Basın Bülteni akare yurtdişi eğİTİm fuarlari, DÜnyanin dört bir yanindan saygin okullar ve büYÜk firsatlarla ziyaretçİleriyle buluşTU!
Yüklə 17.43 Kb.
tarix27.04.2016
ölçüsü17.43 Kb.

Basın Bülteni


 • AKARE YURTDIŞI EĞİTİM FUARLARI, DÜNYANIN DÖRT BİR YANINDAN SAYGIN OKULLAR VE BÜYÜK FIRSATLARLA ZİYARETÇİLERİYLE BULUŞTU! University of California-Irvine, Fordham University, University of Tennessee, University of Warwick, Newcastle University, London School of Business and Finance, Savannah College of Art and Design, Iowa State University ve daha birçok prestijli okul Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları’nda ziyaretçilerle buluştu!

 • FUARLARI ZİYARET EDEN 50 KİŞİ AMERİKA, İNGİLTERE, İRLANDA ve MALTA’DA 1 AYLIK DİL EĞİTİMİ BURSU, 12 KİŞİ ASUS MARKA NETBOOK, 28 KİŞİ MUTFAK SANATLARI AKADEMİSİ’NDE WORKSHOP PROGRAMI, HER ŞEHİRDE FUAR ALANINA GELEN İLK 150 KİŞİ ÇEŞİTLİ ARMAĞANLAR VE DAHA BİRÇOK SÜRPRİZ HEDİYE KAZANDI!

 • AKARE YURTDIŞI EĞİTİM FUARLARI’NA KATILAN OKULLAR TÜRK ÖĞRENCİLERE ÖZEL BURSLAR SUNDU! University of East London’dan 5.000 Sterlin’e varan burslar, Iowa State University’den yıllık 4.000, 5.000 ve 7.000 Amerikan Doları değerinde burslar, University of Roehampton’dan okul ücretinde 2.000 Sterlin’e varan indirimler ve daha birçok burs imkanı Akare Fuarları’ndaydı!

 • EKİM 2012 FUAR TURUNDA YİNE BİRÇOK FIRSAT ZİYARETÇİLERİ BEKLİYOR OLACAK! 7 Ekim Kayseri, 9 Ekim İzmir, 11 Ekim Ankara ve 13-14 Ekim’de İstanbul’da!

2001 yılından beri Türkiye’nin en büyük yurtdışı eğitim organizasyonlarını gerçekleştiren Akare Fuarcılık, İstanbul, Ankara ve İzmir’de düzenlediği “Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları” ve Bursa ile Gaziantep’te düzenlediği “Akare Yurtdışı Eğitim Günleri” etkinliklerinde dünyanın dört bir yanından gelecek saygın üniversite, sertifika ve dil okullarını gençlerle buluşturdu.


Yurtdışında üniversite, master, sertifika, MBA, lise veya dil eğitimi almak isteyenler için düzenlenen “Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları12-17 Nisan tarihleri arasında Ankara, İstanbul ve İzmir’de, “Akare Yurtdışı Eğitim Günleri” ise 10 Nisan’da Gaziantep’te ve 19 Nisan’da Bursa’da gerçekleşti. Farklı ülkelerden, 100’den fazla okulun katıldığı Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları sayesinde yurtdışında eğitim görmek isteyenler doğrudan bilgi almanın rahatlığına ve okulların kayıt yetkilisi ile yüz yüze görüşmenin avantajına sahip oldu.
Özellikle Amerika, İngiltere, Avustralya ve Kanada okullarının ağırlıklı olarak bulunduğu fuarlarda üniversite, sertifika ve dil okulları yer aldı. Yabancı eğitim kurumlarının temsilcileri, fuar boyunca gelecek binlerce kişiye, okul ücretleri, giriş ve başvuru şartları, yurtdışında yaşam koşulları, ülkelerinin eğitim sistemleri hakkında her türlü bilgiyi vererek, çeşitli alanlarda eğitim görmek isteyenlerin bütün soru işaretlerini giderdiler. Yılın en önemli yurtdışı eğitim etkinliği olan Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları’na giriş ücretsizdir.
Fuara katılanlara ücretsiz seminer imkanı

Yüz yüze görüşmelerin yapıldığı fuar ile aynı anda, farklı bir salonda devam eden seminerlerde ise uzmanlar, yurtdışında üniversite eğitimi ve başvuru şartları, vize, burslar, ülkelere göre eğitim sistemleri, yurtdışında dil eğitimi gibi çeşitli konularda bilgilendirmeler yaptı.


50 Kişiye Yurtdışında Dil Eğitimi Bursu ve Sürpriz Hediyeler

Yıllardır Türkiye’deki en büyük ve kapsamlı yurtdışı eğitim organizasyonlarını gerçekleştiren Akare Fuarcılık, yurtdışında eğitim almak isteyen gençleri desteklemeye devam etti ve fuar ziyaretçilerinden toplam 50 kişiye Amerika, İngiltere, İrlanda ve Malta’da 1 aylık dil eğitimi bursu verdi. Ayrıca fuar ziyaretçilerinden toplam 12 kişi Asus marka netbook, yine toplam 12 kişi Mutfak Sanatları Akademisi’nden workshop programı ve her şehirde fuara alanına gelen ilk 150 kişi sürpriz hediyeler kazandı. Bütün bu imkanlardan ve diğer sürprizlerden faydalanabilmek için tek yapılması gereken ise  www.akare.com.tr adresinden online davetiye alıp, fuara gelmekti.


Ekim 2012 Fuar Takvimi/ Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları ve Akare Yurtdışı Eğitim Günleri

TARİH

YER

7 Ekim, Pazar

Kayseri – Hilton Otel

9 Ekim, Salı

İzmir- Hilton Otel

11 Ekim, Perşembe

Ankara Sheraton Otel

13-14 Ekim, Cumartesi-Pazar

İstanbul Hilton Otel


Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları’nda ziyaretçilerin bilgi alabileceği konular :

 • Lisans Porgramları

 • Yüksek Lisans Programları

 • Dil kursları

 • Sınav Hazırlık Kursları

 • Uluslararası Sertifika ve Diploma Programları

 • MBA Programları

 • Doktora Programları
 • Lise Eğitimi

 • Yaz Okulları, Staj Programları

 • İş İngilizcesi
Bilgi: Akare Fuarcılık / Aysun Çilingir Kütüklüoğlu – Pazarlama İletişimi ve Operasyon Müdürü / Tel: 0212 244 00 95 / E-mail: aysun@akare.com.tr

Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azrefs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə