Stav: červenec 2000




Yüklə 0.9 Mb.
səhifə10/11
tarix22.04.2016
ölçüsü0.9 Mb.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11
153)
a Radek * 00.00.1971

b Milan * 00.00.1983

1 Frantissek * Klášterec 09.05.1949

oo

Marie Mlynařova * 00.00.1950


1a Jaroslav * 23.05.1948

oo

Věra Hudečkova * 00.00.1948


Kv1a: Petr * 00.00.1970
1b siehe 1

2 Frantissek * Klášterec 22.01.1923

oo

3 Eva Jiřišova * 08.06.1927


2b Jaroslav * 30.08.1924

oo

Věra Smejkalova



Kv2b: Věra * 00.00.1949

: Jaroslav * 00.00.1952

4 Frantissek * Nekoř 48 18.08.1895 † 15.04.1973

oo

5 Marie Mlynařova * Klášterec 141 07.05.1902 † 13.02.1990


4a Frantisska * Nekoř 48 02.03.1881

PZ/H/B/M: Frantisska (Frantissek, Bauer) Lorenc v Nekoř 235; Ignac Wyhnalek, Bauer v Nekoř 277 /

# Ludmailla Bednař v Nekoř 274 / Jan Nosek, Pfarrer / 109-3236, S. 93
4b Anna * Nekoř 48 13.10.1882

PZ/H/B/M: Anna (Ignac, Bauer) Wyhnalek v Nekoř 277; Frantissek Lorenc, Bauer v Nekoř 235 /

# Aneška Doleček v Nekoř 47 / Bohuslav Beránek, Cooperator / 109-3236, S. 114
4c Václav * Nekoř 48 28.09.1884

PZ/H/B/M: Frantissek Lorenc, rolnik v Nekoř 235; Anna (Ignac, Bauer) Wyhnalek v Nekoř 277 /

# Josefa Vencl v Bořitov 18 / Josef Hlavska, Kooperator / 109-3236, S. 138

4d Josef * Nekoř 48 06.08.1886

PZ/H/B/M: Ignac Wyhnalek, rolnik v Nekoř 276; Frantisska (Frantissek, Bauer) Lorenc v Nekoř 235 /

# Kristina Doleček v Nekoř 89 ex / Jan Nosek, Pfarrer / 109-3236, S. 159


4e Božena * Nekoř 48 08.05.1890

PZ/H/B/M: Ignac Wyhnalek, rolnik v Nekoř 276; Frantisska (Frantissek, Bauer) Lorenc v Nekoř 235 /

# Kristina Doleček v Nekoř 89 ex / Jan Nosek, Pfarrer / 109-3236, S. 206
4f Marie * Nekoř 48 28.08.1892

PZ/H/B/M: Frantisska (Frantissek, Bauer) Lorenc v Nekoř 235; Franrtisska (Ignac, lánik) Wyhnalek v Nekoř 276

# Kristina Doleček v Nekoř 89 ex / Frydrych / 109-3236, S. 229

4g siehe 4

8 Josef, chalupník v Nekoř 48 * Nekoř 53 23.08.1853

PZ/H/B/M: Frantissek Schipek v Nekoř 52; Barbara (Frantissek, Bauer) Wyhnalek v Nekoř 51 /

# Pauline Bednař v Bredau 2 / Wenzel Schabata / 109-3234, S. 82

oo

9 Josefa Hovadova


8a Anna * Nekoř 56 26.07.1849

PZ/H/B/M: Tersie (Frantissek, Bauer) Schipek v Nekoř 52 / Terezia Netussil v Bořitau 18 /

# Wenzel Schabata, Kaplan / 109-3234, S. 21
8b Barbara * Nekoř 56 03.08.1850

PZ/H/B/M: Frantissek Schipek Bauer v Dolní-Nekoř 52; Barbara (Frantissek, Bauer) Wyhnalek v D.-Nekoř 51 /

# Terezia Netussil v Bořitau 18 / Frantissek Prokopka / 109-3234, S. 36
8c Teresie * Nekoř 56 17.08.1851

PZ/H/B/M: Frantissek Schipek Bauer v Nekoř 52; Barbara (Frantissek, Bauer) Wyhnalek v Nekoř 51 /

# Terezia Netussil v Bořitau 18 / Wenzel Schabata / 109-3234, S. 51
8d siehe 8
8e Frantissek * Nekoř 48 19.03.1856

PZ/H/B/M: Frantissek Schipek v Nekoř 52; Anna (T. d. Frantissek, Bauer) Wyhnalek v Nekoř 51 /

# Anna Lorenc v Nekoř 88 / Josef Pilnaček, Pfarrer / 109-3234; S. 115
8f Anna * Nekoř 48 05.06.1858

PZ/H/B/M: Josef (S. d. Frantissek, Bauer) Wyhnalek v Nekoř 51; Tersija (Frantissek, Bauer) Schipek v Nekoř 52 /

# Barbara Olbrich v Nekoř 67 / Josef Pilnaček, Pfarrer / 109-3234, S. 151
8g Jan * Nekoř 48 12.08.1859

PZ/H/B/M: Frantissek Schipek Bauer v Nekoř 52; Barbara (Frantissek, Bauer) Wyhnalek v Nekoř 51 /

# Barbara Nowotny v Nekoř 55 / Josef Pilnaček, Pfarrer / 109-3234; S. 168
8h Anna * Nekoř 48 †12.08.1860

PZ/H/B/M: /Barbara Nowotny v Nekoř 55/ getauft von Hebamme/ 109-3234, S. 183


8i Frantissek * Nekoř 48 09.08.1862

PZ/H/B/M: Winzenz (S. d. Frantissek) Schipek v Nekoř 52; Barbara (T. d. Frantissek, Bauer) Wyhnalek v Nekoř 51 /

# Anna Lorenc v Nekoř 88 / Jan Tomas, Kaplan / 109-3235; S. 6
10 Josef Mlynař, chalupník v Klášterec 141 * Klášterec 09.10.1860 † 15.03.1919

oo

11 Marie Prause * 10.03.1865 † 23.01.1913



16 Josef * Nekoř 56 03.06.1822

PZ/H/B/M: / / / 109-4

oo Kunčice, 05.02.1843

Z/T/M: / / 83-3224, S. 11

17 Eleonora Lesák, v Kunčic 22, 22 J. * ÷00.00.1821
16a siehe 16
16b Frantissek * Nekoř 18 11.10.1827

PZ/H/B/M: / / / 109-4


16c Veronica * Nekoř 18 10.12.1828

PZ/H/B/M: / / / 109-4

oo Nekoř, 06.08.1847

Z/T/M: / / 109-10, S. 65

Josef Fischer, v Dolní-Nekoř, 25 J. * ÷00.00.1822

E: Jan Fischer, familiant v Dolní-Nekoř 41, oo Barbara (Jiřik) Wencl, v Dolní-Nekoř


16d Anna * Nekoř 48 31.01.1831

PZ/H/B/M: / / / 109-5, S. 1

oo Nekoř 56, 07.07.1858

Z/T/M: / / 109-10, S. 99

Antonin Štepan, sedlák, 26 J.

E: Filip Štepan, v Pastvin 60, oo Eleonore Bednařz, v Nekoř 51


16e Frantissek de Paula * Nekoř 56 18.03.1833

PZ/H/B/M: / / / 109-5, S. 19


16f Barbara * Nekoř 56 20.04.1835

PZ/H/B/M: / / / 109-5, S. 50

oo Sobkovice, 05.06.1864

Z/T/M: / / 109-10, S. 126

Karel Vyhnalek, nadenik, 25 J. * ÷00.00.1841

E: Frantissek Vynalek, sedlák v Nekoř 51, oo Barbara Venclovy, v Nekoř 93


16g Frantissek * Nekoř 56 29.06.1841

PZ/H/B/M: / / / 109-5, S. 126


18 Frantissek Hovad, v Lišnice 192
19 Anežka Stoviček
22 Florian Prause, Weber v Batzdorf

32 Josef, v Dolni Nekoř 56 * Nekoř 38 23.07.1796

PZ/H/B/M: Jan Ullrich; Josefa (Josef) Faltus/ / / 109-3

oo Nekoř, 14.05.1821

Z/T/M: / / 109-9, S. 68

33 Veronika Matey, v Dolni Nekoř 83


32a Jan * Nekoř 58 17.12.1787

PZ/H/B/M: / / / 109-3


32b Joseph-a/us? * Nekoř 58 16.07.1792

PZ/H/B/M: Jan Ullrich; Josefa (Josef, Mlynarž) Petřik v Nekoř/ / / 109-3


32c siehe 32
34 Jan Lesák, v Kunčic 22

oo

35 Marianna Cada, v Kunčic 22



64 Jakub

oo

65 Veronika Martin, v Nekoř 57


66 Jan Matey, sedlák v Nekoř 83

oo

67 Anna Wenčlovy???, v Nekoř


130 Antonin Martin, v Nekoř † < 23.07.1796

============================================================================================================================:


154) ---> 158) 24.03.2000

1 Jiří, Ingenieur * Ústí nad Orlicí 03.07.1962

oo Opočno, 23.06.1990

Kristina Koubalíková, Pharmazeut * Čú Budějovice 29.06.1962

2 Josef, Ing. d. Landwirtschaft * Pastviny 28.07.1930 †Hrú Králové 01.10.1989

oo Praha, 25.06.1960

3 Ludmila Toman-ová * Klášterec n. O. 05.03.1939
2b Maria * Pastviny 30.03.1932
2c Jiří * Pastviny 28.06.1933

4 Josef, Landwirt * Pastviny 19.02.1898 †Pastviny 25.02.1966

oo Kunvald, 20.05.1928

5 Marie Blaschke * Kunvald 08.07.1904 †Pastviny 11.04.1974


4. František
4 Magdalena * Pastviny 23.08.1905

oo ---> 158) 2

Josef Faltus * Sobkovice 1 21.03.1892
4. Růžena
4. Anna
6 Josef Toman, Bauer * Klášterec 07.03.1903? †Klášterec 12.04.1955

oo Sobkovice, 00.00.1928

7 Anna Faltus-ová * Klášterec 03.10.1908 †Klášterec 23.12.1957

8 Josef, Müller v Sobkovice

oo

9 Magdalena Brunová


10 Josef Blaschke, v Kunvald

oo

11 Arnošta Jindr-ová


12 František Toman

oo

13 Josefa nn


14 František Faltus

oo

15 Josefa nn



============================================================================================================================:
155) ---> 003) 07.05.2000

1 Bohuslav, v Kyšperk-Orlice * Ustí n. Orl. 22.10.1951


1b Vaclav, v " " * Ustí n. Orl. 12.02.1956

2 Bohuslav, uřednik = Beamter * Jablonné n. O. 30.03.1923

PZ/H/B/M: Josef Faltus/ Otilie Stejskal/ Vaclav Sokol, farář

oo , v Orlice 135

3 Martha Anna Stejskal, učetni v Orlice 135 * 15.06.1927 ~ 03.07.

PZ/H/B/M: Kristina (Anton, chalupník) Rybky v Vermeřovice 68; Stěpán Stejsakal, rolnik v Orlice 55 /

# Anna Zbořilova v Kyšperk 227/ Adolf Hubalek, farář

4 Mikulaš, Schneidergehilfe * Breduvka 18.10.1875

oo 08.05.1900

5 Ludmila Hejl


6 Petr Stejskal, v Orlice 135

oo

7 Marie Motička



8 Mikulaš, v Bredov 12 * Sobkovice 45 06.02.1847 ~ 07.

PZ/H/B/M: Josef Symon, (obi)watel v Sobkovice 37/ Maryanne Fesler/ Franc Pawkopez/ 109-7

oo

9 Barbara Pič


8a Dominik * Sobkovice 38 29.06.1840 ~ 30.

PZ/H/B/M: Jan Richter v Sobkovice 45; Josefa (Josef) Symon v Sobkovice 38/ Maryanne (Franc) Fesler/

# Jan Tomas/ 109-7

oo Sobkovice 30, 22.11.1869

Z/T/M: / / 109-12, S. 52

Paulina Kopečky, v Sobkovice

E: Jan Kopecky, truhlař v Sobkovice 30, oo Paulina Schlesinger, v Vlčkovice 1

Kv8a: Jan * Sobkovice 82 25.00.1870


8b Josef * Sobkovice 85 25.04.1843

PZ/H/B/M: Alšbeta (Jan, lanjk) Richter v Sobkovice 45; Josef Symon v Sobkovice 37?/ / Stowička/ 109-7


8c Frantisska * Sobkovice 85 29.05.1844 ~ 30.

PZ/H/B/M: Alšbeta (Jan, lanjk) Richter v Sobkovice 45; Josef Symon, sskalaj vatel? v Sobkovice 35?/


8d siehe 8
8e Frantissek * Sobkovice 45 05.12.1848 - 6.

PZ/H/B/M: Jan Richter v Sobkovice 45; Josefa (Josef) Symon v Sobkovice 38/ Marie Rössler v Jablonná 118/

# Schabaty/ 109-7
10 Vaclav Hejl, Tischler, Häusler v Jablonné 54

oo

11 Maria Magdalena Exner


14 Isidor Motička, Häusler v Kunčice 91

oo

15 Frantisska Moravec



16 Dominik * Sobkovice 56 04.09.1815

PZ/H/B/M: Jan Faltus; Anna (Frantissek) Faltus/ / / 109-6, S. 95

I oo Sobkovice 17, 29.09.1839

Z/T/M: / / 109-12, S. 8

17 Josefa Suchomel

II oo Sobkovice 56, 11.11.1852

Z/T/M: / / 109-12, S. 23

17 Josefa Šilar (Šiler), v Jamne


III oo , ÷00.00.1857

17 Frantisska Holubař


16a Josef * Sobkovice 65 22.10.1796

PZ/H/B/M: Franz Faltus, Bauer; Markreta (Josef; Lehrer) Symon/ / / 109-6, S. 31

oo Sobkovice, 02.11.1828

Z/T/M: / / 109-11, S. 31

Katherina Šeivl, 30 J. * Sobkovice 56 ÷00.00.1798

E: Florian Šeivl, chal. v Sobkovice 58, oo Katherina Schulz, v Sobkovice

Kv16a: Anna Maria Faltus, v Sobkovice 56 * Sobkovice ÷00.00.1841

oo Sobkovice 61, 28.04.1863 ---> 003) 4d

Z/T/M: Josef Lux v Sobkovice 12; Karel Pič, učitel v Sobkovice 37/ / 109-12, S. 38

Vincens Faltus * Sobkovice 61 25.12.1839

PZ/H/B/M: Vincens Netussil, lanjk v Sobkovic 64; Rozalie (Jan, zahradník) Faltus v Sobkovic 60/

# Kateřina?-Alzbeta? Richter v Sobkovic 45/ / 109-7, S. 26

E: Winzentz Norbert Faltus, Gärtner v Sobkovice, oo Antonie Lux, v Lubnik 6 ---> 003) 8
16b Anna * Sobkovice 65 31.12.1797

PZ/H/B/M: Anna (Franz, Bauer) Faltus; Josef Tymann, Lehrer/ / / 109-6, S. 34


16c Pauline * Sobkovice 65 20.09.1799

PZ/H/B/M: Anna (Franz, Bauer) Faltus; Josef Simon?, Lehrer / / / 109-6, S. 38


16d Paulina * Sobkovice 61 28.10.1801

PZ/H/B/M: / / / 109-6, S. 43


16e Frantissek * Sobkovice 26 26.02.1805

PZ/H/B/M: Josef Symon; Anna (Franz, Bauer) Faltus/ / / 109-6, S. 52


16f Rosalie * Sobkovice 56 31.05.1807

PZ/H/B/M: Rosalie (Josef) Symon; Jan Faltus/ / / 109-6, S. 59


16g Antonya * Sobkovice 56 12.04.1810

PZ/H/B/M: Markreta (Josef) Symon; Jan Faltus, chalupník v Sobkovice/ Markáta (Antonin) Netussil/ / 109-6, S. 69


16h Anna * Sobkovice 56 18.05.1812

PZ/H/B/M: Anna (Frantissek, sedlák) Faltus v Sobkovice; Josef Symon v Sobkovice/ / / 109-6, S. 79


16i siehe 16
22 František Exner, Häusler v Jablonné 54 * Jablonné
30 Petr Moravec

32 Josef * Sobkovice 56 04.11.1770

PZ/H/B/M: / / / 109-6

oo Sobkovice 43, 16.11.1794

Z/T/M: / / 109-11, S. 5

33 Josefa Symon * Sobkovice 70 < 00.00.1775


34I Waclaw Suchomel

oo

35I Anny Schulc


34II Jan Šilar, v Jamne, s. o.

oo

35II Josefa nn, v Jamne



64 Jan, chalupník

oo

65 Maria Anna (Pič?)


66 Josef Symon, v Sobkovice 62 < 22.10.1796

oo Sobkovice, 01.10.1758

Z/T/M: / / 109-8, S. 132

67 Anna Faltus

128 Wenceslei

oo

129 vn nn


130 Josef Pič
132 Jiřik Simon
134 Waclaw Faltus, v Sobkovice 56

============================================================================================================================:


156)

a Josef * Jablonné n. O. 14.07.1948


b Stanislav * Jablonné n. O. 15.11.1949
c Jaroslava * Jablonné n. O. 07.03.1952

1 Josef, Truhlář / Tischler * Kunčice 21.03.1926

oo Jablonné n. O. 07.02.1948

Jaroslava Pilipová * Jablonné n. O. 18.05.1928


1a Terezie * Kunčice 02.08.1910
1b Anna * Kunčice 04.04.1914
1c Marie * Kunčice 20.04.1918
1d Václav * Kunčice 20.09.1919 † 00.00.1981
1e Jaroslav * Kunčice 21.08.1921
1f Pavel * Kunčice 18.05.1923

2 Pavel, Truhlář / Tischler * Kunčice 29.06.1881 †Kunčice 26.02.1955

oo

3 Marie Moravc-ová * Kunčice 12.01.1895 †Kunčice 23.09.1979



============================================================================================================================:
157) ---> 008), 074), 132) 24.05.2000
a Jitka * Hradec Králové 25.12.1978
b Blanka * Hradec Králové 24.03.1980

1 Julius, Elektrotechniker * Hradec Králové 15.04.1942

oo Hradec Králové, 24.02.1978

Eva Budínská, Apothekerin * Hradec Králové 17.11.1945

2 Julius, stavitel / Baumeister * Hradec Králové 86 13.12.1904 ~ rk † verm. 2. Weltkrieg

oo Hradec Králové, 14.11.1938 in Griechenland

3 Marie Stejskal-ová, Úřednice / Beamtin * Hradec Králové 64 26.01.1907
2a Ludmila * Hradec Králové 27.06.1903 †Hr. Králové 01.03.1971

oo

vn Korbel-ová


2b siehe 2
2c Vlasta * Hradec Králové 00.00.1906?

oo

vn Dvořák-ová


2d Jaroslav * Hradec Králové 00.00.1916?

4 Julius, úředník dráhy / Bahnbeamter * Zöllney 97 12.04.1873? †Hrú Králové 04.08.1944

oo /12.11.1873?

5 Anna Horáčk-ová * Trnava 23 20.10.1876 †Hr. Králové 13.03.1939

# /Dobřenice 1?

4a siehe 4


4b Gregor * Zöllnei 97/Grulich 13.03.1878 ~rk 13.Linsdf. †Bremen 00.03.1960

PZ/H/T/M: Franz Exler, Bauer in Zöllnei 12; Anna (T. d. Johann, Häusler) Wanschura v Zöllnei 102/

# Barbara Faltus v Zöllnei 44/ Wenzel Tejkl, Pfarrer/ ---> 008) 4

oo

vn nn


6 František Stejskal, kožešník/Kürschner * Klešice 6/Chrudim

oo

7 Aloisie Tichá * Janovice 32/Chrudim †Hr. Králové 03.01.1932



8 Gregor, [Jiří?, Zuwohner in Zöllney 97, 30 J. * Zöllney 44 ÷00.00.1836

oo Zöllney 44, 25.09.1866 /Gregor lt. Heiratsmatrikel

Z/T/M: Franz Faltus, Ausgedinger v Zöllney 56/ / 161-3158, S. 53

9 Terezie Exler-ová * Zöllney?


8a siehe 8
8b Josephus * Zöllney 44 29.03.1838 ~rk 30. Linsdf.

PZ/H/B/M: Anton (S. d. Josef, Bauer) Wanschura v Zöllney 43; Theresia (T. d. Anton, Häusler) Ullrich v Zöllney 47/

# Marianne Faltus v Zöllney 56/ Franz Kratky, Lokalist/ 161-5, S. 47
8c Agnes * Zöllney 44 16.02.1840

PZ/H/B/M: Agnes Stäubl, Beamtentochter v Prag; Josef Peschau, Bürger v Prag/ Anna Depzil v Prag/

# Sebastian Sche(cl/d)iwy v Prag/ 161-5, S. 57

I oo Mladkov, 10.06.1862

Edward Krump

Z/T/M: 103-7 I


II oo Zöllney 44, 15.02.1881 ---> 074) 8

Z/T/M: / / 161-3158, S. 74

Josef Faltus, Grundbes. v Zöllney 40 * Wöllsdorf 53 03.06.1820

PZ/H/B/M: Andreas Faltus, Häusler; Josepha (Joseph) Faltus/ / Johann Laznowsky, Lokalist/ 161-3 T2, S. 65

E: Anton Faltus, Bauer v Zöllney 40, oo Marianne Netuschil, v Zöllney 39
8d Theresia Maria * Zöllney 44 24.09.1842 ~rk 30.

PZ/H/B/M: Theresia (Josef) Lengsfeld v Zöllney 82; Anton Wanschura v Zöllney 78/ Marianne Faltus v Zöllney 56/

# Franz Kratky, Lokalist/ 161-5, S.67
8e Wallburga * Zöllney 44 08.02.1845 ~rk 9.

PZ/H/B/M: Theresia (Joseph, Oberförster) Lengsfeld v Zöllney 82; Anton Wanschura, Bauer v Sopotnice 88/

# Marianne Faltus v Zöllney 56 / Franz Kratky, Lokalist/ 161-5, S. 76

oo Zöllney 12, 10.11.1868

Z/T/M: Franz Faltus, Ausgedinger v Zöllney/ Josef Frieml, Kaplan/ 161-3158, S. 55

Franz Exler, 32 J. * ÷00.00.1836


10 Jan Horáček, v Trnava 23/HK

oo

11 Anna Skořep-ová, v Libčany/HK


12 František Stejskal, Schneider v Heřmanův Městec 269/Chr.

oo

13 Anna Jeřábek-ová, v Nová Doubrava 33/Chr.


14 František Tichý, Heger v Janovice 32/Chrumin

oo

15 Marie Horák-ová, v Janovice 4/Chrumin



16 Johann, v Zöllnei 44, aus Urk. v 008) 4 * Zöllney 31 17.09.1799 † 00.03.1878

PZ/H/B/M: Kilian Sobel, Müller; Catherina (Joseph †, Schänker) Stenitschka/ / / 161-2 T2, S. 32

oo , 00.00.1835

17 Barbara Netuschil, v Doland 3 / Zöllnei


16a Karolus * Zöllney 36 06.02.1789 ?

PZ/H/B/M: Josefus Stienitschka, Richter; Anna (Kilian, Müller) Sobel/ / /161-2 T2, S. 12

'?' wegen 32 oo 33, Josef oo Clara (im Taufmatrikel fehlt der Nachname)
16b Theresia * Zöllney 32 14.07.1792

PZ/H/B/M: / Maria Friml/ Franz Thymann, Lokalist/ 161-2 T2, S. 16


16c Anna Josepha * Zöllney 31 29.12.1794

PZ/H/B/M: Anna (Kilian, Müller) Sobel; Ignatz Ullrich, Richter/ / 161-2 T2, S. 22


16d Franz * Zöllney 31 27.07.1797

PZ/H/B/M: Kilian Sobel, Müller; Catherina (Joseph) Stenitschka/ / / 161-2 T2, S. 26

oo Linsdorf, 25.04.1826 ---> 132) 16

Z/T/M: / / I, S. 251

Marianna (Marga Anna) Skarliczky, * Pot(ten)steyn 12.11.1801

PZ/H/B/M; / / / Nr./S.? 9


16e Kilian * Zöllney 31 27.07.1797

PZ/H/B/M: Kilian Sobel, Müller; Catherina (Joseph) Stenitschka/ / / 161-2 T2, S. 26


16f ?? siehe 16
16g Joseph Kilian * Zöllney 44 01.10.1805

PZ/H/B/M: Kilian Sobel, Müller; Maria (Ignatz, Bauer) Ullrich/ / / 161-2 T2, S. 47


16h Anton * Zöllney 44 27.09.1807

PZ/H/B/M: Anna (Kilian, Müller) Sobel; Josef Barnat, Schänk/ / Lois Lasniowsky/ 161-2 T2, S. 52

oo Zöllney 81, 06.02.1837

Franziska Schlesinger, v Worl. 34, 26 J. * ÷00.00.1781

E: Gotthard Schlesinger, Bauer v Worlitschka, oo Maria Anna Schiller, v Tschenkowitz 128
Kv16h: Donatus * Zöllney 01.11.1837

PZ/H/B/M: Peregrin Langhammer, Häusler v Worlitschka 35; Josefa (T.d. Leopold, Häusler) Schlesinger v

# Worl. 158/ Klara (Josef †) Faltus v Zöllney 44/ Franz Kratky, Lokalist/ 161-5, S. 45
Kv16h: Franziska * Zöllney 48 07.10.1839

PZ/H/B/M: Franziska (Leopold, Häusler) Schlesinger v Worlitschka 158; Johann Schlesinger, Bauer v Worl. 59/

# Marianne Faltus v Zöllney 56/ Franz Kratky, Lokalist/ 161-5, S. 54
Kv16h: Albina * Zöllney 48 17.09.1841

PZ/H/B/M: Cäcilia (Johann, Feldgärtner) Faltus v Zöllney 44; Loepold Häusler, Häusler v Worlitschka 155/

# Barbara (Johann, Feldgärtner) Faltus v Zöllney 44/ Franz Kratky, Lokalist/ 161-5, S. 62
Kv16h: Antonius de Padua * Zöllney 48 13.04.1844

PZ/H/B/M: Franziska (Leopold, Häusler und Handelmann) Schlesinger v Worlitschka 158; Cäcilie (Johann, Bauer)

# Schlesinger v Worl. 59/ Barbara Faltus v Zöllney 44/ Franz Kratky, Lokalist/ 161-5, S. 73
Kv16h: Josepha * Zöllney 48 30.07.1846

PZ/H/B/M: Josefa (Josef, Schmied) Čzernohowsky v Worlitschka 19; Johann (S. d. Gotthard, Bauer) Schlesinger

# v Zöllney 51/ Barbara Faltus v Zöllney 44/ Franz Kratky, Lokalist/ 161-5
16i Anna * Zöllney 44/Linsdf 29.12.1812

PZ/H/B/M: Josef Barnat, Häusler; Anna (Kilian, Müller) Sobel/ / / 161-3 T2, S. 16

oo Zöllney 2, 06.09.1842

Z/T/M: Franz Stenitschka, Wirt v Zöllney 51; Johann Lux v Zöllney 59/ / Franz Kratky. Lokalist/ 161-3158, S. 24

Anton Stenitschka, 28 J. * ÷00.00.1814

18 Johann Exler, Bauer v Zöllnei 12

oo

19 Theresia Netuschil, v Linsdorf 23



32 Franz Josephus, Bauer * Zöllney 05.07.1764 ~rk TdG

PZ/H/B/M: / / / Nekorz II, S. 167

oo Linsdorf 11.11.1788

Z/T/M: / / Z I, S. 2

33 Klara Wanschura * Zöllney 10.01.1768 ~rk TdG

PZ/H/B/M: / / / Nekorz II, S. 221


32a Theresia * Zöllney/Linsdorf 08.08.1748

PZ/H/B/M: / / / 109-1


32b Franziskus Petrus * Zöllney/Linsdorf 04.04.1751

PZ/H/B/M: / / / 109-1


32c Antonius * Petersdorf/Linsdf 29.10.1753

PZ/H/B/M: / / / 109-2


32d siehe 32
32e Florian * Zöllney 27.08.1770

PZ/H/B/M: Franciscus Sobel; Anton Weyrauch; Anna Maria (Josef) Wondračzek/ / Andreas Günter, Capellanus/ 161-1, S. 4

oo Zöllnei 46, 14.02.1832

Juliane Friemel, v Zöllney, 35 J. * ÷00.00.1797

E: Franz Friemel, Häusler v Zöllney 3, oo Ludmilla (T.d. Anton) Prause
32f Anna * Zöllney 37 04.04.1774

PZ/H/B/M: Franciscus Weirauch; Franciscus Sobel, Häusler/ / Johannes Blasio, Kooperator/ 161-1, S. 33


34 Josef Netuschil, Gastwirt v Doland 3

oo

35 Wallburga Kröger, v Brünn 114



64 Karl

oo Celné, 12.05.1748

Z/T/M: / / 109-8, S. 80

65 Klara Fischer, v Linsdorf


64a Frantisskus * Celné 26.05.1727

PZ/H/B/M: / / / 109-1, S. 151


64b Joannes Fridericus * Celné 15.03.1730

PZ/H/B/M: / / / 109-1, S. 179


64c Georgius * Celné 13.05.1731

PZ/H/B/M: / / / 109-1, S. 190


64d Johannes Nepomucenus Antonius * Celné 16.05.1734

PZ/H/B/M: / / / 109-1, S. 221


64e Anna * Celné 17.12.1739

PZ/H/B/M: / / / 109-1, S. 274


66 Anton Wanschura

oo

67 Theresie Stenizka



128 Georgius

oo Celné, 14.01.1725

Z/T/M: / / 109-8, S. 36

129 Maria Doleček


130 Andreas Fischer

============================================================================================================================:


158) ---> 154) 24.03.2000

1 Josef, v Jamné * Sobkovice 1 12.02.1927

oo

2 Josef * Sobkovice 1 21.03.1892



oo

3 Magdalena Faltus * Pastviny 23.08.1905


2a siehe 2
2b Vaclav * Sobkovice 1 10.03.1894
3. František Faltus
3. siehe 3
3. Růžena Faltus
3. Anna Faltus
4 František

I oo


5 Filomena Effenbergerová

II oo , , mit 60 J.

5 vn nn
6 Josef Faltus, Müller v Sobkovice

oo ---> 154) 8

7 Magdalena Brunová

============================================================================================================================:


159) 05.06.2000

a Renata * Ústí nad Orlicí 23.07.1975


b Jana * Lanškroun 05.07.1977
c Jaroslava * Lanškroun 03.10.1981

1 Jiří, lakyrník * Ústí nad Orlicí 06.02.1953

oo Domažlice, 19.10.1974

Jana Faltus, nn ?, vedoná posty * Domažlice 21.12.1955

2 František, truhlař v Mladkové * Nekoř 25.03.1910

oo

3 Marie nn, pomocká sila v truhlárne * Jamne 29.09.1912 †Mladkov 22.12.1979



============================================================================================================================:
160) 05.06.2000

a Lucie * Sokolov 17.11.1979


b Daniel * Hradec Králové 06.10.1983

1 Jaroslav, Techniker * Hradec Králové 24.04.1958

oo Kynšperk/Sokolov, 16.12.1978

Alena Cibulková, Technikerin * Plzeň 30.01.1959

2 Jaroslav, Techniker * Sobkovice 05.02.1936

oo Hradec Králové 14.11.1938

3 Julie Volčková, Úřednice / Beamtin * Lukóv 07.12.1936
2a Miroslav * Sobkovice 08.06.1928
2b siehe 2

4 Josef, Tesař * Sobkovice 91 27.04.1898 †Sobkovice 32 28.02.1979

oo

5 Marie Stejskalová * Nekoř 01.08.1900 † 00.12.1994



4a Vendelin * Sobkovice 91 00.00.1874
4b Václav * Sobkovice 91 25.09.1882
4c Karel * Sobkovice 91 00.00.1890
6 Juraj Volčko, v Libčany * Lukov/Bardejov 00.00.1908 †Libčany/HK 00.09.1979

1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azrefs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə