Özel atacan iLKÖĞretim okulu 1 a sinifi haftalik ders programi




Yüklə 0.67 Mb.
səhifə1/4
tarix27.04.2016
ölçüsü0.67 Mb.
  1   2   3   4
ÖZEL ATACAN İLKÖĞRETİM OKULU

1 A SINIFI HAFTALIK DERS PROGRAMI


DERS

SAAT

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

ETKİNLİK

08.45 - 09.00

O K U M A Z A M A N I

1. DERS

09.00 - 09.40

HAYAT BİLGİSİ

HAYAT BİLGİSİ

HAYAT BİLGİSİ

TÜRKÇE

HAYAT BİLGİSİ

2. DERS

09.50 - 10.30

TÜRKÇE

TÜRKÇE

TÜRKÇE

MATEMATİK

TÜRKÇE

3. DERS

10.45 - 11.25

DRAMA

TÜRKÇE

MODERN DANS

İNGİLİZCE

TÜRKÇE

4. DERS

11.35 - 12.15

İNGİLİZCE

MATEMATİK

SATRANÇ

BİLİŞİM TEKN.

İNGİLİZCE

5. DERS

12.15 - 13.05

İNGİLİZCE

TÜRKÇE

İNGİLİZCE

GÖRSEL SAN.

TÜRKÇE

ETKİNLİK

13.05 - 13.45

Y E M E K V E D İ N L E N M E

6. DERS

13.45 - 14.25

MATEMATİK

GÖRSEL SAN.

İNGİLİZCE

ET.MATEMAT.

BEDEN EĞİT.

7. DERS

14.35 - 15.15

MÜZİK

İNGİLİZCE

MATEMATİK

TÜRKÇE

BEDEN EĞİT.

8. DERS

15.25 - 16.05

TÜRKÇE

MÜZİK

TÜRKÇE

TÜRKÇE

S.R



Ö Ğ R E T M E N G Ö R Ü Ş M E L E R İ




ADI VE SOYADI

BRANŞ

GÖR. GÜNÜ

GÖR. GÜNÜ

İZİN GÜNÜ

01

Sibel Turan Pelivan

PSIK.DAN.REH.

RANDEVULU

RANDEVULU

Perşembe öğ. sonra

02

Nihayet Altaylar

1 A SINIF ÖĞR.

Pazartesi 10.50-12.10

Çarşamba 10.50-12.10

Salı öğ. sonra

03

Saime Topçu

İNGİLİZCE ÖĞR.

Perşembe 09.00-10.25

-

Cuma öğ. sonra

04

Selcan Tavukçuoğlu

BED. EĞİTİMİ

Perşembe 13.50-12.10

-

Salı öğ. sonra

05

Deniz Çelikten

GÖR. SAN. ÖĞR.

Pazartesi 10.50-12.10

-

Cuma öğ. sonra

06

Serra Yazaroğlu

MÜZİK ÖĞR.

Perşembe 09.55-11.20

-

Çarşamba sabah

07

Ömer Gedik

BİL. TEKNO. ÖĞR.

Cuma 09.55-11.20

-

Çarşamba sabah

08

Nevin Doğan Yılmaz

DRAMA ÖĞR.

Çarşamba 14.40-15.10







09

Esra Eren

SATRANÇ ÖĞR.

Cuma 15.30-16.00







10

Yonca Karagülle

BALE ÖĞR.

Çarşamba 14.40-15.10







11
















12
















13
















14




















Nihayet ALTAYLAR




Kenan SEZGİN




SINIF ÖĞRETMENİ




OKUL MÜDÜRÜ

ÖZEL ATACAN İLKÖĞRETİM OKULU

1 B SINIFI HAFTALIK DERS PROGRAMI


DERS

SAAT

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

ETKİNLİK

08.45 - 09.00

O K U M A Z A M A N I

1. DERS

09.00 - 09.40

HAYAT BİLGİSİ

HAYAT BİLGİSİ

HAYAT BİLGİSİ

TÜRKÇE

HAYAT BİLGİSİ

2. DERS

09.50 - 10.30

TÜRKÇE

TÜRKÇE

TÜRKÇE

MATEMATİK

TÜRKÇE

3. DERS

10.45 - 11.25

TÜRKÇE

MATEMATİK

İNGİLİZCE

E. MATEMATİK

BEDEN EĞİT.

4. DERS

11.35 - 12.15

DRAMA

TÜRKÇE

MODERN DANS

TÜRKÇE

BEDEN EĞİT.

5. DERS

12.15 - 13.05

MATEMATİK

MÜZİK

TÜRKÇE

BİLİŞİM TEKN.

TÜRKÇE

ETKİNLİK

13.05 - 13.45

Y E M E K V E D İ N L E N M E

6. DERS

13.45 - 14.25

İNGİLİZCE

TÜRKÇE

SATRANÇ

İNGİLİZCE

TÜRKÇE

7. DERS

14.35 - 15.15

İNGİLİZCE

GÖRSEL SAN.

MATEMATİK

İNGİLİZCE

E. MATEMATİK

8. DERS

15.25 - 16.05

MÜZİK

İNGİLİZCE

TÜRKÇE

GÖRSEL SAN.

S.R



Ö Ğ R E T M E N G Ö R Ü Ş M E L E R İ




ADI VE SOYADI

BRANŞ

GÖR. GÜNÜ

GÖR. GÜNÜ

İZİN GÜNÜ

01

Sibel Turan Pelivan

PSIK.DAN.REH.

RANDEVULU

RANDEVULU

Perşembe öğ. sonra

02

Zekiye Şimşek

1 B SINIF ÖĞR.

Salı 09.55-11.20

Cuma 10.50-12.10

Pazartesi öğ. sonra

03

Saime Topçu

İNGİLİZCE ÖĞR.

Perşembe 09.00-10.25

-

Cuma öğ. sonra

04

Selcan Tavukçuoğlu

BED. EĞİTİMİ

Perşembe 13.50-12.10

-

Salı öğ. sonra

05

Deniz Çelikten

GÖR. SAN. ÖĞR.

Pazartesi 10.50-12.10

-

Cuma öğ. sonra

06

Serra Yazaroğlu

MÜZİK ÖĞR.

Perşembe 09.55-11.20

-

Çarşamba sabah

07

Ömer Gedik

BİL. TEKNO. ÖĞR.

Cuma 09.55-11.20

-

Çarşamba sabah

08

Nevin Doğan Yılmaz

DRAMA ÖĞR.

Çarşamba 14.40-15.10







09

Esra Eren

SATRANÇ ÖĞR.

Cuma 15.30-16.00







10

Yonca Karagülle

BALE ÖĞR.

Çarşamba 14.40-15.10







11
















12
















13
















14




















Zekiye ŞİMŞEK




Kenan SEZGİN




SINIF ÖĞRETMENİ




OKUL MÜDÜRÜ


ÖZEL ATACAN İLKÖĞRETİM OKULU

2 A SINIFI HAFTALIK DERS PROGRAMI


DERS

SAAT

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

ETKİNLİK

08.45 - 09.00

O K U M A Z A M A N I

1. DERS

09.00 - 09.40

HAYAT BİLGİSİ

HAYAT BİLGİSİ

HAYAT BİLGİSİ

E. MATEMAT.

HAYAT BİLGİSİ

2. DERS

09.50 - 10.30

TÜRKÇE

TÜRKÇE

TÜRKÇE

TÜRKÇE

İNGİLİZCE

3. DERS

10.45 - 11.25

İNGİLİZCE

İNGİLİZCE

MATEMATİK

MATEMATİK

TÜRKÇE

4. DERS

11.35 - 12.15

MATEMATİK

İNGİLİZCE

TÜRKÇE

TÜRKÇE

SATRANÇ

5. DERS

12.15 - 13.05

DRAMA

MATEMATİK

MODERN DANS

İNGİLİZCE

GÖRSEL SAN.

ETKİNLİK

13.05 - 13.45

Y E M E K V E D İ N L E N M E

6. DERS

13.45 - 14.25

BİL.TEK

TÜRKÇE

BEDEN EĞİT.

İNGİLİZCE

TÜRKÇE

7. DERS

14.35 - 15.15

TÜRKÇE

MÜZİK

BEDEN EĞİT.

GÖRSEL SAN.

E. MATEMAT.

8. DERS

15.25 - 16.05

TÜRKÇE

E. MATEMATİK

İNGİLİZCE

MÜZ. 02

S.R
  1   2   3   4


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azrefs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə