Sorumlu Değişikliği Onay
Yüklə 17.51 Kb.
tarix28.02.2016
ölçüsü17.51 Kb.
Sayın Alan Adı Sahibi;

Lütfen aşağıda yer alan “Sorumlu Değişikliği Onay” formunu (alfabenin büyük harflerini kullanarak) doldurunuz, imzalı ve kaşeli bir şekilde tarafımıza iletiniz.

Nic.tr (“.tr” Alan Adları) Yönetimi

FORMU DOLDURMADAN ÖNCE LÜTFEN OKUYUNUZ!


 1. Bu form ile alan adının sadece idari sorumlusu ya da idari, teknik ve ödeme sorumlularının her üçü birden değiştirilecektir. Sadece teknik ve ödeme sorumlularının değiştirilmesinin talep edildiği durumlarda sorumlu değişikliği işlemi alan adının idari sorumlusu tarafından www.nic.tr üzerinden gerçekleştirilmelidir.

 2. Formda yanında (*) işareti bulunan tüm alanların doldurulması zorunludur.

 3. Alan adı sahibinin kuruluş olması durumunda,

  1. Sistemimizde kayıtlı olan kuruluş unvanı ile form üzerinde bulunan kaşe birebir aynı olmalıdır. Aksi durumda, yapılan başvuru “hatalı sahip bilgisi” nedeni ile kabul edilmeyecektir.

  2. Eğer alan adının tahsis edilmesinden sonra kuruluş unvanınız ile ilgili herhangi bir değişiklik söz konusu ise, öncelikli olarak bu değişikliğin sistemimizde güncellenmesi gerekmektedir. (Bu işlem için lütfen “Alan Adı Bilgi Güncelleme” formunu ve değişikliği gösteren resmi belgenizi iletiniz.)

  3. Kuruluşlar için formun varsa antetli kağıda basılarak gönderilmesi gerekmektedir.

  4. Sorumlu değişikliği onay formunda ad ve soyadı bilgisinin yazılması zorunludur. Nic.tr tarafından ihtiyaç duyulduğunda, ilgili kişiye ait (güncel) imza sirküleri istenebilir.

 4. Alan adı sahibinin kişi /şahıs olması durumunda, sorumlu değişikliği onay formu ile birlikte ilgili kişinin kimlik fotokopisinin de tarafımıza iletilmesi gerekmektedir.

Formu tarafımıza elektronik ortamda, http://www.nic.tr/ adresinden WEB aracılığı ile ya da faks ile (0312-210-3333, 210-3319 ya da 210-3328) iletebilirsiniz.

Sorumlu Değişikliği Onay FormuNic.tr (“.tr” Alan Adları) Yönetimi’ne

Sahibi bulunduğum ve bilgileri aşağıda belirtilen alan adı/adlarımın, şu anda görevi yürütmekte olan idari, ödeme ve teknik sorumlularının yetkilerinin alınarak yeni sorumlulara aktarılması işlemini kabul edip onaylıyorum.
(*) Ad-Soyadı:

(*) Tarih:


(*) İmza:


(*) Kuruluşlar için Kaşe:


Alan Adı (*)

. .trEski İdari Sorumlu Kodu

-metu

Yeni İdari Sorumlu Kodu (*)

-metuEski Ödeme Sorumlu Kodu

- metu

Yeni Ödeme Sorumlu Kodu

- metuEski Teknik Sorumlu Kodu

- metu

Yeni Teknik Sorumlu Kodu

- metu

!!! Yanında (*) işareti bulunan alanların doldurulması zorunludur.


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azrefs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə