Basın Bülteni 22 Mart 2012 “Fetih 1453”ün muhteşem müzikleri, ttnet müzik farkıyla dinleniyor



Yüklə 11.19 Kb.
tarix16.04.2016
ölçüsü11.19 Kb.




Basın Bülteni 22 Mart 2012
Fetih 1453”ün muhteşem müzikleri, TTNET Müzik farkıyla dinleniyor

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in dijital müzik platformu TTNET Müzik, beyazperdede kısa sürede gişe rekoru kıran “Fetih 1453” filminin müziklerini müzikseverlerle buluşturuyor. Müzikseverler “Fetih 1453”ün orijinal film müzikleri albümünü dijital platformlar arasında sadece TTNET Müzik’te dinleyebiliyorlar.

Milyonlarca şarkıyı ücretsiz ve yasal olarak dinleme imkanı sunan TTNET Müzik, kısa bir süre içerisinde gişe rekoru kıran “Fetih 1453” filminin etkileyici müziklerini dinleyicileriyle buluşturuyor. Tarihimize ışık tutan film, müzikleriyle de dinleyicileri müzikal bir yolculuğa çıkartıyor.

“Fetih 1453”ün enstrümantal eserlerden oluşan orijinal film müzikleri albümü, toplam 32 şarkıdan oluşuyor. Albüm, dijital platformlar arasında sadece TTNET Müzik farkıyla dinleyicilerle buluşuyor.

Müzikseverler “Fetih 1453” orijinal film müzikleri albümünde olduğu gibi sevdikleri sanatçıların yeni şarkı ve kliplerini ilk kez TTNET Müzik’te dinliyor veya izliyorlar. TTNET Müzik’te yer alan 3 milyondan fazla şarkıyı internet sitesinin yanı sıra; TTNET Müzik iPhone, iPad uygulamaları ile Android tabanlı cihazlar için geliştirilen TTNET Müzik Android uygulaması üzerinden de dinleyebilirsiniz.



www.ttnetmuzik.com.tr

Bilgi ve İletişim

On İletişim
İpek Özgüden Özen Tel: (212) 291 18 48 ipek.ozguden@oniletisim.com
Efkan Kula Tel: (212) 291 18 48 efkan.kula@oniletisim.com
Mine Alpaslan Tel: (212) 291 18 48 mine.alpaslan@oniletisim.com
TTNET Hakkında
2006 yılında tüm Türkiye’yi internete bağlamak ve dünyayla tanıştırmak amacıyla kurulan TTNET, bugün kurumsal ve bireysel hizmetleriyle sektörde öncü rol oynayan,  müşterilerine bugünün ve geleceğin iletişim teknolojilerini sunan, iletişim ve eğlence şirketidir. İletişim teknolojilerinin üç temel bileşeni olan internet, televizyon ve telefonu birlikte sahiplenen TTNET eğitim, eğlence, iletişim, güvenlik ve işletmelere özel ürünleriyle Türkiye’nin tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Şirketin ürün portföyünde başta ADSL/VDSL 2-hızlı internet erişimi,  fiber internet erişimi, WiFi kablosuz internet erişimi ve iPass işbirliği ile TTNET WiFi yurtdışı erişim hizmeti, G.SHDSL, Metro Ethernet, ATM ve Frame Relay internet erişim hizmetleri bulunmaktadır. Sinema ve televizyonu taşınabilir hale getiren Tivibu Web ve ev ortamında TV ekranından ulaşılabilen IPTV hizmeti Tivibu Ev'in yanı sıra, Avea işbirliği ile TTNET Mobil markası altında GSM ve 3G dahil tüm cep telefonu hizmetleri de TTNET müşterilerine sunulmaktadır.

İnternet erişim hizmetlerinin yanı sıra TTNET’in katma değerli servisleri arasında milyonlarca şarkıyı ücretsiz dinleme imkanı sunan TTNET Müzik, dijital oyun platformu Playstore, eğitim alanına yeni bir soluk getiren akıllı eğitim destek aracı TTNET Vitamin İlköğretim ve TTNET Vitamin Lise bulunmaktadır. TTNET Güvenlik kapsamında güvenli internet için birçok ürün ve servisi kullanıcılarına sunmaktadır. TTNET İşyerim Paketleri ile de işletmelerin ihtiyaçlarına özel ürün ve servisler geliştirmektedir.



Tek faturada; internet, TV, sabit ve mobil ses hizmetlerini müşterilerine sunan TTNET, Türkiye’de bir “ilk”i daha gerçekleştirerek “dörtlü servis” dönemini başlatan ilk iletişim ve eğlence şirketi olma kimliği kazanmıştır.  www.ttnet.com.tr

Yüklə 11.19 Kb.

Dostları ilə paylaş:




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azrefs.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

gir | qeydiyyatdan keç
    Ana səhifə


yükləyin