ST. cecilia catholic school board




Yüklə 8.69 Kb.
tarix27.04.2016
ölçüsü8.69 Kb.
ST. CECILIA CATHOLIC SCHOOL BOARD

2013-2014



Father James Secora

2900 Hoover Avenue

Ames, IA 50010

#515-232-3092



jsecora@stceciliaparish.org

Duane Wolf - Chair

3205 Aspen Circle

Ames, IA 50014

#515-473-4608

duane.a.wolf@q.com

Steve Hustedt – Co-Chair

2521 Northwood Drive

Ames, IA 50010

#515-956-4388

shustedt@mchsi.com

Darryl Bennett – Secretary

832 Brookridge Avenue

Ames, IA 50010

#515-450-4460

darryl.bennett@championshipproductions.com

Jason Mortimer

1210 Kinyon Circle

Ames, IA 50010

#515-296-1858

jason@jrmappraisals.com

Tricia Lenz

5001 Keats Street

Ames, IA 50014

#515-296-2796

tricia.lenz@gmail.com
Jason O’Brien

1799 Old Bloomington Road

Ames, IA 50010

#515-233-6479



footingguy@gmail.com

Ervin Rowlands – Principal

904 Park Circle

Huxley, IA 50124

#515-232-5290

erowlands@stceciliaschoolames.org

Tiffany Walker - FSA President

5469 Frost Drive

Ames, IA 50014



#515-231-4012

mom@walkerkids.com



Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azrefs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə