Tədbirlərin siyahısı Mədəniyyət evi və klublar




Yüklə 193.66 Kb.
tarix14.04.2016
ölçüsü193.66 Kb.
9 noyabr Dövlət Bayrağı günü münasibətilə Bakı Şəhər Mədəniyyət və Turizm İdarəsinin şəbəkəsinə daxil olan mədəniyyət müəssisələrində keçiriləcək

tədbirlərin siyahısı


Mədəniyyət evi və klublar




Mədəniyyət evinin adı

Tədbirin adı

Tarix və saat

Keçiriləcəyi

yer



Bibi-Heybət qəsəbə Mədəniyyət evi

Bayraq gününə həsr olunmuş dəyirmi masa

08 noyabr

Saat:12:00



Mədəniyyət evi



Badamdar qəsəbə Mədəniyyət evi

“Yaşa Azərbaycan bayrağı” adlı ədəbi-bədii kompozisiya

08 noyabr

Saat:12:00



Mədəniyyət evi



H.Sarabski adına Mədəniyyət evi

“Dalğalansın qoy həmişə Azərbaycan bayrağı” adlı konsert proqramı

08 noyabr

Saat 13:00



Mədəniyyət evi



İ.Əbilov adına Mədəniyyət Mərkəzi

Bayram konserti

08 noyabr

Saat 12:00



Mədəniyyət Mərkəzi



Ş.Ələkbərova adına Mədəniyyət evi

“Bayrağımız yenilməzdir” adlı ədəbii-bədii gecə

08 noyabr

Saat 12:00



Mədəniyyət evi



V.Məmmədov adına Mədəniyyət evi

Bayram münasibətilə ədəbi-bədii kompozisiya

08 noyabr

12:00


Mədəniyyət evi



Xətai rayon Mədəniyyət Mərkəzi

“Yaşasın Azərbaycan bayrağı” adlı bayram konserti

08 noyabr

Saat 12:00



N saylı hərbi hissə



Nizami rayon Mədəniyyət Mərkəzi

“Azərbaycan bayrağı” musiqili kompozisiya

08 noyabr

Saat 12:00



Mədəniyyət evi



Nizami adına Mədəniyyət Mərkəzi

“Bayraq müqəddəsdir” adlı bayram konserti

08 noyabr

Saat 12:00



Mədəniyyət evi



Binə qəsəbə Mədəniyyət Mərkəzi

“Əbədi yaşayacaq himnimiz, bayrağımız” adlı bayram konserti

08 noyabr

Saat 14:00



Binə qəsəbə Mədəniyyət Mərkəzi



Türkan qəsəbə Mədəniyyət evi

“Bir kərə yüksələn bayraq bir daha enməz!” adlı ədəbi-bədii gecə

08 noyabr

Saat 13:00



Mədəniyyət evi



Zirə qəsəbə klubu

“Yüksəklərdə dalğalanan bayraq” adlı bayram konserti

08 noyabr

Saat 12:00



Klub



Qala qəsəbə klubu

“Bir kərə yüksələn bayraq bir daha enməz!”

08 noyabr

Saat 15:00



Klub



V.Mustafazadə adına Mədəniyyət Mərkəzi

“Bayraq mənliyimdir, bayraq kimliyim, Bayraq öz yurdumda öz hakimliyim” adlı dəyirmi masa

08 noyabr

Saat 11:00



Mədəniyyət Mərkəzi



Şüvəlan qəsəbə Mədəniyyət evi

“Dalğalanan bayrağımız” adlı bayram konserti

08 noyabr

Saat 12:00



Mədəniyyət evi



Ə.Paşayev adına Mədəniyyət evi

“Azərbaycan” adlı musiqili kompozisiya

08 noyabr

Saat 13:00



Mədəniyyət evi



Ramana qəsəbə Mədəniyyət evi

“Məğrur bayrağım” adlı ədəbi-bədii gecə

08 noyabr

Saat 14:00



Mədəniyyət evi



Nardaran qəsəbə klubu

“Bir daha yüksələn bayraq bir daha enməz” adlı bayram konserti

08 noyabr

Saat 14:00


H.Abbasov adına Mədəniyyət evi



H.Abbasov adına Mədəniyyət evi



Pirşağı qəsəbə Mədəniyyət evi

9 noyabr bayraq gününə həsr olunmuş konsert

08 noyabr

Saat 12:00



Mədəniyyət evi



Kürdəxanı qəsəbə Mədəniyyət evi

“Yüksəl bayrağım” adlı musiqili kompozisiya

08 noyabr

Saat 12:00



Mədəniyyət evi



Bilgəh qəsəbə Mədəniyyət evi

“Bayraq dövlət atributumuzdur” adlı dəyirmi masa

09 noyabr

Saat 12:30



142 nömrəli orta məktəb



M.Ə.Sabir adına Balaxanı qəsəbə Mədəniyyət evi

“Dalğalanan üç rəngli bayrağım mənim” adlı ədəbi-bədii kompozisiya

08 noyabr

Saat 14:00



Mədəniyyət evi



M.Ə.Sabir adına Bülbülə qəsəbə Mədəniyyət evi

“Bir kərə yüksələn bayraq bir daha enməz” adlı ədəbi-bədii kompozisiya

08 noyabr

Saat 12:00



Mədəniyyət evi



Zığ qəsəbə Mədəniyyət evi

Bayraq gününə həsr olunmuş tədbir

08 noyabr

Saat 13:00



Mədəniyyət evi



M.Əzizbəyov adına Əmircan qəsəbə Mədəniyyət evi

“Bir kərə yüksələn bayraq bir daha enməz” adlı ədəbi-bədii kompozisiya

08 noyabr

Saat 12:00



97 nömrəli orta məktəb



Binəqədi Mərkəzi Mədəniyyət evi

Bayraq gününə həsr olunmuş bayram konserti

08 noyabr

Saat 12:00



N saylı hərbi hissə



Binəqədi qəsəbə Mədəniyyət evi

Bayraq günü ilə əlaqədar bayram tədbiri

08 noyabr

Saat 12:00



Mədəniyyət evi



Xoca-Həsən qəsəbə klubu

“Üç rəngli bayrağımız” adlı ədəbi-bədii kompozisiya

08 noyabr

Saat 13:00



Klub



A.R.Qobustanlı adına Mədəniyyət evi

9 noyabr Bayraq günü ilə əlaqədar konsert proqramı

09 noyabr

Saat 11:00



N saylı hərbi hissə



Müşfiqabad qəsəbə MƏdəniyyət evi

“Dalğalansın bayrağım, Azad olsun torpağım” adlı bayram konserti

08 noyabr

Saat 12:00



Mədəniyyət evi



Korgöz qəsəbə Mədəniyyət evi

“Üçrəngli bayrağımız” adlı konsert proqramı

08 noyabr

Saat 14:00



Mədəniyyət evi



Səngəçal qəsəbə Mədəniyyət evi

Dövlət bayrağı gününə həsr olunmuş bayram konserti

08 noyabr

Saat 11:00



Mədəniyyət evi



Çeyildağ qəsəbə klubu

09 noyabr bayraq günü ilə əlaqədar konsert proqramı

08 noyabr

Saat 12:00



Klub



Kitabxanalar




Mədəniyyət müəssisəsinin adı

Tədbirin adı

Tarix və saat

Keçiriləcəyi

yer

1

Səbail rayon MKS

“Azərbaycan bayrağı” adlı biblioqrafik icmal

8 noyabr

saat 12:00



Kitabxana

2

1 nömrəli filial

“Tarixin Yadigarı” adlı sərgi-söhbət

8 noyabr

Kitabxana

3

2 nömrəli filial

“Bayrağımız-and yerimiz” adlı sərgi-söhbət

8 noyabr

Kitabxana

4

3 nömrəli filial

“Bir kərə yüksələn bayraq bir daha enməz” adlı sərgi-söhbət

8 noyabr

Kitabxana

5

4 nömrəli filial

“Mənim üçrəngli bayrağım” adlı məktəblilərin rəsm müsabiqəsi

8 noyabr

saat 12:00



Kitabxana

6

6 nömrəli filial

“Müqəddəsdir, vüqarlıdır, əyilməzdir Azərbaycan bayrağı” adlı sərgi-söhbət

8 noyabr

Kitabxana

7

Yasamal rayon MKS, Filiallarda və 161 saylı məktəbdə

“Bayraq Günü” ilə əlaqədar tədbir

8 noyabr

saat 11:30



Kitabxana

8

Nəsimi rayon MKS

“Bayraq günü” ilə əlaqədar sərgi

8 noyabr

Kitabxana

9

1 nömrəli filial

“9 noyabr Bayraq bayramı günüdür” adlı söhbət

8 noyabr

Kitabxana

10

2 nömrəli filial

Bayraq bayramı günü ilə əlaqədar məruzə

8 noyabr

Kitabxana

11

3 nömrəli filial

“Bayraq bayramı günü” ilə əlaqədar sərgi


8 noyabr

Kitabxana

12

4 nömrəli filial

“Bayraq bayramı günü” ilə əlaqədar söhbət

8 noyabr

Kitabxana

13

Qaradağ rayon MKS

“Bayraq qürur simvoludur”

8 noyabr

saat 12:00



Kitabxana

14

1 nömrəli filial

“Ucal Bayrağım mənim” adlı sərgi

8 noyabr

saat 12:00



Kitabxana

15

2 nömrəli filial

Bayraq Qürurumuzdur adlı sərgi

8 noyabr

saat 13:00



Kitabxana

16

4 nömrəli filial

“Azərbaycan bayrağı günü” adlı söhbət

8 noyabr

saat 12:00



Kitabxana

17

5 nömrəli filial

“İldən-ilə ucalan bayrağımız” adlı

8 noyabr

Kitabxana

18

6 nömrəli filial

“Bayrağımız yenilməzdir” adlı tədbir

8 noyabr

saat 12:00



Kitabxana

19

9 nömrəli filial

“Azərbaycan Respublikası Dövlət Bayrağı günüdür” sərgi

8 noyabr

saat 15:00



Kitabxana

20

Suraxanı rayon MKS

Sərgi

8 noyabr

Kitabxana

21

Sabunçu rayon MKS


“Üç rəngli bayrağımız” adlı sərgi və tədbir

8 noyabr

saat 12:00



Kitabxana

22

1 nömrəli filial

“Bayrağımız varlığımız” mövzusunda söhbət

8 noyabr

saat 12:00



Kitabxana

23

2 nömrəli filial

“Üç rəngli bayrağımız” adlı sərgi və “Bir Kərə Yüksələn Bayraq Bir Daha Enməz” adlı söhbət

8 noyabr

saat 12:00



Kitabxana

24

3 nömrəli filial

“Dövlət bayrağımız günü” adlı sərgi və “Bir Kərə Yüksələn Bayraq Bir Daha Enməz” adlı söhbət

8 noyabr

saat 12:00



Kitabxana

25

5 nömrəli filial

“Üç rəngli bayrağımız” adlı sərgi

8 noyabr

Kitabxana

26

6 nömrəli filial

“Göylərə Ucalan Bayrağımız” adlı sərgi

8 noyabr

Kitabxana

27

7 nömrəli filial

“Milli Bayraq Günü” adlı tədbir

8 noyabr

saat 12:00



Kitabxana

28

8 nömrəli filial

“Üç rəngli bayrağımız əbədi dalğalanacaq” adlı tədbir

9 noyabr

saat 12:00



Kitabxana

29

10 nömrəli filial

“Dalğalanan bayrağımız” adlı sərgi

8 noyabr

Kitabxana

30

11 nömrəli filial

“Azərbaycan Bayrağı günü” adlı söhbət

8 noyabr

saat 12:00



Kitabxana

31

13 nömrəli filial 6 nömrəli filial ilə birlikdə

“Azərbaycan Bayrağı Günü” tədbir

8 noyabr

saat 12:00



Kitabxana

32

14 nömrəli filial

“Üç rəngli bayrağınla məsud yaşa” adlı söhbət

8 noyabr

saat 12:00



Kitabxana

33

Nizami rayon MKS

“Bir kərə yüksələn bayraq , bir daha enməz” adlı sərgi

8 noyabr

Kitabxana

34

1 nömrəli filial

“Dövlətin suverenlik rəmzi” adlı sərgi

8 noyabr

Kitabxana

35

2 nömrəli filial

“Üçrəngli bayrağımız” adlı sərgi

8 noyabr

Kitabxana

36

3 nömrəli filial

“Bayraqla böyüyənlər” adlı sərgi

8 noyabr

Kitabxana

37

4 nömrəli filial

“Bayrağımız Müstəqilliyimizin təminatçısıdır” adlı sərgi

9 noyabr

Kitabxana

38

Xəzər rayon MKS

“Ucalsın türkün bayrağı” adlı kitab sərgisi və icmal

8 noyabr

saat 12:00



Kitabxana

39

2 nömrəli filial

“Bayrağımızı hər yerdə dalğalandıraq” adlı sərgi

8 noyabr

Kitabxana

40

3 nömrəli filial

“Bir Kərə Yüksələn Bayraq Bir Daha Enməz” adlı oxucu müzakirəsi

8 noyabr

saat 12:00



Kitabxana

41

4 nömrəli filial

“Bir Kərə Yüksələn Bayraq Bir Daha Enməz” adlı söhbət

8 noyabr

saat 11:00



Kitabxana

42

5 nömrəli filial

“Üç rəngli bayrağımız əbədi yaşayacaq” adlı sərgi

8 noyabr

Kitabxana

43

6 nömrəli filial

“Ucalsın bayrağımız aya günəşə” adlı sərgi

8 noyabr

Kitabxana

44

7 nömrəli filial

“Sən ey istiqlalın əbədiyyət bayrağı Azərbaycan Bayrağı” adlı sərgi

8 noyabr

Kitabxana

45

Binəqədi MKS –nin

1 nömrəli filial



“Bir kərə yüksələn bayraq bir daha enməz” adlı söhbət

8 noyabr

saat 13:00



Kitabxana

46

2 nömrəli filial

“Dövlət Bayrağı” adlı söhbət

8 noyabr

Kitabxana

47

3 nömrəli filial

Bayraq Şərəfimiz Bayraq Mənliyimizdir

8 noyabr

Kitabxana

48

4 nömrəli filial

Bayraq Günüdür Biblioqrafik icmal gününün təşkili

8 noyabr

saat 12.00



Kitabxana

49

5 nömrəli filial

Ədəbi Bədii Kompozisiya

8 noyabr

saat 13.00



Kitabxana

50

6 nömrəli filial

“Üç rəngli Bayrağımız” adlı kitab sərgisi

8 noyabr

Kitabxana

51

7 nömrəli filial

“Bayraqları Bayraq Edən üstündəki Qandır” adlı sərgi və tədbir

8 noyabr

Kitabxana

52

Xətai rayon MKS

“Savaşın qartalı, barışın güvənci” adlı tədbir

8 noyabr

saat 12:00





Kitabxana

53

4 nömrəli filial

“Bayrağımız dövlətimizin atributudur” adlı söhbət

8 noyabr

saat 12:00


Kitabxana

54

2 nömrəli filial

“Dövlətimizin bayrağı suverenliyimizin rəmzidir” adlı sərgi

8 noyabr

Kitabxana

55

Nərimanov MKS və

1 nömrəli filial



“Qürur və iftixar mənbəyimiz” adlı tədbir

8 noyabr

saat 14.00



Kitabxana


Uşaq musiqi və incəsənət məktəbləri




Məktəbin adı

Tədbirin adı

Tarix və saat

Keçiriləcəyi

yer

1

S.Ələsgərov adına 1 saylı uşaq incəsənət məktəbi

Bayram konserti

5 noyabr

Saat 14:30



Məktəb

2

3 saylı uşaq incəsənət məktəbi

Bayram konserti

4 noyabr

Saat 14:00



Məktəb

3

4 saylı uşaq incəsənət məktəbi

Bayram konserti

8 noyabr

Saat 14:00



Məktəb

4

R.Behbudov adına 2 saylı 11 illik uşaq musiqi məktəbi

Bayram konserti

8 noyabr

Saat 16:00



Məktəb

5

C.Hacıyev adına 3 saylı uşaq musiqi məktəbi

Bayram konserti

5 noyabr

Saat 15:00



163 saylı orta məktəbdə

6

Q.Qarayev adına 8 saylı 11 illik uşaq musiqi məktəbi

Bayram konserti

4 noyabr

Saat 14:00



Məktəb

7

T.Quliyev adına 12 saylı 11 illik uşaq musiqi məktəbi

Bayram konserti

4 noyabr

Saat 14:00



Məktəb

8

R.Hacıyev adına 15 saylı 11 illik uşaq musiqi məktəbi

Bayram konserti

4 noyabr

Saat 13:00



Məktəb

9

Ş.Ələkbərova adına 20 saylı uşaq musiqi məktəbi

Bayram konserti

4 noyabr

Saat 17:00



Məktəb

10

R.Babayev adına 25 saylı uşaq musiqi məktəbi

Bayram konserti

5 noyabr

Saat 15:00



Məktəb

11

32 saylı uşaq musiqi məktəbi

Bayram konserti

5 noyabr

Saat 15:00



Məktəb

12

38 saylı uşaq musiqi məktəbi

Bayram konserti

4 noyabr

Saat 14:00



Məktəb


Muzeylər



Muzeyin adı

Tədbirin adı

Tarix və saat

Keçiriləcəyi

yer

1

M.S.Ordubadinin ev muzeyi, C.Cabbarlının ev muzeyi və Azərbaycan Dövlət Din Tarixi muzeyi ilə birlikdə

“Bayrağımız qürurumuzdur” adlı ədəbi-bədii kompozisiya

3 noyabr

Saat 13:00



Muzey

2

N.Nərimanovun ev muzeyi

“Sarsılmaz bayrağımız” adlı söhbət

3 noyabr

Saat 12:00



Muzey


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azrefs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə