Euroopa rikas loomariik




Yüklə 191.85 Kb.
səhifə2/3
tarix25.04.2016
ölçüsü191.85 Kb.
1   2   3
Helle Arro

Sindi Lasteaed

Egert Gabrilov

Kaelkirjakud

Kersti Liivak

Albu Põhikool

Viivika Liiv

Panda

Kersti Liivak

Albu Põhikool

Jan-Erik Elmest

Piusa koobastes pesitsev nahkhiir - suurkõrv

Elma Piirimägi

Tartu Kivilinna Gümnaasium

Anneli Volkova




Tatjana Gorbatova

Kohtla-Järve Lasteaed Tareke

Aleksandr Vredvik

Lendorav

Jekaterina Prokofjeva

Tallinna Mahtra Lasteaed

Janar Lossan

Norra punane rebane

Jekaterina Prokofjeva

Tallinna Mahtra Lasteaed

Meribel Mõttus

Töökas sipelgas

E. Schmeiman, K. Udras

Väimela Lasteaed Rukkilill

Kätriin Kauksi

Kodukakk

E. Schmeiman, K. Udras

Väimela Lasteaed Rukkilill

Lisette Loigu

Nahkhiir rukkilillel külas

E. Schmeiman, K. Udras

Väimela Lasteaed Rukkilill

Andi Saaretalu

Peitu pugenud nahkhiir

E. Schmeiman, K. Udras

Väimela Lasteaed Rukkilill

Taavi Univer

Peoleo on ilus lind

Liina Laaser

Aakre Lasteaed-Algkool

Eliise Talts

Võsavillemi portree

Ene Tapfer

Paikuse Huvikool

Maria Eliisa Metsis

Pisihiir




Märjamaa Gümnaasium

Maria Eliisa Metsis

Päevakoer




Märjamaa Gümnaasium

Paula Aavekukk

Metsakiisu

Ene Tapfer

Paikuse Huvikool

Kerstin Tiitson

Noor kalakotkas

Merle Põlluveer

Põlva kunstikool

Ekaterina Spungina

Must-toonekurg




Kohtla-Järve Lasteaed Pääsuke

Angelika Izosina

Hiir

Krista Kuusk

Aruküla Põhikool

Ernest Vesi

Põrsad

Larissa Sõdur

Jõhvi kunstikool

Merily Arus

Öökull

Aino Tammemägi

Jõhvi kunstikool

Sirlen Nodi

Lendorav

Malle Truija

Haanja Kool

Merli Mari Utsal

Orav

Malle Truija

Haanja Kool

Robin Värk

Kilplutikas

M. Jalajas

Otepää Gümnaasium

Helena Ehalaid

Luigeemal kaks poega

Irina Leinsaar

Mardi Lasteaed

Mia Turu







Aruküla Põhikool

Ain-Erik Veemees

Põderpõrnikas

M. Jalajas

Otepää Gümnaasium

Kristina -Helen Volmerson




Natalja Ridal

Kohtla-Järve Lasteaed Punamütsike

Nadezda Zahharova

Orav

Olga Zarkova

Kohtla-Järve Kunstide Kool

Lisette Lillend

Öökullid öös

Mart Rand

Tallinna Kanutiaia Noortemaja

Oliver Karl Laks

Hunt

Ruth Kapper

Lasila Põhikool

Kätlin Luur

Kala

Siim Prank

Taebla Gümnaasium

Jelena Rodina

Rebane - minu lemmikloom!

Olga Zarkova

Kohtla-Järve Kunstide Kool

Astrid Kohtring

Ta on.

Aimi Trankmann

Toila Gümnaasium

Anete Marie




Renna Marjundi

Tallinna 21. Kool

Don Rico Saluveer

Rebased võitluses

Renna Marjundi

Tallinna 21. Kool

Alika Morozova

Metsa loomad




Tallinna Sõbrakese Lasteaed

Kätili Rannit




Diana Teder

Tallinna Liivalossi Lasteaed

Kevin Ojala




Irina Tšistjakova

Tallinna Humanitaargümnaasium

Anastassia Ivanova




Irina Tšistjakova

Tallinna Humanitaargümnaasium

Jonathan

Orav puu otsas

Airi Uustalu

Tallinna Lasteaed Mooniõied

Vika Šimanova







Tallinna Sõbrakese Lasteaed

Valerija Korneva







Tallinna Sõbrakese Lasteaed

Dominika Bobkova







Tallinna Sõbrakese Lasteaed

Slava Šnurion

Rebane




Tallinna Sõbrakese Lasteaed

Kevin Kütson







Tallinna Sõbrakese Lasteaed

Hans Juhan

Karu tahab puu otsast mett saada

Airi Uustalu

Tallinna Lasteaed Mooniõied

Anni

Ilves ja hunt metsas

Airi Uustalu

Tallinna Lasteaed Mooniõied

Maarja

Ilves, põder ja kaelkirjak

Airi Uustalu

Tallinna Lasteaed Mooniõied

Anastassia Katueva




Tatjana Popova

Tallinna Seli lasteaed

Patrissia Phelicity Tillo

Naarits edukalt jahil

Marju Liidja

Gustav Adolfi Gümnaasium

Sofia Laminskaja




Diana Teder




Aleksei Õnnesepp




Irina Tšistjakova

Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium

Hanna Bret Värk

Nirk

Eve Rohtla

Rahumäe Põhikool

Karmen Kärmas

Rebane

Eve Rohtla

Rahumäe Põhikool

Sirel Saad







Türi Põhikool

Even Koka

Kalad

Kadi Perillus

Väätsa Lasteaed

Anna Theresa Gustavson




Eve Rohtla

Rahumäe Põhikool

Kristiina Koltsova

Mesikäpp

K. Bärengrub

Tarvastu Gümnaasium

Helen Vetik

Põhjalunn

Kristi Reineberg

Rakvere Gümnaasium

Alari Maisla

Ilves

Merike Kiivit

Tarvastu Muusika- ja Kunstikool

Silver Tutt

Euroopa Piison

Merike Kiivit

Tarvastu Muusika- ja Kunstikool

Marjana Berzin

Suur kass

Aljona Berzin

Tallinna Kivimurru Lasteaed

Elvira Vasetškina

Rebane

Julia Vassetškina

Tallinna Kivimurru Lasteaed

Kaspar Uuspõld




Eve Vooremäe

Särevere Lasteaed

Igor Sahharov

Meduus

Svetlana Kreison

Narva Lasteaed Ojake

Mark Štertsel

Meresiil

Svetlana Kreison

Narva Lasteaed Ojake

Sten Teesalu

Lõvi

J. Sutt

Jõõpre Kool

Raimond Uibo

Juunipõrnikas

Svetlana Volkmann

Paikuse Põhikool

Lisette Rohelpuu

Hunt

Ülle Hint-Märtson

Luunja Keskkool

Epp Hint

Kakk

Ülle Hint-Märtson

Luunja Keskkool

Otto-Markus Raag

Siil

Ülle Hint-Märtson

Luunja Keskkool

Kristina Mõisa

Öös on hääli

Heli Kalle

Jõhvi Kunstikool

Sofia Skvortsova

Valge jänes

Ljudmilla Vivcharuk

Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke

Anastassia Titova

Rebane on kaval, aga tema sõber on tibu.




Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke

Nora Haas

Puhhi sõber notsu

Karin Koitla

Lokuta Lasteaed

Tõnis Sillamaa

Rõõmus karu

Ille Ader

Rapla Lasteaed Päkapikk

Vallo Marten Lillipuu

Tiiger

Karin Koitla

Lokuta Lasteaed

Elerin Kalle

Minu vanaema vanaks jäänud kass

Annelii Pintmann

Veskitammi Lasteaed

Anastassia Laseeva

Konn on lõbus ja krooksub kõvasti.




Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke

Remi Krispin Kärp




Marje Taimla

Tallinna Lasteaed Pääsupesa

Marta Piybe

Oravake

Irina Tagajeva

Tallinna Kadaka Lasteaed

Linnea Jerkku

Kassikakk

Kaire Hindremäe




Johanna Vaiksoo

Niitsaba-tantsulind

Ülle Raadik

Nõmme Noortemaja

Samuel Kolsar

Putukasööja lill

Anne Prangel

Põlva kunstikool

Romi Härginen

Kass

Ketly Mägi

Tallinna Tihase Lasteaed

Katariina Pertel

Siil ja kits

Marge Rehepapp

Ääsmäe Lasteaed

Karolin Kask;Simona Maria Reischl

Uh-huuu

E. Naudi, R. Rist

Tallinna Vesiroosi Lasteaed

Iris Victoria Kaljaspolik




Katrin Käbin

Tallinna Nõmme Noortemaja loodusmaja

Rasmus Uutar

Euroopa naarits




Aruküla Põhikool

Lizette Raudnagel

Euroopa naarits

Voldemar Ansi

Põlva kunstikool

Karl Oskar Mürk

Hunt




Rahumäe Põhikool

Joanne-Heleene Sõrmus

Panda




Rahumäe Põhikool

Mattis Vrager




Ilmi Laur-Paist

Sally Stuudio

Eva-Lotta Kase

Prževalski hobune punasest raamatust

Ilmi Laur-Paist

Sally Stuudio

Mia Torn

Euroopa piison koopamaalingul

Ilmi Laur-Paist

Sally Stuudio

Mark Bondar

Must ja valge

Ilmi Laur-Paist

Sally Stuudio

Rasmus Roopõld

Kõik on tähtsad!

Ilmi Laur-Paist

Sally Stuudio

Laura Jaanisoo

Tuvi




Rahumäe Põhikool

Joonas Uus







Rahumäe Põhikool

Anna Golovko




Larissa Budnitskaja

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

Ksenia Vladõtšenko




Larissa Budnitskaja

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

Maria Hindreko







Saku Gümnaasium

Riho S.

Siilkala

Silvia Paluveer

Tallinna Tondi Põhikool

Roland Ban




Irina Tšistjakova

Tallinna Humanitaargümnaasium

Alina Malõševa




Tatjana Popova

Tallinna Seli lasteaed
1   2   3


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azrefs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə