Archiwalne wyniki z zawodóW ŁYŻwiarskich w polsce sezon 1996-1997




Yüklə 372.97 Kb.
səhifə1/3
tarix29.04.2016
ölçüsü372.97 Kb.
  1   2   3


ARCHIWALNE WYNIKI Z ZAWODÓW ŁYŻWIARSKICH W POLSCE

SEZON 1996-1997
(źródła: statystyki WSSSA; Krzysztof Gąsienica OZŁS Zakopane;Tadeusz Mleczko – SKŁ Górnik Sanok; Andrzej Jabłoński; JM)

New Index:

1996-1997

Warszawa 1997-02-0809

Zakopane 1997-02-06

Tomaszów 1997-02-0102

Tomaszów 1997-01-2526

Zakopane 1997-01-25

Sanok 1996-01-25

Sanok 1996-01-24

Tomaszów 1997-01-1819

Zakopane 1997-01-1718

Sanok 1997-01-17

Sanok 1997-01-1011

Zakopane 1997-01-0405

Warszawa 1997-01-0405

Zakopane 1996-12-2829 edit 09.03.2013

Sanok 1996-12-2122

Sanok 1996-12-1415

Sanok 1996-12-13

Sanok 1996-11-30/12-01

Sanok 1996-11-23 edited 27.03.2013

Sanok 1996-11-09



SEZON 1996-1997

1997 03 15/16 WARSZAWA Wielobojowe Mistrzostwa Polski / POLISH CHAMPIONSHIPS ALLROUND 1997
LADIES ALLROUND 500 3000 1500 5000

1. Agnieszka Magiera PILICA 45,26 1 4.52,45 1 2.18,06 1 8.35,1 1 191.531

2. Małgorzata Mika SNPTT 47,90 8 5.10,22 2 2.28,33 2 9.22,5 2 205.296

3. Sylwia Juszczak PILICA 47,51 7 5.14,92 3 2.34,45 4 9.24,5 3 207.929

4. Agnieszka Orłowska ORZEŁ 47,22 5 5.25,84 5 2.36,85 7 9.44,5 4 212.259

5. Urszula Kurbat SNPTT 46,19 2 5.21,33 4 2.57,93f 8 10.08,8 5 219.935

6. Małgorzata Kocańda PODHALE 47,31 6 5.46,74 8 2.35,46 5 10.39,0 6 220.820
15.3 15.3 16.3

LADIES ALLROUND 500 3000 1500

Alicja Trzebunia SNPTT 46,27 3 5.27,86 7 2.33,53 3 152.089

Magdalena Murawska WTŁ STEGNY 48,23 9 5.26,32 6 2.36,20 6 154.682

Joanna Gąsienica-Fronek SNPTT 46,38 4
MEN ALLROUND 500 5000 1500 10000

1. Jaromir Radke PILICA 41,28 7 7.22,2 1 2.05,58 2 15.50,6 1 174.890

2. Artur Szafrański ORZEŁ 40,29 2 7.41,1 2 2.04,55 1 16.13,7 2 176.601

3. Paweł Jaroszek PIONKI 40,08 1 7.47,2 4 2.07,79 3 16.32,1 4 179.001

4. Jacek Napora CUPRUM 41,22 6 7.45,7 3 2.10,06 6 16.25,9 3 180.438

5. Witold Mazur ZRYW 40,55 4 7.52,2 5 2.09,90 5 16.36,0 6 180.870

6. Karol Kreja WTŁ STEGNY 40,52 3 7.54,1 6 2.09,01 4 17.20,8 7 182.973

7. Michał Trzebunia SNPTT 41,75 9 8.02,3 8 2.17,81 11 16.34,7 5 185.651

8. Konrad Marciniak CUPRUM 42,51 14 8.09,6 9 2.18,40 12 17.47,1 8 190.958

9. Tomasz Czechoski WTŁ STEGNY 41,35 8 8.32,3 13 2.13,21 8 18.50,4 10 193.503

10. Grzegorz Kudła GÓRNIK 44,58 17 8.46,3 16 2.31,21f 17 18.23,8 9 202.803
15.3 15.3 16.3

MEN ALLROUND 500 5000 1500

Adam Sadowski SNPTT 41,09 5 8.12,5 10 2.11,89 7 134.303

Krzysztof Kmiecik PODHALE 42,18 12 7.56,5 7 2.21,66 16 137.050

Sebastian Kardela CUPRUM 42,40 13 8.19,6 11 2.14,59 9 137.223

Artur Opaliński CUPRUM 41,95 11 8.29,0 12 2.16,52 10 138.356

Gerard Borkowski PILICA 41,78 10 8.48,6 17 2.19,27 13 141.063

Aleksander Feder WTŁ STEGNY 42,96 15 8.38,9 14 2.20,62 15 141.723

Daniel Dobosz CUPRUM 43,13 16 8.44,9 15 2.19,96 14 142.273
sędzia główny: Henryk Chojecki; kierownik biura zawodów: Zbigniew Kostka

1997 03 12 WARSZAWA OLIMPIADA MŁODZIEŻY
LADIES 500

Joanna Gąsienica-Fronek SNPTT 44,4

Urszula Kurbat SNPTT 45,0

Alicja Trzebunia SNPTT 45,3

Agnieszka Orłowska ORZEŁ 45,8
MEN 500

Hubert Donat MKS MOS PR 41,7

Arkadiusz Ciborowski PRUSZKÓW 41,9

Maciej Kowalewski MKS MOS 42,1


1997 02 23/24 SANOK nat.youth competitions
GIRLS - 13 YEARS 500 1000 500 1000

1. Monica Nieciengiewicz Z SANOK 49,2 1 1.41,0 1 49,5 2 1.46,8 1 202.600

2. Ewelina Szkutnik C LUBIN 49,2 1 1.47,6 3 48,8 1 1.53,1 3 208.350

3. Paulina Matuszewska M WARSZ 50,4 3 1.47,0 2 51,7 3 1.52,0 2 211.600

4. Joanna Łęcka S WARSZ 53,5 5 1.55,9 7 53,4 4 1.56,0 4 222.850

5. Joanna Grabowska S WARSZ 55,5 6 1.55,1 5 55,0 5 1.57,5 6 226.800

6. Monika Pacura C LUBIN 51,5 4 1.49,5 4 64,4 8 1.56,6 5 228.950

7. Barbara Woś C LUBIN 56,0 7 1.55,8 6 56,2 6 2.03,8 7 232.000

8. Emilia Banasiak PRUSZKÓW 63,9 8 2.24,7 8 62,0 7 2.26,2 8 271.350
GIRLS -12 YEARS 500 500 500 1000

1. Ewelina Kozak C LUBIN 48,4 1 49,5 1 50,2 1 1.50,7 1 203.450

2. Karolina Ryśnik C LUBIN 51,7 2 51,6 2 51,6 2 1.53,8 2 211.800

3. Katarzyna Rogalska C LUBIN 52,6 3 52,8 3 51,8 3 1.59,6 5 217.000

4. Małgorzata Przybysz P TOMASZ 53,7 4 53,6 4 52,2 4 2.00,3 6 219.650

5. Anna Tobuch C LUBIN 54,4 6 55,0 6 54,2 5 1.59,3 4 223.250

6. Anna Swaczyńska PRUSZKÓW 54,5 7 54,6 5 55,0 6 2.02,4 9 225.300

7. Monika Struczowska S ZAKOPA 54,3 5 55,2 7 55,1 7 2.05,0 10 227.100

8. Monika Milczarek P TOMASZ 57,3 12 57,8 11 55,8 9 2.01,6 7 231.700

9. Dorota Kusznierenko S WARSZA 56,3 10 59,0 13 57,5 11 1.58,5 3 232.050

10. Ewelina Gil C LUBIN 57,3 12 58,7 12 56,4 10 2.02,2 8 233.500

11. Kamila Bylinka P TOMASZ 56,2 9 57,7 9 58,4 14 2.07,1 11 235.850

12. Aleksandra Nowak C LUBIN 54,7 8 55,5 8 55,6 8 2.27,0f 20 239.300

13. Anna Januszczak Z SANOK 57,8 14 59,7 16 57,5 11 2.11,0 13 240.500

14. Justyna Pietrzak PRUSZKÓW 57,1 11 57,7 9 58,0 13 2.20,0 19 242.800

15. Malwina Kiraga C LUBIN 60,4 19 59,4 15 61,1 18 2.13,9 15 247.850

16. Iwona Madej G SANOK 66,5 20 59,1 14 60,1 16 2.08,3 12 249.850

17. Kamila Drozdowska 84 S ZAKOPA 58,9 16 60,2 17 63,0 20 2.17,6 16 250.900

18. Kalina Zarychta PRUSZKÓW 60,1 18 60,5 18 60,6 17 2.19,5 18 250.950

19. Aneta Woźniak M WARSZA 59,8 17 61,7 19 62,6 19 2.18,2 17 253.200

20. Urszula Kuzma C LUBIN 58,1 15 71,5 20 58,7 15 2.13,7 14 255.150

21. Monika Kurkarewicz Z SANOK 82,3 22 73,0 21 73,9 21 2.41,0f 21 309.700

22. Barbara Bąk Z SANOK 74,9 21 77,1 22 85,0 22 2.53,0 22 323.500
GIRLS - 11 YEARS 500 500 500 500

1. Martyna Wiśniewska PRUSZKÓW 52,2 1 54,1 1 55,1 2 54,2 2 215.600

2. Marta Skonieczna PRUSZKÓW 53,2 2 54,9 2 56,8 4 53,6 1 218.500

3. Aleksandra Daszyk Z SANOK 54,7 4 55,7 5 57,0 5 55,5 4 222.900

4. Monika Skonieczna PRUSZKÓW 54,9 5 55,2 3 56,7 3 56,7 8 223.500

5. Dorota Lubecka G SANOK 55,1 6 56,4 7 58,2 8 55,3 3 225.000

6. Małgorzata Drobot C LUBIN 55,8 7 56,7 8 57,0 5 56,4 7 225.900

7. Marta Magiera C LUBIN 56,0 8 57,9 10 57,9 7 59,0 10 230.800

8. Magdalena Wiszyńska G SANOK 54,2 3 55,2 3 65,7f 15 56,2 6 231.300

9. Ewelina Siuda C LUBIN 65,6f 18 55,8 6 55,0 1 56,1 5 232.500

10. Izabela Swaczyńska PRUSZKÓW 56,8 10 59,8 11 58,9 10 60,1 11 235.600

11. Malwina Banasiak PRUSZKÓW 56,6 9 57,6 9 58,5 9 66,9f 15 239.600

12. Agnieszka Kądziołka G SANOK 58,1 12 60,4 12 59,9 11 62,1 12 240.500

13. Hanna Mroczkowska S WARSZA 57,7 11 70,2 17 60,2 12 58,5 9 246.600

14. Zaneta Zarychta PRUSZKÓW 60,7 13 60,5 13 65,3 14 66,2 14 252.700

15. Elżbieta Wnęk C LUBIN 63,1 14 63,2 14 64,2 13 64,0 13 254.500

16. Sabina Szydlak Z SANOK 63,7 15 63,9 15 67,0 16 67,4 16 262.000

17. Paulina Koczera G SANOK 64,9 16 67,7 16 67,7 17 70,7 17 271.000

18. Katarzyna Kostrubiec G SANOK 74,4 19 76,6 18 81,4 18 76,8 18 309.200

19. Magdalena Smyka Z SANOK 79,8 20 81,1 19 83,3 19 81,4 19 325.600

20. Joanna Harko G SANOK 84,2 21 83,1 21 89,7 20 87,5 20 344.500

Małgorzata Urbańska S WARSZA 65,1 17 81,4 20

GIRLS - 12 YEARS 300 500 300 500

1. Barbara Tutak G SANOK 33,0 1 60,4 4 33,4 1 57,9 1 228,965

2. Marta Walecka C LUBIN 35,3 2 58,9 2 35,4 2 61,4 4 238,132

3. Ewa Dębska C LUBIN 35,6 3 58,7 1 36,7 4 59,5 2 238,699

4. Luiza Złotkowska PRUSZKÓW 36,5 6 59,0 3 37,0 5 63,6 5 245,099

5. Paulina Juda P WARSZA 36,4 5 62,3 7 36,6 3 63,8 6 247,765

6. Ewa Bednarek P WARSZA 36,2 4 61,1 5 37,1 6 67,3 11 250,566

7. Karolina Balicka S ZAKOPA 37,0 8 62,7 8 37,9 10 65,5 10 253,032

8. Angelika Iwańska M WARSZA 37,6 9 65,5 9 38,8 11 68,6 15 261,432

9. Agnieszka Woźniak M WARSZA 36,8 7 61,3 6 49,5 25 68,2 13 273,333

10. Ewelina Kaniewska M WARSZA 46,3 24 65,5 9 37,6 7 68,1 12 273,432

11. Agnieszka Marciniak G SANOK 39,2 12 67,5 12 41,3 14 71,8 17 273,466

12. Iwona Saśko G SANOK 42,1 16 70,5 13 37,7 8 73,0 19 276,499

13. Anna Wojciak P TOMASZ 39,5 13 75,1f 20 42,0 16 68,3 14 279,233

14. Anita Dębiec P TOMASZ 37,8 10 72,5 15 48,0 21 65,3 9 280,799

15. Monika Pietrzak PRUSZKÓW 39,7 14 67,1 11 49,2 24 68,7 16 283,966

16. Kinga Kusal G SANOK 41,8 15 72,7 16 41,6 15 72,3 18 283,999

17. Izabela Cieśla PRUSZKÓW 44,5 19 73,2 17 43,3 18 65,2 8 284,732

18. Izabela Kupis PRUSZKÓW 42,1 16 80,5f 24 42,4 17 77,0 20 298,332

19. Monika Olejnik PRUSZKÓW 49,9 30 71,2 14 40,3 13 80,2 21 301,732

20. Paulina Skibowska G SANOK 48,8 28 85,3 29 48,3 22 60,1 3 307,233

21. Julita Majewska P TOMASZ 45,3 22 99,9f 32 37,7 8 82,5 23 320,733

22. Emilia Kopka G SANOK 47,0 25 79,6 22 46,9 19 86,5 28 322,599

23. Ewelina Berlińska PRUSZKÓW 44,5 19 83,1f 27 51,4 26 81,1 22 324,032

24. Julia Gackowska PRUSZKÓW 47,7 26 84,1 28 47,6 20 82,8 24 325,733

25. Aneta Zegar G SANOK 49,2f 29 76,8 21 51,6 27 83,0 25 327,800

26. Małgorzata Muss G SANOK 48,4f 27 81,4 26 48,7 23 84,7 27 327,932

27. Katarzyna Ploszaj G SANOK 44,9 21 79,9 23 56,0 28 83,3 26 331,366

Katarzyna Włodarska S WARSZ 37,9 11 73,5f 19 64,7 7 201,366

Anita Wojkiewicz S WARSZ 46,2 23 73,4 18 39,5 12 216,233

Magda Wójcicka G SANOK 50,4 31 86,3 30 88,7 29 259,000

Olga Wójcicka G SANOK 59,1f 32 81,1 25 60,1 29 279,765

Natalia Gołuchowska S WARSZA 42,8 18 92,5f 31
BOYS - 13 YEARS 500 1000 500 1000

Łukasz Ostrowski C LUBIN 45,4 1 1.35,1 2 46,3 2 1.41,1 2

Marek Bartosiewicz C LUBIN 45,5 2 1.33,9 1 45,5 1 1.38,0 1

Jakub Niedźwiedzki S ZAKOPA 47,4 3 1.40,9 3 48,7 4 1.41,1 2

Tomasz Kurzyński Z SANOK 48,5 4 1.49,7f 6 48,2 3 1.45,8 5

Mateusz Bartuszek S WARSZA 48,9 5 1.43,6 4 49,7 6 1.45,1 4

Kamil Tomczyk P TOMASZ 49,1 6 1.43,9 5 48,9 5 1.47,2 6

Arkadiusz Perzyński M WARSZA 49,3 7 1.54,0 10 52,4 9 1.59,5 9

Artur Ołownia P TOMASZ 52,3 8 1.50,8 9 52,3 8 1.51,0 8

Stefan Sopyło S WARSZA 54,6 9 1.50,5 8

Hubert Wójcicki G SANOK 56,6 10 1.58,4 11 57,0 10 2.04,8 10

Grzegorz Suski Z SANOK 66,0 11 2.21,3f 12 63,8 11 2.31,1 11

Witold Rymaszewski P TOMASZ 1.50,2 7 51,8 7 1.50,0 7
BOYS - 12 YEARS 500 500 500 1000

1. Witold Myćka Z SANOK 48,2 1 47,8 1 49,0 1 1.47,8 1 198.900

2. Paweł Chryplewicz C LUBIN 48,7 2 48,7 2 50,2 3 1.49,3 3 202.250

3. Rafał Jarosz C LUBIN 50,8 3 49,8 3 49,6 2 1.48,0 2 204.200

4. Marcin Budz S ZAKOPA 51,6 4 51,3 4 52,9 6 1.55,2 5 213.400

5. Bartłomiej Byliński C LUBIN 52,4 5 52,3 6 54,0 8 1.57,6 8 217.500

6. Przemysław Andryszkiewicz P TOMASZ 52,8 8 54,1 10 54,5 10 1.53,5 4 218.150

7. Sławomir Chmura PRUSZKÓW 53,1 9 54,1 10 52,8 5 1.58,8 12 219.400

7. Michał Dratwa P TOMASZ 53,2 10 53,0 7 51,9 4 2.02,6 14 219.400

9. Piotr Majewski C LUBIN 52,4 5 53,3 8 55,2 14 1.57,7 9 219.750

10. Andrzej Sowa G SANOK 52,7 7 53,4 9 53,8 7 2.00,9 13 220.350

11. Piotr Tutak G SANOK 53,6 12 54,1 10 55,5 15 1.57,8 10 222.100

12. Adrian Goździk P TOMASZ 54,0 13 54,9 14 54,8 12 2.03,3 15 225.350

13. Maciej Sikorski PRUSZKÓW 54,9 16 55,6 15 54,8 12 2.03,8 16 227.200

14. Kamil Szuba Z SANOK 53,3 11 64,6 18 54,2 9 1.58,7 11 231.450

15. Tymoteusz Korzeniowski G SANOK 69,0f 19 52,0 5 54,5 10 1.55,9 6 233.450

16. Sebastian Rumowski PRUSZKÓW 54,8 15 54,8 13 55,6 16 2.17,0f 19 233.700

17. Przemysłąw Ziemiański Z SANOK 55,9 17 56,2 16 57,8 17 2.11,1 18 235.450

18. Łukasz Szymański Z SANOK 58,4 18 58,6 17 59,5 18 2.05,4 17 239.200

Kamil Wójcik P TOMASZ 54,7 14 65,8 19 1.57,4 7 179,200


BOYS - 11 YEARS 500 500 500 500

1. Konrad Niedźwiedzki S ZAKOPA 50,4 1 50,5 1 53,2 1 54,1 1 208.200

2. Krzysztof Rysz G SANOK 52,7 3 53,1 2 54,4 2 56,0 5 216.200

3. Marcin Madzio P TOMASZ 54,5 6 53,2 3 56,0 4 55,2 3 218.900

4. Karol Dachowski PRUSZKÓW 53,4 4 54,4 4 57,7 7 56,2 6 221.700

5. Tomasz Rosiak P TOMASZ 54,4 5 55,5 6 56,4 5 55,9 4 222.200

6. Paweł Strzemieczny PRUSZKÓW 54,5 6 56,0 7 58,0 8 57,0 8 225.500

7. Szymon Stasiak C LUBIN 54,8 8 57,3 8 57,5 6 56,2 6 225.800

8. Robert Kustra G SANOK 55,1 9 54,6 5 59,9 9 57,0 8 226.600

9. Robert Pawłowicz C LUBIN 52,3 2 69,1f 16 54,7 3 54,8 2 230.900

10. Marek Miłobędzki M WARSZA 56,7 10 58,6 10 61,6 10 60,7 11 237.600

11. Łukasz Siedlarski P TOMASZ 60,1 13 62,0 13 63,8 11 63,4 13 249.300

12. Tomasz Skrętkowski G SANOK 67,0 15 57,7 9 65,5 12 61,3 12 251.500

13. Daniel Załączkowski G SANOK 65,1 14 65,6 14 71,6 13 70,0 14 272.300

14. Krzysztof Wójcicki G SANOK 69,5 16 68,5 15 81,2 15 78,5 16 297.700

15. Robert Husak G SANOK 73,0 17 73,2 17 79,2 14 76,3 15 301.700

Marcin Skórka Z SANOK 57,4 11 59,1 11 60,3 10 176,800

Jakub Gołuchowski S WARSZA 59,5 12 61,1 12


BOYS - 10 YEARS 300 500 300 500

1. Piotr Bluj Z SANOK 32,6 1 52,7 1 33,6 1 56,4 1 219,432

2. Damian Sobolak G SANOK 35,8 3 60,6 3 36,2 2 58,7 2 239,299

3. Jakub Wancienko Z SANOK 35,9 4 60,6 3 40,3f 11 60,5 3 248,099

4. Andrzej Bek P TOMASZ 37,7 9 61,6 6 38,4 7 64,1 4 252,532

5. Marcin Futyma G SANOK 36,5 6 63,3 10 38,0 6 66,8 7 254,266

6. Grzegorz Bagiński C LUBIN 38,2 11 63,8 11 37,7 5 65,6 6 255,899

7. Arkadiusz Heleniak P TOMASZ 36,7 7 61,5 5 36,8 3 72,0f 15 255,999

8. Tomasz Budz S ZAKOPA 35,5 2 60,5 2 41,4f 12 70,1f 13 258,766

9. Przemek Perzyński PRUSZKÓW 38,0 10 62,8 8 40,0 10 68,4 10 261,199

10. Łukasz Kopeć PRUSZKÓW 37,0 8 62,8 8 44,1 15 66,9 8 264,866

11. Piotr Szymański PRUSZKÓW 38,3 12 67,1 15 38,6 8 70,6 14 265,866

11. Marcin Rumowski PRUSZKÓW 40,2 14 65,2 13 39,1 9 68,5 11 265,866

13. Marcin Zdunowski PRUSZKÓW 36,0 5 61,9 7 47,4f 23 65,3 5 266,199

14. Szymon Dawidowski S WARSZA 47,3 23 64,2 12 37,2 4 67,6 9 272,632

15. Wojciech Urban C LUBIN 45,1 20 65,5 14 44,2 16 68,8 12 283,132

16. Marcin Dębski PRUSZKÓW 40,4 15 68,9 16 47,0 20 72,6 16 287,166

17. Michał Krawczyk PRUSZKÓW 39,5 13 80,1f 22 41,7 13 73,3 17 288,733

18. Daniel Kogut Z SANOK 41,9 16 78,9 21 43,3 14 74,2 18 295,099

19. Piotr Kwiatkowski G SANOK 44,4 19 76,3 19 44,6 17 79,6 20 304,233

20. Jarosław Laskowski PRUSZKÓW 49,4 25 72,4 17 47,1 21 77,3 19 310,533

21. Daniel Jagieła G SANOK 44,3 18 77,8 20 46,7 18 81,2 21 310,666

22. Michał Ciuk Z SANOK 46,7 22 82,4 23 46,9 19 81,3 22 319,699

23. Albin Klimkowski Z SANOK 48,5 24 86,6f 25 47,2 22 86,8 23 332,899

24. Piotr Sobczak G SANOK 43,7 17 88,8f 26 55,0 24 87,4 24 340,699

25. Kamil Majewski PRUSZKÓW 50,6 26 75,2 18 74,7f 25 94,6 25 378,632

Stanisław Jankowski S WARSZA 45,3 21 83,3 24
sędzia główny: Leszek Ciuk; kierownik biura zawodów: Maria Świerczek
1997 02 20/21 SANOK III Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Mistrzostwa Polski Juniorów / Polish Junior Championships 1997
LADIES - JUNIOR--B 500 1500 1000 3000

1. Katarzyna Wójcicka GÓRNIK S 48,57 2 2.24,55 1 1.32,17 1 5.11,9 2 194.821

2. Joanna Gąsienica-Fronek SNPTT ZA 47,15 1 2.27,67 3 1.34,55 5 5.16,5 3 196.398

3. Monika Cłapa PILICA T 50,19 9 2.27,33 2 1.34,37 4 5.10,2 1 198.185

4. Alicja Trzebunia SNPTT ZA 48,84 3 2.29,94 4 1.33,74 2 5.37,7 8 201.973

5. Magdalena Murawska STEGNY W 49,20 4 2.32,89 6 1.37,07 7 5.20,0 5 202.031

6. Anna Stawińska PILICA T 49,55 5 2.34,49 8 1.36,61 6 5.17,1 4 202.201

7. Karolina Łaska PILICA T 49,84 6 2.33,26 7 1.34,35 3 5.29,6 6 203.034

8. Joanna Popis STEGNY W 49,96 7 2.40,55 9 1.40,63 10 5.44,3 10 211.174

9. Cecylia Boczek SNPTT ZA 49,97 8 2.42,37 10 1.41,64 12 5.42,8 9 212.046

10. Katarzyna Kopyściańska CUPRUM L 63,24f 20 2.32,04 5 1.38,68 8 5.36,1 7 219.276

11. Beata Cierlik CUPRUM L 52,81 13 2.48,41 12 1.43,62 14 5.57,5 12 220.339

12. Marzena Jaśkiewicz PODHAL T 59,20f 19 2.48,72 13 1.40,35 9 5.47,5 11 223.531

13. Agata Reichman CUPRUM L 52,60 12 2.59,79 15 1.46,16 16 6.10,9 13 227.426


20.2 20.2 21.2

LADIES - 500 1500 1000

Marta Bakier JUVENI B 50,56 11 2.45,18 11 1.41,06 11 156.150

Magda Motybel JUVENI B 50,35 10 2.50,18 14 1.42,13 13 158.141

Aneta Sadowska JUVENI B 54,19 15 3.02,94 17 1.46,00 15 168.170

Katarzyna Leszczyńska JUVENI B 53,95 14 3.01,59 16 1.48,64 19 168.800

Mariola Mutwicka JUVENI B 57,35 18 3.03,55 18 1.47,16 17 172.113

Katarzyna Misiejuk JUVENI B 56,13 17 3.07,57 19 1.48,39 18 172.848

Patrycja Broniszewska JUVENI B 56,11 16 3.13,74 21 1.53,79 20 177.585

Małgorzata Kowal SNPTT ZA 68,26f 21 3.10,09 20 1.54,35 21 dns 188.798


MEN - 500 3000 1500 5000

1. Artur Opaliński CUPRUM L 41,84 1 4.42,49 1 2.09,07 1 7.57,7 2 179.714

2. Sebastian Kardela CUPRUM L 43,19 6 4.43,72 2 2.09,37 2 7.57,7 2 181.369

3. Ireneusz Kałdowski ELBREW E 42,87 5 4.44,00 3 2.13,93 7 7.55,8 1 182.426

4. Marcin Gralla ELBREW E 41,96 2 4.44,97 4 2.10,64 3 8.18,6 7 182.861

5. Mariusz Tawłowicz PILICA T 42,16 3 4.49,55 5 2.11,60 4 8.08,2 5 183.104

6. Daniel Dobosz CUPRUM L 42,61 4 4.50,27 6 2.13,66 6 8.07,8 4 184.321

7. Aleksander Feder STEGNY W 44,49 8 5.02,51 7 2.12,48 5 8.14,7 6 188.538

8. Arkadiusz Skoneczny PILICA T 45,28 9 5.02,56 8 2.16,63 9 8.27,6 8 192.009

9. Mariusz Jarosz CUPRUM L 45,35 10 5.11,90 11 2.16,04 8 8.40,8 11 194.759

10. Paweł Sosiński PILICA T 46,15 17 5.09,60 9 2.18,45 10 8.35,3 9 195.430

11. Janusz Karpiński SNPTT ZA 43,60 7 5.19,86 13 2.20,31 11 8.47,1 13 196.390

12. Marek Paterek GÓRNIK S 45,84 13 5.10,89 10 2.22,60 15 8.43,6 12 197.548

13. Łukasz Lorenc ZRYW SAN 46,54 19 5.21,35 14 2.20,57 12 8.40,3 10 198.984

14. Piotr Boczek SNPTT ZA 48,82 22 5.17,82 12 2.27,15 23 8.57,1 15 204.550

15. Grzegorz Kruczek CUPRUM L 49,13 24 5.22,66 17 2.26,38 21 8.53,9 14 205.089

16. Artur Niedziński PRUSZK.M 46,10 16 5.43,41 22 2.25,34 18 9.31,1 16 208.891
20.2 20.2 21.2

MEN - JUNIOR--B 500 3000 1500

Karol Bobowicz JUVENI B 45,37 11 5.21,39 15 2.22,89 16 146.565

Tomasz Sadowski JUVENI B 46,20 18 5.22,28 16 2.22,26 14 147.333

Łukasz Korolczuk JUVENI B 46,99 20 5.24,03 19 2.21,46 13 148.148

Sebastian Wiszniewski JUVENI B 46,05 15 5.42,58 21 2.27,30 24 152.246

Mariusz Wojnowski JUVENI B 47,26 21 5.38,90 20 2.26,13 20 152.453

Rafał Gąsior PODHAL T 45,76 12 6.00,93 25 2.25,56 19 154.435

Daniel Krupiński PILICA T 49,04 23 5.50,24 23 2.28,43 26 156.889

Jan Pawłowski PILICA T 57,93f 26 5.23,46 18 2.27,09 22 160.870

Łukasz Gatkiewicz PODHAL T 51,54 25 6.40,01 26 2.45,83 27 173.484

Marcin Stankiewicz JUVENI B 45,94 14 disq. 2.23,24 17

Artur Ciuła SNPTT ZA disq. 5.52,11 24 2.27,54 25
sędzia główny: Adam Polityński; kierownik biura zawodów: Aleksandra Skalska-Polityńska

1997 02 15/16 SANOK SREBRNA ŁYŻWA MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW /JUNIORÓW / POLISH JUNIOR CHAMPIONSHIPS 1997
LADIES JUNIOR ALLROUND 500 1500 1000 3000

1. Agnieszka Magiera PILICA 44,3 1 2.19,9 1 1.29,8 1 4.51,8 1 184.466

2. Sylwia Juszczak PILICA 46,8 5 2.27,7 2 1.33,7 2 5.09,9 2 194.533

3. Agnieszka Orłowska ORZEŁ 46,4 4 2.32,1 4 1.37,2 4 5.22,5 4 199.450

4. Małgorzata Mika SNPTT 47,7 7 2.29,9 3 1.37,6 5 5.18,3 3 199.516

5. Urszula Kurbat SNPTT 45,9 2 2.34,2 5 1.36,8 3 5.30,4 5 200.766

6. Magdalena Tchórzewska GÓRNIK 47,0 6 2.37,5 6 1.40,1 8 5.34,0 6 205.216

7. Małgorzata Wawreniuk JUVENIA 48,5 9 2.39,2 7 1.39,2 7 5.50,7 7 209.616


15.2 15.2 16.2

LADIES JUNIOR ALLROUND 500 1500 1000

Agnieszka Szałkiewicz GÓRNIK 46,1 3 2.42,0 8 1.37,9 6 dns 149.050

Dagmara Reszka PILICA 48,4 8 2.48,1 9 1.41,8 9 dns 155.333

LADIES - młodziczki 500 1000 300 1500

1. Aleksandra Przeor ORZEŁ EL 46,5 1 1.38,2 1 29,9 1 2.37,1 1 177,866

2. Marta Szymczak PILICA T 48,2 2 1.41,4 2 31,1 5 2.42,0 5 184,000

3. Małgorzata Staszkiewicz GÓRNIK S 48,4 3 1.42,0 3 31,2f 7 2.44,5 7 185,433

4. Monika Nieciengiewicz ZRYW SAN 49,5 7 1.43,4 4 30,4 2 2.41,8 3 185,533

5. Agnieszka Obara CUPRUM L 48,7 4 1.44,0 5 30,6 3 2.43,4 6 185,766

6. Małgorzata Bylinka PILICA T 50,6 14 1.44,7 6 32,3 16 2.39,5 2 188,416

7. Marta Skowron CUPRUM L 49,1 5 1.45,5 8 31,2 7 2.47,6 11 188,916

8. Katarzyna Drostek ORZEŁ EL 50,2 8 1.46,5 9 31,7 12 2.41,8 3 189,083

9. Martyna Grajewska CUPRUM L 50,3 10 1.44,8 7 31,6 10 2.45,4 8 189,433

10. Ewelina Szkutnik CUPRUM L 49,4 6 1.47,0 10 31,0 4 2.46,8 9 189,500

11. Paulina Matuszewska MARYMO W 50,4 11 1.47,0 10 31,6 10 2.46,9 10 191,133

12. Aldona Kalityńska GÓRNIK S 50,4 11 1.50,1 15 31,1 5 2.51,1 13 193,583

13. Monika Pacura CUPRUM L 51,0 15 1.49,1 14 31,7 12 2.51,5 14 194,416

14. Joanna Łęcka STEGNY W 57,0f 19 1.47,9 12 31,8 14 2.50,0 12 199,416

15. Sabina Markowska GÓRNIK S 51,7f 16 1.56,4 18 31,5 9 2.58,1 16 200,766

16. Katarzyna Kowalczyk CUPRUM L 50,5 13 1.58,6 19 32,2 15 2.58,0 15 201,333

Karolina Rokita PILICA T 54,1 18 1.54,0 17 32,5 17 143,600

Joanna Grabowska STEGNY W 53,8 17 1.52,9 16 39,9f 19 150,150

Aneta Woźniak MARYMO W 62,3f 20 2.16,0 20 38,8 18 169,100

Agata Skrabucha MARYMO W 50,2 8 1.48,2 13 dns
MEN JUNIOR ALLROUND 500 3000 1500 5000

1. Karol Kreja WTŁ STEGNY 40,3 2 4.27,0 1 2.03,5 1 7.48,3 2 172.796

2. Michał Trzebunia SNPTT 40,3 2 4.29,7 2 2.04,2 2 7.42,2 1 172.870

3. Adam Sadowski SNPTT 40,0 1 4.36,5 4 2.09,2 4 7.56,8 3 176.829

4. Bartłomiej Piotrowski PILICA 42,7 10 4.32,2 3 2.09,3 5 7.59,2 4 179.086

5. Tomasz Czechoski WTŁ STEGNY 40,5 4 4.41,2 5 2.08,6 3 8.11,6 5 179.392

6. Piotr Przywara PILICA 41,6 6 4.46,0 6 2.11,5 6 8.33,2 8 184.419

7. Wojciech Lusiński ORZEŁ 41,9 7 4.53,1 7 2.14,1 7 8.50,2 9 188.470

8. Robert Lenarcik PILICA 41,1 5 4.59,5 9 2.14,8 8 8.50,3 10 188.979

9. Robert Winnik CUPRUM 44,3 11 5.00,0 10 2.21,3 10 8.28,4 7 192.240

10. Wiktor Herka PILICA 42,6 9 5.06,3 12 2.21,2 9 9.00,9 11 194.806

11. Paweł Rabicki ZRYW 44,4 12 5.01,1 11 2.53,0f 12 8.27,7 6 203.019


15.2 15.2 16.2

MEN JUNIOR ALLROUND 500 3000 1500

Maciej Kowalewski MKS MOS 42,3 8 4.58,2 8 2.25,4 11 dns 140.466
OUT OF COMP 500 1500 1500 3000 1000

Paweł Jaroszek PIONKI 39,8 - 2.02,4 -

Jacek Napora CUPRUM 41,1 - 2.09,4 - 4.24,4 -

Grzegorz Kudła GÓRNIK 4.51,8 -

Paweł Abratkiewicz PILICA 1.19,6 -
MEN – młodzicy 500 1500 1000 3000

1. Cezary Kuczyński CUPRUM L 42,2 1 2.23,5 1 1.29,8 1 5.00,5 4 185.016

2. Daniel Neroj PILICA T 44,3 3 2.24,0 2 1.30,1 2 4.52,9 1 186.166

3. Bartosz Wilczak STEGNY W 43,3 2 2.25,3 3 1.30,8 3 4.55,0 2 186.299

4. Paweł Ostrachowski STEGNY W 45,7 10 2.27,9 6 1.32,7 5 4.55,0 2 190.516

5. Marek Bartosiewicz CUPRUM L 45,0 6 2.29,0 7 1.32,1 4 5.06,0 5 191.716

6. Paweł Kwiatkowski STEGNY W 45,2 7 2.26,1 4 1.33,4 9 5.09,8f 8 192.233

7. Damian Chrzan CUPRUM L 44,9 4 2.27,7 5 1.32,9 6 5.15,1 11 193.099

8. Łukasz Ostrowski CUPRUM L 45,2 7 2.30,1 9 1.33,0 7 5.23,3 13 195.616

9. Tomasz Tarnawski ZRYW SAN 45,6 9 2.33,9 13 1.34,6 11 5.09,2 7 195.733

10. Marek Wróbel CUPRUM L 47,1 16 2.29,4 8 1.35,1 13 5.08,5 6 195.866

11. Tomasz Śliwiński PILICA T 44,9 4 2.36,3 16 1.35,0 12 5.14,8 10 196.966

12. Wojciech Florczyk CUPRUM L 46,5 13 2.33,8 12 1.35,1 13 5.12,9 9 197.466

13. Łukasz Cwalina CUPRUM L 45,7 10 2.35,4 14 1.33,4 9 5.21,9 12 197.850

14. Maciej Ustynowicz STEGNY W 45,8 12 2.35,5 15 1.36,3 16 5.28,4 14 200.516

15. Maciej Malik ZRYW SAN 47,0 15 2.33,5 11 1.37,1 18 5.30,8 15 201.849

16. Tomasz Kurzyński ZRYW SAN 47,3 17 2.37,1 18 1.39,5 20 5.33,0 16 204.916

Patryk Rąpała ZRYW SAN 46,5 13 2.48,8 21 1.36,8 17 151.166

Kamil Tomczyk PILICA T 47,8 18 2.42,8 20 1.38,6 19 151.366

Jakub Niedźwiedzki SNPTT ZA 52,5f 21 2.36,6 17 1.35,2 15 152.300

Arkadiusz Perzyński MOS WARS 50,6 19 2.56,5 23 1.47,4 22 163.133

Stefan Sopyło STEGNY W 51,5 20 2.54,7 22 1.51,3 23 165.383

Mateusz Bartuszek STEGNY W 62,5f 24 2.40,0 19 1.40,1 21 165.883

Artur Ołownia PILICA T 53,8 22 2.59,9 24 2.00,9f 24 174.216

Przemysław Przybysz ZRYW SAN 93,2f 25 2.30,1 9 1.33,0 7 189.733

Hubert Wójcicki GÓRNIK 55,4f 23 dnf


juniorzy - sędzia główny: Marek Gąsiewski; kierownik biura zawodów: Irena Kondyjowska

młodzicy - sędzia główny: Adam Polityński; kierownik biura zawodów: Aleksandra Polityńska
1997 02 08/09 WARSZAWA Puchar Wojewody Warszawskiego – Puchar Polski/ Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne [T.M]
PUCHAR POLSKI 8.2 8.2 9.2 9.2

LADIES 500 1500 1000 3000

Agnieszka MAGIERA Pilica 44,0 1 2.25,9 1

Agnieszka SZAŁKIEWICZ Górnik 45,3 2 2.44,7 4

Aneta RONEK Pilica 45,6 3 2.29,2 2 1,34,1 1 5.16,5 1

Sylwia JUSZCZAK Pilica 47,8 4 1.34,5 2 5.18,3 2

Monika CŁAPA Pilica dns - 2.32,9 3 1.36,3 3 5.18,4 3


8.2 8.2 9.2 9.2 9.2

MEN 500 3000 1000 1500 5000

Artur SZAFRAŃSKI Stegny 40,2 1 4.32,9 1 2.05,0 1 7.48,1 1

Witold MAZUR Zryw 40,4 2 4.38,3 2 1.21,2 1

Michał TRZEBUNIA SNPTT 40,7 3 4.39,4 3 1.22,1 3 8.22,7 6

Karol KREJA Stegny 40,9 4 4.41,3 4 1.21,5 2 2.06,9 2

Adam SADOWSKI SNPTT 41,0 5 2.08,2 3 8.18,3 5

Rafał MADEJ Pionki 41,4 6 4.46,0 6 1.22,4 4 8.09,4 2

Artur OPALIŃSKI Cuprum 41,7 7 5.03,7 9 1.24,0 5

Gerard BORKOWSKI Pilica 42,0 8 5.09,4 11 1.25,7 6

Robert LENARCIK Pilica 42,2 9 5.14,8 12 1.27,6 7 2.19,1 7

Ireneusz KAŁDOWSKI Orzeł 42,4 10 4.51,1 7 8.15,0 4

Konrad MARCINIAK Cuprum 42,6 11 4.53,0 8 2.12,8 5 8.12,3 3

Bartłomiej PIOTROWSKI Pilica 43,0 12 4.41,5 5 2.09,4 4

Grzegorz KUDŁA Górnik 43,9 13 5.06,7 10 2.16,2 6


OZK 8.2 8.2 9.2 9.2

LADIES 500 1500 1000 3000

Alicja TRZEBUNIA SNPTT 47,2 1 2.30,2 1 1.35,5 1 5.34,8 4

Karolina ŁASKA Pilica 47,8 2 2.35,4 4 1.37,0 2 5.41,1 6

Magdalena MURAWSKA Stegny 48,6 3 2.32,1 2 1.38,8 4 5.30,5 2

Anna STAWIŃSKA Pilica 48,6 3 2.32,3 3 1.38,7 3 5.26,3 1

Dagmara RESZKA Pilica 49,2 5 2.48,8 10 1.41,1 9

Magdalena TCHÓRZEWSKA Górnik 49,3 6 2.37,8 5 1.38,9 5 5.33,1 3

Joanna POPIS Stegny 49,4 7 1.40,3 8

Katarzyna KOPYŚCIAŃSKA Cuprum 49,5 8 2.38,4 6 1.39,3 6 5.39,4 5

Agata SKRABUCHA Marymont 49,6 9 2.52,4 13 1.44,0 13

Małgorzata STASZKIEWICZ Górnik 49,9 10 1.42,7 10

Małgorzata WAWRENIUK Juvenia 50,3 11 2.41,6 7 1.40,1 7 5.58,8 7

Aldona KALITYŃSKA Górnik 50,5 12 1.50,9 18

Beata CIERLIK Cuprum 50,6 13 1.43,9 12

Joanna ŁĘCKA Stegny 50,6 13

Paulina MATUSZEWSKA Marymont 50,6 13 2.46,9 9 1.46,5 16

Marta SZYMCZAK Pilica 50,8 16 2.45,6 8 1.42,8 11

Katarzyna DROSTEK Orzeł 51,2 17 2.48,9 11 1.44,8 14

Małgorzata BYLINKA Pilica 51,5 18 2.49,6 12 1.45,5 15

Sabina MARKOWSKA Górnik 52,4 19 1.50,3 17


MEN 500 1500 1000 3000

Tomasz CZECHOSKI Stegny 40,9 1 2.14,3 1 1.23,4 1 4.46,7 3

Aleksander FEDER Stegny 42,5 2 2.15,9 2 1.27,1 3 4.52,3 4

Wojciech LUSIŃSKI Orzeł 42,6 3 2.17,4 3 1.27,1 3 5.07,5 15

Sebastian KARDELA Cuprum 42,6 3 2.20,4 6 1.25,3 2 4.43,9 2

Wiktor HERKA Pilica 42,8 5 2,27,6 12

Maciej KOWALEWSKI Pruszków 42,8 5 2.25,8 11 1.28,4 6 5.07,8 16

Daniel DOBOSZ Cuprum 43,3 7 2.17,4 3 1.27,5 5 4.43,6 1

Bartosz WILCZAK Stegny 44,0 8 2.30,1 18 1.30,5 11 5.04,4 13

Arkadiusz SKONECZNY Pilica 44,3 9 2.18,0 5 1.29,0 7 4.53,4 5

Mariusz JAROSZ Cuprum 44,6 10 2.22,2 7 1.30,7 13 4.59,7 11

Marek PATEREK Górnik 44,7 11 2.30,0 17 1.30,9 14 5.10,8 17

Robert WINNIK Cuprum 44,9 12 2.24,4 9 1.30,2 10 4.56,8 7

Paweł SOSIŃSKI Pilica 45,4 13 2.24,0 8 1.30,6 12 4.59,7 11

Łukasz LORENC Zryw 45,4 13 2.29,1 16 1.31,2 15 5.04,9 14

Artur NIEDZIŃSKI Pruszków 45,6 15 2.33,7 19 1.35,0 18 5.25,3 20

Paweł KWIATKOWSKI Stegny 45,7 16 2.28,7 15 1.32,8 16 4.58,7 10

Paweł RABICKI Zryw 45,8 17 2.24,4 9 1.29,4 8 4.58,5 9

Daniel NEROJ Pilica 46,0 18 2.27,8 14 1.29,5 9 4.53,6 6

Paweł OSTRACHOWSKI Stegny 46,9 19 2.27,2 11 1.33,5 17 4.57,9 8

Maciej USTYNOWICZ Stegny 47,0 20 1.36,3 20

Grzegorz KRUCZEK Cuprum 47,1 21 2.36,4 20 1.37,3 21 5.14,1 18

Daniel KRUPIŃSKI Pilica 47,3 22 2.42,3 21 1.35,7 19 5.25,1 19

Karol STAŃ Stegny 48,3 23 2.49,2 23 1.40,1 22

Mateusz BARTUSZEK Stegny 50,1 24 1.43,9 24

Kamil TOMCZYK Pilica 50,7 25 2.43,8 22 1.43,2 23


Puchar Ferii Zimowych ZAKOPANE 06 February 1997
dziewczęta 100 300 500 1000

Monika STRUCZOWSKA 84 UKS 8 SNPTT 12,8 1 58,4 3

Kamila DROZDOWSKA 84 UKS 8 SNPTT 13,9 2 61,2 4

Karolina BALICKA 85 UKS 3 Zakopane 14,2 3 39,1 1

Magdalena BEHOUNEK 86 UKS 3 Zakopane 15,2 4 44,3 2

Małgorzata BRZOZA 85 SP 2 Zakopane 15,3 5 68,8 3

Bożena GĄSIENICA 86 SP 3 Zakopane 16,1 6 48,0 3

Małgorzata MIKA 79 SNPTT 48,1 1

Małgorzata KOWAL 81 SNPTT 53,0 2 1.54,7 1

Anna GUZIK 79 SMS Zakopane 72,9 5 2.12,8 2

Monika STOCH 81 SNPTT 2.26,1 3

chłopcy 100 500 300 500 1000

Konrad NIEDŹWIEDZKI 85 SNPTT 12,3 1 50,0 1 51,0 4

Jacek STASIOWSKI 84 SNPTT 13,6 2 64,5 7

Tomasz BUDZ 87 SNPTT 13,8 3 52,1 2 39,2 1

Szymon GĄSIENICA-DANIEL 84 SP 3 Zakopane 13,9 4

Mateusz STASIOWSKI 88 PPSA 14,1 5 40,1 2

Andrzej BIENIEK 87 SP 2 Zakopane 16,0 6 44,5 3

Kamil WOJCIECHOWSKI 86 UKS3 Zakopane 16,2 7 50,3 4

Michał MARZEC 82 UKS ŚMIG -

Jan PAWŁOWSKI 79 SNPTT 45,8 1 1.34,5 1

Piotr BOCZEK 80 SNPTT 46,5 2 1.35,0 2

Artur CIUŁA 80 SNPTT 46,9 3 1.37,5 3

Kamil KARWEL 78 SMS Zakopane 52,3 5 1.47,8 4

Marcin WĘGRZYN 78 SMS Zakopane 57,3 6 1.53,2 5


sędzia główny: Barbara Urbańska; kierownik biura zawodów: Jan Trzebunia
1997 02 01/02 TOMASZÓW Ogólnopolskie Zawody Dzieci [T.M]
1.2 1.2 2.2 2.2

DZIEWCZĘTA 13 500 1000 500 1000

Monika NIECIENGIEWICZ Zryw 48,8 1 1.42,0 1 50,0 1 1.41,7 1

Ewelina SZKUTNIK Cuprum 50,2 2 1.45,9 3 50,1 2 1.46,9 2

Joanna ŁĘCKA Stegny 50,6 3 1.45,8 2 52,4 4 1.47,8 4

Paulina MATUSZEWSKA Marymont 52,0 4 1.47,5 4 51,3 3 1.47,7 3

Monika PACURA Cuprum 54,1 5 1.51,7 5 52,7 5 1.51,5 5

Agata SKRABUCHA Marymont 51,3 oc

12 500 500 500 1000

Ewelina KOZAK Cuprum 50,5 1 50,7 1 49,3 1 1.44,6 1

Magdalena GOŁĘBIEWSKA Stegny 52,6 2 52,6 2 52,4 3 1.45,8 2

Karolina RYŚNIK Cuprum 52,8 3 54,6 3 51,4 2 1.47,9 3

Małgorzata PRZYBYSZ Pilica 56,6 4 55,6 5 54,1 5 1.58,0 5

Iwona KMIECIK Pilica 57,0 5 58,7 8 55,3 6 2.00,4 7

Dorota KUSZNIERENKO Stegny 57,1 6 60,1 10 58,2 9 1.59,0 6

Monika STRUCZOWSKA SNPTT 57,1 6 58,4 7 56,9 8 2.09,6 10

Monika MILCZAREK Pilica 57,6 8 59,6 9 58,3 10 2.03,0 9

Ewelina GIL Cuprum 57,8 9 57,6 6 56,3 7 2.00,8 8

Anna TOBUCH Cuprum 60,2f 10 54,7 4 53,8 4 1.53,5 4

Kamila DROZDOWSKA SNPTT 65,3 11 64,4 11 62,0 11 2.16,5 11

Monika KURKAREWICZ Zryw 70,2 12 82,4 12 2.42,8f 12

11 500 500 500 500

Magdalena WISZYŃSKA Górnik 54,4 1 56,3 2 57,2 3

Martyna WIŚNIEWSKA Milanówek 54,6 2 55,7 1 54,9 1 56,1 1

Monika SKONIECZNA Milanówek 56,1 3 58,9 5 57,9 5 58,3 4

Dorota LUBECKA Górnik 56,3 4 59,0 6 57,7 4 60,2 8

Małgorzata DROBOT Cuprum 56,8 5 58,2 3 57,4 3 59,2 7

Ewelina SIUDA Cuprum 58,1 6 58,3 4 65,3f 9 58,4 5

Marta SKONIECZNA Milanówek 59,1 7 60,3 7 58,2 6 58,6 6

Malwina BANASIAK Milanówek 60,1 8 64,7 9 63,9 8 62,4 11

Aleksandra DASZYK Zryw 60,1 8 67,0f 10 56,5 2 56,5 2

Agnieszka KĄDZIOŁKA Górnik 60,3 10 70,3f 13 61,1 7 61,3 9

Żaneta ZARYCHTA Milanówek 66,5 11 67,5 11 68,3 11 66,6 13

Hanna MROCZKOWSKA Stegny 70,3f 12 62,0 8 75,8f 13 62,1 10

Sabina SZYDŁAK Zryw 74,1f 13 68,1 12 65,8 10 64,8 12

Karolina KSYT Pilica 79,6 14 79,6 14 72,9 12 72,9 14

10 300 500 300 500

Barbara TUTAK Górnik 33,3 1 58,4 1 33,5 1 55,9 1

Marta WAŁĘCKA Cuprum 38,6 2 66,9 5 37,6 3 66,8 5

Karolina BALICKA SNPTT 38,8 3 60,4 3 39,4 5 66,7 4

Ewa BEDNAREK Pilica 40,1 4 61,1 4 40,4 6 71,9 7

Katarzyna WŁODARSKA Stegny 40,3 5 dsq - 38,1 4 65,7 3

Anita DĘBIEC Pilica 41,1 6 75,2 7

Paulina JUDA Pilica 42,4 7 75,3 8 41,6 8 dsq -

Julita MAJEWSKA Pilica 42,6 8 77,1 9 40,5 7 69,9 6

Monika KRUPIŃSKA Pilica 43,6 9 84,9 10 45,3 10 85,7f 8

Ewa DĘBSKA Cuprum 44,1 10 60,1 2 37,1 2 64,9 2

Milena MILCZAREK Pilica 46,3 11 73,9f 6 44,2 9 86,6f 9


1.2 1.2 2.2 2.2

CHŁOPCY 13 500 1000 500 1000

Łukasz OSTROWSKI Cuprum 46,1 1 1.37,2 1 46,4 2 1.35,9 2

Marek BARTOSIEWICZ Cuprum 46,1 1 1.38,4 2 46,2 1 1.33,7 1

Maciej USTYNOWICZ Stegny 46,3 3 1.43,2 5 46,8 3 1.36,4 3

Jakub NIEDŹWIEDZKI SNPTT 48,7 4 1.41,7 3 50,6 5 1.40,6 4

Tomasz KURZYŃSKI Zryw 49,6 5 1.42,7 4 49,1 4 1.43,2 5

Mateusz BARTUSZEK Stegny 50,8 6 1.47,9 6 50,7 6 1.47,7 7

Kamil TOMCZYK Pilica 53,1 7 1.48,8 7 51,4 7 1.46,8 6

Witold RYMASZEWSKI Pilica 54,2 8 1.54,8 8 52,3 8 1.55,0 9

Grzegorz SKORUS Górnik 54,9 9 2.02,9 10 dns -

Artur OŁOWNIA Pilica 56,1 10 2.02,0 9 54,8 9 1.53,2 8

12 500 500 500 1000

Paweł CHRYPLEWICZ Cuprum 49,7 1 51,0 2 48,8 1 1.42,5 1

Rafał JAROSZ Cuprum 49,8 2 50,2 1 48,9 2 1.43,6 2

Waldemar SKUBISZ Cuprum 52,2 3 53,7 4 51,3 4 1.49,7 4

Sławomir CHMURA Milanówek 53,0 4 53,7 4 53,9 8 1.52,8 6

Marcin BUDZ SNPTT 53,1 5 66,2f 17 52,4 5 2.08,7f 16

Tymoteusz KORZENIOWSKI Górnik 53,3 6 53,8 6 54,2 10 1.53,0 7

Michał DRATWA Pilica 54,4 7 54,4 8 53,9 8 1.56,1 11

Piotr MAJEWSKI Cuprum 54,7 8 55,1 9 53,2 7 1.53,5 8

Przemysław ZIEMIAŃSKI Zryw 55,0 9 57,0 13 65,8f 17 1.56,3 12

Maciej SIKORSKI Milanówek 55,5 10 55,6 11 56,0 11 1.55,1 9

Piotr TUTAK Górnik 56,1 11 55,1 9 64,1f 16 1.58,6 15

Rafał WRÓBEL Cuprum 56,3 12 56,5 12 56,3 12 1.55,4 10

Adrian GOŹDZIK Pilica 56,9 13 58,8 14 56,7 13 1.57,5 14

Kamil WÓJCIK Pilica 58,4 14 61,6 15 58,3 14 1.56,4 13

Przemysław ANDRYSZKIEWICZ Pilica 60,0 15 53,9 7 53,1 6 1.49,8 5

Łukasz SZYMAŃSKI Zryw 60,8 16 63,0 16 63,4 15 2.19,4f 17

Witold MYĆKA Zryw 50,5 oc 51,6 3 49,5 3 1.43,6 2



11 500 500 500 500

Krzysztof RYSZ Górnik 52,8 1 62,2 6 53,4 2 53,9 2

Konrad NIEDŹWIEDZKI SNPTT 53,8 2 51,9 1 53,1 1 53,6 1

Marcin MADZIO 9 Tomaszów 54,8 3 56,4 2 53,6 3 56,2 3

Robert KUSTRA Górnik 55,1 4 57,3 3 57,0 4 77,2f 7

Marcin SKÓRKA Zryw 57,2 5 58,2 4 57,1 5 58,3 4

Jakub GOŁUCHOWSKI Stegny 61,9 6 62,0 5 60,3 6 63,3 5

Robert PAWŁOWICZ Cuprum 68,6 7 dnf - dns -

Tomasz SIEDLARSKI 9 Tomaszów dsq - 72,4 7 73,9 7 73,9 6

10 300 500 300 500

Piotr BLUJ Zryw 33,5 1 53,5 1 32,5 1 53,2 1

Marcin FUTYMA Górnik 35,9 2 78,8f 9 39,2f 4 69,0f 6

Jakub WANCIENKO Zryw 36,6 3 65,0 4 38,6 2 65,5 4

Grzegorz BAGIŃSKI Cuprum 36,6 3 65,0 4 40,9 5 66,5 5

Szymon DAWIDOWSKI Stegny 37,7 5 70,3 6 39,1 3 65,1 3

Daniel KOGUT Zryw 41,2 6 74,4 7 48,0f 9 72,7 7

Andrzej BEK 9 Tomaszów 41,7 7 63,5 3 43,7 7 77,4 9

Arkadiusz HELENIAK 9 Tomaszów 42,6 8 77,5 8 41,9 6 73,4 8

Tomasz BUDZ SNPTT 43,1 9 60,9 2 48,0f 9 63,5 2

Daniel PLEWIŃSKI 9 Tomaszów 48,6 10 78,9f 10 44,6 8 79,2f 10
sędzia główny: Jan Krata; kierownik biura zawodów: Anna Rosenbeiger
1997 02 01/02 WARSZAWA NORDIC JUNIOR GAMES 1997
1.2 1.2 2.2 2.2

LADIES SPRINT 500 500 500- 1000

Anja Schneiderheinze B08-04-1978 GER 44,68 4 43,31 1 87,99 1 1.30,55 2

Anna Saveljeva B29-07-1977 RUS 44,57 3 44,39 2 88,96 2 g.u.

Ljubov Martjusjova B09-01-1978 RUS 44,96 6 44,78 3 89,74 3 1.33,20 7

Agnieszka Magiera B12-09-1977 44,56 2 45,18 5 89,74 3

Annette Bjelkevik B12-05-1978 NOR 44,84 5 45,24 6 90,08 5 1.32,63 4

Nicola Mayr B06-04-1978 ITA 45,32 8 44,91 4 90,23 6 1.33,04 6

Christine Heins B10-03-1979 NED 45,35 9 45,80 8 91,15 7 1.32,63 4

Katarzyna Wójcicka B01-01-1980 45,42 10 45,85 9 91,27 8 1.34,49 9

Johanna Laine B04-11-1979 FIN 46,31 13 45,24 6 91,55 9 1.32,24 3

Anna Řvergaard B16-03-1978 NOR 45,46 11 46,10 10 91,56 10

Svetlana Tsjepelnikova B13-03-1979 BLR 45,58 12 46,70 12 92,28 11 1.36,44 14

Joanna Gasienica-Fronek B10-12-1979 46,44 15 46,53 11 92,97 12 1.48,93 19

Serena Schench B07-01-1980 ITA 47,07 19 46,78 13 93,85 13 1.33,23 8

Marija Zjidkova B27-05-1976 UKR 46,82 17 47,29 14 94,11 14 1.35,98 13

Astrid Helen Njćrheim B12-02-1979 NOR 46,53 16 47,72 15 94,25 15 1.35,68 12

Karina Slingerland B05-07-1977 NED 46,42 14 47,85 17 94,27 16 1.36,99 17

Irina Safrankova B05-06-1978 BLR 47,45 20 47,78 16 95,23 17 1.39,49 18

Svetlana Radkevitsj B09-10-1979 BLR 47,01 18 48,50 18 95,51 18 1.36,95 16

Susanne Fischer B22-11-1978 GER 44,42 1 1.29,88 1

Svetlana Muta B23-05-1978 RUS 45,19 7

Sylwia Juszczak B05-08-1978 1.34,56 10

Hedvig Bjelkevik B18-04-1981 NOR 1.34,69 11

Carien Kleibeuker B12-03-1978 NED 1.36,73 15
1.2 2.2

LADIES ALLROUND 1500 3000

Galina Likhatsjova B15-07-1977 RUS 2.21,17 1 4.56,77 4

Agnieszka Magiera B12-09-1977 2.23,10 2 4.52,00 2

Susanne Fischer B22-11-1978 GER 2.23,66 3

Svetlana Tsjepelnikova B13-03-1979 BLR 2.24,76 4 5.12,57 10

Svetlana Muta B23-05-1978 RUS 2.25,11 5 4.55,61 3

Francesca Uez B24-08-1977 ITA 2.26,44 6 5.05,85 6

Claudia Irrgang B05-08-1978 GER 2.26,73 7 4.51,94 1

Nicola Mayr B06-04-1978 ITA 2.27,04 8

Christine Heins B10-03-1979 NED 2.27,44 9

Serena Schench B07-01-1980 ITA 2.28,27 10

Hedvig Bjelkevik B18-04-1981 NOR 2.28,42 11 5.11,09 8

Carien Kleibeuker B12-03-1978 NED 2.28,43 12 5.00,74 5

Sylwia Juszczak B05-08-1978 2.29,23 13 5.11,53 9

Johanna Laine B04-11-1979 FIN 2.29,64 14 5.18,63 14

Annette Bjelkevik B12-05-1978 NOR 2.30,31 15

Katarzyna Wójcicka B01-01-1980 2.32,10 16

Irina Safrankova B05-06-1978 BLR 2.32,75 17

Svetlana Radkevitsj B09-10-1979 BLR 2.33,88 18 g.u.

Marija Zjidkova B27-05-1976 UKR 2.34,71 19 5.28,96 15

Anna Řvergaard B16-03-1978 NOR 5.15,39 12

Astrid Helen Njćrheim B12-02-1979 NOR 5.10,30 7

Karina Slingerland B05-07-1977 NED 5.15,35 11

Joanna Gąsienica-Fronek B10-12-1979 5.16,82 13
1.2 1.2 1.2 2.2

MEN SPRINT 500 500 500- 1000

Adam Sadowski 15-12-1977 40,08 1 40,43 2 80,51 1 1.21,32 1

Trond Arne Třrset 23-04-1979 NOR 40,47 4 40,23 1 80,70 2 1.23,75 7

Michał Trzebunia 09-10-1978 40,10 2 40,80 5 80,90 3

Georg Taubenrauch 07-02-1980 GER 40,39 3 40,93 6 81,32 4 1.24,11 8

Andrej Saveljev 07-07-1977 RUS 40,95 6 40,52 3 81,47 5 1.22,94 4

Oleg Gristsjenko 17-08-1978 UKR 40,76 5 40,75 4 81,51 6 1.21,57 2

Jeroen Hairwassers 18-06-1979 NED 41,49 8 41,15 7 82,64 7 1.22,44 3

Cristian Lorenzi 26-07-1977 ITA 41,24 7 42,01 8 83,25 8 1.24,34 11

Eduard Fjedonenko 28-01-1980 UKR 42,07 11 42,29 9 84,36 9 1.28,40 14

Michele Fabris 17-02-1979 ITA 42,28 13 43,42 10 85,70 10 1.30,63 16

Jeroen Kraan 20-04-1978 NED 41,56 9 44,25 11 85,81 11

Andrej Bugajev 00-00-1979 BLR 42,53 14 1.28,75 15

Sven Joesten 24-08-1978 GER 42,17 12

Andrej Fomin 1977 14-11-1977 UKR 41,79 10

Artjom Detysjev 21-07-1978 RUS 42,56 15

Gerjan Norg 06-08-1977 NED 47,53 16

Risto Rosendahl 24-08-1978 FIN 1.23,52 5

Sergej Novitsjenko 24-06-1978 BLR 1.23,60 6

Andre Unterdörfel 29-05-1978 GER 1.24,24 9

Arild Nebb Ervik 04-02-1978 NOR 1.24,26 10

Oleg Sobtsjak 17-08-1977 RUS 1.25,34 12

Řyvind Gravem 24-08-1978 NOR 1.25,61 13

Ivan Djakov 03-02-1978 RUS g.u.
1.2 2.2 2.2

MEN ALLROUND 3000 1500 5000

Gerjan Norg 06-08-1977 NED 4.32,49 2 7.30,86 1

Artjom Detysjev 21-07-1978 RUS 4.32,05 1 2.08,86 6 7.35,15 2

Robert Kluge 02-03-1978 GER 4.44,12 10 2.14,46 18 7.46,40 3

Andrej Fomin 1977 14-11-1977 UKR 4.43,24 8 7.52,66 4

Frode Apelthun 09-12-1977 NOR 4.42,96 7 2.12,50 17 7.53,39 5

Arild Nebb Ervik 04-02-1978 NOR 4.47,00 12 7.53,99 6

Řyvind Gravem 24-08-1978 NOR 4.41,35 6 2.09,28 8 7.54,26 7

Karol Kreja 30-07-1977 2.06,93 2 7.55,91 8

Sergej Novitsjenko 24-06-1978 BLR 4.43,44 9 2.09,26 7 7.56,56 9

Ivan Djakov 03-02-1978 RUS 2.06,61 1 8.00,64 10

Giuliano Bernardi 09-01-1979 ITA 4.51,41 13 2.11,07 14 8.01,03 11

Risto Rosendahl 24-08-1978 FIN 4.59,50f 15 2.10,31 12 8.05,65 12

Eduard Fjedonenko 28-01-1980 UKR 2.12,26 16 8.20,56 13

Jeroen Hairwassers 18-06-1979 NED 2.08,68 5 8.21,78 14

Michal Trzebunia 09-10-1978 4.35,98 3 2.09,53 10

Jeroen Kraan 20-04-1978 NED 4.36,71 4 2.11,17 15

Bartłomiej Piotrowski 10-08-1977 4.40,61 5 g.u.

Sven Joesten 24-08-1978 GER 4.45,07 11 2.10,81 13

Oleg Sobtsjak 17-08-1977 RUS 4.52,95 14 2.08,66 4

Oleg Gristsjenko 17-08-1978 UKR 2.07,42 3

Adam Sadowski 15-12-1977 2.09,44 9

Cristian Lorenzi 26-07-1977 ITA 2.09,59 11

Andrej Bugajev 00-00-1979 BLR 2.16,96 19

Michele Fabris 17-02-1979 ITA 2.23,15 20


1997 01 25/26 TOMASZÓW PUCHAR POLSKI / Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne [T.M]
25.1 25.1 26.1 26.1

LADIES 500 1500 1000 3000

Agnieszka MAGIERA Pilica 45,5 1 1.29,7 1

Katarzyna WÓJCICKA Górnik 46,3 2 1.34,3 2 5.18,9 3

Aneta RONEK Pilica 46,4 3 2.24,8 1 5.14,5 1

Sylwia JUSZCZAK Pilica 47,9 4 1.34,5 3 5.14,6 2
25.1 25.1 26.1 26.1 26.1

MEN 500 3000 1000 1500 5000

Gerard BORKOWSKI Pilica 41,1 1 4.52,4 3 2.12,4 3 8.38,0 3

Rafał MADEJ Pionki 41,1 1 2.09,0 1 8.10,6 1

Marcin GRALLA Orzeł 41,6 3 5.00,0 4 2.12,1 2 8.45,8 4

Piotr PRZYWARA Pilica 41,8 4 8.48,4 5

Robert LENARCIK Pilica 42,1 5 5.10,4 5

Ireneusz KAŁDOWSKI Orzeł 42,3 6 1.26,1 1 2.15,4 5

Konrad MARCINIAK Cuprum 42,6 7 4.43,9 1 1.26,1 1 2.14,1 4

Artur CYPARSKI Górnik 43,2 8 1.28,3 4 2.20,9 6

Grzegorz KUDŁA Górnik 43,7 9 4.50,3 2 1.26,9 3 8.25,3 2


OZK 25.1 25.1 26.1

LADIES 500 1500 1000

Karolina ŁASKA Pilica 47,7 1 2.31,2 1 1.37,8 1

Aleksandra PRZEOR Orzeł 48,2 2 2.38,8 3 1.39,5 2

Dagmara RESZKA Pilica 48,7 3 2.41,0 5 1.42,9 5

Anna STAWIŃSKA Pilica 49,1 4 2.33,6 2 1.39,8 3

Małgorzata WAWRENIUK Juvenia 49,3 5 2.40,4 4 1.41,2 4

Małgorzata STASZKIEWICZ Górnik 49,7 6 2.45,5 6 1.43,1 6

Aldona KALITYŃSKA Górnik 51,7 7 2.54,1 8 1.48,7 9

Katarzyna DROSTEK Orzeł 52,4 8 2.47,6 7 1.48,4 8

Marta SZYMCZAK Pilica 1.48,3 7

Małgorzata BYLINKA Pilica 1.49,1 10

25.1 25.1 26.1 26.1

MEN 500 1500 1000 3000

Wojciech LUSIŃSKI Orzeł 43,0 1 2.16,2 1 1.28,6 1 5.04,8 2

Wiktor HERKA Pilica 43,2 2 2.23,6 4 1.30,3 3

Arkadiusz SKONECZNY Pilica 44,0 3 2.17,0 2 1.29,2 2 4.51,4 1

Paweł RABICKI Zryw 45,1 4 2.21,1 3 1.32,0 4 5.08,0 4

Łukasz LORENC Zryw 45,6 5 2.32,1 8 1.33,0 5 5.09,3 6

Marek PATEREK Górnik 45,8 6 2.24,6 6 1.33,0 5 5.07,7 3

Daniel NEROJ Pilica 46,1 7 2.24,2 5 1.33,3 7 5.08,2 5

Patryk RĄPAŁA Zryw 47,0 8 2.39,1 9 1.40,3 10

Tomasz TARNAWSKI Zryw 48,3 9 2.27,1 7 1.37,7 8 5.28,1f 7

Maciej MALIK Zryw 49,4 10 2.41,5 10 1.47,9 12 5.59,5 9

Tomasz ŚLIWIŃSKI Pilica 1.39,1 9

Daniel KRUPIŃSKI Pilica 1.41,2 11 5.52,2 8
sędzia główny: Jan Krata; kierownik biura zawodów: Alicja Krata
Zawody Klasyfikacyjne ZAKOPANE 25 January 1997
kobiety

Svetlana TSJEPELNIKOVA 79 BLR 45,8 1 1.36,8 1

Svetlana RADKEVITSJ 79 BLR 45,9 2 1.38,1 2

Małgorzata KOCAŃDA 77 Podhale 46,1 3

Małgorzata KOWAL 81 SNPTT 54,7 4 2.06,5 3

Monika STRUCZOWSKA 84 UKS 8 SNPTT 59,2 5 2.10,3 5

Kamila DROZDOWSKA 84 UKS 8 SNPTT 61,3 6 2.20,9 7

Karolina BALICKA 85 UKS 3 Zakopane 67,1 7 2.19,4 6

Agnieszka LIPIK 83 UKS 8 SNPTT 67,2 8

Magdalena BEHOUNEK 86 UKS 3 Zakopane 76,0 9 2.53,6 8

Monika STOCH 81 SNPTT 2.10,0 4

mężczyźni

Tomasz ŚWIST 74 Podhale 38,5 1

Witold MAZUR 73 Zryw Sanok 40,1 2 1.21,8 1

Adam SADOWSKI 77 SNPTT 40,5 3

Sergej NOVITSJENKO 78 BLR 41,1 4 1.21,9 2

Andrej BUGAJEV 79 BLR 42,9 5 1.34,6 3

Przemysław PRZYBYSZ 81 Zryw Sanok 44,5 6 1.34,9 4

Piotr BOCZEK 80 SNPTT 47,5 7 1.39,4 5

Artur CIUŁA 80 SNPTT 47,9 8 1.40,1 6

Jakub NIEDŹWIEDZKI 82 SNPTT 49,7 9 1.40,7 7

Konrad NIEDŹWIEDZKI 85 SNPTT 51,3 10 1.49,9 8

Marcin BUDZ 83 SNPTT 53,3 11 1.53,5 9

Piotr WYPYCHOWSKI 81 Zakopane 54,1 12 1.55,3 10

Tomasz BUDZ 87 SNPTT 63,5 13 2.14,8 11

Kamil WOJCIECHOWSKI 86 UKS3 Zakopane 86,1f 14 3.00,0 12
sędzia główny: Andrzej Marciniak; kierownik biura zawodów: Jan Trzebunia
1997 01 25 SANOK Międzyklubowe Zawody Klasyfikacyjne [T.M]
DZIEWCZĘTA 300 500

Aleksandra DASZYK Zryw 38,2 1 61,4 6

Sabina SZYDŁAK Zryw 41,6 2 72,1 9

Kinga KUSAL Górnik 43,8 3 73,6 10

Aneta ZEGAR Górnik 45,9 4 dnf -

Agnieszka MARCINIAK Górnik 46,4 5 dsq -

Paulina SKIBOWSKA Górnik 56,4 6

Olga WÓJCICKA Górnik 60,9f 7

Magdalena TCHÓRZEWSKA Górnik 50,7 1

Magdalena WISZYŃSKA Górnik 55,2 2

Barbara TUTAK Górnik 56,1 3

Dorota LUBECKA Górnik 60,0 4

Iwona MADEJ Górnik 60,8 5

Paulina KOCZERA Górnik 66,9 7

Agnieszka KĄDZIOŁKA Górnik 68,9f 8

Sabina MARKOWSKA Górnik dnf -


CHŁOPCY 300 500

Piotr BLUJ Zryw 34,5 1 54,0 4

Marcin FUTYMA Górnik 39,2 2 65,0 12

Łukasz SZYMAŃSKI Zryw 39,8 3

Grzegorz SUSKI Zryw 41,6 4 66,3 13

Marcin SKÓRKA Zryw 43,2f 5 57,6 8

Mateusz BATOR Górnik 46,7 6 78,7 14

Robert HUSAK Górnik 49,3 7 83,0 15

Daniel JAGIEŁA Górnik 50,9 8 91,5 17

Piotr KOPCZAK Zryw 60,7 9

Tymoteusz KORZENIOWSKI Górnik 52,3 1 1.54,8 1

Krzysztof RYSZ Górnik 53,3 2

Grzegorz SKORUS Górnik 53,7 3 dnf -

Piotr TUTAK Górnik 54,2 5

Robert KUSTRA Górnik 55,2 6

Hubert WÓJCICKI Górnik 56,9 7

Tomasz SKRĘTKOWSKI Górnik 58,6 9

Damian SOBOLAK Górnik 62,9 10

Łukasz SZYMAŃSKI Zryw 63,5 11

Daniel KOGUT Zryw 84,6 16

Maciej NIEMIEC II Zryw 100,7 18

Albin KLIMKOWSKI Zryw dnf -


sędzia główny: Leszek Ciuk
1997 01 24 SANOK Czwartek łyżwiarski [T.M]
DZIEWCZĘTA 300 500

Sabina SZYDŁAK Zryw 43,5 1 70,6 10

Kinga KUSAL Górnik 44,1 2 72,9 11

Aleksandra DASZYK Zryw 46,4 3 63,9 8

Aneta ZEGAR Górnik 47,5 4 78,3 12

Agnieszka MARCINIAK Górnik 48,5 5 78,8 13

Dorota BĄK Zryw 52,6 6

Joanna HARKO Górnik 54,4 7 82,0 14

Olga WÓJCICKA Górnik 54,8 8

Dorota KRAWCZYK Zryw 57,0 9

Adrianna ZAJĄC Zryw 57,2 10

Agnieszka SZAŁKIEWICZ Górnik 47,8 1

Sabina MARKOWSKA Górnik 53,5 2

Magdalena WISZYŃSKA Górnik 54,8 3

Barbara TUTAK Górnik 55,3 4

Dorota LUBECKA Górnik 58,5 5

Agnieszka KĄDZIOŁKA Górnik 62,0 6

Iwona MADEJ Górnik 62,8 7

Paulina KOCZERA Górnik 64,2 9
CHŁOPCY 300 500

Piotr BLUJ Zryw 33,4 1 53,7 4

Marcin SKÓRKA Zryw 34,7 2 57,4 9

Grzegorz SUSKI Zryw 42,6 3 68,4 13

Daniel KOGUT Zryw 43,1 4

Michał CIUK Zryw 45,6 5

Daniel JAGIEŁO Górnik 47,5 6 81,5 17

Robert HUSAK Górnik 48,6 7 81,7 18

Maciej KONDYJOWSKI Górnik 51,6 8

Maciej NIEMIEC II Zryw 52,3 9

Albin KLIMKOWSKI Zryw 54,0 10

Tomasz KURZYŃSKI Zryw 51,7 1

Tymoteusz KORZENIOWSKI Górnik 53,0 2

Krzysztof RYSZ Górnik 53,6 3

Grzegorz SKORUS Górnik 54,2 5

Piotr TUTAK Górnik 54,3 6

Robert KUSTRA Górnik 54,5 7

Hubert WÓJCICKI Górnik 56,8 8

Tomasz SKRĘTKOWSKI Górnik 59.4 10

Damian SOBOLAK Górnik 62,3 11

Marcin FUTYMA Górnik 64,1 12

Tomasz TEREFEŃKO Górnik 74,2 14

Kacper DROZD Górnik 74,9 15

Mateusz BATOR Górnik 76,6 16


sędzia główny: Leszek Ciuk
1997 01 18/19 TOMASZOW Mistrzostwa Polski w Sprincie / POLISH SPRINT CHAMPIONSHIPS 1997
LADIES 500 1000 500 1000

1. Agnieszka Magiera PILICA TOM 44,89 1 1.29,34 1 45,47 1 1.31,50 1 180.780

2. Aneta Ronek PILICA TOM 46,19 3 1.33,92 4 46,08 2 1.32,88 2 185.670

3. Katarzyna Wójcicka GÓRNIK SAN 45,67 2 1.33,23 2 46,35 4 1.34,09 3 185.680

4. Alicja Trzebunia SNPTT ZAKO 46,36 4 1.34,02 5 46,72 7 1.36,46 5 188.320

5. Sylwia Juszczak PILICA TOM 46,80 8 1.33,74 3 47,91 10 1.35,79 4 189.475

6. Urszula Kurbat SNPTT ZAKO 46,38 5 1.36,42 6 46,67 6 1.37,39 6 189.955

7. Agnieszka Orłowska ORZEŁ ELBL 46,40 6 1.36,89 7 47,47 8 1.37,91 7 191.270

8. Małgorzata Kocańda PODH.WOJAS 46,52 7 1.38,35 9 46,16 3 1.39,62 9 191.665

9. Bogumiła Bylinka PILICA TOM 47,47 10 1.37,29 8 48,64 11 1.39,05 8 194.280

10. Aleksandra Przeor ORZEŁ ELBL 47,53 11 1.38,88 10 47,63 9 1.40,50 10 194.850

11. Agnieszka Szałkiewicz GÓRNIK SAN 47,03 9 1.40,15 11 46,50 5 1.43,33 11 195.270


MEN 500 1000 500 1000

1. Tomasz Świst PODH WOJAS 38,07 1 1.18,97 1 39,11 1 1.21,25 1 157.290

2. Witold Mazur ZRYW SANOK 39,83 3 1.20,79 3 40,38 2 1.21,76 2 161.485

3. Jacek Napora CUPRUM LUB 41,66 8 1.21,92 4 41,63 7 1.23,43 4 165.965

4. Ireneusz Kubin SNPTT ZAKO 41,76 10 1.22,21 5 41,56 6 1.23,37 3 166.110

5. Gerard Borkowski PILICA TOM 41,39 5 1.24,71 8 41,53 5 1.24,97 8 167.760

6. Marcin Gralla ORZEŁ ELBL 41,45 6 1.25,59 12 41,87 9 1.24,79 7 168.510

7. Krzysztof Kmiecik PODH WOJAS 41,87 11 1.24,07 6 42,62 13 1.24,45 6 168.750

8. Piotr Przywara PILICA TOM 41,71 9 1.24,66 7 41,73 8 1.26,00 11 168.770

9. Mariusz Tawłowicz PILICA TOM 41,94 13 1.25,07 10 41,97 10 1.25,71 9 169.300

10. Robert Lenarcik PILICA TOM 41,46 7 1.26,65 13 41,45 3 1.26,67 12 169.570

11. Konrad Marciniak CUPRUM LUB 42,36 14 1.25,37 11 42,06 11 1.25,89 10 170.050

12. Ireneusz Kałdowski ORZEŁ ELBL 41,88 12 1.24,94 9 42,36 12 1.27,59 14 170.505

13. Rafał Madej PIONKI SMS 40,84 4 1.32,59 16 41,50 4 1.24,33 5 170.800

14. Grzegorz Kudła GÓRNIK SAN 42,79 16 1.26,79 14 43,88 14 1.27,15 13 173.640

15. Ireneusz Kwiatkowski ZRYW SANOK 42,61 15 1.28,90 15 49,82 15 1.31,03 15 182.395

Paweł Abratkiewicz PILICA TOM 39,21 2 1.19,84 2 disq.
sędzia główny: Jan Trzebunia; kierownik biura zawodów: Alicja Krata
1997 01 18/19 TOMASZÓW Mistrzostwa Polski Weteranów [T.M]
18.1 18.1 19.1

LADIES 500 1000 1500

Wanda GĄSIEWSKA Warszawa 56,04 1

Helena PILEJCZYK Elbląg 58,60 2 2.02,89 1 3.08,4 1
MEN 500 1500 3000

Roman PAWŁOWSKI Sanok 43,14 1 2.23,8 1 5.07,2 1

Jan MIĘTUS Zakopane 46,08 2 2.34,2 3 5.42,1 3

Zygmunt OSTAPIUK Nowy Targ 47,70 3 2.33,5 2 5.37,6 2

Marek BURKHARDT Elbląg 48,39 4 2.40,0 4 5.48,6 4

Waldemar KOWSZYŃSKI Elbląg 54,24 5 3.08,4 6 dns -

Andrzej KORZENIOWSKI Elbląg 54,90 6 3.03,8 5 6.42,1 5
sędzia główny: Jan Trzebunia; kierownik biura zawodów: Alicja Krata
Mistrzostwa Uczniowskich Klubów Sportowych ZAKOPANE 17-18 January 1997
kobiety 17-01? 17-01? 18-01?

Małgorzata WAWRENIUK 78 Juvenia Białystok 48,5 1 48,6 1 1.39,4 1

Małgorzata KOWAL 81 SNPTT 54,2 2 1.56,7 2

Monika STRUCZOWSKA 84 UKS 8 SNPTT 59,6 3 59,2 2 2.08,6 4

Monika STOCH 81 SNPTT 60,0 4 60,4 3 2.06,4 3

Kamila DROZDOWSKA 84 UKS 8 SNPTT 62,0 5 63,1 4 2.13,2 5

Agnieszka LIPIK 83 UKS 8 SNPTT 70,9 6 69,9 6 2.33,8 6

Karolina BALICKA 85 UKS 3 Zakopane 74,5 7

Katarzyna GĄSIENICA 83 UKS3 Zakopane 76,2 8

Magdalena BEHOUNEK 86 UKS 3 Zakopane 79,1 9

Karolina MIĘTUS 87 UKS Śmig 83,7 10

Iwona BIENIEK 85 UKS Śmig dns - 63,1 4



mężczyźni

Przemysław PRZYBYSZ 81 Zryw Sanok 44,5 1 44,9 1 1.32,4 1

Jan PAWŁOWSKI 79 SNPTT 46,6 2 1.34,4 2

Artur CIUŁA 80 SNPTT 46,9 3 1.37,8 3

Jakub NIEDŹWIEDZKI 82 SNPTT 49,7 4 60,3f 5 1.38,6 4

Konrad NIEDŹWIEDZKI 85 SNPTT 50,2 5 50,1 2 1.47,0 5

Marcin BUDZ 83 SNPTT 51,4 6 54,1 3 1.52,2 6

Piotr WYPYCHOWSKI 82 Zakopane 55,3 7 58,0 4 dsq -

Michał ŚLUSARCZYK 82 UKS SMIG 57,6 8

Tomasz BUDZ 87 SNPTT 63,6 9 96,0 7

Radosław RADOMIROWICZ UKS3 Zakopane 67,1 10

Kamil WOJCIECHOWSKI 86 UKS3 Zakopane 89,8 11 96,3f 8

Krystian MORAWETZ 84 UKS 8 Zakopane 74,7f 6
sędzia główny: Jacek Karbowiak; kierownik biura zawodów: Wanda Jakubczyk
1997 01 17 SANOK Międzyklubowe Zawody Klasyfikacyjne [T.M]
DZIEWCZĘTA 300 500

Monika NIECIENGIEWICZ Zryw 31,6 1

Małgorzata STASZKIEWICZ Górnik 51,4 1

Aldona KALITYŃSKA Górnik 53,4 2

Magdalena WISZYŃSKA Górnik 59,7 3
CHŁOPCY 300 500

Patryk RĄPAŁA Zryw 28,4 1

Tomasz TARNAWSKI Zryw 29,2 2

Maciej MALIK Zryw 29,7 3

Witold MYĆKA Zryw 31,6 4

Piotr BLUJ Zryw 33,2 5 56,8 2

Marcin SKÓRKA Zryw 35,8 6 61,4 5

Jakub WANCIENKO Zryw 39,9 7 67,0 6

Jakub HRAPEK Zryw 41,7 8 77,5 9

Grzegorz SUSKI Zryw 43,8 9 72,3 7

Albin KLIMKOWSKI Zryw 57,8 10

Maciej NIEMIEC II Zryw 69,6f 11

Krzysztof RYSZ Górnik 56,7 1

Grzegorz SKORUS Górnik 57,5 3

Tomasz SKRĘTKOWSKI Górnik 61,1 4

Krzysztof WÓJCICKI Górnik 76,5 8

Mateusz BATOR Górnik 87,5 10

Krzysztof LORENC Górnik 91,2f 11

Robert KUSTRA Górnik dnf -
sędzia główny: Leszek Ciuk
1997 01 11/12 ZAKOPANE Mistrzostwa SMS
11.1 12.1

LADIES - SENIOR OOC 500 1000

Bogumiła Bylinka PILICA 46,0 1 1.35,7 1

LADIES - JUNIOR--A 500 1500 1000 3000

1. Sylwia Juszczak PILICA 46,7 4 2.23,8 1 1.33,4 1 5.08,5 1 192749

2. Urszula Kurbat SNPTT 45,7 2 2.27,7 3 1.35,5 3 5.27,2 3 197216

3. Agnieszka Orłowska ORZEŁ 46,7 4 2.30,5 4 1.35,4 2 5.16,0 2 197232

4. Małgorzata Wawreniuk JUVENI 49,4 7 2.36,3 5 1.40,1 6 5.39,1 4 208066

Małgorzata Mika SNPTT 47,7 6 2.27,6 2 1.36,4 5

Agnieszka Szałkiewicz GÓRNIK 45,5 1 1.36,0 4

Małgorzata Kocańda PODHAL 46,4 3

LADIES - JUNIOR--B 500 1500 1000 3000

1. Katarzyna Wójcicka GÓRNIK 45,2 1 2.23,5 2 1.32,4 1 5.08,5 2 190649

2. Monika Cłapa PILICA 46,4 4 2.23,2 1 1.32,9 2 5.05,5 1 191499

3. Joanna Gąsienica-Fronek SNPTT 45,3 2 2.26,7 4 1.33,8 3 5.08,5 2 192516

4. Alicja Trzebunia SNPTT 46,0 3 2.26,1 3 1.34,2 4 5.12,0 4 193800

5. Anna Stawińska PILICA 47,0 5 2.31,6 6 1.37,7 6 5.27,2 5 200916

Karolina Łaska PILICA 47,5 7 2.30,5 5 1.36,5 5 145916

Cecylia Boczek SNPTT 47,1 6 2.34,8 8 1.38,1 7 147750

Agnieszka Obara CUPRUM 48,9 10 2.40,3 9 1.42,1 9 153383

Małgorzata Bylinka PILICA 51,7 15 2.40,8 11 1.43,2 10 156900

Marta Skowron CUPRUM 49,7 13 2.46,0 12 1.45,0 13 157533

Beata Cierlik CUPRUM 49,5 12 1.41,4 8 5.50,5 6 158616

Martyna Grajewska CUPRUM 50,3 14 2.47,9 13 1.45,6 14 159066

Katarzyna Kopyściańska CUPRUM 48,5 8 2.32,3 7

Ewelina Szkutnik CUPRUM 48,7 9 1.44,1 12

Marta Szymczak PILICA 2.40,3 9 1.43,4 11

Monika Pacura CUPRUM 51,9 17 1.47,3 15

Karolina Rysnik CUPRUM 51,7 15 1.47,7 16

Małgorzata Drobot CUPRUM 55,2 19 1.58,0 17

Ewelina Kozak CUPRUM 49,2 11

Katarzyna Rogalska CUPRUM 52,5 18


11.1 11.1 12.1 12.1 12.1

MEN - SENIOR OOC 500 3000 1500 1000 5000

Witold Mazur ZRYW 39,4 1 1.20,0 1

Konrad Marciniak CUPRUM 41,6 2 4.30,2 1 1.24,4 2 8.02,4 2

Krzysztof Kmiecik PODHAL 42,3 3 4.34,9 2 2.08,1 1 7.49,1 1 177,727
11.1

MEN - WETERAN OOC 500

Jan Miętus SN PTT 44,7
MEN - JUNIOR--A 500 3000 1500 5000

1. Bartłomiej Piotrowski PILICA 42,1 3 4.29,1 1 2.07,1 2 7.57,5 1 177066


500 3000 1500 5000 1000

Adam Sadowski SNPTT 39,6 1 4.35,3 1 2.06,7 1 1.21,8 1

Wojciech Lusiński ORZEŁ 42,5 3 4.45,7 3 2.10,1 2 1.25,2 3

Piotr Przywara PILICA 41,4 2 4.44,1 2 2.49,0f 3 1.23,5 2

Robert Winnik CUPRUM 43,8 4 4.50,6 4 8.31,1 1 1.28,7 5

Wiktor Herka PILICA 8.43,6 2 1.26,7 4


MEN - JUNIOR--B 500 3000 1500 1000 5000

Mariusz Tawłowicz PILICA 41,1 1 2.11,2 3 1.23,0 2

Artur Opaliński CUPRUM 41,6 2 4.30,5 1 2.09,1 1 1.22,7 1

Ireneusz Kałdowski ORZEŁ 41,6 2 4.36,5 3 2.10,1 2 1.25,0 4

Daniel Dobosz CUPRUM 41,7 4 2.12,0 5 1.24,9 3

Janusz Karpiński SNPTT 42,4 5 4.53,8 7 2.21,1 10 1.28,9 6

Arkadiusz Skoneczny PILICA 42,6 6 4.40,1 4 2.14,8 6 8.12,1 1

Paweł Sosiński PILICA 43,3 7 4.53,0 6 1.31,5 13 8.43,4 3

Mariusz Jarosz CUPRUM 43,3 7 4.58,2 10 2.20,0 9 1.30,3 11

Cezary Kuczyński CUPRUM 43,4 9 4.52,6 5 2.17,1 7 1.29,0 8

Łukasz Ostrowski CUPRUM 44,1 10 5.15,8 17 1.38,4 20

Marek Paterek GÓRNIK 44,1 10 4.56,7 9 1.30,2 10 8.40,7 2

Przemysław Przybysz ZRYW 44,2 12 5.06,5 13 2.26,0 14 1.31,8 14

Daniel Neroj PILICA 44,3 13 4.54,6 8 2.18,5 8 1.29,9 9

Marek Bartosiewicz CUPRUM 44,4 14 5.00,4 11 2.23,8 12 1.31,1 12

Damian Chrzan CUPRUM 45,5 15 5.09,1 14 2.24,5 13 1.31,9 15

Jan Pawłowski SNPTT 46,4 16 5.12,3 16 2.27,9 15 1.35,4 17

Piotr Boczek SNPTT 46,7 17 5.04,8 12 2.28,3 16 8.45,6 4

Rafał Jarosz CUPRUM 47,6 18

Artur Ciuła SNPTT 47,6 18 5.25,8 20 2.32,4 18 1.38,3 19

Jakub Niedźwiedzki SNPTT 48,3 20 1.39,3 22

Paweł Chryplewicz CUPRUM 48,6 21 1.43,1 23

Wojciech Florczyk CUPRUM 66,2f 22 5.19,8 19 2.34,8 19 1.38,4 20

Łukasz Cwalina CUPRUM 89,1f 23 5.19,7 18 2.28,7 17 1.36,2 18

Grzegorz Kruczek CUPRUM disq. 5.10,2 15 1.34,1 16

Sebastian Kardela CUPRUM 4.35,9 2 2.11,7 4 1.25,0 4

Mirosław Felińczak PILICA 2.21,9 11 1.28,9 6
sędzia główny: Marian Zając; kierownik biura zawodów: Grażyna Ziętek
1997 01 10/11 SANOK Międzynarodowe, Międzyklubowe Zawody Klasyfikacyjne [T.M]
10.1 10.1 11.1 11.1 11.1 11.1 11.1

LADIES 300 500 300 500 500(2) 1000 1500

Małgorzata STASZKIEWICZ Górnik 31,3 1 49,4 2 49,5 1 50,4 1

Aldona KALITYŃSKA Górnik 32,4 2 51,3 3 52,4 5 52,3 2

Aleksandra DASZYK Zryw 38,1 3 62,4 7

Sabina SZYDŁAK Zryw 42,1 4 72,8 9

Kinga KUSAL Górnik 47,0 5 43,8 1 74,6 7

Aneta ZEGAR Górnik 48,6 6 82,6 10 46,6 2 77,3 8

Agnieszka MARCINIAK Górnik 49,4 7 84,7 11 47,3 3 80,0 9

Monika NIECIENGIEWICZ Zryw 48,0 1 49,7 2 2.46,0 1

Magdalena WISZYŃSKA Górnik 56,4 4 58,2 7 58,2 3

Barbara TUTAK Górnik 57,0 5 56,0 6 63,5f 5

Agnieszka KĄDZIOŁKA Górnik 59,1 6 61,4 8 58,4 4

Paulina KOCZERA Górnik 67,3 8 67,7 9 68,1 6

Irina KALINITSJENKO UKR 51,2 3 1.47,6 2

Jelena STENKO UKR 51.4 4 1.46,5 1
10.1 10.1 10.1 11.1 11.1 11.1 11.1

MEN 300 500 1500 300 500 500/1000 3000

Piotr BLUJ Zryw 33,0 1 53,4 8 34,4 1 53,3 10

Jakub WANCIENKO Zryw 38,7 2 65,7 16

Grzegorz SUSKI Zryw 39,4 3 66,7 17 41,3 3 67,6 20

Jakub HRAPEK Zryw 42,6 4

Daniel KOGUT Zryw 44,8 5 76,9 23 50,9f 5 79,9 21

Michał CIUK Zryw 45,4 6 78,4 24 45,7 4 81,3 22

Łukasz PIETRZYK Zryw 48,0 7 93,3 28

Maciej NIEMIEC II Zryw 59,2 8 119,3f 30 62,0 7 126,3f 24

Albin KLIMKOWSKI Zryw 70,8 9 100,4 29 59,7 6 99,9 23

Paweł RABICKI Zryw 44,6 1 2.25,0 1 46,0 5 5.10,7 1

Łukasz LORENC Zryw 44,6 1 2.25,8 2 45,3 3 5.20,2 2

Patryk RĄPAŁA Zryw 45,6 3 46,5 6

Tomasz TARNAWSKI Zryw 47,7 4 48,1 7 2.32,2 1

Maciej MALIK Zryw 48,2 5 48,9 8 2.41,7 2

Tomasz KURZYŃSKI Zryw 48,6 6

Witold MYĆKA Zryw 49,2 7 49,5 9

Krzysztof RYSZ Górnik 53,7 9 54,9 12

Robert KUSTRA Górnik 55,3 10 57,0 17

Grzegorz SKORUS Górnik 55,9 11 56,9 16

Przemysław ZIEMIAŃSKI Zryw 56,6 12

Piotr TUTAK Górnik 56,7 13 55,7 14

Hubert WÓJCICKI Górnik 57,9 14 56,3 15 500(2)

Tomasz SKRĘTKOWSKI Górnik 59,5 15 60,2 18 59,5 1

Marcin FUTYMA Górnik 68,3 18

Damian SOBOLAK Górnik 68,5 19

Tymoteusz KORZENIOWSKI Górnik 68,6 20 54,7 11

Krzysztof WÓJCICKI Górnik 69,8 21

Daniel ZAŁĄCZKOWSKI Górnik 76,6 22

Bartłomiej KUZIAN Górnik 81,2 25

Mateusz BATOR Górnik 82,7 26

Krzysztof LORENC Górnik 86,3 27 dsq -

Łukasz SZYMAŃSKI Zryw 39,5 2 66,7 19 1000

Eduard FJEDONENKO UKR 43,6 1 1.30,2 1

Aleksander MALANUKHA UKR 45,2 2 1.32,7 2

Konstantin SJOSTAK UKR 45,7 4 1.37,6 3

Kamil SZUBA Zryw 55,6 13
sędzia główny: Tadeusz Mleczko
Zawody o Puchar 90-lecia SNPTT 1907 / Puchar Polski / Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne

ZAKOPANE 04-05 January 1997
Puchar Polski kobiety 4.1 4.1 5.1

500 3000 1000

Aneta RONEK 75 Pilica Tomaszów 44,6 1 5.03,9 1 1.34,1 1

Agnieszka SZAŁKIEWICZ 77 Górnik Sanok 44,8 2 1.41,2 9

Katarzyna WÓJCICKA 80 Górnik Sanok 44,9 3

Urszula KURBAT 78 SNPTT 45,8 4 5.32,2 7 1.43,3 11

Joanna GĄSIENICA 79 SNPTT 46,0 5 5.14,7 5 1.38,3 3

Joanna STASZKIEWICZ 73 Górnik Sanok 46,1 6 5.42,4 8

Sylwia JUSZCZAK 78 Pilica Tomaszów 46,4 7 5.11,4 4 1.38,5 4

Lidia OLCOŃ-MATUSZEK 65 Podhale 46,6 8 1.39,2 6

Małgorzata KOCAŃDA 77 Podhale 46,6 8 1.40,3 8

Agnieszka ORŁOWSKA 78 Orzeł Elbląg 46,6 8 5.18,6 6 1.41,2 9

Monika CŁAPA 80 Pilica Tomaszów 46,7 11 5.08,1 2 1.38,5 4

Bogumiła BYLINKA 75 Pilica Tomaszów 46,7 11 1.37,9 2

Małgorzata MIKA 79 SNPTT 47,5 13 5.11,2 3 1.40,2 7


Puchar Polski mężczyźni 4.1 4.1 5.1 5.1

500 5000 1000 1500

Artur SZAFRAŃSKI 71 Orzeł Elbląg 40,0 1 7.43,6 1

Adam SADOWSKI 77 SNPTT 40,0 1 8.05,0 7 1.23,5 3

Witold MAZUR 73 Zryw Sanok 40,1 3 1.23,0 2 2.10,4 2

Karol KREJA 77 WTŁ Stegny 40,4 4 1.23,9 4

Michał TRZEBUNIA 78 SNPTT 40,6 5 7.55,1 3 2.11,6 3

Rafał MADEJ 76 MKS Pionki 40,8 6 7.51,7 2 1.22,9 1 2.10,1 1

Gerard BORKOWSKI 76 Pilica Tomaszów 41,1 7 1.25,4 5 2.19,6 10

Ireneusz KAŁDOWSKI 80 Orzeł Elbląg 41,5 8 8.10,1 8 1.26,3 8 2.17,1 8

Piotr PRZYWARA 77 Pilica Tomaszów 41,7 9 8.36,2 9 1.26,0 6 2.14,3 4

Konrad MARCINIAK 76 Cuprum Lubin 41,9 10 8.02,3 6 1.26,1 7 2.15,0 7

Krzysztof KMIECIK 62 Podhale 42,1 11 7.57,3 5 1.26,7 9 2.14,6 5

Artur CYPARSKI 77 Górnik Sanok 42,3 12 1.28,5 11 2.24,9 11

Bartłomiej PIOTROWSKI 77 Pilica Tomaszów 42,6 13 7.55,7 4 2.14,6 5

Grzegorz KUDŁA 75 Górnik Sanok 43,1 14 8.41,7 10 1.26,8 10 2.19,0 9


  1   2   3


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azrefs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə