Republika hrvatska




Yüklə 30.86 Kb.
tarix29.04.2016
ölçüsü30.86 Kb.


13.01.2011.

REPUBLIKA HRVATSKA

GRAD ZAGREB

POVJERENSTVO ZA DODJELU

STIPENDIJE GRADA ZAGREBA
KLASA: 021-05/10-03/02

URBROJ: 251-10-21-11-20



Zagreb, 12. siječnja 2011.
Na temelju članka 19. Odluke o Stipendiji Grada Zagreba (Službeni glasnik Grada Zagreba 15/06, 4/07, 16/07, 9/08, 16/09 i 12/10), Natječaja objavljenog u „Vjesniku” 18. listopada 2010. godine i Zaključka gradonačelnika Grada Zagreba KLASA: 604-02/10-01/19 URBROJ: 251-03-02-10-2 od 28. prosinca 2010., Povjerenstvo za dodjelu Stipendije Grada Zagreba u sastavu: prof. dr. sc. Gojko Bežovan, prof. dr. sc. Ivo Družić, prof. dr. sc. Slavko Krajcar, Ivica Lovrić, prof. dr. sc. Vlatko Previšić, Tomislav Saucha, Srđan Subotić, Vilina Šincek-Pećanić i prof. dr. sc. Andrea Zlatar Violić, utvrdilo je

PRIJEDLOG LISTE STUDENATA ZA DODJELU STIPENDIJE GRADA ZAGREBA ZA AKADEMSKU GODINU 2010./2011.
znanstveno-istraživački studij:


  1. IVO SLUGANOVIĆ, Fakultet elektrotehnike i računarstva, preddiplomski sveučilišni studij Elektrotehnika i informacijska tehnologija, 3.g.;

  2. TIHANA ŠKRINJARIĆ, Ekonomski fakultet, preddiplomski sveučilišni studij Ekonomija, 4.g.;

  3. PETAR SIRKOVIĆ, Prirodoslovno–matematički fakultet, diplomski sveučilišni studij Primijenjena matematika, 1.g.;

  4. MELKIOR ORNIK, Prirodoslovno–matematički fakultet, preddiplomski sveučilišni studij Matematika, 3.g.;

  5. MATIJA VARGA, Fakultet elektrotehnike i računarstva, preddiplomski sveučilišni studij Elektrotehnika i informacijska tehnologija, 3.g.;

  6. MARTA MALENICA, Prirodoslovno–matematički fakultet, diplomski sveučilišni studij Ekologija i zaštite prirode, 2.g.;

  7. MARIJA MATEŠIĆ, Pravni fakultet, preddiplomski sveučilišni studij Socijalni rad, 3.g.;

  8. MARINA MARTINIĆ, Prirodoslovno–matematički fakultet, diplomski sveučilišni studij Eksperimentalna biologija, 2.g.;

  9. NIKOLINA SARIĆ, Filozofski fakultet, diplomski sveučilišni studij Povijest, 2.g.;

  10. LJUDEVIT FRAN JEŽIĆ, Filozofski fakultet, preddiplomski sveučilišni studij Filozofija, 4.g. i diplomski sveučilišni studij Lingvistika, 1.g.;

  11. MARINA ALAGUŠIĆ, Građevinski fakultet, preddiplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, 3.g.;

  12. DARJAN MILUTINOVIĆ, Ekonomski fakultet, preddiplomski sveučilišni studij Ekonomija, 4.g.;

  13. MAJA PLATIŠA, Veterinarski fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Veterinarska medicina, 3.g.;

  14. ELA ĆURČIĆ, Medicinski fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Doktor medicine, 3.g.;

  15. MARIN PALIĆ, Ekonomski fakultet, preddiplomski sveučilišni studij Ekonomija, 3.g.;

  16. NENAD BORKOVIĆ, Kineziološki fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Kineziologija, 3.g.;

  17. ALEN ŽUNIĆ, Arhitektonski fakultet, preddiplomski sveučilišni studij Arhitektura i urbanizam, 3.g.;

  18. BERNARD ĆOSIĆ, Fakultet elektrotehnike i računarstva, preddiplomski sveučilišni studij Računarstvo, 3.g.;

  19. JOSIP ĆESIĆ, Fakultet elektrotehnike i računarstva, preddiplomski sveučilišni studij Elektrotehnika i informacijska tehnologija, 3.g.;

  20. SUNČICA VUKOVIĆ, Medicinski fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Doktor medicine, 4.g.;

  21. HRVOJE RYZNAR, Filozofski fakultet, diplomski sveučilišni studij Anglistika i Filozofija, 2.g.;

  22. IVA IVANKOVIĆ, Filozofski fakultet, preddiplomski sveučilišni studij Sociologija, 3.g.;

  23. ANA MARIJA ŠPANIĆ, Filozofski fakultet, diplomski sveučilišni studij Psihologija, 2.g.;

  24. ANA ISKERKA, Ekonomski fakultet, diplomski sveučilišni studij Poslovna ekonomija, 1.g.;

  25. IVAN LJUBIČIĆ, Prehrambeno-biotehnološki fakultet, diplomski sveučilišni studij Prehrambeno inženjerstvo, 2.g.;

  26. JURAJ KLARIĆ, Prirodoslovno–matematički fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Fizika, 3.g.;

  27. MARICA MALENICA, Farmaceutsko-biokemijski fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Farmacija, 3.g.;

  28. ROSA ROGINA, Arhitektonski fakultet, preddiplomski sveučilišni studij Arhitektura i urbanizam, 3.g.;

  29. KATJA ERJAVEC, Medicinski fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Doktor medicine, 3.g.;

  30. ANA ŠUŠNJARA, Prirodoslovno–matematički fakultet, preddiplomski sveučilišni studij Matematika, 3.g.;

  31. ŽELJKA KRAKIĆ, Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet, diplomski sveučilišni studij Socijalna pedagogija, 1.g.;

  32. BOJAN KARAICA, Prirodoslovno–matematički fakultet, diplomski sveučilišni studij Geologija zaštite okoliša, 2.g.;

  33. DARIO ZRNEC, Prehrambeno-biotehnološki fakultet, diplomski sveučilišni studij Molekularna biotehnologija, 2.g.;

  34. KATARINA KNEZOVIĆ, Fakultet elektrotehnike i računarstva, preddiplomski sveučilišni studij Elektrotehnika i informacijska tehnologija, 3.g.;

  35. VESNA KUTNJAK, Tekstilno–tehnološki fakultet, diplomski sveučilišni studij Tekstilni i modni dizajn, 2.g.;

  36. INES MARUŠIĆ, Prirodoslovno–matematički fakultet, preddiplomski sveučilišni studij Matematika, 3.g.;

  37. IVOR RENDULIĆ, Fakultet elektrotehnike i računarstva, preddiplomski sveučilišni studij Elektrotehnika i informacijska tehnologija, 3.g.;

  38. TENA DUBČEK, Prirodoslovno–matematički fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Fizika, 3.g.;

  39. TENA ŠARČEVIĆ, Prirodoslovno–matematički fakultet, diplomski sveučilišni studij Ekologija i zaštite prirode, 2.g.;

  40. FILIP LAVRIV, Građevinski fakultet, preddiplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, 3.g.;

  41. EUGEN ROŽIĆ, Fakultet elektrotehnike i računarstva, preddiplomski sveučilišni studij Računarstvo, 3.g.;

  42. ANAMARIA ŽIGMAN, Ekonomski fakultet, preddiplomski sveučilišni studij Poslovna ekonomija, 3.g.;

  43. LEO OSVALD, Fakultet elektrotehnike i računarstva, preddiplomski sveučilišni studij Računarstvo, 3.g.;

  44. KARLO RESLER, Pravni fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Pravo, 3.g.;

  45. ANDREA MELEŠ, Ekonomski fakultet, preddiplomski sveučilišni studij Poslovna ekonomija, 3.g.;

  46. PETAR MRAZOVIĆ, Fakultet elektrotehnike i računarstva, preddiplomski sveučilišni studij Računarstvo, 3.g.;

  47. LAHORKA NIKOLOVSKI, Filozofski fakultet, diplomski sveučilišni studij Lingvistika i Antropologija, 1.g.;

  48. MARINA JURETIĆ, Farmaceutsko-biokemijski fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Farmacija, 5.g.;

  49. LEON BERISLAVIĆ, Stomatološki fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Dentalna medicina, 4.g.;

  50. IVAN POTKRAJČIĆ, Ekonomski fakultet, diplomski sveučilišni studij Poslovna ekonomija, 1.g.;

  51. MARTA SKELIN, Medicinski fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Doktor medicine, 3.g.;

  52. JOSIP SREMEC, Medicinski fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Doktor medicine, 5.g.;

  53. VLADIMIRA CVJETIČANIN, Prehrambeno-biotehnološki fakultet, diplomski sveučilišni studij Upravljanje sigurnošću hrane, 2.g.;

  54. FILIP ERHARDT, Prirodoslovno–matematički fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Fizika, 3.g.;

  55. PETRA FUČKAN, Prirodoslovno–matematički fakultet, diplomski sveučilišni studij Matematička statistika, 2.g.;

  56. JURAJ AHEL, Prirodoslovno–matematički fakultet, preddiplomski sveučilišni studij Kemija, 3.g.;

  57. PERO VUKOVIĆ, Arhitektonski fakultet, preddiplomski sveučilišni studij Arhitektura i urbanizam, 3.g.;

  58. MATEA HAJNIĆ, Prirodoslovno–matematički fakultet, diplomski sveučilišni studij Molekularna biologija, 2.g.;

  59. MARA MODRIĆ, Grafički fakultet, preddiplomski sveučilišni studij Grafička tehnologija, 3.g.;

  60. MARKO ĐURAŠEVIĆ, Fakultet kemijskog inženjerstva i tehnologije, diplomski sveučilišni studij Kemija i inženjerstvo materijala, 2.g.;

  61. ANTONIA JAKŠIĆ, Tekstilno–tehnološki fakultet, diplomski sveučilišni studij Tekstilni i modni dizajn, 2.g.;

  62. BENEDICT RAK, Medicinski fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Doktor medicine, 3.g.;

  63. MATE MILAS, Medicinski fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Doktor medicine, 4.g.;

  64. MIRKO SOLDO, Stomatološki fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Dentalna medicina, 6.g.;

  65. MARKO LUCIĆ, Filozofski fakultet, diplomski sveučilišni studij Sociologija, 1.g.;

  66. FRANKA MIKOLIĆ, Fakultet elektrotehnike i računarstva, preddiplomski sveučilišni studij Računarstvo, 3.g.;

  67. SAŠA PETROVIĆ, Prirodoslovno–matematički fakultet, diplomski sveučilišni studij Molekularna biologija, 1.g.;

  68. LUCIJA VIDIŠ, Ekonomski fakultet, preddiplomski sveučilišni studij Poslovna ekonomija, 4.g.;

  69. PETRA PELEŠ, Prirodoslovno–matematički fakultet, diplomski sveučilišni studij Ekologija i zaštite prirode, 2.g.;

  70. MONIKA CEGNAR, Filozofski fakultet, preddiplomski sveučilišni studij Komparativna književnost i Polonistika, 3.g.;

  71. NIKOLA ARAMBAŠIĆ, Arhitektonski fakultet, preddiplomski sveučilišni studij Arhitektura i urbanizam, 3.g.;

  72. MIRELA SADIKOVIĆ, Farmaceutsko-biokemijski fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Farmacija, 4.g.;

  73. KREŠIMIRA KRUŠLIN, Pravni fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Pravo, 3.g.;

  74. IVO DUMIĆ - ČULE, Medicinski fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Doktor medicine, 5.g.;

  75. SAMANTA ČAJIĆ, Farmaceutsko-biokemijski fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Farmacija, 5.g.;

  76. HRVOJE ČIĆIN-ŠAIN, Ekonomski fakultet, preddiplomski sveučilišni studij Ekonomija, 4.g.;

  77. ANTUN ROCA, Farmaceutsko-biokemijski fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Farmacija, 4.g.;

  78. FILIP GVARDIJAN, Fakultet elektrotehnike i računarstva, diplomski sveučilišni studij Informacijska i komunikacijska tehnologija, 1.g.;

  79. MARIJA KOSTANJEVEC, Fakultet strojarstva i brodogradnje, diplomski sveučilišni studij Strojarstvo, 1.g.;

  80. MARTINA PEZER, Ekonomski fakultet, preddiplomski sveučilišni studij Poslovna ekonomija, 4.g.;

  81. MATIJA ŽEŠKO, Prirodoslovno–matematički fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Fizika, 3.g.;

  82. MARIN MEĐUGORAC, Medicinski fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Doktor medicine, 3.g.;

  83. MATEA GORIŠEK, Prirodoslovno–matematički fakultet, diplomski sveučilišni studij Eksperimentalna biologija, 2.g.;

  84. VEDRANA KORDIĆ, Pravni fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Pravo, 3.g.;

  85. BRUNO MIKUŠ, Fakultet elektrotehnike i računarstva, diplomski sveučilišni studij Računarstvo, 1.g.;

  86. TEA KARLIĆ, Agronomski fakultet, diplomski sveučilišni studij Agrobiznis i ruralni razvitak, 2.g.;

  87. IVANA RADULOVIĆ, Farmaceutsko-biokemijski fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Farmacija, 4.g.;

  88. TEREZA JURIĆ, Filozofski fakultet, diplomski sveučilišni studij Informatika, 1.g.;

  89. ALBINA ŠTIMAC, Ekonomski fakultet, diplomski sveučilišni studij Poslovna ekonomija, 1.g.;

  90. MARTINA MARKAČ, Ekonomski fakultet, diplomski sveučilišni studij Poslovna ekonomija, 1.g.;

  91. NIKA KENDA, Prirodoslovno–matematički fakultet, diplomski sveučilišni studij Financijska i poslovna matematika, 1.g;

  92. MATIJA ČIRKO, Medicinski fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Doktor medicine, 5.g.;

  93. NINOSLAV HOLJEVAC, Fakultet elektrotehnike i računarstva, preddiplomski sveučilišni studij Elektrotehnika i informacijska tehnologija, 3.g.;

  94. KREŠIMIR MIŠURA, Fakultet elektrotehnike i računarstva, diplomski sveučilišni studij Računarstvo, 1.g.;

  95. TANJA MARENIĆ, Tekstilno–tehnološki fakultet, diplomski sveučilišni studij Tekstilni i modni dizajn, 2.g.;

  96. JOSIPA GLASNOVIĆ, Tekstilno–tehnološki fakultet, diplomski sveučilišni studij Tekstilni i modni dizajn, 2.g.;

  97. MAJA PEKLIĆ, Fakultet elektrotehnike i računarstva, diplomski sveučilišni studij Informacijska i komunikacijska tehnologija, 2.g.;

  98. MARIO MIŠE, Tekstilno–tehnološki fakultet, diplomski sveučilišni studij Tekstilni i modni dizajn, 2.g.;

  99. IVAN GAVRAN, Prirodoslovno–matematički fakultet, preddiplomski sveučilišni studij Matematika, 3.g.;


umjetnički studij:


  1. MARTA BRATKOVIĆ, Muzička akademija, preddiplomski sveučilišni studij Violina, 3.g.;

  2. TARA HORVAT, Muzička akademija, preddiplomski sveučilišni studij Violina, 3.g.;

  3. JANKO IVČIĆ, Akademija likovnih umjetnosti, preddiplomski sveučilišni studij Slikarstvo, 3.g.;

  4. IRA BULIĆ, Akademija likovnih umjetnosti, diplomski sveučilišni studij Animirani film i novi mediji, 2.g.;

  5. RAŠELJKA LUCIJA PETRAČ, Muzička akademija, preddiplomski sveučilišni studij Flauta, 3.g.;



Uputa o pravnom lijeku:
Svaki kandidat ima pravo uvida u dokumentaciju i može Povjerenstvu za dodjelu Stipendije Grada Zagreba podnijeti prigovor na Prijedlog liste studenata u roku od 8 dana od dana objavljivanja, tj. do 21. siječnja 2011. godine. Uvid u dokumentaciju može se obaviti svakog radnog dana u vremenu od 8,30 do 15,00 sati u Gradskom uredu za obrazovanje, kulturu i šport, Zagreb, Ilica 25, sobe broj 48 i 55.

Prigovori se dostavljaju u pisanom obliku na adresu: Gradski ured za obrazovanje, kulturu i šport, Zagreb, Ilica 25, s naznakom “prigovor na Prijedlog liste studenata za dodjelu Stipendije Grada Zagreba”.

PREDSJEDNIK POVJERENSTVA ZA

DODJELU STIPENDIJE GRADA ZAGREBA



Tomislav Saucha, dipl. iur.




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azrefs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə