Saat : 13. 00 Yer : mustafa dağistanli spor salonu




Yüklə 53.6 Kb.
tarix06.04.2016
ölçüsü53.6 Kb.


14 - 20 MART 2016 HAFTALIK SPOR PROGRAMI

BASKETBOL

FAALİYETİN ADI : BAYANLAR 2. LİG

TAKIMLAR : 55 GENÇLİK – KURTULUŞ SPOR

TARİH : 18 MART 2016

SAAT : 13.00

YER : MUSTAFA DAĞISTANLI SPOR SALONU
BASKETBOL

FAALİYETİN ADI : BAYANLAR SÜPER LİG

TAKIMLAR : CANİK BELEDİYE – GALATASARAY ODEA BANK

TARİH : 20 MART 2016

SAAT : 14.00

YER : HASAN DOĞAN SPOR SALONU
BASKETBOL İŞİTME ENG.

FAALİYETİN ADI : ERKEKLER BÖLGESEL LİG..

TAKIMLAR : 19 MAYIS İŞT. ENG – BAFRA İŞT. ENG

TARİH : 20 MART 2016

SAAT : 13.00

YER : TEKKEKÖY YAŞAR DOĞU SPOR SALONU
VOLEYBOL İŞİTME ENG.

FAALİYETİN ADI : ERKEKLER BÖLGESEL LİG..

TAKIMLAR : 19 MAYIS İŞT. ENG – BAFRA İŞT. ENG

TARİH : 20 MART 2016

SAAT : 15.00

YER : TEKKEKÖY YAŞAR DOĞU SPOR SALONU
AMPUTE FUTBOL

FAALİYETİN ADI : ERKEKLER BÖLGESEL. LİG

TAKIMLAR : MEDİKAL PARK ENG.. GÜCÜ - SAKARYA AMPUTE ENG. .GÜCÜ

TARİH : 20 MART 2016

SAAT : 12.00

YER : YAN ÇİM SAHA

MASA TENİSİ

FAALİYETİN ADI : GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ

TARİH : 20 MART 2016

SAAT : 10.00



YER : MUSTAFA DAĞISTANLI SPOR SALONU
MASA TENİSİ OKUL SPORLARI

FAALİYETİN ADI : İL BİRİNCİLİĞİ

TARİH : 16-18 MART 2016

SAAT : 10.00



YER : ATATÜRK SPOR SALONU
TRAMPOLİN OKUL SPORLARI

FAALİYETİN ADI : İL BİRİNCİLİĞİ

TARİH : 16 MART 2016

SAAT : 10.00



YER : CANİK CİMNASTİK SPOR SALONU

PETANK

FAALİYETİN ADI : PETANK LİGİ

TARİH : 20 MART 2016

SAAT :


YER : ALAÇAM
BASKETBOL

14.03.2016

18.30

M.DAĞ

C.1- B.1

KÜÇÜK ERKEK

16.03.2016

18.30

M.DAĞ

B- BAFRA BAS.İHT

KÜÇÜK ERKEK

17.03.2016

19.30

M.DAĞ

BAFRA BAS.İHT - C

KÜÇÜK ERKEK


VOLEYBOL

19.03.2016

10.30

ASS

ANAKENT A -VEZİRKÖPRÜ GENÇ.SP

KÜÇÜK-BAYAN

19.03.2016

12.00

ASS

19 MAYIS GENÇLİK- ANAKENTB

KÜÇÜK-BAYAN



20.03.2016

10.30

ASS

ANAKENT A – DSİ SPOR

KÜÇÜK-BAYAN



VOLEYBOL - HİS

14.03.2016

18.30

ASS

3.LÜK- 4.LÜK




14.03.2016

20.00

ASS

FİNAL






VOLEYBOL OKUL SPORLARI

14.03.2016

10.00

ASS

3.LÜK- 4.LÜK

KÜÇÜK-ERKEK

14.03.2016

11.00

ASS

FİNAL

KÜÇÜK-ERKEK

14.03.2016

12.00

ASS

3.LÜK- 4.LÜK

KÜÇÜK-BAYAN

14.03.2016

13.00

ASS

FİNAL

KÜÇÜK-BAYAN


BASKETBOL OKUL SPORLARI

14.03.2016

10.00

M.DAĞ

CANİK 1- İLKADIM 1

GENÇ ERKEK

14.03.2016

11.30

M.DAĞ

ÇARŞAMBA 1-İLKADIM 2

GENÇ ERKEK

14.03.2016

13.00

M.DAĞ

A GRUBU 1.-B GRUBU 1.

GENÇ ERKEK

14.03.2016

14.30

M.DAĞ

C GRUBU 1.-D GRUBU2.

GENÇ ERKEK

14.03.2016

11.00

M.DAĞ

3.LÜK- 4.LÜK

GENÇ ERKEK

14.03.2016

12.30

M.DAĞ

FİNAL

GENÇ ERKEK


FUTSAL OKUL SPORLARI

15.03.2016

12.00

ASS

HASKÖY CUMHURİYET O.O-BELEDİYE EVLERİ İ.H.O.O

O.K.E.F

15.03.2016

13.00

ASS

EMRULLAH EFENDİ O. O – TEYFİK İLERİ O.O

O.K.E.F




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azrefs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə