Antalya, belek cornelia diamond otel cornelia de luxe




Yüklə 161.74 Kb.
tarix23.04.2016
ölçüsü161.74 Kb.


16-18 OCAK 2015

ANTALYA, BELEK

CORNELIA DIAMOND OTEL

CORNELIA DE LUXE


T.C.

SAĞLIK BAKANLIĞI KOORDİNASYON TOPLANTISI


16 Ocak 2014 CUMA

09:00

Programın Takdimi

09:10

Sayın Bakan Dr. Mehmet Müezzinoğlu’nun konuşması

09:45

ARA

10:00

Çalıştaylar




Salon 1

Sağlıkta Gelecek Vizyonu ve İllerden Beklentiler

Çalıştay Grubu: Grup 1

İzleyici Grup: Grup 10


Dr. Eyüp Gümüş

Dr. Özkan Ünal

Dr. Rifat Köse

Raportör: Dr. Merve Akın



Saha Gözlemcileri:

-Beytullah Şahin,

-Mahmut Uçar,

-Yusuf Özkırış



Salon 2

İyi Uygulama Örnekleri ve Yaygınlaştırılması

Çalıştay Grubu: Grup 2

İzleyici Grup: Grup 9


Hüseyin Çelik

Dr. İsmail Kartal

Dr. Hüsem Hatipoğlu

Raportör: Dr. Hasan Aydınlık



Saha Gözl:

-Hüseyin Özbay,

-MeruşeMumyakmaz


Salon 3

Şehir Hastaneleri ve Yönetim Modelleri

Çalıştay Grubu: Grup 3

İzleyici Grup: Grup 8


Dr. Şuayip Birinci

Dr. Doğan Ünal

Ahmet Burak Yaşar

Raportör: Dr. Fuat Kantarcı



Saha Gözl:

-Fatih Demirbaş,

-Abdullah Savaş,

-Durdu Mehmet Köş



Salon 4

Aile Hekimliği Gelecek Vizyonu

Çalıştay Grubu: Grup 4

İzleyici Grup: Grup 7


Dr. Hakkı Yeşilyurt

Dr. Seçil Özkan

Dr. Öner Güner

Raportör: Dr. Ercan Özgül



Saha Gözl:

-Tufan Nayir,

-Ahmet Sağlık,

-Fatih Reyhanlıoğlu



Salon 5

Acil Sağlık Hizmetlerinde Bütünleşik Yönetim

Çalıştay Grubu: Grup 5

İzleyici Grup: Grup 6


Dr. İrfan Şencan

Dr. Osman Nacar

Dr. Zafer Çukurova

Raportör: Dr. Hülya Şirin



Saha Gözl:

-Ahmet İrfan Turan,

-Hamit Şahin,

-Bayram Çiçek



12:00

ÖĞLE YEMEĞİ



14:00

Çalıştaylar




Salon 1

Sağlıklı Yaşam Kültürü Projeleri

Çalıştay Grubu: Grup 10

İzleyici Grup: Grup 5


Dr. Ekrem Atbakan

Dr. Seçil Özkan

Dr. Doğan Ünal

Raportör: Dr. Alev Yücel



Saha Gözl:

-Mehmet Akhan,

-Alaattin S. Sanin,


Salon 2

Sağlıkta Şiddetin Önlenmesi

Çalıştay Grubu: Grup 9

İzleyici Grup: Grup 4


Dr. Eyüp Gümüş

Dr. Hüseyin Çelik

Adem Keskin

Raportör: Dr. Hakkı Gürsöz



Saha Gözl:

-Şeref Kasımoğlu,

-Ergün Karahallı


Salon 3

Sağlıkta Veri Yönetimi

Çalıştay Grubu: Grup 8

İzleyici Grup: Grup 1


Dr. Şuayip Birinci

Dr. Özkan Ünal

Raportör: Dr. Mahir Ülgü

Saha Gözl:

-Ahmet Akyol,

-Fahri Sevinç,

-Serdar Erkal



Salon 4

Anne ve Bebek Ölümlerinin Önlenmesi

Çalıştay Grubu: Grup 7

İzleyici Grup: Grup 3


Dr. İrfan Şencan

Dr. Rifat Köse

Dr. Zafer Çukurova

Raportör: Dr. Bekir Keskinkılıç



Saha Gözl:

-Mustafa Hakyemez,

-Yüksel İçer,

-Ali Taşçı



Salon 5

İzleme ve Değerlendirme Programı

Çalıştay Grubu: Grup 6

İzleyici Grup: Grup 2


Dr. Mehmet Bakar

Dr. Özkan Ünal

Muhammet Gedik

Raportör: Dr. İsmail Kartal



Saha Gözl:

-Necdet Filiz,

-Erhan Hatipoğlu,

-Zeynep L. Çıraklı



18:00

Akşam Yemeği



17 Ocak 2014 Cumartesi

09:00

Çalıştay 1 Raporu Sunumu




09:20

Çalıştay 2 Raporu Sunumu




09:40

Çalıştay 3 Raporu Sunumu




10:30

ARA

10:50

Çalıştay 4 Raporu Sunumu




11:10

Çalıştay 5 Raporu Sunumu




11:30

Çalıştay 6 Raporu Sunumu




11:50

Çalıştay 7 Raporu Sunumu




12:15

ÖĞLE YEMEĞİ

13:30

Çalıştay 8 Raporu Sunumu




13:50

Çalıştay 9 Raporu Sunumu




14:10

Çalıştay 10 Raporu Sunumu




14:30

Genel Değerlendirme

Dr. Mehmet Bakar

15:00

ARA

15:15

İSM Bağımsız grup Toplantıları


Dr. Mehmet Bakar

Dr. Doğan Ünal

Dr. İsmail Kartal


15:15

THSK İl Halk Sağlığı Müdürleri


Dr. Hüseyin Çelik

Dr. Seçil Özkan

Dr. Alev Yücel


15:15

TKHK İl Genel Sekreterleri

Dr. İrfan Şencan

Dr. Zafer Çukurova



Dr. Ercan Özgül

Grup 1:

Katılımcılar: 26 Kişi





İl Sağlık Müdürleri

İl Halk Sağlığı Müdürleri

İl Genel Sekreterleri

1

TRABZON

G.ANTEP

İSTANBUL Fatih

2

GÜMÜŞHANE

Ş.URFA

EDİRNE

3

RİZE

KİLİS

KIRKLARELİ

4

ARTVİN

ADIYAMAN

TEKİRDAĞ

5

AMASYA

MARDİN

KOCAELİ

6

TOKAT

ŞIRNAK

SAKARYA

7

GİRESUN

SİİRT

ÇANAKKALE

8

SAMSUN

HAKKARİ

Ankara 3

9




YALOVA

BİTLİS

Grup 2:

Katılımcılar: 25 Kişi





İl Sağlık Müdürleri

İl Halk Sağlığı Müdürleri

İl Genel Sekreterleri

1

KARS

NEVŞEHİR

ESKİŞEHİR

2

IĞDIR

NİĞDE

AFYON

3

ARDAHAN

KAYSERİ

KÜTAHYA

4

ERZURUM

YOZGAT

KONYA

5

AĞRI

KIRŞEHİR

AKSARAY

6

BAYBURT

SİVAS

KARAMAN

7

ERZİNCAN

K.MARAŞ

BURSA

8

VAN

KONYA

YALOVA

9







İSTANBUL AnadoluKuzey

Grup 3:

Katılımcılar: 25 Kişi





İl Sağlık Müdürleri

İl Halk Sağlığı Müdürleri

İl Genel Sekreterleri

1

DENİZLİ

KARS

TRABZON

2

İZMİR

IĞDIR

GÜMÜŞHANE

3

MANİSA

ARDAHAN

RİZE

4

MUĞLA

ERZURUM

ARTVİN

5

AYDIN

AĞRI

AMASYA

6

UŞAK

BAYBURT

TOKAT

7

BALIKESİR

ERZİNCAN

GİRESUN

8

SİNOP

VAN

İSTANBUL Bakırköy

9







DİYARBAKIR



Grup 4:

Katılımcılar: 25 Kişi





İl Sağlık Müdürleri

İl Halk Sağlığı Müdürleri

İl Genel Sekreterleri

1

NEVŞEHİR

MALATYA

DENİZLİ

2

NİĞDE

TUNCELİ

İZMİR Güney

3

KAYSERİ

ELAZIĞ

MANİSA

4

YOZGAT

D.BAKIR

MUĞLA

5

KIRŞEHİR

BATMAN

AYDIN

6

SİVAS

MUŞ

UŞAK

7

K.MARAŞ

BİNGÖL

BALIKESİR

8

ZONGULDAK

BİTLİS

İSTANBUL KüçükÇekmece

9







BİNGÖL

Grup 5:

Katılımcılar: 25 Kişi





İl Sağlık Müdürleri

İl Halk Sağlığı Müdürleri

İl Genel Sekreterleri

1

ESKİŞEHİR

ANKARA

BURDUR

2

AFYON

ÇORUM

ISPARTA

3

KÜTAHYA

ÇANKIRI

MERSİN

4

KONYA

KIRIKKALE

ANTALYA

5

AKSARAY

BOLU

HATAY

6

KARAMAN

DÜZCE

OSMANİYE

7

BURSA

BİLECİK

ADANA

8

YALOVA

KARAMAN

MUŞ

9

ORDU








Grup 6:

Katılımcılar: 25 Kişi





İl Sağlık Müdürleri

İl Halk Sağlığı Müdürleri

İl Genel Sekreterleri

1

G.ANTEP

DENİZLİ

KARABÜK

2

Ş.URFA

İZMİR

BARTIN

3

KİLİS

MANİSA

KASTAMONU

4

ADIYAMAN

MUĞLA

SİNOP

5

MARDİN

AYDIN

SAMSUN

6

ŞIRNAK

UŞAK

ORDU

7

SİİRT

BALIKESİR

ZONGULDAK

8

HAKKARİ

AKSARAY

İSTANBUL AnadoluGüney

9







BATMAN



Grup 7:

Katılımcılar: 25 Kişi





İl Sağlık Müdürleri

İl Halk Sağlığı Müdürleri

İl Genel Sekreterleri

1

MALATYA

BURDUR

ANKARA1

2

TUNCELİ

ISPARTA

ÇORUM

3

ELAZIĞ

MERSİN

ÇANKIRI

4

D.BAKIR

ANTALYA

KIRIKKALE

5

BATMAN

HATAY

BOLU

6

MUŞ

OSMANİYE

DÜZCE

7

BİNGÖL

ADANA

BİLECİK

8

BİTLİS

KÜTAHYA

İSTANBUL Beyoğlu

9







ELAZIĞ


Grup 8:

Katılımcılar: 25 Kişi





İl Sağlık Müdürleri

İl Halk Sağlığı Müdürleri

İl Genel Sekreterleri

1

İSTANBUL

KARABÜK

NEVŞEHİR

2

EDİRNE

BARTIN

NİĞDE

3

KIRKLARELİ

KASTAMONU

KAYSERİ

4

TEKİRDAĞ

SİNOP

YOZGAT

5

KOCAELİ

SAMSUN

KIRŞEHİR

6

SAKARYA

ORDU

SİVAS

7

ÇANAKKALE

ZONGULDAK

K.MARAŞ

8

BARTIN

AFYON

Ankara 2

9







TUNCELİ

Grup 9:

Katılımcılar: 25 Kişi





İl Sağlık Müdürleri

İl Halk Sağlığı Müdürleri

İl Genel Sekreterleri

1

ANKARA

TRABZON

G.ANTEP

2

ÇORUM

GÜMÜŞHANE

Ş.URFA

3

ÇANKIRI

RİZE

KİLİS

4

KIRIKKALE

ARTVİN

ADIYAMAN

5

BOLU

AMASYA

MARDİN

6

DÜZCE

TOKAT

ŞIRNAK

7

BİLECİK

GİRESUN

SİİRT

8

KARABÜK

ESKİŞEHİR

HAKKARİ

9







MALATYA



Grup 10:

Katılımcılar: 25 Kişi





İl Sağlık Müdürleri

İl Halk Sağlığı Müdürleri

İl Genel Sekreterleri

1

BURDUR

İSTANBUL

KARS

2

ISPARTA

EDİRNE

IĞDIR

3

MERSİN

KIRKLARELİ

ARDAHAN

4

ANTALYA

TEKİRDAĞ

ERZURUM

5

HATAY

KOCAELİ

AĞRI

6

OSMANİYE

SAKARYA

BAYBURT

7

ADANA

ÇANAKKALE

ERZİNCAN

8

KASTAMONU

BURSA

VAN

9







İZMİRKuzey


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azrefs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə