Yer : tekkeköy yaşardoğu spor salonu batminton okul sporlari




Yüklə 44.34 Kb.
tarix10.04.2016
ölçüsü44.34 Kb.


28 MART 03 NİSAN 2016 HAFTALIK SPOR PROGRAMI

JUDO GRAND PRİX

FAALİYETİN ADI : ULUSLAR ARASI JUDO ŞAMPİYONASI

TARİH : 01-03 NİSAN 2016

SAAT : 10.00



YER : TEKKEKÖY YAŞARDOĞU SPOR SALONU
BATMİNTON OKUL SPORLARI

FAALİYETİN ADI : YILDIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ

TARİH : 28-30 MART 2016

SAAT : 09.00



YER : ATATÜRK SPOR SALONU

YÜZME OKUL SPORLARI

FAALİYETİN ADI : İL BİRİNCİLİĞİ

TARİH : 30 MART -01 NİSAN 2016

SAAT : 09.00



YER : ATAKUM OLİMPİK YÜZME HAVUZU
KİCK BOKS OKUL SPORLARI

FAALİYETİN ADI : İL BİRİNCİLİĞİ

TARİH : 31 MART 2016

SAAT : 10.30



YER : METE ADANIR SPOR SALONU
DAĞCILIK

FAALİYETİN ADI : TIRMANMA İL BİRİNCİLİĞİ

TARİH : 29-31 MART 2016

SAAT : 19.00



YER : ATATÜRK SPOR SALONU
FUTBOL

FAALİYETİN ADI : K.Y.K DOSTLUK VE SPOR ŞENLİĞİ

TARİH : 29 MART 01 NİSAN 2016

SAAT : 10.00



YER : BARUTANE ÇİM SAHA
BASKETBOL

FAALİYETİN ADI : BAYANLAR SÜPER LİG

TAKIMLAR : CANİK BELEDİYESİ- ORDU SPOR SPOTİF A.Ş

TARİH : 30 MART 2016

SAAT : 18.00

YER : HASAN DOĞAN SPOR SALONU
BASKETBOL ENG

FAALİYETİN ADI : ERKEKLER BÖLGESELLİG

TAKIMLAR : SAMSUN BEDENSEL ENG- ÇORUM BASKET AKADEMİ

TARİH : 02 NİSAN 2016

SAAT : 11.00

YER : MUSTAFA DAĞISTANLI SPOR SALONU

BASKETBOL ENG

FAALİYETİN ADI : ERKEKLER BÖLGESELLİG

TAKIMLAR : SAMSUN MEDİKALPARK ENG- SAMSUN KUZEY YILDIZI ENG.

TARİH : 03 NİSAN 2016

SAAT : 11.00

YER : MUSTAFA DAĞISTANLI SPOR SALONU
BASKETBOL ENG

FAALİYETİN ADI : ERKEKLER BÖLGESELLİG

TAKIMLAR : ÇARŞAMBA BEDENSEL ENG- GÜMÜŞHACIKÖY HAYAT

TARİH : 03 NİSAN 2016

SAAT : 11.00

YER : ÇARŞMBA MUSTAFA DAĞISTANLI SPOR SALONU

VOLEYBOL İŞT

FAALİYETİN ADI : ERKEKLER BÖLGESELLİG

TAKIMLAR : SAMSUN İŞT.ENG-KARAMAN İŞT. ENG

TARİH : 03 NİSAN 2016



SAAT : 13.30

YER : ATATÜRK SPOR SALONU

FUTSAL OKUL


31.03.2016

12.00

ASS

HASKÖY CUMHURİYET O.O - EMRULLAH EFENDİ O. O

O.K.E.F

31.03.2016

13.00

ASS

TEYFİK İLERİ O.O - BELEDİYE EVLERİ İ.H.O.O

O.K.E.F

01.04.2016

12.00

ASS

İLKADIM 1.-CANİK 1.

O.F.K.B

01.04.2016

13.00

ASS

HAVZA 1.-TEKKEKÖY 1.

O.F.K.B

01.04.2016

14.00

ASS

ATAKUM 1.-İLKADIM 2.

O.F.K.B


BASKETBOL

28.03.2016

18.30

M.DAĞ

SAMSUN 1919 (A) - MARİF

MİNİK- ERKEK


VOLEYBOL

02.04.2016

12.00

ASS

ANAKENT A - 19 MAYIS GENÇLİK

KÜÇÜK- BAYAN

02.04.2016

13.30

ASS

DSİ SPOR – CEDİT ILIICA

KÜÇÜK-BAYAN

03.04.2016

12.00

ASS

19 MAYIS GENÇLİK- CEDİT ILICA

KÜÇÜK-BAYAN

30.03.2016

18.30

M.DAĞ

SPOR LİSESİ- ANAKENT (A)

GENÇ- BAYAN

30.03.2016

20.00

M.DAĞ

DSİ SPOR- ANAKENT (B)

GENÇ-BAYAN

31.03.2016

18.00

M.DAĞ

3.LÜK - 4.LÜK

GENÇ-BAYAN

31.03.2016

19.30

M.DAĞ

FİNAL

GENÇ-BAYAN




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azrefs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə