Bakı Şəhər Mədəniyyət və Turizm İdarəsinin və şəbəkəsinə daxil olan mədəniyyət müəssisələrinin




Yüklə 309.54 Kb.
tarix18.04.2016
ölçüsü309.54 Kb.
Bakı Şəhər Mədəniyyət və Turizm İdarəsinin və şəbəkəsinə daxil olan mədəniyyət müəssisələrinin Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar



Müəssisənin adı

Tədbirin adı

Tarix və saat

Keçiriləcəyi

yer

1

Bakı Şəhər Mədəniyyət və Turizm İdarəsi

Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar ziyarət

11 dekabr

Saat 10.00



Fəxri Xiyaban

Mədəni tədbirlərin təşkili və yaradıcı gənclərlə iş üzrə mərkəzin hazırladığı, “Zirvədən-zirvəyə və əbədiyyətə” adlı ədəbi-bədii kompozisiya

11 dekabr

Saat 12.00



Binəqədi Mərkəzi Mədəniyyət evi
TƏDBİRLƏR PLANI

Kitabxanalar




Mədəniyyət müəssisəsinin adı

Tədbirin adı

Tarix və saat

Keçiriləcəyi

yer

1

Səbail rayon MKS-nin Mərkəzi Kitabxanası

“Zamanın seçdiyi insan” adlı sərgi

12 dekabr

Kitabxana

2

Səbail rayon MKS-nin 1 saylı filialı

“Ömrünü xalqına həsr edən dahi” adlı sərgi

12 dekabr

Kitabxana

3

Səbail rayon MKS-nin 2 saylı filialı

“Ulu Öndər Heydər Əliyev” adlı sərgi

12 dekabr

Kitabxana

4

Səbail rayon MKS-nin 3 saylı filialı

“Ürəklərdə yaşayan dahi” adlı tədbir

10 dekabr

Saat 15.00



Kitabxana

5

Səbail rayon MKS-nin 4 saylı filialı

“Ulu sərkərdə, Ulu Öndər” adlı sərgi-söhbət

12 dekabr
Saat 12.00

Kitabxana

6

Səbail rayon MKS-nin 6 saylı filialı

“Ümummilli Lider Heydər Əliyev” adlı söhbət

12 dekabr
Saat 12.00


Kitabxana

7

Nəsimi rayon MKS-nin Mərkəzi Kitabxanası, 2 saylı filial və 4 saylı filial ilə birgə

“Heydər Əliyev dahi şəxsiyyətdir” adlı söhbət

12 dekabr
Saat 12.00


Kitabxana

8

Nəsimi rayon MKS-nin 1 saylı filialı

“Dahi şəxsiyyət” adlı sərgi

10 dekabr


Kitabxana

9

Nəsimi rayon MKS-nin 3 saylı filialı

“Ulu sərkərdə, Ulu Öndər” adlı sərgi

10 dekabr


Kitabxana

10

Yasamal rayon MKS-nin Mərkəzi Kitabxanası

“Müasir Azərbaycanın banisi” adlı dəyirmi masa

11 dekabr
Saat 11.30


Kitabxana

11

Yasamal rayon MKS-nin 1 saylı filialı

“Ümummilli lider Heydər Əliyev” adlı sərgi

11 dekabr


Kitabxana

12

Yasamal rayon MKS-nin 2 saylı filialı

“Müstəqil Azərbaycanın qurucusu” adlı dəyirmi masa

11 dekabr

Saat 13.30




Kitabxana

13

Yasamal rayon MKS-nin 3 saylı filialı

“Ümummilli lider Heydər Əliyev” adlı sərgi

11 dekabr


Kitabxana

14

Yasamal rayon MKS-nin 4 saylı filialı

“Ulu öndər Heydər Əliyev” adlı dəyirmi masa

11 dekabr

Saat 12.00




Kitabxana

15

Nərimanov rayon MKS-nin Mərkəzi Kitabxanası

“Heydər Əliyev-milyonların qəlbində yaşayan lider” adlı dəyirmi masa

9 dekabr

Saat 14.00




Kitabxana

16

Nərimanov rayon MKS-nin 1 saylı filialı

“Dünya tarixinin azərbaycanlı dahisi” adlı sərgi-söhbət

10 dekabr

Saat 14.00




Kitabxana

17

Nərimanov rayon MKS-nin 2 saylı filialı

“Azərbaycanın özü qədər əbədi” adlı sərgi-söhbət

11 dekabr

Saat 14.00




Kitabxana

18

Sabunçu rayon MKS-nin Mərkəzi Kitabxanası 

“Tariximizdə əbədi yaşayan insan” adlı sərgi

11 dekabr


Kitabxana

19

Sabunçu rayon MKS-nin 1 saylı filialı

“Əbədi zirvədə olan dahi” adlı sərgi

8-12 dekabr


Kitabxana

20

Sabunçu rayon MKS-nin 2 saylı filialı

“Əbədi ölməzlik zirvəsi” adlı sərgi-söhbət

12 dekabr

Saat 14.00




Kitabxana

21

Sabunçu rayon MKS-nin 3 saylı filialı

“Xalq üçün yaşayan ömür” adlı sərgi

10 dekabr


Kitabxana

22

Sabunçu rayon MKS-nin 4 saylı filialı

“Ümummilli lider Heydər Əliyevin anım günü” adlı tədbir

11 dekabr
Saat 11.00

Kitabxana

23

Sabunçu rayon MKS-nin 5 saylı filialı

“Xalq üçün yaşayan ömür” adlı sərgi

10 dekabr


Kitabxana

24

Sabunçu rayon MKS-nin 6 saylı filialı 9 saylı filial ilə birgə

“Heydər dühası” adlı sərgi-söhbət

11 dekabr

Saat 12.00



6 saylı filial

25

Sabunçu rayon MKS-nin 7 saylı filialı

“Ulu Öndər Heydər Əliyev” adlı sərgi

7-12 dekabr

Kitabxana

26

Sabunçu rayon MKS-nin 8 saylı filialı

“Xalqımızın əbədiyaşar oğlu” adlı söhbət

11 dekabr

Saat 13.00



Kitabxana

27

Sabunçu rayon MKS-nin 10 saylı filialı

“Onun mənəvi aləmi” adlı sərgi

9-12 dekabr

Kitabxana

28

Sabunçu rayon MKS-nin 11 saylı filialı

“Xalq üçün yaşayan ömür” adlı söhbət

11 dekabr

Saat 12.00



Kitabxana

29

Sabunçu rayon MKS-nin 12 saylı filialı

“Xalqa həsr olunan ömür” adlı sərgi

8-12 dekabr

Kitabxana

30

Suraxanı rayon MKS-nin Mərkəzi Kitabxanası

“Heydər Əliyev mənim həyatımda” adlı kitabın oxucularla müzakirəsi

12 dekabr

Saat 13.00



Kitabxana

31

Suraxanı rayon MKS-nin 1 saylı filialı

“Ulu Öndər Heydər Əliyevin” adlı sərgi

9-12 dekabr


Kitabxana

32

Suraxanı rayon MKS-nin 2 saylı filialı

“Heydər Əliyevin anım günü” adlı sərgi

9-12 dekabr




Kitabxana

33

Suraxanı rayon MKS-nin 3 saylı filialı

“Heydər Əliyevin anım günü” adlı sərgi-söhbət

11 dekabr

Saat 13.00



Kitabxana

34

Suraxanı rayon MKS-nin 4 saylı filialı

“Heydər Əliyevin anım günü” adlı söhbət

11 dekabr

Saat 12.00



Kitabxana

35

Suraxanı rayon MKS-nin 5 saylı filialı

“Azərbaycanın Heydər oğlu” adlı sərgi

11 dekabr


Kitabxana

36

Binəqədi rayon MKS-nin Mərkəzi Kİtabxanası

“Xalqa bəxş edilən ömür” adlı sərgi-söhbət

12 dekabr

Saat 12.00



Kitabxana

37

Binəqədi rayon MKS-nin 1 saylı filialı

“Heydər Əliyev fenomeni” adlı sərgi-söhbət

12 dekabr

Saat 12.00



Kitabxana

38

Binəqədi rayon MKS-nin 2 saylı filialı

“Böyük Azərbaycanlı” adlı sərgi-söhbət

12 dekabr

Saat 12.00



Kitabxana

39

Binəqədi rayon MKS-nin 3 saylı filial, 4 saylı filial ilə birgə

“Böyük şəxsiyyət” adlı sərgi-söhbət

12 dekabr

Saat 12.00



Kitabxana

40

Binəqədi rayon MKS-nin 5 saylı filialı

“Ulu Öndər” adlı sərgi-söhbət

12 dekabr

Saat 12.00




Kitabxana

41

Binəqədi rayon MKS-nin 6 saylı filialı

“Milli-mənəvi dəyərlərimizin təbliğatçısı və hamisi” adlı sərgi-söhbət

12 dekabr

Saat 12.00



Kitabxana

42

Qaradağ rayon MKS-nin Mərkəzi Kitabxanası

“Həmişəyaşar liderimiz-Heydər Əliyev” adlı sərgi

9-12 dekabr


Kitabxana

43

Qaradağ rayon MKS-nin 1 saylı filialı, 2 saylı filial ilə birgə

“Xalqına bağlı ömür” adlı sərgi

4-12 dekabr


Kitabxana

44

Qaradağ rayon MKS-nin 3 saylı filialı

“Heydər Əliyev-əbədi liderimiz” adlı sərgi

5-12 dekabr


Kitabxana

45

Qaradağ rayon MKS-nin 4 saylı filialı

“Əbədiyyət dastanı” adlı sərgi

7-12 dekabr


Kitabxana

46

Qaradağ rayon MKS-nin 5 saylı filialı, 6 saylı filial ilə birgə

“Ümummilli liderimiz Heydər Əliyev” adlı sərgi

7-12 dekabr


Kitabxana

47

Qaradağ rayon MKS-nin 7 saylı filialı, 8 saylı filial ilə birgə

“Heydər Əliyevin anım günü” adlı sərgi

10 dekabr


Kitabxana

48

Qaradağ rayon MKS-nin 9 saylı filialı

“Ulu öndər Heydər Əliyev” adlı sərgi

10 dekabr


Kitabxana

49

Xətai rayon MKS-nin Mərkəzi Kitabxanası, 4 saylı filial ilə birgə

“Vətənə, xalqa həsr edilən ömür” adlı dəyirmi masa

10 dekabr
Saat 11.00


Kitabxana

50

Xətai rayon MKS-nin 2 saylı filialı

“Ümumxalq məhəbbəti qazanmış şəxs” adlı söhbət

9 dekabr
Saat 14.00


Kitabxana

51

Xətai rayon MKS-nin 3 saylı filialı

Müasir Azərbaycanın qurucusu” adlı söhbət

11 dekabr
Saat 15.00


Kitabxana

52

Nizami rayon MKS-nin Mərkəzi Kitabxanası, 4 saylı filial ilə birgə

“Ümummilli Lider Heydər Əliyev” adlı söhbət

11 dekabr

Saat 13.00



Kitabxana

53

Nizami rayon MKS-nin 1 saylı filialı

“Ömrünü xalqına həsr edən dahi” adlı sərgi

9-12 dekabr

Kitabxana

54

Nizami rayon MKS-nin 2 saylı filialı, 3 saylı filial və 5 saylı filial ilə birgə

“Dünyanın qibtə etdiyi dahi şəxsiyyət” adlı sərgi

8-12 dekabr

Kitabxana

55

Xəzər rayon MKS-nin Mərkəzi Kitabxanası

“Ölümsüzlüyə qovuşan şəxsiyyət” adlı sərgi

10-12 dekabr





Kitabxana

56

Xəzər rayon MKS-nin 1 saylı filialı

“Ölümsüzlüyə qovuşan şəxsiyyət” adlı sərgi

12 dekabr



Kitabxana

57

Xəzər rayon MKS-nin 2 saylı filialı

“Heydər Əliyevin anım günü” adlı sərgi

10-12 dekabr



Kitabxana

58

Xəzər rayon MKS-nin 3 saylı filialı

“ Heydər Əliyev -əbədiyyətə aparan yol” adlı sərgi

10-12 dekabr



Kitabxana

59

Xəzər rayon MKS-nin 4 saylı filialı

“Ümummilli liderimiz Heydər Əliyevin anım günü” adlı sərgi

10-12 dekabr





Kitabxana

60

Xəzər rayon MKS-nin 5 saylı filialı

“Xalqına həsr edilmiş həyat” adlı sərgi

12 dekabr



Kitabxana

61

Xəzər rayon MKS-nin 6 saylı filialı

“Bəşəriyyət dahisi” adlı sərgi

12 dekabr



Kitabxana

62

Xəzər rayon MKS-nin 7 saylı filialı

“Heydər Əliyevin ideyaları əbədi yaşayacaqdır” adlı tədbir

12 dekabr
Saat 12.00

Kitabxana

63

M.Ə.Sabir adına şəhər kütləvi kitabxanası

“Ölməz dahi” adlı tədbir

12 dekabr
Saat 15.00

Kitabxana

Mədəniyyət evi və klublar



Mədəniyyət müəssisəsinin adı

Tədbirin adı

Tarix və saat

Keçiriləcəyi

yer




1

Bibiheybət qəsəbə Mədəniyyət evi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar dəyirmi masa

11 dekabr

Saat 12.00



Səbail rayon MKS-nin 4 saylı filialı




2

Badamdar qəsəbə Mədəniyyət evi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar dəyirmi masa

11 dekabr

Saat 12.00



Mədəniyyət evi




3

H.Sarabski adına Mədəniyyət evi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar ədəbi-bədii gecə

12 dekabr

Saat 12.00



Nəsimi rayon İcra Hakimiyyətinin zalında




4

İ.Əbilov adına Mədəniyyət Mərkəzi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar dəyirmi masa

11 dekabr

Saat 12.00



Mədəniyyət Mərkəzi




5

A.M.Şərifzadə adına Mədəniyyət Mərkəzi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar dəyirmi masa

12 dekabr

Saat 12.00



Mədəniyyət Mərkəzi




6

Ş.Ələkbərova adına Mədəniyyət evi 

“Xalq üçün yaşayan ömür” adlı ədəbi-bədii gecə

11 dekabr

Saat 13.00



Mədəniyyət evi




7

V.Məmmədov adına Mədəniyyət evi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

12 dekabr

Saat 12.00



64 saylı tam orta məktəb




8

Binə qəsəbə Mədəniyyət Mərkəzi

“Tarixə dönən ömür” adlı dəyirmi masa

11 dekabr

Saat 14.00



Mədəniyyət Mərkəzi




9

Şağan qəsəbə klubu

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

12 dekabr

Saat 11.00



124 saylı tam orta məktəb




10

Qala qəsəbə klubu

“Onu zaman seçir” adlı tədbir

12 dekabr

saat 12 .00



Klub




11

V.Mustafazadə adına Mədəniyyət Mərkəzi 

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

12 dekabr

Saat 11.00



Mədəniyyət Mərkəzi 




12

Gürgən Mədəniyyət evi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar ədəbi-bədii kompozisiya

11 dekabr

saat 11.00



Mədəniyyət

evi





13

Mərdəkan Mədəniyyət Sarayı

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar dəyirmi masa


12 dekabr

Saat 12.00



Mədəniyyət Sarayı




14

Türkan qəsəbə Mədəniyyət Mərkəzi

“Əbədi lider” adlı tədbir

11 dekabr

saat 12 .00



Mədəniyyət

Mərkəzi





15

Zirə qəsəbə Mədəniyyət Mərkəzi

“Ruhun şad olsun Heydər babamız” adlı tədbir

12 dekabr

Saat 12.00



120 saylı tam orta məktəb




16

Əmircan qəsəbə Mədəniyyət evi, S.Bəhlulzadə adına Mədəniyyət Sarayı ilə birgə

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar ekskursiya

11 dekabr

Saat 11.00



Suraxanı rayon Heydər Əliyev Mərkəzi




17

M.Ə.Sabir adına Bülbülə qəsəbə Mədəniyyət evi

“Mənalı ömür” adlı tədbir

10 dekabr

Saat 13.00



Mədəniyyət evi




18

“8 mart” adına Mədəniyyət evi 

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar dəyirmi masa

10 dekabr

Saat 15.00



Mədəniyyət evi 




19

Zığ qəsəbə Mədəniyyət evi

“Hanı elə bir insan” adlı anım gecəsi

11 dekabr

saat 12 .00



Mədəniyyət evi




20

M.A.Əliyev adına Mədəniyyət evi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

11 dekabr

Saat 12.00



Mədəniyyət evi




21

Q.Abbasov adına Mədəniyyət Sarayı

“Ömrün Heydər zirvəsi” adlı ədəbi-bədii kompozisiya

12 dekabr

saat 12.00



Suraxanı rayon Heydər Əliyev Mərkəzi




22

Çeyildağ qəsəbə klubu

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar dəyirmi masa

12 dekabr

saat 10.00



Klub




23

Ə.Paşayev adına Mədəniyyət evi

“Ürəklərdə yaşayan rəhbər” adlı dəyirmi masa

11 dekabr

Saat 12.00



Mədəniyyət evi




24

Bilgəh qəsəbə Mədəniyyət evi, Nardaran qəsəbə klubu, H.Abbasov adına Mədəniyyət evi ilə birgə

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar dəyirmi masa

11 dekabr

Saat 12.00



H.Abbasov adına Mədəniyyət evi




25

Kürdəxanı qəsəbə Mədəniyyət evi 

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

12 dekabr

saat 11 .00



Mədəniyyət evi 




26

M.Ə.Sabir adına Balaxanı qəsəbə Mədəniyyət evi 

“Ulu Öndər daim ürəklərdə” adlı ədəbi – bədii kompozisiya

11 dekabr

Saat 17.00



Mədəniyyət evi




27

Xoca – Həsən qəsəbə klubu

“Dahi şəxsiyyət” adlı tədbir

10 dekabr

Saat 13.00



Klub




28

Səngəçal qəsəbə Mədəniyyət evi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

12 dekabr

Saat 11.00



Mədəniyyət evi




29

Müşfiqabad qəsəbə Mədəniyyət evi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

11 dekabr

Saat 12.00



Mədəniyyət evi




30

Ə.Əmirov adına Mədəniyyət Sarayı

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar rayon ictimaiyyəti və fəalları ilə görüş

11 dekabr

saat 11.00



Mədəniyyət Sarayı




31

Xətai rayon Mədəniyyət Mərkəzi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

11 dekabr

Saat 12.00



269 saylı tam orta məktəb




32

Nizami rayon Mədəniyyət Mərkəzi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım gününə həsr olunmuş inşa müsabiqəsi

9 dekabr

Saat 11:00



227 saylı tam orta məktəb




33

Nizami adına Mədəniyyət Mərkəzi 

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

10 dekabr

Saat 12.00



124 saylı tam orta məktəb




34

R.Axundov adına Mədəniyyət evi 

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar ziyarət

10 dekabr

Saat 12.00



Fəxri Xiyaban




35

Şüvəlan qəsəbə Mədəniyyət evi 

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

11 dekabr

saat 12 .00



230 saylı orta məktəb




36

Ramana qəsəbə Mədəniyyət evi 

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar dəyirmi masa

11 dekabr

Saat 11.00



Mədəniyyət evi 




37

Pirşağı qəsəbə Mədəniyyət evi 

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

11 dekabr

Saat 12:00



112 saylı tam orta məktəb




38

Aşıq Rza Qobustanlı adına Mədəniyyət evi 

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar ziyarət

10 dekabr

Saat 12.00



Fəxri Xiyaban




39

Korgöz qəsəbə Mədəniyyət evi 

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

10 dekabr

Saat 12.00



Mədəniyyət evi




40

Hövsan Mədəniyyət sarayı

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

11 dekabr

saat 15 .00



Mədəniyyət sarayı





Heydər Əliyev Mərkəzləri, muzeylər



Mədəniyyət müəssisəsinin adı

Tədbirin adı

Tarix və saat

Keçiriləcəyi

yer

1

Suraxanı rayon Heydər Əliyev Mərkəzi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar konfrans

11 dekabr

Saat 11.00



Mərkəz

2

Qaradağ rayon Heydər Əliyev Mərkəzi

“Heydər Əliyev əbədi yaşar lider” adlı konfrans

11 dekabr

Saat 10.00



Mərkəz

3

Yasamal rayon Heydər Əliyev Mərkəzi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar ziyarət

11 dekabr

Saat 11.00



Fəxri Xiyaban

4

M.S.Ordubadinin xatirə muzeyi, Azərbaycan Dövlət Din Tarixi muzeyi ilə birgə

“Heydər Əliyev zəmanəmizin lideri” adlı anım gecəsi

11 dekabr

Saat 13.00



M.S.Ordubadinin xatirə muzeyi

5

C.Cabbarlının ev muzeyi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

11 dekabr

Saat 12.00



Muzey

6

C.Məmmədquluzadənin ev muzeyi

“Heydər Əliyev və mədəniyyətimiz” adlı mühazirə

11 dekabr

Saat 12.00



6 saylı tam orta məktəb

8

N.Nərimanovun xatirə muzeyi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

11 dekabr

Saat 12.00



Muzey

9

Ə.Əzimzadənin ev muzeyi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar mühazirə

11 dekabr

Saat 14.00



102 saylı tam orta məktəb

Uşaq musiqi və incəsənət məktəbləri



Mədəniyyət müəssisəsinin adı

Tədbirin adı

Tarix və saat

Keçiriləcəyi

yer

1

S.Ələsgərov adına 1 nömrəli uşaq incəsənət məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar məruzə

12 dekabr

Saat 15.00


Məktəb

2

V.Mustafazadə adına 2 nömrəli uşaq incəsənət məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar mühazirə

12 dekabr

Saat 13.00



Məktəb

3

3 nömrəli uşaq incəsənət məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar məruzə, film nümayişi

12 dekabr

Saat 13.00


Məktəb

4

4 nömrəli uşaq incəsənət məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar mühazirə

12 dekabr

Saat 14.00



Məktəb

5

5 nömrəli uşaq incəsənət məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar mühazirə-sərgi

12 dekabr

Saat 15.00



Məktəb

6

F.Əmirov adına 6 nömrəli 11 illik İncəsənət Məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar xatirə saatı

11 dekabr

Saat 15.00



Məktəb

7

R.Behbudov adına 2 nömrəli 11 illik musiqi məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

12 dekabr

Saat 13.00



Məktəb

8

C.Hacıyev adına 3 nömrəli 11illik musiqi məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

12 dekabr

Saat 15.00



Məktəb

9

4 nömrəli uşaq musiqi məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar ziyarət

11 dekabr

Saat 12.00


Fəxri Xiyaban

10

Ə.Bakıxanov adına 6 nömrəli uşaq musiqi məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

9 dekabr

Saat 15.00


Məktəb

11

H.Sarabski adına 7 nömrəli uşaq musiqi məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

12 dekabr

Saat 12.00


Məktəb

12

Q.Qarayev adına Mərkəzi İncəsənət Məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

11 dekabr

Saat 15.00



Məktəb

13

C.Qaryağdıoğlu adına 9 nömrəli uşaq musiqi məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar mühazirə

12 dekabr

Saat 14.00



Məktəb

14

10 nömrəli uşaq musiqi məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

12 dekabr

Saat 15.00



Məktəb

15

11 nömrəli 11 illik musiqi məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar ədəbi-bədii gecə

11 dekabr

Saat 15.00



Məktəb

16

T.Quliyev adına 12 nömrəli 11 illik musiqi məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

11 dekabr

Saat 15.00



Məktəb

17

S.Rüstəmov adına 13 nömrəli uşaq musiqi məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar seminar

12 dekabr

Saat 13.00



Məktəb

18

14 nömrəli uşaq musiqi məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

12 dekabr

Saat 15.00



Məktəb

19

R.Hacıyev adına 15 nömrəli 11 illik Musiqi məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

8 dekabr

Saat 14.00



Məktəb

20

K.Səfərəliyeva adına 16 nömrəli uşaq musiqi məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

12 dekabr

Saat 14.00



Məktəb

21

17 nömrəli uşaq musiqi məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

10 dekabr

Saat 14.00



Məktəb

22

Ş.Ələkbərova adına 20 nömrəli 11 illik musiqi məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar ədəbi-bədii gecə

12 dekabr

Saat 16.00



Məktəb

23

L. və M.Rostropoviçlər adına 21 nömrəli 11 illik Musiqi Məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

10 dekabr

Saat 15.00


45 nömrəli tam orta məktəb



24

Niyazi adına 22 nömrəli uşaq musiqi məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar mühazirə

10 dekabr

Saat 12.00


Məktəb

25

Ə.Bədəlbəyli adına 23 nömrəli 11 illik musiqi məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

12 dekabr

Saat 15.00



Məktəb

26

24 nömrəli 11 illik musiqi məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

12 dekabr

Saat 12.00


Məktəb

27

R.Babayev adına 25 nömrəli 11 illik musiqi məktəb

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

9 dekabr

Saat 12.00



Məktəb

28

M.Maqomayev adına 26 nömrəli 11 illik musiqi məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar kompozisiya

12 dekabr

Saat 10.00



Məktəb

29

27 nömrəli uşaq musiqi məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar mühazirə

12 dekabr

Saat 14.00


Məktəb

30

28 nömrəli uşaq musiqi məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar mühazirə

11 dekabr

Saat 15.00



Məktəb

31

30 nömrəli uşaq musiqi məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

11 dekabr

Saat 12.00


Məktəb

32

32 nömrəli uşaq musiqi məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

12 dekabr

Saat 11.00


Məktəb

33

33 nömrəli uşaq musiqi məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar məruzə-tədbir

12 dekabr

Saat 15.00



Məktəb

34

34 nömrəli uşaq musiqi məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar məruzə

11 dekabr

Saat 12.00


Məktəb

35

G.Şaroyev adına 35 nömrəli 11 illik musiqi məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar məruzə

12 dekabr

Saat 11.00


Məktəb

36

36 nömrəli uşaq musiqi məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar ədəbi-bədii gecə

10 dekabr

Saat 12.00



Məktəb

37

37 nömrəli uşaq musiqi məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

11 dekabr

Saat 15.00



Məktəb

38

Gözdən əlil uşaqlar üçün 38 nömrəli 11 illik musiqi məktəbi

Ulu Öndər Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar tədbir

12 dekabr

Saat 14.00



Məktəb


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azrefs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə