Lista persoanelor acreditate din partea Biroului osce pentru Instituţii Democratice şi Drepturile Omului (osce/biddo) în vederea monitorizării alegerilor parlamentare anticipate din 28 noiembrie 2010




Yüklə 260.74 Kb.
səhifə3/3
tarix25.04.2016
ölçüsü260.74 Kb.
1   2   3



  • Tasansu Türker

    Republica Turcia



    Ali Resul Usul

    Republica Turcia



    Amanda Ashford

    Statele Unite ale Americii



    Malcolm Barnebey

    Statele Unite ale Americii



    Burdette Burkhart

    Statele Unite ale Americii



    Reno Domenico

    Statele Unite ale Americii



    Matthew Dowling

    Statele Unite ale Americii



    Michael Eldred

    Statele Unite ale Americii



    Erik Herron

    Statele Unite ale Americii



    Constance Kaplan

    Statele Unite ale Americii



    Douglas Keith

    Statele Unite ale Americii



    Darnelle Mason

    Statele Unite ale Americii



    John Mccaffery

    Statele Unite ale Americii



    Ann Marie Merrill

    Statele Unite ale Americii



    Sherry Murphy

    Statele Unite ale Americii



    Darcie Nielsen

    Statele Unite ale Americii



    Kathy Parkison

    Statele Unite ale Americii



    Christianya Stevenson

    Statele Unite ale Americii



    Tova Wang

    Statele Unite ale Americii



    John Winter

    Statele Unite ale Americii



    Sarah Debbink

    Statele Unite ale Americii



    Bernadette Roberts

    Statele Unite ale Americii



    Yakubjon Madumarov

    Republica Tadjikistan



    Abdugani Mamadazimov

    Republica Tadjikistan



    Alfred Spahiu

    Republica Albania



    Tatiana Guberaj

    Republica Albania



    Marija Vulevic

    Republica Muntenegru



    Ana Selic

    Republica Muntenegru



    Mladen Kovacevic

    Bosnia şi Hereţegovina



    Adilet Mukushev

    Republica Kazahstan



    Chingiz Tussupbayev

    Republica Kazahstan



    Tarash Papaskua

    Georgia



    Maka Mosulishvili

    Georgia



    Almash Altymysheva

    Republica Kîrgîză



    Muradil Dzhumadilde Uulu

    Republica Kîrgîză



    Vladimir Nikuljski

    Republica Macedonia



    Teodora Popovska

    Republica Macedonia



    Anton Finderle

    Republica Croaţia



    Marko Samardzija

    Republica Serbia



    Zdravko Isakov

    Republica Serbia



    Uladzimir Ulakhovich

    Republica Belarus



    Aleksandr Baichorov

    Republica Belarus



    Kristina Sargsyan

    Republica Armenia



    Tigran Sargsyan

    Republica Armenia



    Elgun Taghijev

    Republica Azerbaidjan



    Islam Guliyev

    Republica Azerbaidjan



    Oleksandr Kliuzhev

    Ucraina



    Maryna Mykhailenko

    Ucraina



    Ganna Iovchu

    Ucraina
    1   2   3


    Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azrefs.org 2016
    rəhbərliyinə müraciət

        Ana səhifə