2009-ci ildə qeyri-olimpiya idman növləri üzrə Dünya, Avropa çempionat və birinciliklərində, Kubok yarışlarında mükafata layiq görülən idmançılar




Yüklə 1.01 Mb.
səhifə18/18
tarix23.02.2016
ölçüsü1.01 Mb.
1   ...   10   11   12   13   14   15   16   17   18

Kempo karate (kumite)


Avropa çempionatı

Federasiya

Vüqar Həziyev

69.

Rauf İbrahimov

Qocyu-ryu

(semi kontakt)


Dünya çempionatı

Federasiya

Tarverdi Allahverdiyev

70.

Qismət Cəbizadə

Qocyu-ryu (kata)


Dünya birinciliyi (gənclər)

Federasiya

Əliqulu Abbasov

71.

Ruslan Əkbərli

Qocyu-ryu (kata)


Dünya birinciliyi (gənclər)

Federasiya

Tarverdi Allahverdiyev

72.

Xəqani Firidunzadə

Qocyu-ryu

(ful kontakt)


Dünya birinciliyi (gənclər)

Federasiya

İlham Quliyev

73.

Namiq Muradov

Qocyu-ryu

(ful kontakt)


Dünya çempionatı

Federasiya

Rəşad Şirəliyev

74.

Mahir İsmayılov

Qocyu-ryu (kata)


Dünya çempionatı

Federasiya

Tarverdi Allahverdiyev

75.

Fəqan Məmmədov

Universal-döyüş


Avropa çempionatı

Federasiya

Fərhad Ocaqverdiyev

76.

Məcnun Əhmədov

Universal-döyüş


Avropa çempionatı

Federasiya

Azər Həsənov

77.

Bəxtiyar Arzumanov

Universal-döyüş


Avropa çempionatı

Federasiya

Elsevər Şükürov

78.

Nicat Tağıyev

Universal-döyüş


Avropa çempionatı

Federasiya

Azər Həsənov

79.

Əli Mirələkbərli

Universal-döyüş


Avropa çempionatı

Federasiya

Azər Həsənov

80.

Elnur Həmidov

Universal-döyüş


Avropa çempionatı

Federasiya

Fərhad Ocaqverdiyev

81.

Valeh Əmirəliyev

Universal-döyüş


Avropa çempionatı

Federasiya

Azər Həsənov

82.

Ramin Kərimov

Universal-döyüş


Avropa çempionatı

Federasiya

Azər Həsənov

83.

Ramin Məhərrəmov

Universal-döyüş


Avropa çempionatı

Federasiya

Şahin Əliyev

84.

Aynur Rzayeva

Universal-döyüş


Avropa çempionatı

Federasiya

Fərhad Ocaqverdiyev

85.

Şahin Göyüşov

Universal-döyüş


Avropa çempionatı

Federasiya

Fərhad Ocaqverdiyev

86.

Elsevər Baxışov

Universal-döyüş


Avropa çempionatı

Federasiya

Azər Həsənov

87.

Arif Rəhimov

Universal-döyüş


Avropa çempionatı

Federasiya

Azər Həsənov

88.

Aslan Əsgərov

Universal-döyüş


Avropa çempionatı

Federasiya

Yaqub Əliyev

89.

Şöhrət Məmmədov

Universal-döyüş


Avropa çempionatı

Federasiya

Elşən Şükürov

90.

Fərid Yaqubov

Universal-döyüş


Avropa çempionatı

Federasiya

Fərhad Ocaqverdiyev

91.

Aynur Rzayeva

Universal-döyüş


Avropa çempionatı

Federasiya

Fərhad Ocaqverdiyev

92.

Murad Babayev

Universal-döyüş


Avropa birinciliyi (gənclər)

Federasiya

Azər Həsənov

93.

Vasif Vəliyev

Universal-döyüş


Avropa birinciliyi (gənclər)

Federasiya

Fərhad Ocaqverdiyev

94.

Bəxtiyar Həsənli

Universal-döyüş


Avropa birinciliyi (yeniyetmələr)

Federasiya

Azər Həsənov

95.

Sevinc Abbasova

Universal-döyüş


Avropa birinciliyi (yeniyetmələr)

Federasiya

Azər Həsənov

96.

Aygün Ələsgərova

Universal-döyüş


Dünya birinciliyi (yeniyetmələr)

Federasiya

Fərhad Ocaqverdiyev

97.

Emil Məmmədov

Universal-döyüş


Dünya birinciliyi (yeniyetmələr)

Federasiya

Bəhruz Kazımov

98.

Fərid Sahibzadə

Universal-döyüş


Dünya birinciliyi (yeniyetmələr)

Federasiya

Zülfüqar Nəcəfəliyev

99.

Kənan Qafarlı

Universal-döyüş


Dünya birinciliyi (yeniyetmələr)

Federasiya

Zaur Əliyev

100.

Şahmar Əliyev

Universal-döyüş


Dünya birinciliyi (yeniyetmələr)

Federasiya

Fərhad Ocaqverdiyev

101.

Xan Məmmədov

Universal-döyüş


Dünya birinciliyi (yeniyetmələr)

Federasiya

Fərhad Ocaqverdiyev

102.

Fərid Sahibzadə

Universal-döyüş


Dünya birinciliyi (gənclər)

Federasiya

Zülfüqar Nəcəfəliyev

103.

Keşani Həmidneza

Bodibildinq


Dünya çempionatı

Best GYM

Rauf Bünyatəliyev

104.

Ruslan Vəlizadə

Muay-tay


Dünya kuboku (yeniyetmələr)

Təhsil İM Gəncə

Şahin Babayev

105.

Süleyman Süleymanov

Muay-tay


Dünya kuboku (yeniyetmələr)

Təhsil İM Gəncə

Şahin Babayev

106.

Albert Qəribov

Muay-tay


Dünya kuboku (yeniyetmələr)

Gəncə İK

İlqar Alıyev

107.

Baharəddin Səlimov

Vuşhu


Dünya çempionatı

Savalan İK

Azər Həsənsoy

108.

Nicat Qurbanov

Muay-tay


Dünya kuboku

Gəncə İK

Elnur Salamov

109.

Taleh Aslanov

Muay-tay


Dünya kuboku

Gəncə İK

Elnur Salamov

110.

Pərvin Babayev

Muay-tay


Dünya kuboku

Gəncə İK

Elnur Salamov

111.

Aydan Höcətova

Şahmat


Dünya birinciliyi (10 yaşadək qızlar)

Neftçi İSM

Samir Bədəlov

112.

Ayxan Mirsaquliyev

Kontakt karate


Dünya çempionatı

Federasiya

Sədi Namazov

113.

Tural Hacıyev

Kontakt karate


Dünya çempionatı

Federasiya

Cavid Rəfiyev

114.

Vüsal İsrafilov

Kontakt karate


Dünya çempionatı

Federasiya

Rəfael Məmmədov

115.

Tofiq Dadaşov

Hapkido


Avropa çempionatı

Federasiya

Süleyman Məmmədli

116.

Rəşad Abbasov

Hapkido


Avropa çempionatı

Federasiya

Süleyman Məmmədli

117.

İsrafil Musasoylu

Pankration


Dünya çempionatı

Federasiya

Ruhi Hüseynov

118.

Elvin Cəfərov

Pankration


Dünya çempionatı

Federasiya

Azad Əsgərov

119.

Surə Fərəcli

Milli karate


Dünya kuboku

Federasiya

Cahangir Babayev

120.

Asiman Qurbanlı

Milli karate


Dünya kuboku

Federasiya

Şahin Xudaverdiyev

121.

Amal Atayev

Milli karate


Avropa çempionatı

Federasiya

Füzuli Musayev

122.

Tural Balacanlı

Milli karate


Avropa çempionatı

Federasiya

Vahid Ayvazov

123.

Səid Quliyev

Milli karate


Avropa çempionatı

Federasiya

Qurban Tağıyev

124.

Pərviz Alıyev

Kikboksinq


Dünya birinciliyi (yeniyetmələr)

Gəncə şəhəri

İlqar Alıyev

125.

Cavidan Qorçuyev

Kikboksinq


Dünya birinciliyi (yeniyetmələr)

Neftçi İSM

Ehram Kərimov

126.

Ehram Məcidov

Kikboksinq


Dünya çempionatı

Neftçi İSM

Çingiz Eyvazov

127.

Sərxan Cabbarov

Kikboksinq


Dünya çempionatı

Gəncə şəhəri

İlqar Alıyev

128.

Ramin Əvazzdaə

Aşihara karate


Avropa çempionatı

Federasiya

Maarif Bağırov

129.

Ramin Əvazzdaə

Aşihara karate


Dünya çempionatı

Federasiya

Maarif Bağırov

130.

Pənah Qurbanov

Aşihara karate


Dünya çempionatı

Federasiya

Cavid Əsgərov

131.

Nahid Əsədov

Muay-tay


Dünya çempionatı

Qubadlı İK

Rəhim Abasəliyev


1   ...   10   11   12   13   14   15   16   17   18


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azrefs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə