Zonguldak karaelmas üNİveristesi 14. KÜLTÜr sanat spor haftasinda yapilan spor müsabakalarinda




Yüklə 20.97 Kb.
tarix21.04.2016
ölçüsü20.97 Kb.
ZONGULDAK KARAELMAS ÜNİVERİSTESİ 14. KÜLTÜR SANAT SPOR HAFTASINDA YAPILAN SPOR MÜSABAKALARINDA

İLK 3’E GİREN TAKIM VE SPORCU LİSTESİ


  • 14. Spor Şölenlerine; 6 Fakülte, 1 Yüksekokul, 6 Meslek Yüksek Okulu, 8 Akademik Futbol, 4 Akademik Voleybol ve 6 İdari Futbol olmak üzere toplam 31 birim katıldı.




  • 11 takım, 9 ferdi olmak üzere toplam 20 branşta yarışmalar düzenlendi.




  • 78 takım (20 Byn., 58 Erk.), 423 ferdi (195 Byn., 228 Erk.) toplam 481 karşılaşma yapıldı.




  • Yarışmalara 277 bayan, 633 erkek olmak üzere toplam 910 sporcu katılmıştır.






TAKIM SPORLARI

Basketbol Bayan Karşılaşma Sonuçları Basketbol Erkek Karşılaşma Sonuçları


  1. Fen Edebiyat Fakültesi 1. İktisadi İdari Bilimler Fakültesi

  2. İktisadi İdari Bilimler Fakültesi 2. Bartın Yerleşkesi

  3. Tıp Fakültesi 3. Fen Edebiyat Fakültesi



Voleybol Bayan Karşılaşma Sonuçları Voleybol Erkek Karşılaşma Sonuçları


  1. Fen Edebiyat Fakültesi 1. Bartın Yerleşkesi

  2. İktisadi İdari Bilimler Fakültesi 2. Sağlık Yüksek Okulu

  3. Alaplı Meslek Yüksekokulu 3. Mühendislik Fakültesi



Masa Tenisi Bayan Karşılaşma Sonuçları Masa Tenisi Erk. Karşılaşma Sonuçları


  1. Alaplı Meslek Yüksekokulu 1. Mühendislik Fakültesi

  2. Ereğli Eğitim Fakültesi 2. Bartın Yerleşkesi

  3. Sağlık yüksekokulu 3. Sağlık Yüksekokulu



Hentbol Erkek Karşılaşma Sonuçları

1. Alaplı Meslek Yüksekokulu

2. Devrek Meslek Yüksekokulu

3. Bartın Yerleşkesi



FERDİ SPORLAR
Atletizm Erkek Yarışma Sonuçları

100 Metre

  1. Mehmet Adil Sahan ( Fen Edebiyat Fakültesi )

  2. Harun Kanoğlu ( Çaycuma Meslek Yüksekokulu )

  3. Serdar Karakuş ( Alaplı Meslek Yüksekokulu )

800 Metre

  1. Serdar Karakuş ( Alaplı Meslek Yüksekokulu )

  2. Ömer Sadak ( Fen Edebiyat Fakültesi )

  3. Yakup Umur ( Ereğli Eğitim Fakültesi )

Gülle Atma

  1. Rıza Yetim ( Çaycuma Meslek Yüksekokulu )

  2. Hakan Uluk ( Alaplı Meslek Yüksekokulu )

  3. Mutaf Yunus ( Çaycuma Meslek Yüksekokulu )

Uzun Atlama

  1. Harun Kanoğlu ( Çaycuma Meslek Yüksekokulu )

  2. Mehmet Adil Sahan ( Fen Edebiyat Fakültesi )

  3. Yakup Umur ( Ereğli Eğitim Fakültesi )


Atletizm Bayan Yarışma Sonuçları
100 Metre

  1. Reyhan Kocaman ( Bartın Yerleşkesi )

  2. Burcu Durak ( Alaplı Meslek Yüksekokulu )

  3. Seda Söyleyici ( Ereğli Eğitim Fakültesi )

400 Metre

  1. Reyhan Kocaman ( Bartın Yerleşkesi )

  2. Seher Karakaya ( Çaycuma Meslek Yüksekokulu )

  3. Burcu Durak ( Alaplı Meslek Yüksekokulu )

Gülle Atma

  1. Gözde Biçer ( Alaplı Meslek Yüksekokulu )

  2. Umur Adıgüzel ( Ereğli Eğitim Fakültesi )

  3. Seher Karakaya ( Çaycuma Meslek Yüksekokulu )

Uzun Atlama

  1. Harun Kanoğlu ( Çaycuma Meslek Yüksekokulu )

  2. Mehmet Adil Sahan ( Fen Edebiyat Fakültesi )

  3. Yakup Umur ( Ereğli Eğitim Fakültesi )

Tenis Bayan Karşılaşma Sonuçları

  1. Alev Turhan ( Bartın Yerleşkesi )

  2. Seçil Arslan ( Bartın Yerleşkesi )

  3. Kader Kaya ( Bartın Yerleşkesi )


Tenis Erkek Karşılaşma Sonuçları

  1. Koray Molak ( Bartın Yerleşkesi )

  2. Hasan Sakarca ( Mühendislik Fakültesi )

  3. Berk Dalkoz ( Mühendislik Fakültesi )



Badminton Bayan Karşılaşmaları Sonuçları

  1. Bahar Türkoğlu ( Sağlık Yüksek Okulu )

  2. Çağla Ayaz ( İktisadi İdari Bilimler Fakültesi )

  3. N. Melahat Kurtkaya ( Çaycuma Meslek Yüksekokulu )


Badminton Erkek Karşılaşmaları Sonuçları

  1. Ender Eşkarabay ( Çaycuma Meslek Yüksekokulu )

  2. Ali Osman Güney ( Mühendislik Fakültesi )

  3. Serhat Acarlı ( Devlet Konservatuarı )


Satranç Bayan Karşılaşma Sonuçları

  1. Nur Yılmaz ( Mühendislik Fakültesi )

  2. Özlem Özkeroğlu ( Zonguldak Meslek Yüksekokulu )

  3. Yasemin Demirci ( Zonguldak Meslek Yüksekokulu )


Satranç Erkek Karşılaşma Sonuçları

  1. Suat SerhatYılmaz ( İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi )

  2. Orhan Ertürk ( İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi )

  3. Hayrettin Acar ( Mühendislik Fakültesi )



Mini Golf

  1. Yrd. Doç. Dr. Olgay Yaralı ( Mühendislik Fakültesi )

  2. Muhammet Altay ( Sağlık Kültür Spor Daire Başkanlığı )

  3. Koray Kurnalı ( Sağlık Kültür Spor Daire Başkanlığı )


Akademik Personel Futbol Karşılaşmaları Sonuçları

  1. Fen Edebiyat Fakültesi

  2. Mühendislik Fakültesi

  3. Ereğli Eğitim Fakültesi


İdari Personel Futbol Karşılaşmaları Sonuçları

  1. Bilgi İşlem Daire Başkanlığı

  2. İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı

  3. Çaycuma Meslek Yüksekokulu


Akademik Personel Voleybol Karşılaşmaları Sonuçları

  1. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

  2. Fen Edebiyat Fakültesi

  3. Mühendislik Fakültesi


En Centilmen Takım

Gökçebey Mithat – Mehmet Çanakçı Meslek Yüksekokulu ( Tüm Ekipleri )


En Centilmen Sporcu

Kadir Acar ( İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi )




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azrefs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə