Stav: červenec 2000




Yüklə 0.9 Mb.
səhifə5/11
tarix22.04.2016
ölçüsü0.9 Mb.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11

Kv2a: Ulrike Spielvogel * 30.12.1941

oo

vn Bartsch


: Ute Spielvogel * 19.10.1943

oo

vn Vogt


: Heidi Spielvogel * 17.11.1953

4 Johann, Schmied v Hannsdorf * Waltersdorf 31.07.1888 †Röhrigshof 31.12.1948

oo

5 Adelheid Svoboda * Kratzdf./Mä-Altstadt 26.05.1895 †Philippsthal 03.09.1962


4b Rudolf, Fabrikarbeiter * Heinzendf/Mä-Schönbg. 15.06.1890 †Hof/Saale 03.12.1975

oo Hohenseibersdorf, 16.07.1916 ---> 066) 4, 084) 4

Marie Harbich * Glasdörfl/H.seibersdf 10.10.1889? †Rehau 03.05.1969

8 Franz, Dienstknecht * Margarethenthal 10 12.09.1850 ~rk TdG † 00.00.1942?

PZ/H/B/M: / / / Nekoř ---

oo Hohenseibertsdorf, 11.10.1880

Z/T/M: / / II, S. 100?

9 Marie Harbich * Waltersdorf 06.12.1860 ~rk 08.

PZ/H/B/M: / / / Hohenseibertsdorf III, S.115
8a Jan * Margarethenthal 10 22.02.1846

PZ/H/B/M: / / / 3239


8b Teresie * Margarethenthal 10 10.03.1848

PZ/H/B/M: / / / 3239


8c Frantisska * Margarethenthal 10 12.06.1850

PZ/H/B/M: / / / 3239


8d siehe 8

# Probleme mit Geburtsdatum von 8 und 8c


8e Josef * Margarethenthal 10 22.10.1852

PZ/H/B/M: / / / 3239


8f Ferdinand * Margarethenthal 10 22.01.1855

PZ/H/B/M: / / / 3239


8g Vendelin * Margarethenthal 10 23.04.1858

PZ/H/B/M: / / / 3239


8h Frantisska * Margarethenthal 10 01.07.1860

PZ/H/B/M: / / / 3239

16 Johann * Wöllsdorf 56 02.04.1822 ~rk TdG L'df † 10.09.1858

PZ/H/B/M: Johann Stepan, Bauer; Josefa (Karl, Bauer) Hentschel/ / Johann Laznowsky, Lokalist/ Ldf 161-3 T3, S. 13

oo Nekoř, 14.10.1844

Z/T/M: / / Nekoř I, S.5

17 Theresia Polaček * Margarethenthal 09.11.1815 ~rk TdG Nekoř

PZ/H/B/M: / / / Nekorz II, S. 31


16a Ludmilla * Wöellsdorf 40 07.01.1816

PZ/H/B/M: Ludmilla (Johann, Bauer) Kittnar; Karl Hentschel, Richter/ / / 161-3 T3, S. 2

oo

Franz Wolf, aus Geburten 161-6


16b Anna Veronika * Wöellsdorf 56 09.02.1818

PZ/H/B/M: Weronika (+ Franz, Bauer) Stepan; Johann Kittnar, Bauer

oo Sobkovice 50, 22.06.1852

Z/T/M: / / 109-12, S. 23

Bartolomey Stepanek, v Sobkovice 51, 45 J.* ÷00.00.1807
16c Franz * Wöellsdorf 40 12.02.1820 † 18.01.1850?

PZ/H/B/M: Karl Hentschel, Bauer; Ludmilla (Johann, Bauer) Kittnar/ / Johann Laznowsky, Lokalist/ 161-3 T3, S. 9


16d siehe 16
16e Josepha * Wöellsdorf 56 10.04.1824

PZ/H/B/M: Josepha (Karl, Bauer) Hentschel; Johann Stepan, Bauer/ Tekla (Anton, Häusler) Fischer v Linsdorf/

# Johann Laznowsky, Lokalist/ 161-3 T3, S. 16
16f Anastasia * Wöellsdorf 55 13.06.1826

PZ/H/B/M: Ludmilla (Johann, Richter) Kittnar; Franz Hentschel, Bauer/ / Johann Laznowsky, Lokalist/ 161-3 T3, S. 19

Kv16f: Franz, Häusler v Zöllney 42, 30 J. * ÷00.00.1859

oo Zöllney 20, 11.11.1889

Magdalena Höppe, 29 J. * ÷00.00.1860

E: Anton Höppe, Häusler v Sobkovice 20, oo Anna Bergmann


16g Ferdinand * Wöellsdorf 46 06.09.1828

PZ/H/B/M: Karl Hentschel, Bauer v Zöllney; Ludmilla (Johann, Bauer) Kittnar v Zöllney/ Klara (Josef) Faltus v

# Zöllney/ Karl Maresch, Admestor/ 161-3 T3, S. 23
16h Isidor * Wöellsdorf 46 02.02.1831

PZ/H/B/M: Johann Stépan, Bauer v Wöellsdorf; Ludmailla (Johann) Stépan v Wöellsdorf/ / / 161-6, S. 3


16i Anton * Wöellsdorf 46 18.11.1834

PZ/H/B/M: Anton Stépan, Bauer v Wöellsdorf 41; Josefa (Karl, Bauer) Hrutschel v Wöellsdorf/ Klara Faltus v

# Zöllney 44/ Franz Kratky, Lokalist/ 161-6, S.16
16j Franziska * Wöellsdorf 46 02.01.1837 ~rk 03.

PZ/H/B/M: Josefa (Karl, Bauer) Hrutschel v Wöellsdorf 4; Anton Stépan, Bauer v Wöellsdorf 41/ Maria Anna Faltus v

# Zöllney 56/ Franz Kratky, Lokalist/ 161-6, S. 21
18 Florian Harbich, Bauer * Waltersdorf 04.04.1836 ~rk TdG H-Sb

oo Hohenseibersdorf, 28.02.1859

19 Marianne Stöhr * Klein-Mohrau 11.04.1838 ~rk TdG K-Mor.

32 Antonius Franziskus, Bauer v Wöllsdorf 56 * Wöllsdorf 32 04.07.1790 ~rk TdG L'df.

PZ/H/B/M: Anton Bernath/ / /161-2, T3, S. 8 = M II

oo Nekorsch, 24.11.1808

Z/T/M: / / A, S. 12

33 Agnes Mertelik, (Anna?) * Sobkowitz 31.07.1789 ~rk TdG Nekor

PZ/H/B/M: / / / Nekorz C, S. 13
34 Martin Polaček, Häusler * Nekorz 30 11.05.1776 ~rk TdG N.

oo Nekorz, 31.01.1815

35 Veronika Schippek * Nekorz 61 09.08.1782 ~rk TdG N.
36 Karl Harbich, Bauer * Waltersdorf 22.07.1796 ~rk TdG H-Sb.

oo Hohenseibersdorf, 16.02.1819

37 Anna Stanzel * Waltersdorf 28.05.1797 ~rk TdG H-Sb.
38 Franz Stöhr

oo

39 Klara Brückner



64 Josef

oo

65 Agatha Petterz


66 Wenzel Mertelik

oo

67 Marianne Duschek


68 Franz Polazek

oo

69 Rosalia nn


70 Georg Schippek

oo

71 Anna nn



72 Karl Harbich

oo

73 Juliane Mück


74 Karl Stanzel, Bauer

oo

75 Gertrud Jaschke



============================================================================================================================:

084) ---> 083, 066)


a Peter * Sontra 28.08.1964
1 Theodor Alfred, Kraftfahrer * Geppersdf/Mä-Schönbg. 30.11.1941

oo Sontra, 20.09.1963

Ursula Pfaff * Sontra 02.09.1940

2 Alfred, Friseur * Heinzendf/Mä-Schönbg. 06.12.1920 †gef Woronigno 04.12.1941

oo Woronigno/Moskau, 03.12.1949

3 Margarethe Aust * Geppersdorf 09.10.1922


2a Rudolf * Hohenseibersdorf 17.11.1911 ~rk †Regnitzlosau? 01.09.1966

oo Lauterbach, 10.02.1934 ---> 066) 2

Irma Elefant * Lauterbach 15.11.1911
2b Marie * Hohenseibersdorf 25.04.1915 ~rk

oo

vn Schwarzer


2c Alberta * Hohenseibersdorf 02.04.1917 ~rk †Regnitzlosau? 13.09.1947
2d Oskar * Heinzendf/Mä-Schönbg. 23.09.1919 ~rk
2e siehe 2

4 Rudolf, Fabrikarbeiter * Heinzendf/Mä-Schönbg. 15.06.1890 ~rk †Hof/Saale 03.12.1975?

oo Hohenseibersdorf, 16.07.1916

5 Marie Harbich * Glasdörfl/H.seibersdf 10.10.1889 ~rk †Rehau 03.05.1969

# /Mä-Altstadt

4a Johann, Schmied v Hannsdorf * Waltersdorf 31.07.1888 †Röhrigshof 31.12.1948

oo ---> 083) 4

Adelheid Swoboda * Kratzdorf/Mä-Altstadt 26.05.1895 †Philippsthal 03.09.1962


4b siehe 4
6 Josef Aust, Zimmermann * Geppersdorf 20.04.1887 †Abterode 22.12.1961

oo Geppertsdorf, 20.05.1911

7 Mariea Hilbert * Buchelsdf/Mä-Schönbg. 22.11.1890 †Abterode 20.07.1973

8 Franz, Dienstknecht * Margarethenthal 10 12.09.1850 † 00.00.1942?

PZ/H/B/M: / / / Nekoř ---

oo Hohenseibersdorf, 11.10.1880

Z/T/M: / / II, S. 100?

9 Marie Harbich * Waltersdorf 06.12.1860 ~rk 08.

PZ/H/B/M: / / / Hohenseibersdorf III, S.115
8a Jan * Margarethenthal 10 22.02.1846

PZ/H/B/M: / / / 3239


8b Teresie * Margarethenthal 10 10.03.1848

PZ/H/B/M: / / / 3239


8c Frantisska * Margarethenthal 10 12.06.1850

PZ/H/B/M: / / / 3239


8d siehe 8

# Probleme mit Geburtsdatum von 8 und 8c


8e Josef * Margarethenthal 10 22.10.1852

PZ/H/B/M: / / / 3239


8f Ferdinand * Margarethenthal 10 22.01.1855

PZ/H/B/M: / / / 3239


8g Vendelin * Margarethenthal 10 23.04.1858

PZ/H/B/M: / / / 3239


8h Frantisska * Margarethenthal 10 01.07.1860

PZ/H/B/M: / / / 3239


10 Ferdinand Harbich * Neudorf/H.seibersdf. 00.00.1862 †H.seibersdf. 00.00.1916

oo

11 Marie Winter * Woitsdorf/ " 00.00.1860 †H.seibersdf. 00.00.1936



16 Johann * Wöllsdorf 56 02.04.1822 ~rk TdG L'df † 10.09.1858

PZ/H/B/M: Johann Stepan; Josefa (Karl, Bauer) Hentschel/ / Johann Laznowsky, Lokalist/ Ldf 161-3 T3, S. 13

oo Nekoř, 14.10.1844

Z/T/M: / / Nekoř I, S.5

17 Theresia Polaček * Margarethenthal 09.11.1815 ~rk TdG Nekoř

PZ/H/B/M: / / / Nekorz II, S. 31


16a Ludmilla * Wöellsdorf 40 07.01.1816

PZ/H/B/M: Ludmilla (Johann, Bauer) Kittnar; Karl Hentschel, Richter/ / / 161-3 T3, S. 2

oo

Franz Wolf, aus Geburten 161-6


16b Anna Veronika * Wöellsdorf 56 09.02.1818

PZ/H/B/M: Weronika (+ Franz, Bauer) Stepan; Johann Kittnar, Bauer

oo Sobkovice 50, 22.06.1852

Z/T/M: / / 109-12, S. 23

Bartolomey Stepanek, v Sobkovice 51, 45 J.
16c Franz * Wöellsdorf 40 12.02.1820 † 18.01.1850?

PZ/H/B/M: Karl Hentschel, Bauer; Ludmilla (Johann, Bauer) Kittnar/ / Johann Laznowsky, Lokalist/ 161-3 T3, S. 9


16d siehe 16
16e Josepha * Wöellsdorf 56 10.04.1824

PZ/H/B/M: Josepha (Karl, Bauer) Hentschel; Johann Stepan, Bauer/ Tekla (Anton, Häusler) Fischer v Linsdorf/

# Johann Laznowsky, Lokalist/ 161-3 T3, S. 16
16f Anastasia * Wöellsdorf 55 13.06.1826

PZ/H/B/M: Ludmilla (Johann, Richter) Kittnar; Franz Hentschel, Bauer/ / Johann Laznowsky, Lokalist/ 161-3 T3, S. 19

Kv16f: Franz, Häusler v Zöllney 42, 30 J. * ÷00.00.1859

oo Zöllney 20, 11.11.1889

Magdalena Höppe, 29 J. * ÷00.00.1860

E: Anton Höppe, Häusler v Sobkovice 20, oo Anna Bergmann


16g Ferdinand * Wöellsdorf 46 06.09.1828

PZ/H/B/M: Karl Hentschel, Bauer v Zöllney; Ludmilla (Johann, Bauer) Kittnar v Zöllney/ Klara (Josef) Faltus v

# Zöllney/ Karl Maresch, Admestor/ 161-3 T3, S. 23
16h Isidor * Wöellsdorf 46 02.02.1831

PZ/H/B/M: Johann Stépan, Bauer v Wöellsdorf; Ludmailla (Johann) Stépan v Wöellsdorf/ / / 161-6, S. 3


16i Anton * Wöellsdorf 46 18.11.1834

PZ/H/B/M: Anton Stépan, Bauer v Wöellsdorf 41; Josefa (Karl, Bauer) Hrutschel v Wöellsdorf/ Klara Faltus v

# Zöllney 44/ Franz Kratky, Lokalist/ 161-6, S.16
16j Franziska * Wöellsdorf 46 02.01.1837 ~rk 03.

PZ/H/B/M: Josefa (Karl, Bauer) Hrutschel v Wöellsdorf 4; Anton Stépan, Bauer v Wöellsdorf 41/ Maria Anna Faltus v

# Zöllney 56/ Franz Kratky, Lokalist/ 161-6, S. 21
18 Florian Harbich, Bauer * Waltersdorf 04.04.1836 ~rk TdG H-Sb

oo Hohenseibersdorf, 28.02.1859

19 Marianne Stöhr * Klein-Mohrau 11.04.1838 ~rk TdG K-Mor.

32 Antonius Franziskus, Bauer v Wöllsdorf 56 * Wöllsdorf 32 04.07.1790 ~rk TdG L'df.

PZ/H/B/M: / / / Linsdorf II, S. 8

oo Nekorsch, 24.11.1808

Z/T/M: / / A, S. 12

33 Agnes Mertelik, (Anna?) * Sobkowitz 31.07.1789 ~rk TdG Nekor

PZ/H/B/M: / / / Nekorz C, S. 13
34 Martin Polaček, Häusler * Nekorz 30 11.05.1776 ~rk TdG N.

oo Nekorz, 31.01.1815

35 Veronika Schippek * Nekorz 61 09.08.1782 ~rk TdG N.
36 Karl Harbich, Bauer * Waltersdorf 22.07.1796 ~rk TdG H-Sb.

oo Hohenseibersdorf, 16.02.1819

37 Anna Stanzel * Waltersdorf 28.05.1797 ~rk TdG H-Sb.
38 Franz Stöhr

oo

39 Klara Brückner



64 Josef

oo

65 Agatha Petterz


66 Wenzel Mertelik

oo

67 Marianne Duschek


68 Franz Polazek

oo

69 Rosalia nn


70 Georg Schippek

oo

71 Anna nn



72 Karl Harbich

oo

73 Juliane Mück


74 Karl Stanzel, Bauer

oo

75 Gertrud Jaschke



============================================================================================================================:
090) ---> 124) 19.04.2000
a Ingrid * 14.02.1950

1 Gerhard Hugo, Konrektor * Grünwald/Gablonz 02.08.1922 ~rk 13.

PZ/H/T/M: Hugo Porsche u. Anna Lucke/ Antonie Peukert/ Josef Zeischka, Kaplan/ XXXV, S. 129?

oo Hütting, 19.04.1949

Irma Bittner * Neuenbrand/Asch 22.01.1926 ~ev 7.2.>rk27.09.28

E: Hermann Bittner, oo Juliane Baumgärtel

2 Franz Josef, Bäckermeister v Grünwald * Wichstadtl 15.12.1893 ~rk 18. † 09.01.1976

oo Gablonz, 08.10.1921

3 Berta Marie Vogel * Oberaltstadt 28.10.1894 ~rk 1.11. † 09.06.1983
2? Wenzel, v Wichstadtl
2? Rosa, v Wichstadtl ?

oo

vn Černy


4 Wenzeslaus, Häusler v Wichstadtl 18 * Wichstadtl 126 28.09.1859 ~rk 1.10. W.

PZ/H/B/M: / / / A-V, S. 69

oo


5 Anna Schalek * Wöllsdorf 5 23.11.1854 ~rk TdG Linsdf

PZ/H/B/M: W-IV, S. 57


4a Antonius * Mladkov 126 13.06.1850

PZ/H/B/M: / / / 103-1, S. 81


4b Adalberta * Mladkov 126 29.05.1851

PZ/H/B/M: / / / 103-1


4c Franciscus * Mladkov 126 10.11.1854

PZ/H/B/M: / / / 103-2, S. 31


4d Rosa * Mladkov 126 11.04.1856 ~ 12.

PZ/H/B/M: / / / 103-2, S. 41


4e Adalberta, v Zöllney, 22 J. * Mladkov 126 24.02.1858

PZ/H/B/M: / / / 103-2, S. 57

oo Zöllney 51, 27.07.1880

Z/T/M: / Wencel Tejkl/ 161-3158, S. 73

Josef Dittert
4f siehe 4
4g Franciscus * Mladkov 126 14.07.1867 ~ 16.

PZ/H/B/M: / / / 103-2, S. 129


6 Johannes Vogel, Bleicharb.in Oberaltstadt * Oberaltstadt 14.06.1863 ~rk TdG †Gablonz 00.06.1945

oo Oberaltstadt/Trautenau, 14.02.0000?

7 Filomena Rzehak, (řehák), * Radowenz 05.09.1870 ~rk †Grünwald/Gabl.17.05.1942
8 Franz Xaver, Blattbinder Wichstadtl 126 * Zöllnei 44 09.06.1824 ~rk TdG Linsdf

PZ/H/B/M: Franz Stenizka; Barbara (Karl, Bäcker) Pietsch v Wichstadtl/ / / 161-3 T2, S.50, M: Z-III

I oo

Marianne Schlesinger †Wichstadtl <30.07.1855


II oo Wichstadtl, 30.07.1855, whft Wichstadtl 126 und Wichstadtl 113

Z/T/M: / / A-IV, S. 12 (103-7)

9 Josepha Geppert, Häuslertochter * Wichstadtl 113 17.08.1825 ~rk TdG W.

PZ/H/B/M: / / / A-IV, S. 72


8a siehe 8
8b Pauline * Zöllney 44 25.10.1826

PZ/H/B/M: Maria (Franz, Gastwirt) Stenitzka; Ferdinand Schindler v Wichstadtl/ / / 161-3, T2, S. 56

Kv8b: Philomena Faltus * Mladkov 126 16.09.1852

PZ/H/B/M: / / / 103-2, S. 10

oo Mladkov, 07.11.1876

Z/T/M: 103-7

Josef Wanschura
8c Antonia * Zöllney 44 10.03.1827

PZ/H/B/M: Maria (Josef) Schindler


8d Josef * Zöllney 44 00.00.1830

PZ/H/B/M: Ferdinand Schindler, Fleischhauer v Wichstadtl; Josefa (Franz, Richter)Stenitschka v Zöllney/

# Klara Faltus v Zöllney/ Karl Maresch/ 161-3, T2, S. 68
8e Anna * Zöllney 44 16.11.1831

PZ/H/B/M: Josefa (Franz, Wirt, Bauer, Richter) Stenitschka v Zöllney; Franz Stenitschka v Zöllney/

# que supra/ idem qui supra/ 161-5, S. 5
8f Anton * Zöllney 44 26.01.1833 ~27.

PZ/H/B/M: Franz Stenitschka, Wirt, Bauer, Richter v Zöllney; Josefa (Franz)n Stenitschka v Zöllney/

# Klare (Josef) Faltus v Zöllney 44/ Franz Kratky, Lokalist/ 161-5, S. 13
10 Jakob Schalek, Wagnermeister * Mlyn 23.07.1810 ~rk TdG Linsdf

oo Linsdorf, 22.05.1837, beide whft Wöllsdorf 5

Z/T/M: / / W-II

11 Anna Maria Faltus, Häuslerstochter * Wöllsdorf 5 08.11.1811 ~rk TdG Linsdf

PZ/H/B/M: Elisabeth (Johann, Bauer) Barnath; Franz (S.d. Franz, Bauer) Barnath/ / Johann Lasniowsky, Lokalist/

# 161-2 T3, S. 45, (W II, S. 45)


12 Franz Vogel

oo

13 Katharina nn


14 Josef řehák

oo

15 Mariane nn


16 Franz Josef, Häusler v Zöllnei 44 * Zöllnei 35 13.12.1792 ~rk TdG Linsdf

PZ/H/B: Josef Steniczka, Richter; Anna (Kilian, Müller) Sobel/ Maria Frieml/ Franz Thymann, Lokalist/ L-II, S. 18

oo /1855 Ausgedinger v Wichstadtl 126

17 Pauline Hrdina, Häuslertochter v Wigstadtl 15
16a Pauline * Zöllney 35 25.08.1783 ~ Linsdf

PZ/H/B: Anna (Josephi, cauponist) Stieniczka v Zöllney; Kilian Sabel, molitor v Wöllsdorf/ /

# Josephus Hanus, Capellanus/ 161-1, S. 97
16b Anna Maria * Zöllney 35 15.11.1786 ~ Linsdf

PZ/H/B: Anna (Kilian) Sabel; Joseph Steniczka, Schänker/ /Franz Thymann, Lokalist/ 161-2, T2, S. 5


16c siehe 16
18I Johann Schlesinger, v Mladkov 62
18II Josef Geppert, Häusler v Wichstadtl 113

oo

19II Marianna Thymann, adoptierte Schöbel, v Wichstadtl


20 Johann Schalek, Bauer v Mlyn 2

oo Herrschaft Choustnik Taborer Kreis

21 Anna Scharka, v Mlyn
22 Kilian Faltus, Häusler v Wöllsdorf 5

oo ---> 124) 32

23 Magdalena Ludmila Stepan, v Wöllsdorf

32 Franz, Häusler v Zöllney ~rk

oo

33 Eleonora Groß ~rk


34 Jeremias (oder Johann?) Hrdina, Häusler v Wichstadtl 57

oo

35 Rosalie ( oder Cäcilie?) Schindler


38 Cäcilia Thymann, v Wichstadtl 64
46 Florian Stepan, v Wöllsdorf

oo

47 Theresia nn, v Wöllsdorf



============================================================================================================================:
093) ---> 006), 041) 24.03.2000

a Angelika * 06.03.1961

oo Schwanberg-Rödelsee 00.00.1983

Richard Schmidt * 11.04.1959


1 Othmar * Odrau, Feldgasse 440/ 29.08.1931

oo 31.08.1960 /Neutitschein

Maria Brunhilde Schirm * Oberdachstetten 23.08.1937
1a siehe 1
1b Hervin Rudolf * Odrau 02.08.1943

oo 26.02.1977

Barbara Christel Geeb * 31.01.1955

Kv1b: Christian Rudolf * 24.07.1977

: Eva-Maria * 16.02.1984
1c Gerhard * 24.11.1946
2 Otto, Spengler * Odrau 10.02.1893 †Kitzingen 10.09.1966

oo Odrau, 30.05.1930

3 Berta Klassek * Odrau 07.03.1905 †Münnerstadt 17.04.1979

2a Rudolf, Spenglermeister * Odrau 01.10.1883 †Heidelberg 27.06.1960

oo

Emma Faber * Odrau 16.05.1887 †Heidelberg 29.08.1960



Kv2a: Auguste * Odrau 24.11.1904

oo

Karl Walzel


Kv2a: Martha * Odrau 02.11.1908 †Heidelberg 02.07.1978

oo

vn Demel


2b Amalie * Odrau 07.07.1885 †Odrau 22.09.1936

oo


Edmund Hilscher, Schuldiener * Odrau 16.05.1880 †gef. 14.10.1914
2c Wilhelm, Bandweber * Odrau 27.05.1889 †Geretsried 21.09.1985

Kv2c: Wilhelm


2d Josef, Lackierer * Odrau 11.03.1891 ~k 14. †Laufen 05.07.1970

oo Odrau, 02.07.1921

Berta Maria Kral * Odrau 14.01.1901 †Laufen 18.05.1987

Kv2d: Grete * Odrau 21.12.1921

oo

Wilhelm Roderburger


Kv2d: Ilse * Odrau 28.03.1929

PZ/H/B/M: / / / VIII, S. 275

oo Laufen, 26.03.1949

Walter Johann Streichsbier * Iglau 24.12.1927


2e siehe 2
2f Emilie * Odrau 23.11.1894 †Sulzbach 02.02.1983

II oo


Albert PETER * Odrau 06.01.1887 †Sulzbach 09.04.1970
2g Martha, Weißnäherin * Odrau 102 27.12.1896 ~rk 6.01.1897 †Dettelbach 21.08.1968

PZ/H/T/M: alle Odrau: Anton Uwira, Schlosser; Anna Haule, Fabrikarbeiterin/ Amalia Faber v Odrau 16/

# Adalbert Richt(a/er), Koop./ VII, S. 41

oo Odrau, 23.01.1922

Z/T/M: / / V, S. 166

Hubert Schindler, * Odrau 315 05.12.1889 ~rk 7.12. †Odrau ---> 136)

PZ/H/T/M: Josef u Gattin Julie Mader, Weber v Odrau/ Anastasia Kutschera, Odrau 21/ Johann Nevěřil, Kaplan/

# VI, S. 246

2h Marie * Odrau 28.02.1899

oo


Viktor Peschel * Wessiedel 23.12.1897 †Wiesloch 11.08.1961
2i Aloisia * Odrau 09.02.1901

oo


Otto Bleicher

4 Stefan, Holzarbeiter u Schuhmacher * Bärn-Hannerldorf 14.11.1858 ~rk TdG †Odrau 14.02.1919

PZ/H/B/M: / / / M: Bärn II-49 (Heimerldorf?)

oo Odrau, 15.05.1883

Z/T/M: / / M: 50/IV/14

5 Aloisia König * Odrau 13.01.1860 ~rk 14. †Odrau 21.02.1938

PZ/H/B/M: / / / G-Reg-Nr: 21/IV T-Reg-Nr: 451
4a Anton * Kunchiz 61 09.01.1845

PZ/H/B/M: / / / 83-11, S. 143


4b Jan Nepumuc * Kunchiz 61 11.01.1847

PZ/H/B/M: / / / 83-11, S. 161


4c Josef * Kunchiz 61 26.05.1850

PZ/H/B/M: / / / 83-11, S. 189


4d Josef, * Kunchiz 61 27.10.1852 ---> 006) 4, 041) 8

PZ/H/B/M: / / / 83-12, S. 21


4e Aloisie * Kysperk 240 11.10.1854

PZ/H/B/M: / / / 83-3218, S. 130


4f Frantisek Serafin * Kysperk 240 03.09.1856

PZ/H/B/M: / / / 83-3218, S. 144


4g siehe 4
6 Willibald Klassek

oo

7 Marie nn



8 Josef Mikulaš, Holzarbeiter/Tischlergeselle * Kunchiz 61 20.10.1816 ~k

PZ/H/B/M: / / / 83-10, S. 176; M: XVII

oo Kysperk, 24.01.1843

Z/T/M: / / 83-3224, S. 11; M: XXXIV

9 Aloisia Balas, (Blaczek) * Posilippo/Neapel 22.08.1824 ~k
8a Anna * Kunchiz 61 19.11.1813

PZ/H/B/M: / / / 83-10, S. 155

oo Kunčice, 16.08.1843

Z/T/M: / / 83-23

Josef Suchomel
8b siehe 8
8c Eleonora * Kunchiz 61 16.01.1819

PZ/H/B/M: / / / 83-10, S. 193


8d Jan Nepomuk * Kunchiz 61 27.04.1821

PZ/H/B/M: / / / 83-10, S. 211


8e Karolina Katerina * Kunchiz 61 28.01.1824

# (Doppelname?)

PZ/H/B/M: / / / 83-10, S. 234

oo Kunčice, 14.09.1847

Z/T/M: / / 83-23

Josef Hudeny


8f Antonie * Kunchiz 61 15.02.1829

PZ/H/B/M: / / / 83-10, S. 273


10 Karl König, Strickermeister) v Odrau * Odrau 26.07.1819 ~k TdG

oo Odrau, 24.02.1851

11 Veronika Tempus * Odrau 03.02.1825 ~k TdG

16 Johann, chalupník v Kunchiz 61

oo

17 Anna Novotny, v Kunčice 63


18 Steffan Balaš

oo

19 Anna Krystoúšek, v Kyšperk Podm. 99


20 Anton König

oo

21 Barbara Kuntschik



22 Wenzel Tempus

oo

23 Theresia Schindler



34 Josef Novotny, Häusler v Kyšperk 62 ?

oo

35 Magdalena nn


============================================================================================================================:
094) ---> 059), 065), 140), 148) 24.04.2000

a vn
b vn


c Marco

1 Wolfgang * Hammelburg 04.07.1953

oo

vn nn
1a Otto * Landskron 27.11.1938


1b Ingrid * Landskron 08.06.1940
1c Heidi * Landskron 14.09.1942 †Landskron 16.05.1943
1d Heinz Dieter * Landskron 09.07.1944
1e siehe 1

2 Otto, Uhrmacher * Wien XX 02.02.1905 ~rk 10.

PZ/H/B/M: / / / 32, S. 75

oo Lanskron, 18.11.1937

Z/T/M: / / AG 71, S. 112

3 Marie (Mitzi) Hoditschke * Landskron 19.09.1911 ~k 1.10. Ldf

PZ/H/B/M: / / / J 64a, S. 66
2aI Johann * Wien 10.05.1902

oo

Hermine Wintop * Landskron 11.12.1901



Kv2a: Hansi * Landskron 28.11.1929

: Grete * Landskron 25.06.1932

: Friedrich * Landskron 02.02.1940
2bI Franz * Wien 04.10.1903

I oo


Hilde Schmeisser * Landskron 24.01.1917
II oo

Nelli Faltus * Landskron 27.03.1908


2cI Mathilde * Wien 04.10.1903

oo

Josef Hübner * Maffersdorf 03.03.1884


2dI siehe 2
2eI Helene * Bludenz/Vorarlberg 29.10.1906

Kv2e: Franzi * Breslau 26.07.1940


2fII Hermann * Wien 03.10.1910
2gII Eugen * Szt. Gotthárd/Ungarn 11.07.1912
2hII Josef * Szt. Gotthárd/Ungarn 06.11.1913 †gef.Exowille 08.06.1940
2iII Anni Wilhelmine * Szt. Gotthárd/Ungarn 10.01.1916

oo , 16.02.1939

Eugen Koberstein, Dr. med * 25.04.1910
3a Franziska Hoditschke * Landskron 06.03.1920
3b siehe 3

4 Johann, Buchhändler später Uhrmacher * Adlerdörfel 176 27.03.1878 ~rk 28.

PZ/H/B/M: / / / E XXI, S. 106 (= Worli(ts)c(h)ka)

I oo Wien II, Mathildengasse 4, 20.07.1902

Z/T/M: / / 36, S. 135

5 Mathilde Stojtzner * Zlabings/Mähren 17.02.1881 ~rk 18. †Wien XIV 12.10.1909

PZ/H/B/M: / / / VIII, S. 47
II oo Wien, > 12.10.1909

5 Anna Starrach * Niemtschau/Böhmen 14.07.1884


4a František, Kreslič = Architekt * Třešňovec/Žamberk 15.02.1874 †Cáslav/K.Hora 00.00.1946

oo V¡deň, 02.02.1898, ---> 065) 4a, 148) 4

Aloisie Faltusová, Švadlena = Näherin * Kyšperk 10.12.1874 †Vídeň 13.01.1931

PZ/H/B/M: Aloisie ( T.d. František, Lékaři Měšťane v Kyšperk 5) Faltus; Josef Leder v Kyšperk 8


4b Anna, (oo mit 18 J., † m. 31 J.)

oo

vn nn, Österreichischer Offizier


4c Hugo, zámečník = Schlosser, * †Geiersberg 27.01.1912

1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azrefs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə