Uczniowie Szkoły Podstawowej w Łyszkowicach w r szk. 2012/2013




Yüklə 33.14 Kb.
tarix25.04.2016
ölçüsü33.14 Kb.
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Łyszkowicach

W r. szk. 2012/2013

Klasa IA

Wychowawca p. E. Chorążka

  1. Dańczak Kornelia

  2. Dondzbach Julia

  3. Felczyńska Amelia

  4. Grabowicz Maciej

  5. Kaźmierczak Lena

  6. Kuchta Mateusz

  7. Kucińska Małgorzata

  8. Kocemba Jakub

  9. Kocemba Wiktor

  10. Magierska Dominika

  11. Michalska Dominika

  12. Niedźwiecki Bartłomiej

  13. Panak Julia

  14. Pawłowicz Kacper

  15. Rosińska Oliwia

  16. Tomaszewski Bartosz

  17. Traut Natalia

  18. Wróbel Krzysztof

Klasa IB

Wychowawca p. Justyna Okoniewska

  1. Barańska Amelia

  2. Brzozowski Dominik

  3. Gajek Konrad

  4. Grochola Weronika

  5. Jóźwicka Ada

  6. Klimkiewicz Szymon

  7. Kłos Franciszek

  8. Korzeniewski Marcel

  9. Kruk Kacper

  10. Kucińska Milena

  11. Pryk Kamil

  12. Rutkowski Oskar

  13. Siatkowska Amelia

  14. Siatkowska Martyna

  15. Stań Zofia

  16. Sukiennik Monika

  17. Urbańska Kinga

  18. Wieczorek Mateusz

  19. Zieliński Adam

Klasa II A

Wychowawca p. A. Wojciechowska



  1. Budzałek Szymon

  2. Dańczak Jan

  3. Dobrzycki Radosław

  4. Felczyński Paweł

  5. Gajda Oliwia

  6. Grochola Kamil

  7. Kaźmierczak Patrycja

  8. Kocemba Anita

  9. Kostrzewa Marcel

  10. Krajewski Jakub

  11. Lebioda Weronika

  12. Maciejak Daria

  13. Maciejak Michalina

  14. Panak Dominik

  15. Reczulska Weronika

  16. Sobieszek Paulina

  17. Strzelczyk Julia

  18. Strzelczyk Kacper

  19. Wawrzyńczak Dominika

  20. Wilk Kacper

  21. Wolska Anna




Klasa II B

Wychowawca p. W. Pękowska

  1. Bakalarz Mateusz

  2. Bednarek Anna

  3. Boczek Aleksandra

  4. Felczyński Bartosz

  5. Felczyński Jakub

  6. Gajek Bartłomiej

  7. Graszka Karolina

  8. Kędziora Julia

  9. Kędziora Katarzyna

  10. Korzeniewska Oliwia

  11. Kuciński Gabriel

  12. Madeja Igor

  13. Marat Dominik

  14. Pawlikowski Jakub

  15. Strugińska Patrycja

  16. Sukiennik Maja

  17. Szczechowicz Dominik

  18. Śliwa Kamila

  19. Traut Dominik

  20. Wiesiołek Mateusz




Klasa IIIa

Wychowawca p. A. Zagawa

  1. Dańczak Patrycja

  2. Drzewiecki Jakub

  3. Gajek Wiktoria

  4. Janduła Piotr

  5. Kapusta Julia

  6. Królik Patryk

  7. Kruk Krystian

  8. Kuciński Karol

  9. Kutermankiewicz Aleksandra

  10. Niedźwiecka Aleksandra

  11. Solarz Piotr

  12. Szatkowski Łukasz

  13. Wiśniewska Marika

  14. Wolska Weronika

  15. Zawadzki Aleksander




Klasa III b

Wychowawca p. A. Bodek

  1. Adamas Jan

  2. Bakalarz Dominika

  3. Felczyński Szymon

  4. Foks Kinga

  5. Graszka Oliwia

  6. Jóźwicka Lena

  7. Kowalska Katarzyna

  8. Kuc Aleksander

  9. Madeja Maciej

  10. Panak Mateusz

  11. Placek Filip

  12. Placek Mateusz

  13. Pryk Wiktoria

  14. Redzisz Wiktor

  15. Siatkowska Kinga

  16. Stradza Aleksandra




Klasa IV

Wychowawca p. Emilia Gędek

  1. Białas Dominika

  2. Boczek Oliwia

  3. Dańczak Adam

  4. Gajek Julia

  5. Gendek Filip

  6. Kędziora Patrycja

  7. Kocemba Julia

  8. Kocemba Wiktoria

  9. Kruk Agata

  10. Kucińska Weronika

  11. Kuciński Kacper

  12. Kwestarz Dawid

  13. Majcher Kinga

  1. Markus Aleksandra

  2. Maślarz Piotr

  3. Michalski Mateusz

  4. Miziołek Damian

  5. Opalska Izabella

  6. Rosińska Julia

  7. Sałuda Patrycja

  8. Sawicka Natalia

  9. Sokołowska Monika

  10. Sukiennik Miłosz

  11. Szczechowicz Patrycja

  12. Urbańska Aleksandra

  13. Wawrzyńczak Bartłomiej

  14. Witerek Weronika




Klasa V a

Wychowawca p. A. Lewandowska

  1. Bartosiewicz Jagoda

  2. Bełc Samanta

  3. Budzałek Daria

  4. Budzałek Magdalena

  5. Dańczak Jakub

  6. Dańczak Sylwia

  7. Grabowicz Klaudia

  8. Kocemba Sandra

  9. Lebioda Eryk

  10. Pawłowicz Jakub

  11. Strugińska Aleksandra

  12. Strugińska Natalia

  13. Śnieguła Piotr

  14. Tomanik Weronika

  15. Wilk Mateusz

  16. Wolska Anna

Klasa V B

Wychowawca p. B. Walczak

  1. Brzozowski Szymon

  2. Kobierzycki Dominik

  3. Kotecki Adam

  4. Kuciński Błażej

  5. Kuciński Brajan

  6. Marat Mateusz

  7. Miłosz Łucja

  8. Niewiadomski Maciej

  9. Pel Kacper

  10. Placek Piotr

  11. Rówka Michalina

  12. Siatkowski Rafał

  13. Sobieszek Wiktor

  14. Sumińska Julia

  15. Zielińska Julia




Klasa VIA

Wychowawca p. A. Roróg

  1. Dubicka Julia

  2. Dubicki Mateusz

  3. Graszka Paulina

  4. Jagieła Julia

  5. Kowalska Natalia

  6. Kuciński Marcel

  7. Kuciński Szymon

  8. Markus Dawid

  9. Markus Piotr

  10. Pryk Łukasz

  11. Pryk Patrycja

  12. Reczulski Kamil

  13. Sałuda Szymon

  14. Sawiak Patryk

  15. Szychowski Dominik

  16. Szymajda Artur

  17. Wróblewski Mateusz

  18. Zgierska Weronika




Klasa VI b

Wychowawca p. M. Błońska

  1. Bodek Patrycja

  2. Chmurski Jakub

  3. Harusta Mariola

  4. Janicka Sylwia

  5. Kamiński Mateusz

  6. Kania Dawid

  7. Kowalczyk Michalina

  8. Królik Rafał

  9. Kuchta Paulina

  10. Perzyńska Dominika

  11. Pietraszewski Wiktor

  12. Rybus Dominik

  13. Rykała Tymoteusz

  14. Skowronek Dawid

  15. Solarz Kacper

  16. Wawrzyn Aleksandra

  17. Wawrzyńczak Michał

  18. Wysocka Monika

  19. Wysocka Paulina





Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azrefs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə