Euli Noortesarja I etapp 2007 10. 11. 2006 Results




Yüklə 198.68 Kb.
tarix25.04.2016
ölçüsü198.68 Kb.

Estonian Swimming Federation - Organization License Hy-Tek's MEET MANAGER 3:56 PM 10.11.2006 Page 1

EULi Noortesarja I etapp 2007 - 10.11.2006

Results


Event 1 Girls 11 Year Olds 50 SC Meter Freestyle

Name Yr Team Finals Time FINA

1 Kask, Gerli 96 Pärnu Linna Spordikool 34,33 350

2 Küts, Kristel 96 Tartu Ujumisklubi 34,59 342

3 Räppo, Johhanna 96 Tartu Ujumisklubi 36,23 298

4 Tootsi, Krete 96 Tartu Ujumisklubi 36,27 297

5 Seljakova, Anastassia 96 Narva Energia Spordikool 36,56 290

6 Raudla, Triin 96 Tartu Ujumisklubi 37,09 277

7 Kallas, Rahel 96 Vinni Vaba Aja Keskus 38,45 249

8 Lokko, Laura 96 Tartu Ujumisklubi 41,25 202

9 Sei, Marielle 96 Tartu Ujumisklubi 42,23 188

10 Kolodinskaja, Jana 96 Ujumisklubi Aktiiv 42,45 185

11 Adojaan, Johanna 96 Tervise- ja Spordiklubi Arena 42,85 180

12 Tsevozjorova, Alina 96 Narva Energia Spordikool 42,95 179

13 Mihhailova, Anna 96 Ujumisklubi Aktiiv 43,04 178

14 Kuningas, Pille Riin 96 Pärnu Linna Spordikool 52,06 100

--- Võlli, Mariliis 96 Tartu Ujumisklubi DQ

--- Semenovskaja, Anastassia 96 Ujumisklubi Aktiiv DQ

--- Kohal, Tuule 96 Tartu Ujumisklubi DQ


Event 2 Boys 12 Year Olds 50 SC Meter Freestyle

Name Yr Team Finals Time FINA

1 Dmitritsenko, Roman 95 Tartu Ujumisklubi 29,97 358

2 Aedma, Andri 95 Tartu Ujumisklubi 30,38 344

3 Pari, Mihkel Avo 95 Tartu Ujumisklubi 31,85 298

4 Rahnik, Helari 95 Türi Ujumisklubi 32,24 288

5 Peets, Rainer 95 Tartu Ujumisklubi 32,34 285

6 Mihhailov, Kirill 95 Sillamäe Ujumisklubi Kalev 32,67 276

7 Etverk, Marko 95 Vinni Vaba Aja Keskus 33,04 267

8 Delovoi, Nikolai 95 Narva Energia Spordikool 33,41 258

9 Savatenkov, Kirill 95 Narva Energia Spordikool 34,56 233

10 Alamets, Andre 95 Pärnu Linna Spordikool 35,08 223

11 Voznjuk, Aleksander 95 Tartu Ujumisklubi 35,80 210

12 Norlind, Indrek 95 Ujumisklubi Aktiiv 36,18 203

13 Hüüs, Deniel 95 Vinni Vaba Aja Keskus 37,21 187

14 Sunkin, Stanislav 95 Tartu Ujumisklubi 37,83 178

15 Fogelgezang, Aleksei 95 Narva Energia Spordikool 39,20 160

16 Hiielo, Artur 95 Tartu Ujumisklubi 39,28 159

17 Rjabkov, Anton 95 Kohtla-Järve Veespordiklubi 39,31 159

18 Mikerin, Nikita 95 Ujumisklubi Aktiiv 39,84 152

19 Araslanov, Deniss 95 Sillamäe Ujumisklubi Kalev 42,20 128

20 Viljak, Joonas 95 Tartu Ujumisklubi 46,56 95

--- Rivik, Carl Johannes 95 Ujumise Spordiklubi X27,24

--- Häelme, Raigo 95 Ujumise Spordiklubi X30,69

--- Jelissejev, Vadim 95 Narva Energia Spordikool DQ


Event 3 Girls 10 Year Olds 50 SC Meter Freestyle

Name Yr Team Finals Time FINA

1 Lõhmus, Liisi 97 Ujumise Spordiklubi 35,96 304

2 Vipper, Merilin 97 Ujumise Spordiklubi 36,53 290

3 Merisalu, Marin 97 Paide Ujumisklubi 37,76 263

4 Uleksin, Jessika 97 Tartu Ujumisklubi 39,09 237

5 Võhhmar, Mariann 97 Jõhvi Spordikool 41,40 199

6 Pärn, Johanna 97 Pärnu Linna Spordikool 41,59 197

7 Jürgenson, Tuuli 97 Tartu Ujumisklubi 42,10 190

8 Partsioja, Johanna M. 97 Ujumise Spordiklubi 42,29 187

9 Tael, Merle Sirle 97 Tartu Ujumisklubi 42,47 185

10 Guskova, Vlada 97 Spordilubi Nelja Ratsu Klubi 42,59 183

11 Velitsko, Viktoria 97 Narva Energia Spordikool 42,94 179

12 Sinimäe, Laura 97 Pärnu Linna Spordikool 43,84 168

13 Saagim, Kerda 97 Pärnu Linna Spordikool 43,92 167

14 Kuuse, Helena 97 Pärnu Linna Spordikool 45,02 155

15 Kolatsk, Jelizaveta 97 Sillamäe Ujumisklubi Kalev 46,26 143

16 Uzelman, Raissa 97 Kohtla-Järve Veespordiklubi 47,02 136

17 Roznovskaja, Kristina 97 Sillamäe Ujumisklubi Kalev 47,47 132

18 Strohm, Kristin 97 Tervise- ja Spordiklubi Arena 47,84 129

19 Zahharova, Maria 97 Tartu Ujumisklubi 49,34 118

20 Firsova, Darja 97 Ujumisklubi Aktiiv 51,76 102

21 Olmre, Heike 97 Pärnu Linna Spordikool 53,50 92

22 Goidina, Jekaterina 97 Tartu Ujumisklubi 56,00 81

23 Aller, Kirke 97 Jõhvi Spordikool 1:03,56 55

--- Nõmm, Eliise 97 Ujumisklubi Raba DQ

--- Kallas, Laura 97 Vinni Vaba Aja Keskus DQ


Event 4 Boys 11 Year Olds 50 SC Meter Freestyle

Name Yr Team Finals Time FINA

1 Reinsalu, Henri 96 Ujumise Spordiklubi 31,34 313

2 Luht, Karl Johann 96 Tartu Ujumisklubi 31,49 309

3 Kalinovski, Arkadi 96 Ujumisklubi Aktiiv 31,56 307

4 Roose, Robert 96 Tartu Ujumisklubi 32,48 281

5 Pashurin, Vladislav 96 Spordiklubi Dilan 34,28 239

6 Sapatsuk, Ilja 96 Tartu Ujumisklubi 34,63 232

7 Krasnov, Valentin 96 Narva Energia Spordikool 34,77 229

8 Jankovski, Vladek 96 Tartu Ujumisklubi 36,33 201

9 Gaidukevits, Kirill 96 Spordilubi Nelja Ratsu Klubi 36,72 195

10 Kont, Hendrik 96 Tervise- ja Spordiklubi Arena 36,83 193

11 Aaviste, Rasmus 96 Ujumisklubi Raba 36,99 190

12 Rask, Martin 96 Tartu Ujumisklubi 37,11 189

13 Trofimov, Oleg 96 Tartu Ujumisklubi 37,80 178

14 Reap, Raivo 96 Paide Ujumisklubi 37,83 178

15 Pozela, Robertas 96 Pärnu Linna Spordikool 38,24 172

16 Künnapuu, Alek 96 Pärnu Linna Spordikool 38,34 171

17 Veli, Iva 96 Türi Ujumisklubi 38,38 170

18 Izotov, Pavel 96 Narva Energia Spordikool 39,05 162

19 Petkun, Vitali 96 Ujumisklubi Aktiiv 39,27 159

20 Luts, Robin 96 Tartu Ujumisklubi 39,61 155

21 Maasen, Karl 96 Tartu Ujumisklubi 40,49 145

22 Zagorski, Ernest 96 Narva Energia Spordikool 40,67 143

23 Jürisoo, Kristofer 96 Paide Ujumisklubi 40,72 143

24 Knjazev, Kevin 96 Vinni Vaba Aja Keskus 41,08 139

25 Mihhenko, Nikita 96 Sillamäe Ujumisklubi Kalev 41,21 138

26 Kevis, Maksim 96 Narva Energia Spordikool 41,86 131

27 Madi, Hardi 96 Tervise- ja Spordiklubi Arena 41,96 130

28 Saal, Rasmus 96 Tervise- ja Spordiklubi Arena 43,14 120

29 Käsper, Silver 96 Pärnu Linna Spordikool 43,15 120

30 Vool, Kristofer 96 Tervise- ja Spordiklubi Arena 44,16 112

31 Sempelson, Karl Sander 96 Pärnu Linna Spordikool 44,77 107

32 Metesenets, Mihhail 96 Tartu Ujumisklubi 45,35 103

33 Kullamäe, M. Markus 96 Tartu Ujumisklubi 46,84 94

34 Tooomjõe, Tano 96 Tartu Ujumisklubi 48,67 84

35 Ivanov, Artjom 96 Kohtla-Järve Veespordiklubi 55,52 56

--- Kovalenko, Artur 96 Spordilubi Nelja Ratsu Klubi X47,79

--- Markelov, Pavel 96 Narva Energia Spordikool DQ


Event 5 Girls 12 Year Olds 50 SC Meter Freestyle

Name Yr Team Finals Time FINA

1 Pent, Kätlin 95 Ujumise Spordiklubi 30,99 476

2 Luht, Maria 95 Tartu Ujumisklubi 31,08 471

3 Laane, Grete 95 Tartu Ujumisklubi 31,38 458

4 Mihhailova, Valeria 95 Spordilubi Nelja Ratsu Klubi 31,45 455

5 Aboljanina, Anastassija 95 Kohtla-Järve Veespordiklubi 31,55 451

6 Zettur, Lee 95 Tartu Ujumisklubi 33,76 368

7 Taveter, Triin 95 Pärnu Linna Spordikool 34,22 353

8 Koddanipork, Hanna-Liina 95 Tartu Ujumisklubi 34,65 340

9 Jukk, Mariliis 95 Tartu Ujumisklubi 36,17 299

10 Aljaste, Kristin 95 Pärnu Linna Spordikool 36,65 288

11 Savolainen, Erle-Grete 95 Paide Ujumisklubi 36,89 282

12 Söörd, Merilin 95 Paide Ujumisklubi 37,18 275

13 Meeksa, Andra Laura 95 Pärnu Linna Spordikool 38,33 251

14 Kont, Erle 95 Tervise- ja Spordiklubi Arena 38,84 242

15 Vooremäe, Laura 95 Türi Ujumisklubi 39,37 232

16 Lõhmus, Liisa 95 Tervise- ja Spordiklubi Arena 40,50 213
Event 6 Boys 13 Year Olds 50 SC Meter Freestyle

Name Yr Team Finals Time FINA

1 Hodõrev, Mart 94 Sillamäe Ujumisklubi Kalev 27,52 462

2 Tribuntsov, Ralf 94 Ujumise Spordiklubi 27,78 449

3 Alenitshev, Vladislav 94 Spordiklubi Dilan 28,97 396

4 Kalmus, Ott Erik 94 Tartu Ujumisklubi 29,52 375

5 Konsin, Siim 94 Tartu Ujumisklubi 29,77 365

6 Wilhelm, Jaaku 94 Türi Ujumisklubi 30,27 347

7 Krõlov, Sergei 94 Spordilubi Nelja Ratsu Klubi 30,51 339

8 Lepik, Robert 94 Tartu Ujumisklubi 30,57 337

9 Tarand, Paul Aleksander 94 Tartu Ujumisklubi 30,81 329

10 Sokorev, Makar 94 Ujumisklubi Aktiiv 31,55 307

11 Laugamets, Artur 94 Tartu Ujumisklubi 31,68 303

12 Gorbov, Vjatseslav 94 Narva Energia Spordikool 31,85 298

13 Ombler, Mathias 94 Tervise- ja Spordiklubi Arena 32,04 293

14 Magomedagajev, Simon 94 Jõhvi Spordikool 32,67 276

15 Kangur, Martin 94 Tartu Ujumisklubi 34,13 242

16 Ojala, Mart 94 Türi Ujumisklubi 35,30 219

17 Lubja, Karl 94 Türi Ujumisklubi 35,76 211

18 Leinpuu, Andrus 94 Pärnu Linna Spordikool 35,77 211

19 Peterkopf, Henri 94 Tartu Ujumisklubi 36,08 205

20 Kiipsaar, Kristo 94 Tartu Ujumisklubi 36,59 197

21 Nõmm, Mart 94 Ujumisklubi Raba 38,79 165

22 Kupits, Jano 94 Tervise- ja Spordiklubi Arena 40,05 150

23 Roznovski, Juri 94 Sillamäe Ujumisklubi Kalev 44,80 107

24 Lavrentjev, Aleksandr 94 Kohtla-Järve Veespordiklubi 48,69 83
Event 7 Girls 13 Year Olds 200 SC Meter Freestyle

Name Yr Team Finals Time FINA

1 Tolmats, Laura 94 Tartu Ujumisklubi 2:26,61 483

2 Ljas, Loona 94 Vinni Vaba Aja Keskus 2:34,73 411

3 Kuldre, Kerli 94 Türi Ujumisklubi 2:45,83 334

4 Medvedeva, Karina 94 Ujumisklubi Aktiiv 3:02,67 250
Event 8 Boys 14 Year Olds 200 SC Meter Freestyle

Name Yr Team Finals Time FINA

1 Malkov, Aleksandr 93 Narva Energia Spordikool 2:05,16 562

2 Gaidunko, Allan 93 Ujumise Spordiklubi 2:12,98 468

3 Gratsjov, Juri 93 Spordiklubi Dilan 2:20,65 396

4 Vinter, Endri 93 Pärnu Linna Spordikool 2:23,49 373

5 Ljamin, Aleksandr 93 Narva Energia Spordikool 2:23,93 369

6 Mihhejev, Eduard 93 Vinni Vaba Aja Keskus 2:24,64 364

7 Labetski, Vladislav 93 Ujumisklubi Aktiiv 2:26,65 349

8 Blinov, Arsenii 93 Spordilubi Nelja Ratsu Klubi 2:28,46 337

9 Linnas, Indrek 93 Tartu Ujumisklubi 2:38,03 279

10 Ragel, Andrei 93 Ujumisklubi Aktiiv 2:38,88 275

11 Pavlov, Pavel 93 Sillamäe Ujumisklubi Kalev 2:43,89 250

12 Pääslane, Rupert 93 Pärnu Linna Spordikool 3:00,17 188

13 Lestsenko, Juri 93 Kohtla-Järve Veespordiklubi 3:16,91 144


Event 9 Girls 11 Year Olds 100 SC Meter Breaststroke

Name Yr Team Finals Time FINA

1 Kedus, Katrin 96 Ujumisklubi Aktiiv 1:39,43 285

2 Smeljova, Elizaveta 96 Ujumisklubi Aktiiv 1:39,62 283

3 Uudeküll, Grete 96 Ujumise Spordiklubi 1:41,07 271

4 Räppo, Johhanna 96 Tartu Ujumisklubi 1:41,96 264

5 Tipukina, Anna 96 Ujumisklubi Aktiiv 1:43,11 256

6 Lass, Liis 96 Kohtla-Järve Veespordiklubi 1:44,06 249

7 Lokko, Laura 96 Tartu Ujumisklubi 1:44,35 247

8 Garsina, Arina 96 Pärnu Linna Spordikool 1:44,92 243

9 Mikson, Mari 96 Paide Ujumisklubi 1:46,29 233

10 Tsevozjorova, Alina 96 Narva Energia Spordikool 1:49,09 216

11 Semenovskaja, Anastassia 96 Ujumisklubi Aktiiv 1:49,32 215

12 Metsik, Helina 96 Pärnu Linna Spordikool 1:50,31 209

13 Eilo, Triinu 96 Ujumise Spordiklubi 1:58,55 168

14 Sei, Marielle 96 Tartu Ujumisklubi 2:04,72 144

15 Kuningas, Pille Riin 96 Pärnu Linna Spordikool 2:06,30 139


Event 10 Boys 12 Year Olds 100 SC Meter Breaststroke

Name Yr Team Finals Time FINA

1 Peets, Rainer 95 Tartu Ujumisklubi 1:24,32 329

2 Dmitritsenko, Roman 95 Tartu Ujumisklubi 1:24,82 323

3 Kodak, Boris 95 Tartu Ujumisklubi 1:39,35 201

4 Norlind, Indrek 95 Ujumisklubi Aktiiv 1:40,38 195

5 Stetski, Stanislav 95 Ujumisklubi Aktiiv 1:43,12 180

6 Volotovski, Vitali 95 Kohtla-Järve Veespordiklubi 1:46,82 162

7 Hiielo, Artur 95 Tartu Ujumisklubi 1:47,69 158

8 Rjabkov, Anton 95 Kohtla-Järve Veespordiklubi 1:49,45 150
Event 11 Girls 10 Year Olds 50 SC Meter Breaststroke

Name Yr Team Finals Time FINA

1 Buhhanevits, Liia 97 Ujumisklubi Aktiiv 43,65 333

2 Lõhmus, Liisi 97 Ujumise Spordiklubi 46,69 272

3 Vipper, Merilin 97 Ujumise Spordiklubi 47,76 255

4 Merisalu, Marin 97 Paide Ujumisklubi 49,92 223

5 Velitsko, Viktoria 97 Narva Energia Spordikool 52,11 196

6 Sinimäe, Laura 97 Pärnu Linna Spordikool 53,39 182

7 Uleksin, Jessika 97 Tartu Ujumisklubi 55,16 165

8 Guskova, Vlada 97 Spordilubi Nelja Ratsu Klubi 56,60 153

9 Saagim, Kerda 97 Pärnu Linna Spordikool 56,64 153

10 Partsioja, Johanna M. 97 Ujumise Spordiklubi 56,80 151

11 Ojamäe, Evelina 97 Ujumisklubi Aktiiv 58,87 136

12 Olmre, Heike 97 Pärnu Linna Spordikool 59,82 130

13 Roznovskaja, Kristina 97 Sillamäe Ujumisklubi Kalev 1:00,14 128

14 Zahharova, Maria 97 Tartu Ujumisklubi 1:05,42 99

15 Nõmm, Eliise 97 Ujumisklubi Raba 1:16,16 63

--- Roznovskaja, Alena 97 Sillamäe Ujumisklubi Kalev X56,01

--- Goidina, Jekaterina 97 Tartu Ujumisklubi DQ


Event 12 Boys 11 Year Olds 50 SC Meter Breaststroke

Name Yr Team Finals Time FINA

1 Pashurin, Vladislav 96 Spordiklubi Dilan 40,54 286

2 Toomsalu, Danero Ander 96 Pärnu Linna Spordikool 43,75 228

3 Luht, Karl Johann 96 Tartu Ujumisklubi 44,30 219

4 Roose, Robert 96 Tartu Ujumisklubi 44,42 217

5 Sapatsuk, Ilja 96 Tartu Ujumisklubi 44,54 216

6 Valdner, Erik 96 Ujumisklubi Aktiiv 44,60 215

7 Krasnov, Valentin 96 Narva Energia Spordikool 45,67 200

8 Käsper, Silver 96 Pärnu Linna Spordikool 46,81 186

9 Meier, Artur 96 Tartu Ujumisklubi 47,33 180

10 Metesenets, Mihhail 96 Tartu Ujumisklubi 48,65 165

11 Misin, Evgeni 96 Ujumisklubi Aktiiv 48,66 165

12 Pozela, Robertas 96 Pärnu Linna Spordikool 48,93 163

13 Jankovski, Vladek 96 Tartu Ujumisklubi 50,26 150

14 Kont, Hendrik 96 Tervise- ja Spordiklubi Arena 50,82 145

15 Trofimov, Oleg 96 Tartu Ujumisklubi 50,85 145

16 Kamori, Esko 96 Ujumisklubi Aktiiv 51,58 139

17 Petkun, Vitali 96 Ujumisklubi Aktiiv 54,89 115

18 Jürisoo, Kristofer 96 Paide Ujumisklubi 54,93 115

--- Rask, Martin 96 Tartu Ujumisklubi DQ

--- Markelov, Pavel 96 Narva Energia Spordikool DQ
Event 13 Girls 12 Year Olds 100 SC Meter Breaststroke

Name Yr Team Finals Time FINA

1 Harutjunjan, Maria 95 Tartu Ujumisklubi 1:28,72 401

2 Reivart, Kirke 95 Tartu Ujumisklubi 1:29,73 388

3 Laane, Grete 95 Tartu Ujumisklubi 1:32,80 351

4 Pent, Kätlin 95 Ujumise Spordiklubi 1:32,98 349

5 Ruotsalainen, Marle 95 Ujumise Spordiklubi 1:34,57 331

6 Ild, Elina 95 Pärnu Linna Spordikool 1:35,91 318

7 Savolainen, Erle-Grete 95 Paide Ujumisklubi 1:38,49 293

8 Söörd, Merilin 95 Paide Ujumisklubi 1:45,21 241

9 Kont, Erle 95 Tervise- ja Spordiklubi Arena 1:51,53 202

10 Lõhmus, Liisa 95 Tervise- ja Spordiklubi Arena 1:53,34 192
Event 14 Boys 13 Year Olds 100 SC Meter Breaststroke

Name Yr Team Finals Time FINA

1 Miruskov, Maksim 94 Tartu Ujumisklubi 1:23,08 344

2 Lepik, Robert 94 Tartu Ujumisklubi 1:26,86 301

3 Laugamets, Artur 94 Tartu Ujumisklubi 1:31,86 254

4 Kangur, Martin 94 Tartu Ujumisklubi 1:31,89 254

5 Pekus, Roman 94 Tartu Ujumisklubi 1:34,22 236

6 Ojala, Mart 94 Türi Ujumisklubi 1:34,43 234

7 Wilhelm, Jaaku 94 Türi Ujumisklubi 1:35,66 225

8 Magomedagajev, Simon 94 Jõhvi Spordikool 1:37,22 215

9 Künnapuu, Siim 94 Pärnu Linna Spordikool 1:45,32 169

10 Nõmm, Mart 94 Ujumisklubi Raba 1:48,83 153

11 Leinpuu, Andrus 94 Pärnu Linna Spordikool 1:49,15 152

12 Roznovski, Juri 94 Sillamäe Ujumisklubi Kalev 2:02,44 107

--- Semenov, Arjom 94 Sillamäe Ujumisklubi Kalev X1:28,93

--- Primak, Artjom 94 Ujumisklubi Aktiiv DQ

--- Lavrentjev, Aleksandr 94 Kohtla-Järve Veespordiklubi DQ

--- Kiipsaar, Kristo 94 Tartu Ujumisklubi DQ
Event 15 Girls 13 Year Olds 100 SC Meter Breaststroke

Name Yr Team Finals Time FINA

1 Paas, Anette 94 Ujumise Spordiklubi 1:24,24 469

2 Gusseva, Olja 94 Tartu Ujumisklubi 1:32,61 353

3 Bugakova, Olga 94 Sillamäe Ujumisklubi Kalev 1:44,31 247

--- Kudrenko, Viktoria 94 Spordilubi Nelja Ratsu Klubi DQ

--- Merisalu, Mariliis 94 Paide Ujumisklubi DQ


Event 16 Boys 14 Year Olds 100 SC Meter Breaststroke

Name Yr Team Finals Time FINA

1 Malkov, Aleksandr 93 Narva Energia Spordikool 1:13,99 487

2 Abramenkov, Nikita 93 Narva Energia Spordikool 1:14,16 483

3 Efimov, Ilja 93 Ujumisklubi Aktiiv 1:19,38 394

4 Melnikov, Daniil 93 Spordiklubi Dilan 1:19,63 390

5 Blinov, Arsenii 93 Spordilubi Nelja Ratsu Klubi 1:23,37 340

6 Pata, Villem 93 Tartu Ujumisklubi 1:26,27 307

7 Koort, Gabriel 93 Tartu Ujumisklubi 1:27,26 297

8 Pentjärv, Andris 93 Tartu Ujumisklubi 1:28,20 287

9 Ragel, Andrei 93 Ujumisklubi Aktiiv 1:33,93 238

10 Krotov, Eduard 93 Spordiklubi Dilan 1:34,69 232

11 Vaht, Tõnu 93 Pärnu Linna Spordikool 1:34,74 232

12 Vedehhov, Vladim 93 Spordiklubi Dilan 1:36,23 221

--- Soldatov, Evgenii 93 Spordilubi Nelja Ratsu Klubi X1:13,35

--- Lestsenko, Juri 93 Kohtla-Järve Veespordiklubi DQ
Event 17 Girls 11 Year Olds 100 SC Meter Backstroke

Name Yr Team Finals Time FINA

1 Kleitz, Keiti 96 Ujumise Spordiklubi 1:27,28 298

2 Küts, Kristel 96 Tartu Ujumisklubi 1:27,86 292

3 Kedus, Katrin 96 Ujumisklubi Aktiiv 1:32,97 246

4 Snurova, Julia 96 Ujumisklubi Aktiiv 1:34,21 237

5 Raudla, Triin 96 Tartu Ujumisklubi 1:34,98 231

6 Filippova, Aljona 96 Ujumisklubi Aktiiv 1:46,50 164

7 Adojaan, Johanna 96 Tervise- ja Spordiklubi Arena 1:53,13 137

8 Metsik, Helina 96 Pärnu Linna Spordikool 2:11,57 87

--- Smorodina, Vesta 96 Pärnu Linna Spordikool DQ

--- Oro, Katrin 96 Ujumisklubi Aktiiv XDQ

--- Lass, Liis 96 Kohtla-Järve Veespordiklubi DQ


Event 18 Boys 12 Year Olds 100 SC Meter Backstroke

Name Yr Team Finals Time FINA

1 Kull, Heinar 95 Tartu Ujumisklubi 1:19,43 267

2 Pari, Mihkel Avo 95 Tartu Ujumisklubi 1:20,34 258

3 Rahnik, Helari 95 Türi Ujumisklubi 1:21,57 246

4 Kozlovski, Nikita 95 Ujumisklubi Aktiiv 1:22,02 242

5 Raedov, Juhan 95 Pärnu Linna Spordikool 1:23,37 231

6 Alamets, Andre 95 Pärnu Linna Spordikool 1:26,72 205

7 Sunkin, Stanislav 95 Tartu Ujumisklubi 1:26,94 204

8 Mihhailov, Kirill 95 Sillamäe Ujumisklubi Kalev 1:31,10 177

9 Savatenkov, Kirill 95 Narva Energia Spordikool 1:34,59 158

10 Voznjuk, Aleksander 95 Tartu Ujumisklubi 1:36,01 151

11 Hüüs, Deniel 95 Vinni Vaba Aja Keskus 1:36,43 149

12 Mikerin, Nikita 95 Ujumisklubi Aktiiv 1:40,50 132

13 Araslanov, Deniss 95 Sillamäe Ujumisklubi Kalev 1:43,54 120

--- Kovlatsuk, Nikita 95 Kohtla-Järve Veespordiklubi DQ

--- Viljak, Joonas 95 Tartu Ujumisklubi DQ


Event 19 Girls 10 Year Olds 50 SC Meter Backstroke

Name Yr Team Finals Time FINA

1 Buhhanevits, Liia 97 Ujumisklubi Aktiiv 43,39 247

2 Võhhmar, Mariann 97 Jõhvi Spordikool 48,05 182

3 Pärn, Johanna 97 Pärnu Linna Spordikool 48,87 173

4 Jürgenson, Tuuli 97 Tartu Ujumisklubi 49,26 169

5 Kuuse, Helena 97 Pärnu Linna Spordikool 49,69 165

6 Kallas, Laura 97 Vinni Vaba Aja Keskus 50,31 159

7 Tael, Merle Sirle 97 Tartu Ujumisklubi 50,81 154

8 Lubi, Hanna-Lisett 97 Tervise- ja Spordiklubi Arena 51,77 146

9 Kolatsk, Jelizaveta 97 Sillamäe Ujumisklubi Kalev 52,32 141

10 Strohm, Kristin 97 Tervise- ja Spordiklubi Arena 54,81 123

11 Uzelman, Raissa 97 Kohtla-Järve Veespordiklubi 55,81 116

12 Firsova, Darja 97 Ujumisklubi Aktiiv 58,04 103

13 Ojamäe, Evelina 97 Ujumisklubi Aktiiv 1:01,29 88

14 Aller, Kirke 97 Jõhvi Spordikool 1:11,07 56

--- Sergejeva, Aleksandra 97 Kohtla-Järve Veespordiklubi DQ


Event 20 Boys 11 Year Olds 50 SC Meter Backstroke

Name Yr Team Finals Time FINA

1 Kalinovski, Arkadi 96 Ujumisklubi Aktiiv 38,48 235

2 Reinsalu, Henri 96 Ujumise Spordiklubi 38,59 233

3 Gaidukevits, Kirill 96 Spordilubi Nelja Ratsu Klubi 41,53 187

4 Meier, Artur 96 Tartu Ujumisklubi 42,16 178

5 Toomsalu, Danero Ander 96 Pärnu Linna Spordikool 43,54 162

6 Izotov, Pavel 96 Narva Energia Spordikool 43,93 158

7 Künnapuu, Alek 96 Pärnu Linna Spordikool 44,66 150

8 Zagorski, Ernest 96 Narva Energia Spordikool 45,65 140

9 Veli, Iva 96 Türi Ujumisklubi 46,18 136

10 Reap, Raivo 96 Paide Ujumisklubi 48,90 114

11 Valdner, Erik 96 Ujumisklubi Aktiiv 49,50 110

12 Kamori, Esko 96 Ujumisklubi Aktiiv 50,07 106

13 Kevis, Maksim 96 Narva Energia Spordikool 50,42 104

14 Sempelson, Karl Sander 96 Pärnu Linna Spordikool 51,52 98

15 Kullamäe, M. Markus 96 Tartu Ujumisklubi 52,70 91

16 Saal, Rasmus 96 Tervise- ja Spordiklubi Arena 53,07 89

17 Maasen, Karl 96 Tartu Ujumisklubi 53,73 86

18 Luts, Robin 96 Tartu Ujumisklubi 55,15 80

19 Mihhenko, Nikita 96 Sillamäe Ujumisklubi Kalev 57,12 72

20 Ivanov, Artjom 96 Kohtla-Järve Veespordiklubi 1:06,17 46

--- Kovalenko, Artur 96 Spordilubi Nelja Ratsu Klubi X55,58

--- Tooomjõe, Tano 96 Tartu Ujumisklubi DQ

--- Aaviste, Rasmus 96 Ujumisklubi Raba DQ


Event 21 Girls 12 Year Olds 100 SC Meter Butterfly

Name Yr Team Finals Time FINA

1 Aboljanina, Anastassija 95 Kohtla-Järve Veespordiklubi 1:28,42 270

2 Zettur, Lee 95 Tartu Ujumisklubi 1:29,37 262

3 Reivart, Kirke 95 Tartu Ujumisklubi 1:29,41 261

4 Jukk, Mariliis 95 Tartu Ujumisklubi 1:36,12 210

5 Koddanipork, Hanna-Liina 95 Tartu Ujumisklubi 1:41,74 177

6 Aljaste, Kristin 95 Pärnu Linna Spordikool 1:43,69 167
Event 22 Boys 13 Year Olds 100 SC Meter Butterfly

Name Yr Team Finals Time FINA

1 Kirjanen, Kristjan Martin 94 Tartu Ujumisklubi 1:12,62 337

2 Alenitshev, Vladislav 94 Spordiklubi Dilan 1:15,21 303

3 Kalmus, Ott Erik 94 Tartu Ujumisklubi 1:16,27 291

4 Krõlov, Sergei 94 Spordilubi Nelja Ratsu Klubi 1:20,57 247

5 Aleksandrov, Artjom 94 Ujumisklubi Aktiiv 1:25,42 207

6 Tarand, Paul Aleksander 94 Tartu Ujumisklubi 1:28,62 185

7 Peterkopf, Henri 94 Tartu Ujumisklubi 1:43,97 115

--- Strigunov, Rostislav 94 Narva Energia Spordikool XDQ
Event 23 Girls 13 Year Olds 100 SC Meter Butterfly

Name Yr Team Finals Time FINA

1 Kubpart, Keit Keroly 94 Ujumise Spordiklubi 1:12,77 484

2 Tolmats, Laura 94 Tartu Ujumisklubi 1:13,23 475

3 Toome, Relika 94 Vinni Vaba Aja Keskus 1:18,71 383

4 Paas, Anette 94 Ujumise Spordiklubi 1:20,30 360

5 Gusseva, Olja 94 Tartu Ujumisklubi 1:29,54 260

--- Kurenkova, Anastassia 94 Jõhvi Spordikool X1:13,51
Event 24 Boys 14 Year Olds 100 SC Meter Butterfly

Name Yr Team Finals Time FINA

1 Gaidunko, Allan 93 Ujumise Spordiklubi 1:08,69 398

2 Vallasoo, Mark 93 Narva Energia Spordikool 1:08,93 394

3 Efimov, Ilja 93 Ujumisklubi Aktiiv 1:11,84 348

4 Shavkun, Kirill 93 Spordiklubi Dilan 1:14,92 307

5 Vinter, Endri 93 Pärnu Linna Spordikool 1:16,03 294

6 Gratsjov, Juri 93 Spordiklubi Dilan 1:16,13 293

7 Juura, Maksim 93 Kohtla-Järve Veespordiklubi 1:23,31 223


Event 25 Girls 11 Year Olds 100 SC Meter IM

Name Yr Team Finals Time FINA

1 Uudeküll, Grete 96 Ujumise Spordiklubi 1:28,62 313

2 Kleitz, Keiti 96 Ujumise Spordiklubi 1:29,64 303

3 Kask, Gerli 96 Pärnu Linna Spordikool 1:29,72 302

4 Snurova, Julia 96 Ujumisklubi Aktiiv 1:31,66 283

5 Seljakova, Anastassia 96 Narva Energia Spordikool 1:31,68 283

6 Garsina, Arina 96 Pärnu Linna Spordikool 1:33,72 265

7 Tipukina, Anna 96 Ujumisklubi Aktiiv 1:34,12 262

8 Smorodina, Vesta 96 Pärnu Linna Spordikool 1:35,21 253

9 Tootsi, Krete 96 Tartu Ujumisklubi 1:39,62 221

10 Smeljova, Elizaveta 96 Ujumisklubi Aktiiv 1:39,95 218

11 Mikson, Mari 96 Paide Ujumisklubi 1:45,22 187

12 Mihhailova, Anna 96 Ujumisklubi Aktiiv 1:47,76 174

13 Filippova, Aljona 96 Ujumisklubi Aktiiv 1:49,68 165

14 Eilo, Triinu 96 Ujumise Spordiklubi 1:50,81 160

--- Kolodinskaja, Jana 96 Ujumisklubi Aktiiv DQ

--- Oro, Katrin 96 Ujumisklubi Aktiiv XDQ
Event 26 Boys 12 Year Olds 100 SC Meter IM

Name Yr Team Finals Time FINA

1 Aedma, Andri 95 Tartu Ujumisklubi 1:18,10 318

2 Kull, Heinar 95 Tartu Ujumisklubi 1:20,03 296

3 Kozlovski, Nikita 95 Ujumisklubi Aktiiv 1:22,64 268

4 Delovoi, Nikolai 95 Narva Energia Spordikool 1:30,49 204

5 Stetski, Stanislav 95 Ujumisklubi Aktiiv 1:31,73 196

6 Volotovski, Vitali 95 Kohtla-Järve Veespordiklubi 1:34,97 177

7 Kodak, Boris 95 Tartu Ujumisklubi 1:39,53 154

8 Fogelgezang, Aleksei 95 Narva Energia Spordikool 1:45,48 129

9 Kovlatsuk, Nikita 95 Kohtla-Järve Veespordiklubi 1:51,53 109

--- Rivik, Carl Johannes 95 Ujumise Spordiklubi X1:11,48

--- Häelme, Raigo 95 Ujumise Spordiklubi X1:18,99

--- Jelissejev, Vadim 95 Narva Energia Spordikool DQ

--- Etverk, Marko 95 Vinni Vaba Aja Keskus DQ


Event 27 Girls 12 Year Olds 200 SC Meter IM

Name Yr Team Finals Time FINA

1 Harutjunjan, Maria 95 Tartu Ujumisklubi 2:55,39 396

2 Ruotsalainen, Marle 95 Ujumise Spordiklubi 2:56,28 390

3 Mihhailova, Valeria 95 Spordilubi Nelja Ratsu Klubi 2:58,25 377

4 Luht, Maria 95 Tartu Ujumisklubi 3:03,06 348

5 Ild, Elina 95 Pärnu Linna Spordikool 3:09,57 314

6 Taveter, Triin 95 Pärnu Linna Spordikool 3:22,12 259

7 Meeksa, Andra Laura 95 Pärnu Linna Spordikool 3:39,45 202


Event 28 Boys 13 Year Olds 200 SC Meter IM

Name Yr Team Finals Time FINA

1 Tribuntsov, Ralf 94 Ujumise Spordiklubi 2:31,87 437

2 Hodõrev, Mart 94 Sillamäe Ujumisklubi Kalev 2:39,07 380

3 Konsin, Siim 94 Tartu Ujumisklubi 2:42,52 356

4 Kirjanen, Kristjan Martin 94 Tartu Ujumisklubi 2:45,78 336

5 Aleksandrov, Artjom 94 Ujumisklubi Aktiiv 2:49,97 311

6 Miruskov, Maksim 94 Tartu Ujumisklubi 2:49,98 311

7 Primak, Artjom 94 Ujumisklubi Aktiiv 2:50,40 309

8 Pekus, Roman 94 Tartu Ujumisklubi 2:59,90 263

9 Sokorev, Makar 94 Ujumisklubi Aktiiv 3:00,43 260

10 Gorbov, Vjatseslav 94 Narva Energia Spordikool 3:06,58 235

11 Künnapuu, Siim 94 Pärnu Linna Spordikool 3:16,65 201

--- Semenov, Arjom 94 Sillamäe Ujumisklubi Kalev X3:18,96
Event 29 Girls 13 Year Olds 50 SC Meter Freestyle

Name Yr Team Finals Time FINA

1 Kubpart, Keit Keroly 94 Ujumise Spordiklubi 30,15 516

2 Toome, Relika 94 Vinni Vaba Aja Keskus 31,56 450

3 Ljas, Loona 94 Vinni Vaba Aja Keskus 31,63 447

4 Kuldre, Kerli 94 Türi Ujumisklubi 33,88 364

5 Merisalu, Mariliis 94 Paide Ujumisklubi 35,54 315

6 Medvedeva, Karina 94 Ujumisklubi Aktiiv 36,22 298

7 Bugakova, Olga 94 Sillamäe Ujumisklubi Kalev 39,31 233

--- Kurenkova, Anastassia 94 Jõhvi Spordikool X29,89

--- Koba, Alina 94 Spordilubi Nelja Ratsu Klubi X49,41

--- Kudrenko, Viktoria 94 Spordilubi Nelja Ratsu Klubi DQ
Event 30 Boys 14 Year Olds 50 SC Meter Freestyle

Name Yr Team Finals Time FINA

1 Mihhejev, Eduard 93 Vinni Vaba Aja Keskus 27,88 445

2 Abramenkov, Nikita 93 Narva Energia Spordikool 28,85 401

3 Ljamin, Aleksandr 93 Narva Energia Spordikool 28,92 398

3 Shavkun, Kirill 93 Spordiklubi Dilan 28,92 398

5 Vallasoo, Mark 93 Narva Energia Spordikool 29,79 365

6 Koort, Gabriel 93 Tartu Ujumisklubi 30,29 347

7 Labetski, Vladislav 93 Ujumisklubi Aktiiv 30,91 326

7 Melnikov, Daniil 93 Spordiklubi Dilan 30,91 326

9 Juura, Maksim 93 Kohtla-Järve Veespordiklubi 31,12 320

10 Tammur, Peeter 93 Tervise- ja Spordiklubi Arena 31,20 317

11 Pentjärv, Andris 93 Tartu Ujumisklubi 31,82 299

12 Pavlov, Pavel 93 Sillamäe Ujumisklubi Kalev 32,13 291

13 Linnas, Indrek 93 Tartu Ujumisklubi 32,68 276

14 Marandi, Mark 93 Tervise- ja Spordiklubi Arena 32,73 275

15 Vedehhov, Vladim 93 Spordiklubi Dilan 33,31 261

16 Pata, Villem 93 Tartu Ujumisklubi 33,53 256

17 Liimask, Kevin 93 Tervise- ja Spordiklubi Arena 33,96 246

18 Pääslane, Rupert 93 Pärnu Linna Spordikool 34,81 228

19 Krotov, Eduard 93 Spordiklubi Dilan 35,26 220

--- Soldatov, Evgenii 93 Spordilubi Nelja Ratsu Klubi X26,38

--- Lifländer, Henri 93 Türi Ujumisklubi X30,77


Event 31 Mixed 200 SC Meter Freestyle Relay

Team Relay Finals Time FINA

1 Ujumise Spordiklubi A 2:00,49 360

1) Gaidunko, Allan M93 2) Paas, Anette W94 3) Pent, Kätlin W95 4) Tribuntsov, Ralf M94

2 Vinni Vaba Aja Keskus A 2:04,65 325

1) Toome, Relika W94 2) Ljas, Loona W94 3) Etverk, Marko M95 4) Mihhejev, Eduard M93

3 Tartu Ujumisklubi A 2:04,82 324

1) Konsin, Siim M94 2) Luht, Maria W95 3) Tolmats, Laura W94 4) Dmitritsenko, Roman M95

4 Tartu Ujumisklubi B 2:09,40 290

1) Lepik, Robert M94 2) Gusseva, Olja W94 3) Laane, Grete W95 4) Miruskov, Maksim M94

5 Ujumisklubi Aktiiv A 2:10,31 284

1) Medvedeva, Karina W94 2) Snurova, Julia W96 3) Labetski, Vladislav M93 4) Efimov, Ilja M93

6 Narva Energia Spordikool A 2:11,97 274

1) Malkov, Aleksandr M93 2) Tsevozjorova, Alina W96 3) Abramenkov, Nikita M93 4) Seljakova, Anastassia W96

7 Kohtla-Järve Veespordiklubi A 2:23,54 213

1) Juura, Maksim M93 2) Lass, Liis W96 3) Lestsenko, Juri M93 4) Aboljanina, Anastassija W95

8 Sillamäe Ujumisklubi Kalev A 2:25,44 205

1) Bugakova, Olga W94 2) Mihhailov, Kirill M95 3) Roznovskaja, Alena W97 4) Hodõrev, Mart M94

--- Tartu Ujumisklubi C DQ



1) Koort, Gabriel M93 2) Reivart, Kirke W95 3) Harutjunjan, Maria W95 4) Kalmus, Ott Erik M94


Vanusklasside parimad tüdrukud ja poisid:


  1. T-10 Liia Buhhanevits AKTIIV 50m R 333

  2. P-11 Henri Reinsalu USK 50m V 313

  3. T-11 Gerli Kask PÄSK 50m V 350

  4. P-12 Roman Dimitritsenko TUK 50m V 358

  5. T-12 Kätlin Pent USK 50m V 476

  6. P-13 Mart Hodõrev SILUK 50m V 462

  7. T-13 Keit Keroly Kubpart USK 50m V 516

  8. P-14 Aleksandr Malkov NARVA 200m V 562





Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azrefs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə