Avaliku sektori majandus Tüüpõppekava 2014 sisseastunutele




Yüklə 91.25 Kb.
tarix25.04.2016
ölçüsü91.25 Kb.
Avaliku sektori majandus

Tüüpõppekava 2014 sisseastunutele



Kood (ainekaart)

Õppeaine nimetus (aineprogramm)

EAP

Õppejõud

1.semester

 

 

 

Kohustuslikud ained 

 

 

IDK0021

Informaatika I (majandus ja humanitaar)

4

Olga Mironova

TEM0220

Majandusmatemaatika I

6

Ants Aasma

TET0010

Mikroökonoomika põhikursus

6

Raissa Kokkota

TMJ3330

Ettevõtte majandusõpetus

4

Urve Venesaar

TMT0050

Töökeskkond ja ergonoomika

4

Virve Siirak

UTT0010

Õpingukorraldus

1

Kairi Põder

Valikained

 

 

 

TTS0050

Majandussotsioloogia

3

Kristel Siilak

TTR0010

Majandusajalugu

3

Allan Kasesalu

TTR0070

Avalikud suhted

4

Raili Lilo

2.semester

 

 

 

Kohustuslikud ained







HHF3060

Filosoofia

4

Margus Ott

TAF0070

Finantsarvestuse alused

6

Iivi Maspanov

TES0020

Statistika

6

Kaja Lutsoja

TET0020

Makroökonoomika põhikursus

6

 Avo Org

TMO0010

Juhtimine

6

Virve Siirde

3.semester

 

 

 

Kohustuslikud ained 

 

 

TSK0035

Erialane inglise keel I

3

Mall Kulasalu / Mare Kala

TTO0010

Õiguse alused

4

Aleksandr Popov

TAF0050

Maksundus

4

Kaidi Kallaste

TEM0230

Majandusmatemaatika II

5

Evald Übi

TES0010

Teadustöö ja majandusuuringute alused

2

Ako Sauga

TTK0020

Keskkonnaökonoomika

4

Üllas Ehrlich

TTP0010

Majanduspoliitika

4

Kaarel Kilvits

TTR0170

Avaliku sektori ökonoomika

6

Raivo Soosaar

4.semester

 

 

 

Kohustuslikud ained 

 

 

TER0220

Raha ja pangandus

4

Ilzija Ahmet

IDK0022

Informaatika II (majandus ja humanitaar)

4

Anna Nekrassova

TER0420

Rahanduse alused

6

Kalle Ahi

TES0040

Ökonomeetria

6

Kaja Lutsoja

TTS0030

Sissejuhatus urbanistikasse

6

Katrin Paadam

TXX0030

Uurimistöö I

3

vabalt valitud juhendaja

Valikained

 

 

 

HLE6060

Eesti keele väljendusõpetus

3

Tiina Arumeel

HHP3200

Psühholoogia ja loogika

4

Mart Murdvee

TET0050

Rahvusvahelise majanduse alused

4

 Krista Kollo

5.semester

 

 

 

Kohustuslikud ained 

 

 

TTK0010

Sissejuhatus keskkonnapoliitikasse ja keskkonnaõigusesse

6

Üllas Ehrlich

TTR0090

Sissejuhatus linnaökonoomikasse

6

Raivo Soosaar

TTR0110

Sotsiaalse tasuvusanalüüsi alused

4

Sirje Ilona Pädam

TTR0150

Fiskaalpoliitika alused

4

Merike Kukk

TXX0040

Uurimistöö II

3

vabalt valitud juhendaja

Valikained

 

 

 

TTK0030

Majandusgeograafia

3

Karin Lindroos

TMM0230

Interaktiivne turundus

4

Rene Arvola

TTP0020

Innovatsioonipoliitika

4

Kaarel Kilvits

6.semester

 

 

 

Kohustuslikud ained 

 

 

Peaeriala Linna ja keskkonnaökonoomika







TTX0050

Linna- ja keskkonnauuringute metodoloogia

5

Katrin Paadam / Üllas Ehrlich

Peaeriala Avaliku sektori rahandus







TTR0160

Finantsarvestus ja -juhtimine avalikus sektoris

5

Marek Väljaots

Valikained

 

 

 

TMK0100

Töö- ja palgakorraldus

4

 Riina Rohelaan


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azrefs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə