Klasa V „B” dziecięca – rocznik 2004

Wychowawca: mgr Elżbieta Kapel sala nr 3



  1. Adamska Emilia gitara mgr R. M. Winiarz fort. dod. mgr O. Fidos

  2. Bara Hanna flet mgr A. Sieczkowska fort. dod. mgr T. Karasek

  3. Dybich Martyna fortepian mgr J. Jarosz

  4. Gajdzik Maja skrzypce mgr M. Synowiec fort. dod. mgr O. Fidos

  5. Hajduga Paweł fortepian mgr J. Gacek

  6. Jakubowski Kacper fortepian mgr M. Wójcik-Sikora

  7. Kierska Paulina skrzypce mgr E. Gajda-Migacz fort. dod. mgr O. Fidos

  8. Łabaj Jan fortepian mgr A. Gębska

  9. Penczek Hanna saksofon mgr B. Banasik fort. dod. mgr O. Fidos 2003

  10. Rusinek Tobiasz saksofon mgr B. Banasik fort. dod. mgr J. Sikora

  11. Rogólska Olga skrzypce mgr E. Gajda-Migacz fort. dod. mgr J. Gacek

  12. Skoczeń Aleksandra flet mgr E. Sawicka fort. dod. mgr J. Gacek 2004

  13. Stanek Karolina skrzypce mgr B. Knot fort. dod. lic. Agata Hańko

  14. Wójcik Julia fortepian mgr J. Jarosz 2003

  15. Ziętek Mateusz fortepian mgr M. Wójcik-Sikora 2003


Stan: 15 osób w tym 10 dziewczynek i 5 chłopców


Klasa VI „A” dziecięca – rocznik 2003

Wychowawca: mgr Iwona Płonka sala nr 2



  1. Bańkowska Sara fortepian mgr M. Wójcik-Sikora 2003

  2. Chechelska Magdalena skrzypce mgr E. Gajda-Migacz fort. dod. mgr T. Karasek 2003

  3. Chuderska Oliwia skrzypce mgr M. Synowiec fort. dod. mgr A. Sułkowska

  4. Gibas Amelia flet mgr A. Sieczkowska fort. dod. mgr J. Gacek

  5. Korczyk Wiktoria fortepian mgr J. Gacek

  6. Kubowicz Hubert puzon mgr P. Krawczyk fort. dod. mgr T. Karasek

  7. Nocoń Jagna skrzypce mgr E. Gajda-Migacz fort. dod. mgr M. Wójcik-Sikora

  8. Skalny Marcel trąbka mgr K. Laksa fort. dod. lic. Agata Hańko

  9. Żak Bartosz perkusja mgr A. Juraszczyk fort. dod. mgr A. Sułkowska


Stan: 9 osób w tym 6 dziewczynek i 3 chłopców

Klasa VI „B” dziecięca – rocznik 2003

Wychowawca: mgr Elżbieta Kapel sala nr 3




  1. Adamski Jakub trąbka mgr K. Laksa fort. dod. mgr J. Sikora 2002

  2. Borkowska Kamila klarnet mgr M. Lewicka-Arendarczyk fort. dod. lic. Agata Hańko 2002

  3. Duda Jan akordeon mgr B. Brodzińska-Wiercioch fort. dod. mgr A. Sułkowska

  4. Fatalski Bartosz akordeon mgr B. Brodzińska-Wiercioch fort. dod. mgr A. Sułkowska 2004

  5. Gańska Sonia skrzypce mgr M. Basiuk fort. dod. mgr A. Sułkowska 2004

  6. Kaczmarek Hanna skrzypce mgr M. Basiuk fort. dod. lic. Agata Hańko

  7. Majcherczyk Małgorzata skrzypce mgr A. Bakalarz fort. dod. mgr J. Gacek

  8. Sadziak Jagoda fortepian mgr J. Jarosz

  9. Solarz Kacper skrzypce mgr M. Synowiec fort. dod. mgr J. Gacek

  10. Wrona Julia flet mgr E. Sawicka fort. dod. mgr T. Karasek


Stan: 10 osób w tym 6 dziewczynek i 4 chłopców


Klasa I młodzieżowa



Wychowawca: mgr Katarzyna Walas sala nr 5





  1. Adamidis Victoria flet mgr A. Sieczkowska 2005

  2. Czerwińska Ada wiolonczela mgr G. Kamieński 2004

  3. Domaradzki Jan puzon mgr P. Krawczyk 2005

  4. Jelonek Ignacy trąbka mgr J. Jarosz 2007

  5. Kaszek Paweł saksofon mgr J. Sendecki 2005

  6. Krawczyk Piotr flet mgr A. Sieczkowska 2007

  7. Łasaj Mateusz gitara mgr G. Szymiec 2004

  8. Mielnicki Filip saksofon mgr J. Sendecki 2006

  9. Pasternak Julia saksofon mgr B. Banasik 2003

  10. Pawlik Dominika wiolonczela mgr G. Kamieński 2005

  11. Pawlik Paulina klarnet mgr A. Warmus 2007

  12. Przebindowski Mateusz perkusja mgr A. Juraszczyk 2006

  13. Semenowicz Mikołaj trąbka mgr K. Laksa 2002

  14. Strycharska Aleksandra wiolonczela mgr G. Kamieński 2005



Stan 14 osób w tym 6 dziewczynek i 8 chłopców


Klasa II młodzieżowa




Wychowawca: mgr Katarzyna Walas sala nr 5


  1. Dąbek Natalia obój mgr K. Mulak 2004

  2. Kalemba Klaudia gitara mgr G. Szymiec 2003

  3. Kurnyta Hanna saksofon mgr J. Sendecki 2004

  4. Leyko Filip waltornia mgr J. Ślęzak 2005

  5. Słomska Karolina flet mgr A. Molitorys 2004

  6. Watychowicz Zofia wiolonczela mgr G. Kamieński 2006

  7. Woskowicz Julia gitara mgr R. M. Winiarz 2004

  8. Żurowski Mikołaj saksofon mgr J. Sendecki 2005


Stan 8 osób w tym 6 dziewczynek i 2 chłopców

Klasa III młodzieżowa



Wychowawca: mgr Iwona Płonka sala nr 2



  1. Boba Tymoteusz klarnet mgr M. Lewicka-Arendarczyk fort. dod. lic. Agata Hańko 2001

  2. Bytomski Piotr perkusja mgr A. Juraszczyk fort. dod. mgr O. Fidos 2001

  3. Grebla Julia obój mgr K. Mulak fort. dod. mgr O. Fidos 2002

  4. Jarczyk Zofia perkusja mgr A. Juraszczyk fort. dod. mgr O. Fidos 2002

  5. Jendyk Zuzanna saksofon mgr M. Jakubska-Szymiec fort. dod. mgr O. Fidos 2004

  6. Kania Krzysztof trąbka mgr K. Laksa fort. dod. mgr O. Fidos 2003

  7. Kania Maria klarnet mgr A. Warmus fort. dod. mgr O. Fidos 2002

  8. Kołodiuk Katarzyna gitara mgr G. Szymiec fort. dod. mgr O. Fidos 2003

  9. Koper Anna flet mgr A. Sieczkowska fort. dod. mgr O. Fidos 2004

  10. Kopytko Anna klarnet mgr M. Lewicka-Arendarczyk fort. dod. mgr A. Sułkowska 2003

  11. Leś Bartłomiej saksofon mgr M. Jakubska-Szymiec fort. dod. mgr A. Sułkowska 2004

  12. Martyka Magdalena obój mgr K. Mulak fort. dod. mgr A. Sułkowska 2004

  13. Ryba Anna flet mgr E. Sawicka fort. dod. mgr A. Sułkowska 2001

  14. Smagacz Łukasz gitara mgr R. M. Winiarz fort. dod. mgr J. Sikora 2004

  15. Zając Marta wiolonczela mgr G. Kamieński fort. dod. lic. Agata Hańko 2004


Stan: 15 osób w tym 10 dziewczynek i 5 chłopców


Klasa IV młodzieżowa




Wychowawca: mgr Agata Trzepierczyńska sala nr 3

  1. Hajduga Julia klarnet mgr M. Lewicka-Arendarczyk 2000

  2. Juszczyk Wiktoria saksofon mgr B. Banasik fort. dod. mgr T. Karasek 2002

  3. Kijewska Aleksandra flet mgr A. Molitorys fort. dod. mgr T. Karasek 2001

  4. Maciejowska Urszula flet mgr E. Sawicka fort. dod. mgr A. Gębska 2003

  5. Madej Martyna gitara mgr G. Szymiec fort. dod. mgr A. Sułkowska 2002

  6. Michalski Mateusz puzon mgr P. Krawczyk fort. dod. mgr A. Sułkowska 2003

  7. Mikocka Natasza wiolonczela mgr G. Kamieński fort. dod. mgr A. Sułkowska 2001

  8. Pyrek Szymon gitara mgr G. Szymiec fort. dod. mgr M. Wójcik-Sikora 2003

  9. Raczyńska Joanna klarnet mgr A. Warmus fort. dod. mgr T. Karasek 2003

  10. Stelmachów Kinga gitara mgr R. M. Winiarz fort. dod. mgr J. Gacek 2003


Stan: 10 osób w tym 8 dziewczynek i 2 chłopców
Yüklə 86.84 Kb.

Dostları ilə paylaş:




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azrefs.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

gir | qeydiyyatdan keç
    Ana səhifə


yükləyin