Eesti 2005. a. Meistrivõistlused laskmises чемпионат эстонии 2005 года V õ I




Yüklə 127.92 Kb.
tarix25.04.2016
ölçüsü127.92 Kb.
EESTI 2005.a. MEISTRIVÕISTLUSED LASKMISES

ЧЕМПИОНАТ ЭСТОНИИ 2005 года


V õ i s t l u s j u h e n d

ПОЛОЖЕНИЕ


Eesmärk: Selgitada Eesti 2005.a. meistrid ning medalivõitjad. Kontrollida võistlusvormi enne EM- võistlusi ning võimaldada klassinormide täitmist.

Osavötjad: Meistrivõistlustest kutsutakse osa võtma Eesti Laskurliidu liikmes-

Участники: konda kuuluvate organisatsioonide laskurid järgmis­tes vanuseklassides mehed(M), naised(N), ning veteranid (Mvet,Nvet) üle 45, 55 ja 65 a.Harjutuses 3 x 40 lasku pääsevad võistlema 2004 a. Eesti edetabeli 30 paremat, ülejäänud kuni 12 kohta taotluse alusel võistkonna kolmandale liikmele.

Lisaks individuaalarvestusele peetakse olümpiaprogrammi kuuluvatel aladel ka võistkondlikku arvestust, kus 3-liikmeliste võistkondade koostamiseks ei seata vanuselisi piiran­guid.



В чемпионате Эстонии могут принять участие члены эстонского стрелкового союза в следующих возрастных классах: мужчины, женщины и ветераны (мужчины и женщины) с 45, 55 и 65 лет. В упражнении 3х40 участвуют 30 лучших за 2004 г., остальные 12 мест для членов заявленной команды. Которые не вошли в 30 лучших. (в тире 42 места)


Kohtunikud: Rohkem kui 12 osavõtuks registreeritud võistleja kohta toob liikmesorganisatsioon kaasa 1 kohtuniku, rohkem kui 20 võistleja kohta 2 kohtunikku.

Aeg ja programm: Meistrivõistlused toimuvad ajavahemikul 1.- 3.07.2005. Elvas Tartumaa Tervisespordikeskuses järgmiselt:

Программа:

30.06. kell 15 – 20 relvade ja varustuse kontroll (püss, püstol, metssiga)

Контроль оружия и экипировки
16.00 3 x 40 II grupp ( edetabeli 31.kohast edasi )

(по рейтингу с 31 места)

1.07. kell 7.30 – 19 relvade ja varustuse kontroll (püss, püstol, metssiga)

Контроль оружия и экипировки

9.00 60 lasku lamades (60в. лёжа) 3 v. M,vet

10.00 std. püstol (20+20+20) M,vet

14.00 spordipüstol 30+30 2 v. N,,naisvet

12.40 vabapüstol 60 l. (произв. пистолет) 2 v. M,vet

17.00 finaal 60 l.lamades финал M

18.00 finaal sp.püstol финал N

18.30 finaal vabapüstol 60 l. финал M

2.07. kell 7.30 – 17.30 relvade ja varustuse kontroll (püss, püstol, metssiga)

Контроль оружия и экипировки

9.00 olümpia kiirlaskmine (олимпийка) M,P,vet

9.00 3 x 40 lasku (стандарт 3х40) M,P

14.00 60 lasku lamades (лёжа) N, vet

10.00 jooksev metssiga 30+30 (бег. Кабан 30+30) M,vet

16.00 finaal 3 x 40 l. финал M

17.00 finaal ol. kiirlaskmine финал M

3.07. kell 8 – 15.30 relva ja varustuse kontroll (püss,püstol, metssiga)

Контроль оружия и экипировки

9.00 3 x 20 l. (стандарт 3х20) 2 v. N, vet.

9.00 t/k püstol 30+30 l. (крупнокалиб. пистолет) M,vet

9.00 jooksev metssiga 20+20 (бег. кабан 20+20) M,vet


15.00 finaal 3 x 20 финал N
Autasustamine: Igas vöistusklassis 1 kuni III koha saavutanud võistlejaid autasustatakse vastava medaliga.
Majandamine: Kõik võistlejate lähetamise, majutamise ning toitlustamisega seotud kulud kannavad lähetavad organisatsioonid. Võistluste korral­duskulude osaliseks katmiseks kehtestatakse osavötumak­sud suurusega 50.- in/harjutuses, võistkond täiendavalt 100.-harjutuses. Registreerimisega hilinejate ind.osavötumaks 100.-Osavötumaksud tasutakse võistluspaigas enne võistluse algust.
Registreerimine osavötuks kirialikult kuni 20.06. NB! Näidata ära ka võistkondade koosseisud harjutuste kaupa. (Viimased muudatused ja täpsustused vastava võistluspäeva hommikul kuni 8.30)
Registreerimine aadressil Eesti Laskurliit, PK 4006 10509 Tallinn, fax: 6411160 e-mail : laskurliit@sport.ee

EESTI LASKURLIIT





EESTI 2004 aasta edetabel 3 x 40 lasku standart


































Nimi




sünniaasta

Klubi

tulemus































1

Jevgeni

Farforovski

1968

PVSKK

1142







2

Ain

Muru

1956

KL MäLK

1141







3

Tormis

Saar

1983

Järvamaa LK

1141







4

Andrei

Mihhailov

1982

Narva LK

1139







5

Aivar

Kuhi

1957

Põlva LK

1134







6

Andres

Hunt

1966

Põlva LK

1131







7

Meelis

Kask

1975

PVSKK

1128







8

Lauri

Erm

1987

Kaiu LK

1126







9

Tarvo

Juurikas

1978

Kaiu LK

1120







10

Rein

Horn

1948

PVSKK

1118







11

Meelis

Saar

1970

PVSKK

1115







12

Janis

Aarne

1968

KL MäLK

1113







13

Riho

Juurik

1985

Kaiu LK

1112







14

Madis

Alas

1986

SK Tervis

1110







15

Heiti

Vahtra

1975

Kaiu LK

1110







16

Aivo

Roonurm

1965

ÜGSK

1109







17

Karl

Kontor

1958

Elva LK

1108







18

Mati

Nigul

1953

Põlva LK

1107







19

Siim

Teppand

1985

SK Tervis

1107







20

Matti

Kanep

1950

PVSKK

1105







21

Konstantin

Loginov

1987

Narva LK

1100







22

Aleksei

Bumagin

1985

Narva LK

1099







23

Mati

Jaeski

1970

PVSKK

1090







24

Juri

Kostin

1982

Narva LK

1084







25

Raido

Huberg

1984

SK Tervis

1080







26

Edik

Koppelmann

1984

KL MäLK

1079







27

Martin

Kosemets

1961

KNHK

1079







28

Argo

Park

1985

ÜGSK

1079







29

Urmas

Vahi

1964

Estasport

1078







30

Raivo

Juurik

1986

Kaiu LK

1077







31

Sergei

Gladõšev

1985

Narva LK

1077







32

Igor

Ivinski

1986

Narva LK

1073







33

Margus

Metshein

1985

KNHK

1072







34

Joa

Pruks

1943

Estasport

1069







35

Kaljo

Lihulinn

1957

KNHK

1068







36

Ants

Pertelson

1942

TSVK

1066







37

Lennart

Pruuli

1990

Elva LK

1066







38

Endel

Järv




KL MäLK

1058







39

Heldur

Kurig

1958

TSVK

1058







40

Elar

Algo

1989

SK Tervis

1054







41

Tarmo

Russka

1971

Põlva LK

1052







42

Konstantin

Zujev

1986

Narva LK

1051







43

Mati

Vait

1986

KNHK

1045







44

Kalle

Idvand

1987

SK Tervis

1037







45

Andrus

Rüütelmaa

1972

PVSKK

1037







46

Andero

Laurits

1987

KNHK

1029







47

Kaido

Irdt

1988

ÜGSK

1027







48

Sander

Sink

1987

KNHK

1024







49

Aleksandr

Menšikov

1988

Narva LK

1021







50

Martin

Sirk

1987

Elva LK

1014







51

Alar

Palk

1960

SK Tervis

990







52

Andres

Antsi

1978

PVSKK

986

Võistlevad vaid 30.06.

53

Sander

Jõesaar

1989

Elva LK

984







54

Tiit

Vannas

1973

PVSKK

977







55

Ülo

Kalviste

1932

TSVK

968







56

Eiko

Lust

1973




963







57

Liivo

Valgma

1975

KNHK

952







58

Daniel

Piisk

1987

KNHK

950







59

Priit

Käsk

1976

PVSKK

946







60

Indrek

Püvi

1975

PVSKK

935







61

Ain

Loorist

1976




931







62

Villu

Joa

1973




917







63

Janek

Mäesti




PVSKK

791








Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azrefs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə