Taslak program




Yüklə 21.61 Kb.
tarix25.04.2016
ölçüsü21.61 Kb.
T.C.BAŞBAKANLIK DIŞ TİCARET MÜSTEŞARLIĞI (DTM) KOORDİNASYONU,

DEİK / TÜRK-RUS İŞ KONSEYİ ORGANİZASYONU

VE

RUSYA FEDERASYONU BÖLGESEL KALKINMA BAKANLIĞI İŞBİRLİĞİNDE
RUSYA FEDERASYONU BÖLGESEL TANITIM” SEMİNERİ
15 Haziran 2010 / TOBB Plaza, İstanbul


TASLAK PROGRAM


10:00 – 10:30 KAYIT
10:30 – 11:15 AÇILIŞ KONUŞMALARI:


  • Dr.Cem Kozlu, DEİK/Türk-Rus İş Konseyi Başkanı

  • Viktor Olerskiy, RF Ulaştırma Bakan Yardımcısı

  • Yuriy Osintsev, RF Bölgesel Kalkınma Bakan Yardımcısı

  • Cemalettin Damlacı, DTM Müsteşar Yardımcısı


11:15 – 13:15 TANITIM SUNUMLARI:


  • Tataristan Cumhuriyeti

  • Kareliya Cumhuriyeti

  • Krasnodar Bölgesi

  • Samara Bölgesi

  • Sverdlovsk Bölgesi

  • Rostov Bölgesi



13:15 – 14:15 ÖĞLE YEMEĞİ (VIP Salonu)
14:15 – 16:00 İKİLİ GÖRÜŞMELER (Sergi Salonu)

RUSYA FEDERASYONU BÖLGESEL TANITIM” SEMİNERİ


15 Haziran 2010 / TOBB Plaza, İstanbul


RUS HEYETİ LİSTESİ:



  1. Yuriy Osintsev RF Bölgesel Kalkınma Bakan Yardımcısı, KEK Ticaret, Hukuki Altyapı ve Bölgesel İşbirliği Çalışma Grubu Eşbaşkanı

  2. Viktor Olerskiy RF Ulaştırma Bakan Yardımcısı

  3. İgor Rusu Federal Devlet Üniter Şirketi (FGUP) “ ROSMORPORT” Genel Müdürü (Deniz taşımacılığı, liman)

  4. Valeriy Komarov “Azovsko-Transportnaya Kompaniya” Başkanı (Taşımacılık)

  5. Konstantin Palnikov OAO “Severo-Zapadnoye Parohodstvo” Genel Müdürü (Gemicilik, taşımacılık)

  6. Rişat Bagautdinov OAO “Voljskoye Parohodstvo” Gemicilik Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı

  7. Raşid Batalov RF Ekonomik Kalkınma Bakanlığı, Türkiye’deki Ticaret Mümessili V.

  8. Yevgeniy Proyavko OAO “Bank VTB” (Moskova) Orta Ölçekli Bölgesel İşletmeler Departmanı İcracı Müdürü

  9. Andrey Nazarenko OAO “Bank VTB” Krasnodar Şubesi Müdürü

  10. Natalya Yevteyeva Samara Bölgesi Ekonomik Kalkınma, Yatırımlar ve Ticaret Bakan Yardımcısı

  11. Yuriy Miheyev MOO “Povoljskoye Otdeleniye Rossiyskoy İnjenernoy Akademii” (Samara Bölgesi) Genel Müdürü (Makine sanayi, otomotiv sanayi bölgesi, otomotiv yedek parça üretimi)

  12. Sergey Okunev ZAO “AVETİS” (Samara Bölgesi) Genel Müdürü (Uçak ve otomotiv yan sanayi)

  13. Maksim Maksimov Sverdlovsk Bölgesi Ekonomi Bakanı

  14. Aleksandr Zvonkov OAO “Uralhimplast” (Sverdlovsk Bölgesi) Genel Müdürü

  15. Aleksandr Petrov OOO “Holding Yunona” (Sverdlovsk Bölgesi) Genel Müdürü

  16. Mihail Voyevodin OAO “Corporation VSMPO-AVISMA” (Sverdlovsk Bölgesi) Genel Müdürü

  17. Radik Gimatdinov Tataristan Cumhuriyeti’nin Türkiye’deki Yetkili Temsilcisi

  18. Vasiliy Kudryaşov PPT ALABUGA Özel Ekonomik Bölgesi Genel Müdürü (Tataristan Cumhuriyeti)

  19. Ramil Mavlyutov “TATARSTAN” Ticaret Evi’nin Türkiye’deki Müdürü

  20. Mihali Yurinov Kareliya Cumhuriyeti Ekonomik Kalkınma Bakanı

  21. Olesya Plaksina ZAO “İnturist-Petrozavodsk” (Kareliya Cumhuriyeti) (Turizm, otelcilik)

  22. Andrey Kyaçin ZAO “Belomorskiy Port” (Kareliya Cumhuriyeti) (Liman işletmeciliği)

  23. Yelena Gnetova OOO “EUROFORUM” Müdürü (Kareliya Cumhuriyeti)

  24. Aleksey Agafonov Krasnodar Kray (Bölgesi) Vali Yardımcısı

  25. Dmitriy Pugaçev Krasnodar Bölgesi Valiliği Ulaştırma ve İletişim Departmanı Başkanı

  26. Alla Sinitsina Krasnodar Bölgesi Valiliği Yatırımlar ve Projelendirme Departmanı Başkanı

  27. Aleksandr Tkaçenko Krasnodar Bölgesi Valiliği Dış Ekonomik İşler Departmanı Başkanı

  28. Vladimir Bartenyev Rostov Bölgesi Ekonomi, Ticaret, Uluslararası ve Dış Ekonomik İlişkiler Bakanı

  29. Mihail Şvalev “Azovo-Donskoye Parohodstvo” Şirketler Grubu (Rostov Bölgesi) Genel Müdürü (Gemicilik, taşımacılık)




TÜRK-RUS İŞ KONSEYİ

RUSYA FEDERASYONU BÖLGESEL TANITIM”



SEMİNERİ
15 Haziran 2010 / TOBB Plaza, İstanbul

KATILIM TEYİT FORMU



Kuruluş / Firma Adı




Katılımcının Adı ve Unvanı




Telefon, Faks, e-mail, web




Faaliyet Alanı




Rusya’da Yapılan ve/veya Planlanan Faaliyetler






NOT: Yukarıdaki formun doldurularak, katılım bedelinin DEİK/Türk-Avrasya İş Konseyleri hesabına (İş Bankası Beyoğlu Şubesi, Şube Kodu: 1011, 1701485, IBAN TR560006400000110111701485 no’lu hesap) yatırıldığını gösteren banka dekontu ile birlikte 11 Haziran 2010, Cuma günü mesai bitimine kadar DEİK’e (Nurengiz Eşki, e-mail: neski@deik.org.tr, faks: 0212-270 37 84) iletilmesi gerekmektedir.
Toplantı katılım ücreti DEİK üyeleri için 30 TL, üye olmayanlar için 50 TL’dir.


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azrefs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə