Ii rahvusvaheline mälestusturniir Oleg Kaljužnõi nimel Võistlesid lapsed,noormehed,juuniorid,tüdrukud,naised ja täiskasvanud




Yüklə 17.15 Kb.
tarix25.04.2016
ölçüsü17.15 Kb.
INTERNATIONAL FEDERATION OF

KARATE

KYOKUSHINKAI ESTONIA


II Rahvusvaheline mälestusturniir Oleg Kaljužnõi nimel

Võistlesid lapsed,noormehed,juuniorid,tüdrukud,naised ja täiskasvanud

30 märtsil 2013, Kohtla-Järve, Eesti

Tüdrukud 8-9 a... -31kg
1. koht : Ignatevskaja Anna (Ojama)

2. koht : Pomogaiba Aljona (Ojama)

3. koht : Agapova Anastasia (Ojama)
Tüdrukud 10-11 a... -45 kg
1. koht : Bašakova Jekaterina (Sankt-Peterburg)

2. koht : Gromova Jelizaveta (Sankt-Peterburg)

3. koht : Eero Kirsika (IKO Estonia)
Tüdrukud 10-11 a... +45 kg
1. koht : Bõkova Jekaterina (Sankt-Peterburg)

2. koht : Viiksaar Signe (Ojama)

3. koht : Polujanenkova Arina (Taisei)
Tüdrukud 12-13 a... -50 kg
1. koht : Zelenina Alissa (Sankt-Peterburg)

2. koht : Troškina Polina (Sankt-Peterburg)

3. koht : Gavrilova Veronika (Sankt-Peterburg)
Tüdrukud 12-13 a...+50 kg
1. koht : Dubrovskaja Polina (Sankt-Peterburg)

2. koht : Semenejeva Inga (Sankt-Peterburg)

3. koht : Jamšikova Alina (Ojama)

Tüdrukud 14-15 a...+50 kg


1. koht : Zelenina Valeria (Sankt-Peterburg)

2. koht : Neroznikova Aleksandra (Grand)

3. koht : Poljatšihhina Anastassia (Ojama)
Tüdrukud 16-18 a...+50 kg
1. koht : Škeul Nadežda(Sankt-Peterburg)

2. koht : Gadžijeva Zulfija (Novgorod)

3. koht : Maletina Jekaterina (Taisei)
Naised ... +65 kg
1. koht : Sabanina Marina (Kaiman,St-Peterburg)

2. koht : Popova Polina (Kaiman,St-Peterburg)

3. koht : Škeul Irina (Sankt-Peterburg)
Lapsed 8-9 a... -30kg
1. koht : Mironov Vladislav (Gepard,St-Peterburg)

2. koht : Vukolov Daniil (Sankt-Peterburg)

3. koht : Izjumov Artjom (Sankt-Peterburg)
Lapsed 8-9 a... +30kg
1. koht : Ljalin Nikolai (Sankt-Peterburg)

2. koht : Pomogaiba Aleksei (Ojama)

3. koht : Lamov Fjodor (Taisei)
Lapsed 10-11 a ... -35kg
1. koht : Košelev Jegor (Novgorod)

2. koht : Verenitš Daniil (Taisei)

3. koht : Solntsev Jegor (Sankt-Peterburg)
Lapsed 10-11 a ... -40kg
1. koht : Olenitšev Ivan (Torna-do)

2. koht : Pogodin Aleksei (Taisei)

3. koht : Kalapov Kirill (Sankt-Peterburg)
Lapsed 10-11 a ... +40kg
1. koht : Bubnov Ilja (Novgorod)

2. koht : Rõžov Valeri (Sankt-Peterburg)

3. koht : Žerbin Maksim (Sankt-Peterburg)
Lapsed 12-13 a ... -45kg
1. koht : Andreev Aleksandr (Voldaj)

2. koht : Jeršov Mihhail (Gepard,St-Peterburg)

3. koht : Sokolov Kirill (Taisei)
Lapsed 12-13 a ... -50kg
1. koht : Lartšenko Ilja (Novgorod)

2. koht : Slabodjanov Kirill (Torna-Do)

3. koht : Bojarov Maksim (Torna-Do)
Lapsed 12-13 a ... +50 kg
1. koht : Tihhomirov Georgi (Sankt-Peterburg)

2. koht : Mihhailov Nikita (Gepard,St-Peterburg)

3. koht : Grišaj Sergei (Soltsõ)
Lapsed 14-15 a ... -50kg
1. koht : Popov Daniil (Sankt-Peterburg)

2. koht : Gantarj Daniil (Voldaj)

3.koht : Kalašnikov Marek (Taisei)
Lapsed 14-15 a ... +50kg
1. koht : Andreev Ilja (Voldaj)

2. koht : Karpov Jelisei (Soltsõ)

3.koht : Elminov Elzamin (Sankt-Peterburg)
Junioorid 16-17 a ... +50kg
1. koht : Zehhov Daniil (Voldaj)

2. koht : Pavlov Stanislav (Sankt-Peterburg)

3.koht : Smirnov Aleksandr (Sanchin)
Täiskasvanud ... -70 kg
1. koht : Gripkov Aleksandr (Sankt-Peterburg)

2. koht : Semjonov Anton (Novgorod)

3. koht : Nikiforov Igor (Kaiman,Moskva)
Täiskasvanud ... +70 kg
1. koht : Saveljev Dmitri (Kaiman,St-Peterburg)

2. koht : Kravtšuk Sergei (Kaiman, Moskva)

3.koht: Baškatov Andrei (Sanchin)

Peakohtunik : Jelena Kaljužnõi .....................................



Sekretärid : Jekaterina Zubkova ja Almira Isjanbajeva .....................................


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azrefs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə