Combat self-defense




Yüklə 229.7 Kb.
tarix25.04.2016
ölçüsü229.7 Kb.





VI Martial Arts Olympics
«EAST-WEST OPEN»


Intercontinental Tournament
COMBAT SELF-DEFENSE

I Open Europe cup 2012”



26-29/04/12 St. Petersburg, Russia


This hereby confers that the next fighters have participated, became the winners of Intercontinental Tournament of COMBAT SELF-DEFENSE “I Open Europe cup 2012” and have the next results


STYLE

Name

Weight

FIGHTERS

Safe-Combat

Junior, E-class (male)

23 KG

5

1

Proshyan Aram, Russia,Ivanovo






2

Yakybov Loid, Kirgizstan







3

Djanabekov Bakhit, Kazakhstan







Safe-Combat

Junior, E-class (male)

26 KG

11

1

Shiryaev Egor, Tver'







2

Ravdin Nikita, Russia, Kazan







3

Pushkarev Maksim, Russia, Chelyabinsk







3

Alekseev Roman, Mozhga







Safe-Combat

Junior, E-class (male)

30 KG

8

1

Butaev Tagir, Russia, Ivanovo







2

Topchiev Andrey, Rossosh







3

Egorov Alexander, Tver'







3

Shishkin Evgeney, Mozhga







Safe-Combat

Junior, E-class (male)

35 KG

3

1

Arslanov Albert, Russia,Katana







2

Baklanov Igor, Kemerovo







3

Burdug Kirill, Rossosh







Safe-Combat

Junior, E-class (male)

.+35 KG

8

1

Surushkin Roman, Belgorod







2

Ivashenko Aleksandr, Chelyabinsk







3

Biriukov Danila, Tver'







3

Kotov Evgeney, Tver'







Safe-Combat

Junior, D-class (male)

30 KG

8

1

Semenov Aleksandr, Chelyabinsk







2

Haibullin Ruslan, Chelyabinsk







3

Glushenko Maxim, Rossosh







3

Mishustin Vadim, Belgorod







Safe-Combat

Junior, D-class (male)

34 KG

11

1

Morozov Dmitriy, Russia, Moscow







2

Sheporatis Artem, Chelyabinsk







3

Aleksandr Dvortsov, Chelyabinsk







3

Chistyakov Vladlen, Chelyabinsk







Safe-Combat

Junior, D-class (male)

39 KG

21

1

Sisoev Nikita, Russia, Moscow






2

Ismagilov Ranel, Kazan







3

Chivkin Semen, Anapa







3

Hakimov Kazbek,Kislovodsk












Safe-Combat

Junior, D-class (male)

45KG

8




1

Shay Yaroslav, Tyumen










2

Makiev Ruslan, Russia, Kovrov









3

Vitol Danil, Kazan










3

Balashov Danil, Tver










Safe-Combat

Junior, D-class (male)

.+ 45 KG

5




1

Evseev Alexandr, Belgorod










2

Zaostrovtsev German, Anapa










3

Melikyan Aram, Armenia










Safe-Combat

Junior, D-class (female)

.+39 KG

4




1

Chebyrakova Kseniya,Shakhty










2

Kichko Anna, Ukraine










3

Karatian Marine, Armenia










Safe-Combat

Junior, C-class (male)

35 KG

7




1

Prohorov Artem, Ivanovo










2

Nazim Amirov, Baku










3

Alexandrov Mark, Kaluga










Safe-Combat

Junior, C-class (male)

40 KG

9




1

Magomedov Abdulkerim, Dagestan










2

Vitol Nikita, Kazan










3

Tcepko Bogdan, Magnitogorsk










3

Bakhromjonov Snohabbos,Uzbekistan










Safe-Combat

Junior, C-class (male)

45 KG

11




1

Vavilov Kirill, Ufa










2

Mavletbaev Eduard, Ufa










3

Sabitov Vadim, Ufa










3

Samsi Petr,Ivanovo










Safe-Combat

Junior, C-class (male)

50 KG

6




1

Muftaliev Iskander, Kazan










2

Ivancha Nikolay, Kaluga










3

Fedotov Ilya, Kovrov










SafeCombat

Junior, C-class (male)

55 KG

4




1

Dzhanaraliev Mansur,Essentuki










2

Berestov Nikolay,Chelyabinsk










3

Slepchenko Artem, Chelyabinsk










Safe-Combat

Junior, C-class (male)

60 KG

3




1

Dushaev Ramzan, Essentuki










2

Zaxvatkin Vadim, Kislovodsk










3

Atuiev Hamzat,Ivanovo









Safe-Combat

Junior, C-class (male)

.+60 KG

4

1

Reu Alexsei, Russia, Moscow







2

Serov Viktor, Chelyabinsk







3

Sharov Vladimir, Rossosh







Safe-Combat

Junior, C-class (female)

.- 40KG

5

1

Shihaleva Viktoriya, Chelyabinsk







2

Gondel Diana,Kaluga







3

Mitvol Ekaterina, Ukraine







Safe-Combat

Junior, C-class (female)

.- 45 KG

4

1

Amineva Liana, Ufa







2

Kutlujanova Nailya, Kazakhstan







3

Janabirova Malika, Kirgistan







Safe-Combat

Junior, B-class (male)

45 KG

8

1

SHAFIKOV AZAMAT, CHELYABINSK







2

KAMALETDINOV EDUARD, KAZAN







3

BELOV MIKHAIL, CHELYABINSK







3

ALFEEV STANISLAV, CHELYABINSK







Safe-Combat

Junior, B-class (male)

50 KG

9

1

ABDULJALILOV ABDURAKHMAN, DAGESTAN







2

MOISEEV MAXIM, TYUMEN







3

MAMMAEV ANDREI, KISLOVODSK







3

BULATOV BATUR, KAZAN







Safe-Combat

Junior, B-class (male)

55 KG

7

1

VLASENKO NIKOLAY, MOSCOW







2

GABDULLIN KAMIL, UFA







3

POPOV DANIEL, UFA







Safe-Combat

Junior, B-class (male)

60 KG

6

1

TEMIROV RASHID, DAGESTAN







2

ZADISHVILI KONSTANTIN, TYUMEN







3

Hritonenkov Arkadiy, Russia, Moscow







Safe-Combat

Junior, B-class (male)

65 KG

5

1

SAYATMAMEDOV ILDAR, TOBOL'SK







2

DRONIN KONSTANTIN, ANAPA







3

RASULOV AHMED, DAGESTAN







Safe-Combat

Junior, B-class (male)

70 KG

3

1

PUSHILOV EVGENIY, TUYMEN







2

Magamedov Magamed Rasul, Dagestan







3

KHORUNZGIY DMITRY, ROSSOSH








Safe-Combat

Junior, B-class (male)

.+ 70 KG

5

1

BOCHARNIKOV MAXIM, LIPETSK







2

ALOYAN GURGEN, KISLOVODSK







3

FAYZIEV AMIR, MOSCOW







Safe-Combat

Junior, B-class (female)

.-55 KG

4

1

KUTUSHEVA ALSU, UFA







2

Ribak Anastasiya, Ukraine







3

Melikyan Anait, Armenia







Safe-Combat

Junior, A-class (male)

53 KG

3

1

RUSTAMOV RASUL, MOSCOW







2

AKHMED'YANOV ILDAR, UFA







3

STARODUBTSEV ANDREY, VOLGOGRAD






Safe-Combat

Junior, A-class (male)

56 KG

7

1

AZAD BAKHTIAR, UFA







2

SAYAGFAROV ARTHUR, KAZAN







3

VARDANYAN ARTUR, UFA






Safe-Combat

Junior, A-class (male)

60 KG

6

1

HANMAGOMEDOV GADGIMURAD, KAZAN'







2

BAKLANOV ILJA, KEMEROVO







3

SHAMSUTDINOV GAZIMAGOMED, MOSCOW







Safe-Combat

Junior, A-class (male)

65 KG

6

1

IMANOV NIDJAT, KAZAN







2

KADIUROV VADIM, TYUMEN







3

MIKHAILOV ANDREI, MAGNITOGORSK







Safe-Combat

Junior, A-class (male)

71 KG

9

1

POLADOV ANAR, KAZAN







2

Dronov Yaroslav, Russia, Moscow







3

TOKOV VLADIMIR, TOBOL'SK







3

SLYNIN VICTOR, BELGOROD







Safe-Combat

Junior, A-class (male)

78 KG

6

1

GRIGORYAN VACHAGAN, MOSCOW







2

SHAMIROV ZAGID, DAGESTAN







3

POGOSYAN BABKEN, UFA






Safe-Combat

Junior, A-class (male)

86 KG

3

1

IBRAGIMOV IBRAGIM, DAGESTAN







2

PAPULOV MAXIM, ANAPA







3

AKRAMOV BILOLIDINKHUJA, UZBEKISTAN







Safe-Combat

Junior, A-class (male)

.+ 86KG

3

1

ANDREITSEV KONSTANTIN, MAGNITOGORSK







2

KHARKHACHAEV PASHA, DAGESTAN







3

ROKHMIN NIKITA, ROSSOSH







Safe-Combat

Junior, A-class (female)

60 KG

4

1

CHURILKINA VARVARA, UFA







2

KUTUSHEVA ALSU, UFA







3

Krivoruchko Elena, Ukraine







Safe-Combat

Men

56 KG

4

1

GOSENALIEV RUSLAN, DAGESTAN







2

YAKUBOV ASKARALI, UZBEKISTAN







3

Khabirov Fauz, Kazakhstan







Safe-Combat

Men

60 KG

4

1

OMAROV MANSUR, DAGESTAN







2

Irikov Sergey, Russia, TYUMEN







3

Podlipchuk German, Ukraine







Safe-Combat

Men

65 KG

8

1

IBRAGIMOV MURAD, DAGESTAN







2

Aliev Natig, Russia,Moscow







3

BAKHACHALIEV ABUBAKAR, DAGESTAN







3

GALIULLIN RUSLAN, MAGNITOGORSK







Safe-Combat

Men

71 KG

8

1

MACHIEV ABDURAHMAN, DAGESTAN







2

GASANOV GADJIMUKHAMED, DAGESTAN







3

GAZIEV GADJIMUSA, DAGESTAN







3

Aliev Rashad, Russia, Moscow







Safe-Combat

Men

78 KG

8

1

Aliev Din-Muhammed,Russia,Ekaterinburg







2

ALIEV ABDURAKHMAN, DAGESTAN







3

TOLDIEV MURAD, INGUSHETIYA







3

MUKHTAROV GASAN, DAGESTAN







Safe-Combat

Men

86 KG

8

1

OSMANOV AKHMED, DAGESTAN







2

MUKHTAROV ISA, DAGESTAN







3

VARDANYAN ARAYIK, ARMENIA







3

QABIK MAMEDOV, AZERBAIJAN






Safe-Combat

Men

95 KG

4

1

GAMZATOV SHAMIL, DAGESTAN







2

Ahmedov Yunis, Russia, Chelyabinsk







3

Emeliyanovs Olegs, Latvia







Safe-Combat

Men

.+ 95 KG

4

1

AKHMEDOV BAKHTIYOR, UZBEKISTAN







2

Bikmetov Idar, Kazakhstan







3

Safiullin Gatai, Kirgistan










Safe-Combat

Women

50 KG

4

1

GERASIMOVA LARISA, UFA







2

DILRABOKHON ZHURAEVA, UZBEKISTAN







3

Jiber Antonina, Ukraine







Safe-Combat

Women

55 KG

4

1

IBRAGIMOVA GALIYA, UFA







2

LATIPAKHON RAKHIMOVA, UZBEKISTAN







3

Bulba Yulia, Ukraine













TOTAL:

295





WCSA Technical director Sosnin Aleksandr (WCSA)





Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azrefs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə