GİZLİ İstanbul iLİnde tutuklanacak akp üyeleri




Yüklə 107.57 Kb.
tarix20.04.2016
ölçüsü107.57 Kb.

GİZLİ

İSTANBUL İLİNDE TUTUKLANACAK AKP ÜYELERİ

S. No.

Adı-Soyadı

Parti Teşkilatı

Görevi

1

Mehmet MÜEZZİNOĞLU

İl Teşkilatı

İl Başkanı

2

Ahmet SELAMET

İl Teşkilatı

İl Yön. Kur. Üyesi

3

Fatih EKŞİOĞLU

Kadıköy

İlçe Yön. Kur.Üyesi

4

Remzi YILDIRIM

Kadıköy

İlçe Yön. Kur.Üyesi

5

Ahmet BALCIOĞLU

Kadıköy

İlçe Yön. Kur.Üyesi

6

Kamil ÖZ

Kadıköy

İlçe Yön. Kur.Üyesi

7

Tahir TAŞ

Sarıyer

İlçe Yön. Kur.Üyesi

8

Sezgin ŞAHİN

Sarıyer

İlçe Yön. Kur.Üyesi

9

Yaşar GÜNGÖR

Sarıyer

İlçe Yön. Kur.Üyesi

10

Hüseyin ÖZDEMİR

Sarıyer

İlçe Yön. Kur.Üyesi

11

Berkan ÇAKIR

Sarıyer

İlçe Yön. Kur.Üyesi

12

Ayşegül YILDIZ

Sarıyer

İlçe Yön. Kur.Üyesi

13

Mehmet ÇAKIR

Sarıyer

İlçe Yön. Kur.Üyesi

14

Serap BOZ

Sarıyer

İlçe Yön. Kur.Üyesi

15

Hasan KÜÇÜKEL

Sarıyer

İlçe Yön. Kur.Üyesi

16

Gıyasettin ÇAĞIN

Sarıyer

İlçe Yön. Kur.Üyesi

17

Orhan KOÇYİĞİT

Sarıyer

İlçe Yön. Kur.Üyesi

18

Duran TANIŞ

Sarıyer

İlçe Yön. Kur.Üyesi

19

Nurettin ÇELİK

Sarıyer

İlçe Başkanı

20

Beyza DEMİRCAN

Sarıyer

İlçe Yön. Kur.Üyesi


DÜZCE İLİNDE TUTUKLANACAK AKP ÜYELERİ

S. No.

Adı-Soyadı

Parti Teşkilatı

Görevi

1

Muhammet İŞBİLEN

İl Teşkilatı

Yönetim Kur. Üyesi

2

Okan ACAR

İl Teşkilatı

Yönetim Kur. Üyesi

3

Nihat URAN

İl Teşkilatı

Yönetim Kur. Üyesi

4

Osman ÇAKIR

İl Teşkilatı

Yönetim Kur. Üyesi

5

Mustafa ATEŞ

İl Teşkilatı

Yönetim Kur. Üyesi

6

İbrahim ŞENGÜLOĞLU

İl Teşkilatı

Yönetim Kur. Üyesi

7

Ayhan HACIİSLAMOĞLU

İl Teşkilatı

Yönetim Kur. Üyesi

8

Selahaddin BULUT

İl Teşkilatı

Yönetim Kur. Üyesi

9

Bedri SÜTLÜ

İl Teşkilatı

Yönetim Kur. Üyesi

10

Metin BÜYÜK

İl Teşkilatı

Yönetim Kur. Üyesi

11

Selami BOZDEMİR

İl Teşkilatı

Yönetim Kur. Üyesi

12

Cemil DEMİRTAŞ

İl Teşkilatı

Yönetim Kur. Üyesi

13

Recep PAK

İl Teşkilatı

Yönetim Kur. Üyesi

14

Mehmet AKTÜRK

İl Teşkilatı

Yönetim Kur. Üyesi

15

İsa BİLÇİN

İl Teşkilatı

Yönetim Kur. Üyesi


EDİRNE İLİNDE TUTUKLANACAK AKP ÜYELERİ

S. No.

Adı-Soyadı

Parti Teşkilatı

Görevi

1

İsmail SÖZÜTOK

İl Teşkilatı

Yönetim Kur. Üyesi

2

İdris TEMİZ

İlçe Teşkilatı

Yönetim Kur. Üyesi

3

Mehmet SÖYLEMEZ

İlçe Teşkilatı

Yönetim Kur. Üyesi

4

Yılmaz HELVAPİŞİREN

İlçe Teşkilatı

Yönetim Kur. Üyesi


KIRKLARELİ İLİNDE TUTUKLANACAK AKP ÜYELERİ

S. No.

Adı-Soyadı

Parti Teşkilatı

Görevi

1

Arif ÖNCE

Merkez İlçe Teşkilatı

İlçe Başkanı

2

Erol KALYONCU

Merkez İlçe Teşkilatı

Yönetim Kur. Üyesi

3

Semra SAĞDIÇ

Merkez İlçe Teşkilatı

Yönetim Kur. Üyesi


KOCAELİ İLİNDE TUTUKLANACAK AKP ÜYELERİ

S. No.

Adı-Soyadı

Parti Teşkilatı

Görevi

1

Nejat GÜNEY

İl Teşkilatı

Yönetim Kur. Üyesi

2

Halil CEYHAN

İl Teşkilatı

Yönetim Kur. Üyesi

3

Fikret HOCAOĞLU

İl Teşkilatı

Yönetim Kur. Üyesi

4

Mehmet İPŞİROĞLU

İl Teşkilatı

Yönetim Kur. Üyesi

5

Hüseyin ÇETİN

İl Teşkilatı

Yönetim Kur. Üyesi

6

İsmail KAHRAMAN

İl Teşkilatı

Yönetim Kur. Üyesi

7

Fikret KARA

İl Teşkilatı

Yönetim Kur. Üyesi

8

Burhan ABİŞ

İl Teşkilatı

Yönetim Kur. Üyesi

9

Emin UYGUN

İl Teşkilatı

Yönetim Kur. Üyesi

10

Uğur İNAN

İl Teşkilatı

Yönetim Kur. Üyesi

11

Halit YAŞAR

İl Teşkilatı

Yönetim Kur. Üyesi

12

Metin ÖZGÜL

İl Teşkilatı

Yönetim Kur. Üyesi

13

Hüseyin YUSUF

İl Teşkilatı

Yönetim Kur. Üyesi

14

Muhittin ERKAYA

İl Teşkilatı

Yönetim Kur. Üyesi

15

Muhittin ERKAYA

İl Teşkilatı

Yönetim Kur. Üyesi

16

Mahmut CİVELEK

İl Teşkilatı

Yönetim Kur. Üyesi


TEKİRDAĞ İLİNDE TUTUKLANACAK AKP ÜYELERİ

S. No.

Adı-Soyadı

Parti Teşkilatı

Görevi

1

Nurullah BAYHAN

İl Teşkilatı

İl Yön. Kur. Üyesi

2

İlhan DURAK

İl Teşkilatı

İl Yön. Kur. Üyesi

3

Ahmet AYAS

İl Teşkilatı

İl Yön. Kur. Üyesi

4

Hilmi KILDIRAN

İl Teşkilatı

İl Yön. Kur. Üyesi

5

Halil ÜZMEZOĞLU

İl Teşkilatı

İl Yön. Kur. Üyesi

6

Tamer KONCAGÜL

Merkez İlçe Teşkilatı

İlçe Yön. Kur.Üyesi

7

Mehmet KEF

Merkez İlçe Teşkilatı

İlçe Yön. Kur.Üyesi

8

Sadi ŞEN

Merkez İlçe Teşkilatı

İlçe Başkanı

9

Coşkun DEĞİRMENCİ

Merkez İlçe Teşkilatı

İlçe Yön. Kur.Üyesi

10

Mustafa ÖZKAN

Merkez İlçe Teşkilatı

İlçe Yön. Kur.Üyesi

11

Muammer POLAT

Merkez İlçe Teşkilatı

İlçe Yön. Kur.Üyesi

12

Osman KURT

Merkez İlçe Teşkilatı

İlçe Yön. Kur.Üyesi

13

Serkan ÜSTÜN

Merkez İlçe Teşkilatı

İlçe Yön. Kur.Üyesi

14

Çetin ASAMAZ

Merkez İlçe Teşkilatı

İlçe Yön. Kur.Üyesi

15

Mustafa ARICILAR

Merkez İlçe Teşkilatı

İlçe Yön. Kur.Üyesi

16

Hamdi IŞIK

Merkez İlçe Teşkilatı

İlçe Yön. Kur.Üyesi

Hanifi YILDIRIM

J.Kur. Bnb.



Hrk.Asyş. ve Eğt.Ş.Md




GİZLİ


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azrefs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə