Algeria (Al Jaza’ir / Dzayer): alg argentina: arg 30-Nov-13 Buenos Aires: u18 ht




Yüklə 0.95 Mb.
səhifə1/20
tarix25.04.2016
ölçüsü0.95 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   20
2013 Outdoor; July-December
m = manual time * = personal best (talented 19-year-olds in italics)

Algeria (Al Jaza’ir / Dzayer): ALG

Argentina: ARG
30-Nov-13 Buenos Aires: u18 HT [5kg] 1 Joaquin Gómez (14-Oct-96) 85.38* World Youth Record NYR (82.54 82.64 85.38 x 85.03 x);
23-Nov-13 Mar del Plata: u15 WPV 1 Ana Quiñonez ECU (99) 3.70* NR NJR NYR;
21-Nov-13 Santa Fé:
u18 HT [5kg] 1 Juan Romano (7-Mar-96) 70.55;
16-Nov-13 Buenos Aires:
u18 JT [700gm] 1 Lucas Ancaten (?) 65.09*;
9 & 10-Nov-13 Mendoza, NC-u23 & u18: u18 HT [5kg] (10) 1 Joaquin Gómez (14-Oct-96) 83.00* (5th best-ever Youth All-Time);
8-Nov-13 Mar del Plata, Juegos Evita: u17 DT [1.5kg] 1 Julián Pereira (4-Feb-97) 52.10*;
18-20 Oct-13 Resistencia (Polideportivo Jaime Zapata) South American Junior Champs: u20 100 (19) (2+1) 1 Luiz da Silva BRA (28-Jul-94) 10.34w [(0-6) 1h2 10.48*] 2 Ricardo de Souza BRA (21-Sep-94) 10.42w [(0+6) 1h1 10.50] 3 Freddy Maidana PAR (1-Mar-94) 10.58w [(0-6) 2h2 10.70] 200 (20) (0-0) 1 Vitor dos Santos BRA (1-Feb-96) 20.74 2 Arturo Deliser PAN (24-Apr-97) 21.18* 3 de Souza (21-Sep-94) 21.55 400 (19) 1 Carlos Grachet BRA (1-Feb-94) 46.68 2 Alexander Ruso BRA (26-Jul-94) 47.40 1500 (19) 1 Thiago André BRA (4-Aug-95) 3:48.42 110H [99.5cm] (19) (2+6) 1 Juan Moreno COL (13-Jan-94) 13.64w 2 Eduardo de Deus BRA (95) 13.84w 3 Diego Lyon CHI (1-May-94) 13.94w 4 Facundo Andrada (14-Apr-94) 14.01w 5 Jefferson Valencia COL (20-Oct-94) 14.09w 400H (20) 1 Valencia 52.59 2 Jucian Pereira BRA (95) 53.18 HJ (20) 1 Camilo Chaverra COL (21-Mar-95) 2.18* NJR 2 Fernando Ferreira BRA (13-Dec-94) 2.15* 3 Daniel Cortez COL (95) 2.15 PV (20) 1 Daniel Zupeuc CHI (94) 5.00* LJ (19) 1 Lucas dos Santos BRA (4-Jan-95) 7.44w/2+4 2 Juan Mosquera PAN (29-Jan-94) 7.40w/2+4 TJ (20) 1 Aleksandro Mello BRA (95) 16.24w/7+6!!! 2 Mateus de Sá BRA (21-Nov-95) 16.14*/nwi SP [6kg] (18) 1 Nelson Fernandes BRA (9-Jul-94) 20.93* 2 Willian Venancio BRA (?) 18.39* DT [1.75kg] (19) 1 Mauricio Ortega COL (4-Aug-94) 62.78* NJR 2 Thiago Negreiros BRA (12-Oct-94) 58.57 3 Eduardo Quintero ECU (1-Jul-95) 50.86 HT [6kg] (20) 1 Joaquin Gómez (14-Oct-96) 70.90 2 Hevert Álvarez CHI (17-Sep-94) 67.09 3 Humberto Mansilla CHI (22-May-96) 66.82 4 Juan Romano (7-Mar-96) 66.50* 5 Elías Díaz COL (94) 64.66 6 Daniel Silva BRA (?) 61.42 10000W (18) 1 Manuel Soto COL (28-Jan-94) 41:55.95* 2 Brian Pintado ECU (29-Jul-95) 42:02.20 3 Marco Rodríguez BOL (24-Jan-94) 42:23.45 4 Paulo Yaurivilca PER (?) 42:25.48 5 Kenny Pérez COL (19-Nov-94) 42:54.06 4x100 (19) 1 BRA 40.32 4x400 (20) 1 BRA 3:13.86 W100 (19) (2+3) 1 Angela Tenorio ECU (27-Jan-96) 11.24w 2 Tamiris Liz BRA (18-Nov-95) 11.55w 3 Noeli Martínez (?) 11.72w W200 (20) (3+1) 1 Tenorio 23.35w 2 Celene Cevallos ECU (8-Oct-94) 23.79w 3 Liz 23.85w W400 (19) 1 Cevallos 54.52* 2 Janeth Largacha COL (8-Dec-94) 55.30 1500 (19) 1 July Da Silva BRA (27-Oct-94) 4:28.56* 2 Zulema Arenas PER (15-Nov-95) 4:29.05 W3000 (20) 1 Arenas 9:51.05 W3000SC (20) 1 Arenas 10:33.66 W100H (19) (2+1) 1 Diana Bazalar PER (13-Mar-95) 13.67w 2 Inara Cortez ECU (26-Jul-97) 14.02w W400H (20) 1 Tatiana Sánchez COL (12-Jan-96) 62.00 2 Thainara Oliveira BRA (?) 62.03 WHJ (18) 1 Ana de Oliveira BRA (8-Aug-96) 1.79 2 Marina Querino BRA (95) 1.77* WPV (19) 1 Noelina Madarieta (6-Jul-96) 4.05 WLJ (19) 1 Andressa Fidelis BRA (20-Jan-94) 6.15/1+7 2 Janaina Fernandes BRA (29-Jun-96) 5.96/1+6 3 Natalie Aranda PAN (22-Feb-95) 5.90w/2+7 WTJ (20) 1 Claudine de Jesús BRA (9-Sep-94) 13.51w/4+6! 2 Gabriela dos Santos BRA (23-Feb-95) 13.37/1+6 3 Adriana Chila ECU (31-Oct-96) 12.70w/3+3 WSP [4kg] (18) 1 Izabela da Silva BRA (2-Aug-95) 15.05 2 Cecilia Rodríguez URU (?) 14.14* 3 Rocío Aranda (1-May-95) 13.85* 4 Saionara Pavanatto BRA (?) 13.84* 5 Grace Conley BOL (5-Feb-96) 13.56* NR NJR NYR WDT (20) 1 Izabela da Silva 55.88* NJR 2 Maia Varela (6-Jun-94) 49.27 3 Anne da Silva BRA (17-Sep-94) 48.98 4 Aranda 48.56* WHT [4kg] (20) 1 Paola Miranda PAR (5-Jul-94) 53.82 2 Jenny Mina ECU (4-Jan-97) 53.53 WJT [600gm] (19) 1 María Melo URU (93?) 50.27* NR Nu23R 2 Edivania Araujo BRA (?) 50.12* 3 Noelia Paredes PER (?) 47.61* NR WHep (19/20) 1 Fiorella Chiappe (1-Jan-96) 5452* NJR W10000W (20) 1 Karla Jaramillo ECU (?) 49:05.84* 2 Stefany Coronado BOL (16-Sep-96) 49:09.92* 3 Sara Pulido COL (17-Apr-94) 49:33.35* 4 Jessica Hancco PER (95) 49:56.91* W4x100 (19) 1 ECU 45.53 2 BRA 45.53 (too close to call) 3 ARG 46.64 W4x400 (20) 1 BRA 3:46.09;
28 & 29-Sep-13 Buenos Aires, Copa Nacional de Clubes: WPV (28) 2 Noelina Madarieta (6-Jul-96) 3.70;
28-Sep-13 Rosario: u20 HT [6kg] 1 Matías Segura (10-Dec-94) 63.04;
20-22 Sep-13 Resistencia, NC-j: 110H [99.5cm] (21) (1+8) 1 Facundo Andrada (14-Apr-94) 14.19 DT [1.75kg] (21) 1 Lisandro Arce (?) 51.79 HT [6kg] (22) 1 Joaquín Gómez (14-Oct-96) 73.05* 2 Juan Romano (7-Mar-96) 66.35 3 Matías Segura (10-Dec-94) 64.85* WHJ (20) 1 Fiorella Chiappe (1-Jan-96) 1.74 WDT (22) 1 WDT 1 Maia Varela (6-Jun-94) 49.36;
14-Sep-13 Santa Fé: HT [6kg] 1 Juan Romano (7-Mar-96) 65.84;
7-9 Sep-13 Rosario, NC-y: 110H [91.4cm] (7) (0-8) 1 Gastón Sayago (21-Jan-96) 14.34 DT [1.5kg] (9) 1 Edgar Borget (?) 52.54* HT [5kg] 1 Joaquín Gómez (14-Oct-96) 76.63 2 Juan Romano (7-Mar-96) 72.79* WPV (8) 1 Noelina Madarieta (6-Jul-96) 3.85;
31-Aug-13 Mar del Plata: u23 WDT 1 Maia Varela (6-Jun-94) 49.35;
17-Aug-13 Rosario, Torneo Luis Brunetto: WDT 1 Rocío Aranda (1-May-95) 47.99;
10-Aug-13 Buenos Aires: WDT 1 Maia Varela (6-Jun-94) 48.16 u18 WJT [500gm] 1 Rosario Tisnes (?) 47.41;
3-Aug-13 Buenos Aires: WHT [4kg] 1 Daniela Gómez (24-Aug-93) 55.58 u20 110H [99.5cm] (1+0) 1 Facundo Andrada (14-Apr-94) 14.29 2 Gastón Sayago (21-Jan-96) 14.37* u18 SP [5kg] 1 Julián Pereira (4-Feb-97) 17.77 HT [5kg] 1 Joaquín Gómez (14-Oct-96) 79.40 WSP [3kg] 1 Ailén Armada (?) 14.55;
13-Jul-13 Santa Fé:
u20 HT [6kg] 1 Matías Segura (10-Dec-94) 64.62;

Armenia (Hayastan): ARM
18-Sep-13 Artashat, Robert Emmiyan Cup: LJ 7 Ionut Grecu ROU (10-Jan-94) 7.45/1+7;

Australia: AUS
22-Dec-13 Melbourne (Nunawading) AVT: JT [800gm] 1 Luke McCann (17-Jul-94) 68.94;
21-Dec-13 Sydney (SOPAC) Treloar Shield: u20 DT [1.75kg] 1 Mitch Cooper (2-Jun-95) 55.50 2 Ben Fitzgerald (30-May-95) 52.95 JT [800gm] 1 Rhys Stein (15-May-96) 64.21 u18 JT [700gm] 1 Matthew Rees (97) 62.46 u17 WLJ 1 Audrey Kyriacou (6-Apr-97) 5.91w/2+9;
21-Dec-13 Hobart
(Domain) Reunion Day: WHT [4kg] 1 Danielle McConnell (11-Jan-94) 57.71 2 Mikayla Genge (30-Dec-95) 54.65;
20-Dec-13 Newcastle (Glendale): DT [1.75kg] 1 Ben Fitzgerald (30-May-95) 57.11 2 Mitch Cooper (2-Jun-95) 55.37
19-Dec-13 Melbourne (Melbourne University) Rare Air: PV 2 Brodie Cross (3-Apr-94) 4.95 WPV 1 Madeline Lawson (23-Mar-96) 3.85;
18-Dec-13 Gold Coast (Southport) Mid-week All-Comers: u18 DT [1.5kg] 1 Matt Denny (2-Jun-96) 67.74 HT [5kg] 1 Denny 79.95 WSP [3kg] 1 Luisa Sekona (2-May-97) 14.25;
14-Dec-13 Hobart: WHT [4kg] 1 Mikayla Genge (30-Dec-95, nearly 18) 55.22 2 Danielle McConnell (11-Jan-94) 54.20 u18 WHT [3kg] 1 Emma Keleher (3-Jan-98) 55.39*;
14-Dec-13 Sydney (SOPAC) Treloar Shield: WHT [4kg] 1 Alex Hulley (24-Jul-97) 56.36 u20 PV 1 Jack Hicking (?) 4.80 HT [6kg] 1 Costa Kousparis (12-Jun-96) 65.12 u17 PV 1 Angus Armstrong (?) 4.70 HT [5kg] 1 Matt Denny (2-Jun-96) 76.79;
14-Dec-13 Melbourne
(Nunawading): WPV 1 Madeline Lawson (23-Mar-96) 3.85;
12-Dec-13 Perth, Strive Inter-Club: WPV
1 Liz Parnov (9-May-94) 4.00;
12-Dec-13 Melbourne (Lakeside Stadium, Albert Park), Zatopek 10: 100y (0+2) 4 Will Johns (94) 10.21* 800 3 Jordan Gusman (30-Jan-94) 1:50.93 4 Mitchell Thompson (95) 1:51.56 PV 2 Brodie Cross (3-Apr-94) 4.95 W1500 3 Georgia Wassall (30-Mar-96) 4:25.46 4 Kara MacDermid NZL (19-Sep-97) 4:27.09* 5 Corrin Demeo (13-Sep-98) 4:27.63* 6 Amy McCormick (7-Jul-96) 4:29.94* u20 3000 1 Jacob Birtwhistle (4-Jan-95) 8:11.32 2 Zak Patterson (29-May-95) 8:12.59 3 Matt Baxter NZL (6-Aug-94) 8:14.73 4 Ben Moynihan (8-Apr-94) 8:14.91* 5 Jack Curran (16-Apr-94) 8:16.53 6 Jack Stapleton (29-Sep-95) 8:19.69 7 Jacob Priddey (28-Nov-96) 8:24.37* 8 Hugh Nicklason (2-Aug-96) 8:27.05 9 Bryce Coles-Sinclair (14-May-94) 8:27.58 10 William McCann (97) 8:27.83 11 Jacob Cocks (19-May-94) 8:28.19 12 Guy Walters (94) 8:28.61 13 Jack Holden (95) 8:30.71* 14 George Anderson (94) 8:31.52* 15 Louis McAfee (96) 8:32.14* W3000 1 Kate Spencer (23-Jun-95) 9:18.64 2 Jenny Blundell (9-May-94) 9:24.25 3 Courtney Powell (8-May-95) 9:25.28* 4 Samantha Prime (21-Dec-95, nearly 18) 9:27.51* 5 Laura Powell (15-Apr-99) 9:39.50 6 Natalie Archer (95) 9:39.86* 7 Stella Radford (25-Jun-95) 9:41.01* 8 Bri Ilarda (19-Feb-96) 9:41.35 9 Isobel Batt-Doyle (14-Sep-95) 9:48.67 10 Karlie Swanson (12-Aug-97) 9:58.52;
9-Dec-13 Townsville, Schools Knockout: u18 110H [91.4cm] (0+7) 1 Jack McArdle (12-Mar-96) 14.43 W100 (0+1) 1 Katrina Hunt (22-Dec-96, nearly 17) 12.05 W100H [76.2cm] (1+0) 1 Hunt 13.75 (0+9) 1rB Aliyah Johnson (16-Dec-96, nearly 17) 14.05 WJT [500gm] 1 Mackenzie Little (22-Dec-96, nearly 17) 49.54;
7 & 8-Dec-13 Sydney (Campbelltown) Multievents: u20 Dec [junior specs] 1 Jake Stein (17-Jan-94) 7715 (11.46/1-6 7.05/1+2 16.70 2.00 52.45 14.46/1+6 53.64 4.00 60.60 5:10.56);
7-Dec-13 Adelaide (Santos) Inter-Club: W100 (0-9) 1 Margaret Gayen (10-Jul-94) 11.97 W3000SC 1 Isobel Batt-Doyle (14-Sep-95) 10:46.1*m WLJ 1 Gayen 6.21/0-0;
7-Dec-13 Sydney
(Campbelltown) Treloar Shield: 100 (1-1) 1 Josh Clarke (19-May-95) 10.55 LJ 1 Angus Gould (8-Jan-94) 7.73*/nwi 2 Lachlan Little (11-May-95) 7.59*/nwi W400 2 Georgia Wassall (30-Mar-96) 55.58* W5000 1 Michaela Quinn (7-Feb-95) 16:28.04*;
6-8 Dec-13 Townsville, All-Schools:
u18 100 (7) (1+3) 1 Anas Abu-Ganaba (27-Jun-96) 10.60* 2 Michael Konomanyi (13-Mar-96) 10.69* 3 Jesse Usoalii (1-Mar-96) 10.69* 4 Tanaka Mutize (22-Sep-96) 10.75* 200 (8) (1+4) 1 James Kermond (10-Jul-96) 21.00* 2 Joshua Robinson (16-Jan-96) 21.15* 3 Usoalii 21.39* 4 Abu-Ganaba 21.53* 400 (7) 1 Kermond 46.76* 2 Robinson 46.83 (close finish!) 3 Sam Reiser (17-Jun-96) 47.39* 2000SC (6) 1 Kale Adams (28-Mar-96) 6:04.94* 2 Nathan Percy (15-May-97) 6:06.81* 3 Joshua Kentwell (23-Jul-96) 6:12.96 110H [91.4cm] (7) (1+1) 1 Matthew Wood (17-Sep-97) 13.91* 2 Jack McArdle (12-Mar-96) 14.18* 3 Matthew Dowsett (26-Nov-96) 14.31* [(0+6) 2h1 Nick Weller (2-Jul-96) 14.38*] SP [5kg] (7) 1 Matt Denny (2-Jun-96) 19.33 2 Lachlan Page (16-Dec-97, nearly 16) 17.68* DT [1.5kg] (7) 1 Denny 65.46 2 Brody James (26-Feb-96) 55.89* HT [5kg] (7) 1 Denny 77.39 2 Costa Kousparis (12-Jun-96) 67.67 3 Ned Weatherly (12-Jan-98) 62.54 JT [700gm] (8) 1 Matthew Rees (14-Feb-97) 69.71* 2 Rhys Stein (15-May-96) 69.14 (close contest!) 3 Andries Van Woerkom (20-Feb-96) 65.58* 5000W (6) 1 Kyle Bird (18-Mar-96) 24:18.27 4x100 (8) 1 NSW 41.47 2 QLD 42.20 W100 (7) (2+1) 1 Sam Geddes (4-Jun-97) 11.59w [(1+6) 1h1 11.78*] 2 Katrina Hunt (22-Dec-96) 11.89w [(0+5) 1h2 11.97] 3 Lucy Fitzgerald (1-Feb-97) 11.96w [(1+6) 2h1 12.04*] W200 (8) (1+0) 1 Hunt 24.08* 2 Molly Blakey (22-Dec-97, nearly 16) 24.12* 3 Emily Lawson (22-Jun-96) 24.49* 4 Fitzgerald 24.63* W400 (7) 1 Blakey 54.39* 2 Courtney Geraghty (20-May-96) 55.54* W800 (8) 1 Georgia Griffith (5-Dec-96) 2:09.16* W1500 (7) 1 Jessica Hull (22-Oct-96) 4:27.60* W3000 (8) 1 Hull 9:47.40 W2000SC (6) 1 Georgia Winkcup (9-May-97) 6:53.50* 2 Beth Croft (9-Jul-97) 6:58.95* W100H [76.2cm] (7) (2+1) 1 Keeleigh McCauley (15-Apr-97) 13.94w [(0+7) 3h2 14.04*] 2 Shauna Herbst (17-Aug-96) 13.96w [(0+7) 1=h2 13.99*] 3 Gabriella O’Grady (18-Feb-97) 14.00w (close finish!) [(0+7) 1=h2 13.99*] [(1+4) 1h1 Aliyah Johnson (16-Dec-96) 13.75] WHJ (7) 1 Eleanor Patterson (22-May-96) 1.96* AJR NJR NYR 2 Alysha Burnett (4-Jan-97) 1.82* 3= Nicola McDermott (28-Dec-96, nearly 17) 1.79 & Nicole Robinson (12-Sep-97) 1.79* 5 Hannah Joye (4-Jan-96) 1.76 6 Anna Staib (5-Feb-97) 1.73* WLJ (8) 1 Audrey Kyriacou (6-Apr-97) 6.07/0+1 2 Johnson 5.96/0+1 3 Sakisha Dovey (7-Apr-97) 5.88*/0+8 4 Alison Ruse (3-Feb-96) 5.86*/0-0 WTJ (6) 1 Johnson 13.15*/1+3 WSP [3kg] (8) 1 Kamaia Peina (30-Jan-96) 14.18* 2 Elisabeth Jackson (24-Apr-97) 14.17* (narrow loss!) 3 Mia Cunningham (30-Jan-96) 14.05* WDT (7) 1 Kirsty Williams (13-Jan-97) 49.92 WHT [3kg] (7) 1 Alex Hulley (24-Jul-97) 63.012 Ellen Scott-Young (14-Sep-96) 56.07* WJT [500gm] (8) 1 Mackenzie Little (22-Dec-96, nearly 17) 51.38 2 Kathryn Brooks (11-Nov-97) 49.61 3 Alycia Maher (1-Aug-96) 47.57 W5000W (6) 1 Tayla-Paige Billington (31-Mar-97) 24:01.25* 2 Ashleigh Resch (18-Jan-97) 25:09.93 3 Zoe Hunt (4-Dec-97, just 16) 25:27.71 W4x100 (7) 1 NSW 46.03 (won by 2.47secs!);

u16 100 (7) (1+5) 1 Jordan Shelley (27-Feb-98) 10.67* 200 (8) (2+0) 1 Shelley 21.44* 2000SC (6) 1 Joshua Philips (29-Apr-99) 6:14.88 2 Braelan Renton (7-Jun-99) 6:20.88 100H [84.0cm?] (1+1) 1 Jarrod Twigg (1-May-99) 12.98 2 Brandon Herrigan (23-Apr-98) 13.09 HJ (8) 1 Declan Pluim (17-Jun-98) 2.07* 2 Brenton Foster (26-Feb-98) 2.07* SP [5kg] (8) 1 Ned Weatherly (12-Jan-98) 18.87* DT [1kg] (7) 1 Mitchell Pepper (14-Aug-98) 67.00* 2 Jack Bannister (29-May-98) 63.79* HT [5kg] (6) 1 Weatherly 68.81 4x100 (8) 1 NSW 42.52 W100 (7) (2+4) 1 Jess Thornton (12-Apr-98) 11.60w [(0+9) 1h1 11.76*] 2 Jacinta Beecher (31-Jan-98) 11.95w 3 Nana-Adoma Owusu-Afriyie (22-Mar-99) 12.11w 4 Amy Tolcon (1-Dec-99) 12.12w W200 (8) (2+0) 1 Beecher 24.19* 2 Sarah Billings (7-Mar-98) 24.39* 3 Tolcon 24.65* W400 (7) 1 Thornton 53.90* 2 Billings 55.66* W1500 (7) 1 Laura Powell (15-Apr-99) 4:26.17* 2 Elena Green (15-Aug-99) 4:26.93* (close race!) 3 Emily Hopper (6-Aug-98) 4:29.66* W2000SC (6) 1 Rosie-May Davidson (6-Apr-98) 7:10.99 (won by 8.13secs!) W90H (7) (1+3) 1 Rachel Pace (15-Feb-98) 12.35 2 Danielle Shaw (6-Aug-98) 12.80 WHJ (7) 1 Clare Gibson (15-Feb-98) 1.80* 2 Paige Wilson (15-Jul-99) 1.73* 3 Kimberley Jenner (27-Feb-98) 1.73* 4 Shannon Nutt (24-Feb-99) 1.73* 5 Jocelyn Best (7-Feb-98) 1.70* WTJ (7) 1 Tay-Leiha Clark (8-Feb-98) 12.05*/1-2 2 Jasmine Fountas (10-Mar-99) 12.05*/2-6 (separated by a puff of wind!) WSP [3kg] (8) 1 Grace Robinson (31-Dec-98) 15.38 2 Grace Jeffrey (10-Apr-98) 14.13* 3 Jessica Aldridge (4-Feb-99) 14.11* WHT [3kg] (6) 1 Emma Keleher (3-Jan-98) 53.65* 2 Emily Rotunno (2-Sep-98) 53.14 3 Shanen Layden (26-Oct-98) 51.14 W3000W (7) 1 Jemima Montag (15-Feb-98) 13:14.42 (decisive victory!) 2 Clara Smith (9-Mar-98) 14:03.90 W4x100 (7) 1 NSW 46.44 2 VIC 47.44;
u14 200 (7) (1+7) 1 James Gallaugher (26-May-00) 21.73* 90H (8) (1+2) 1 Byron Hollingworth Dessent (28-Jun-00) 12.42 2 Callum Mathieson (17-Apr-00) 12.44 SP [4kg?] (8) 1 Bailey Tautau (26-Apr-00) 16.23 2 Mason Leef (11-Oct-00) 15.93 DT [1kg?] (8) 1 Tautau 49.55 2 Mitchell Fekete (2-Feb-00) 49.55 HT [4kg?] (6) 1 Fekete 51.31 3000W (6) 1 Ryan Thomson (22-Sep-00) 16:02.81 2 Jake Vidler (1-May-00) 16:10.33 4x100 (8) 1 WA 45.32 2 QLD 45.47 3 NSW 45.61 W100 (8) (0+3) 1 Riley Day (30-Mar-00) 12.28* W200 (8) (0+3) 1 Kristie Edwards (24-Feb-00) [not GBR (16-Aug-97, guest?)] 24.52* 2 Day 24.63* W80H (7) (1+0) 1 Tiana Death (14-Aug-00) 12.29 2 Charlotte Patterson (3-Apr-00) 12.60 WHJ (7) 1 Carley Stieler (14-Jul-00) 1.68 2 Mercedes Sovilj (4-Nov-00) 1.66 3 Emily Whelan (10-Jan-00) 1.65 WLJ (7) 1 Alexandra Lewis (9-Jul-00) 5.27/0+1 2 Demi Wynyard (25-Apr-00) 5.26/0-8 3 Lily Cains (20-Mar-00) 5.23/0-6 4 Imogen Laing (11-Feb-00) 5.22/0+5 (such a close contest!) WSP [3kg?] (7) 1 Siiva Tafiti (4-May-00) 13.77 2 Tayla Black (2-May-00) 13.36 WJT [500gm?] 1 Ellie Bowyer (16-May-00) 49.11W3000W (6) 1 Raquel Roukos (13-Jan-00) 14:47.59 2 Katie Hayward (23-Jul-00) 14:48.88 (much faster than the boys?!?) W4x100 (7) 1 NSW 49.04 2 VIC 49.59;
30-Nov-13 Adelaide (Santos) Inter-Club: WLJ 1 Margaret Gayen (10-Jul-94) 6.12/nwi;
30-Nov-13 Hobart
(Domain) Inter-Club: WHT [4kg] 1 Danielle McConnell (11-Jan-94) 55.03;
30-Nov-13 Sydney, Treloar Shield: TJ
1 Ben Cox (15-Jan-94) 15.47*/0-0 W200 (0+8) 1 Jess Thornton (12-Apr-98) 24.08* 2 Katrina Hunt (22-Dec-96) 24.27 W800 1 Georgia Wassall (30-Mar-96) 2:06.38 W100H [84.0cm] (0+6) 1 Hunt 13.92 2 Maddie Gipson NZL (14-Apr-95) 13.93 WTJ 2 Josie Nichol (15-Jul-95) 12.53w/2+2 W5000W 2 Kirsty Klein (19-May-94) 23:38.27* u20 HT [6kg] 1 Costa Kousparis (12-Jun-96) 65.00 u18 WSP [3kg] 1 Grace Robinson (31-Dec-98) 14.67 WHT [3kg] 1 Alex Hulley (24-Jul-97) 65.16 2 Emily Rotunno (2-Sep-98) 54.26;
30-Nov-13 Brisbane, All-Comers: W3000W
1 Jess Pickles (6-Feb-94) 13:12.13*;
30-Nov-13 Melbourne
(Albert Park): u18 WPV 1 Madeline Lawson (23-Mar-96) 3.65 u16 WPV 1 Phillipa Hajdasz (?) 3.35;
30-Nov-13 Melbourne (Aberfeldie): u18 W200 (nwi) 1 Daniela Roman (7-Jan-96) 24.68;
29-Nov-13 Perth, Strive Comp: W400H 1 Ella Solin (23-Feb-95) 60.51 WHJ 1 Clare Gibson (15-Feb-98) 1.75 1cB Nicole Robinson (10-Sep-97) 1.75 WPV 1 Liz Parnov (9-May-94) 3.90;
24-Nov-13 Sydney
(Greystanes) NSW Throwers Club: WHT [4kg] 1 Alex Hulley (24-Jul-97) 57.18* u20 DT [1.75kg] 1 Jake Stein (17-Jan-94) 54.54 HT [6kg] 1 Costa Kousparis (12-Jun-96) 60.82;
23-Nov-13 Cairns (Barlow Park) Open Jumps Meet: WHJ 1 Eleanor Patterson (22-May-96) 1.92;
23-Nov-13 Adelaide
(Santos) Inter-Club: u18 SP [5kg] 1 Lachlan Page (16-Dec-97) 17.98*;
23-Nov-13 Hobart
(Domain) Round 6: WHT [4kg] 1 Danielle McConnell (11-Jan-94) 53.62;
22-Nov-13 Perth, Strive Comp: W2000SC
1 Tarinah Nazaroff (9-Jul-97) 6:55.5m;
21-Nov-13 Melbourne
(Albert Park) Rare Air: WPV 1 Madeline Lawson (23-Mar-96) 3.85;
17-Nov-13 Brisbane
(QSAC) All-comers: 110H [99.5cm] (0-0) 1 Cedric Dubler () 14.14 LJ 1 Dubler 7.52/0+7;
16 & 17-Nov-13 Sydney, NSW Relay Champs: DT [2kg] 1 Jake Stein (17-Jan-94) 49.53 (also 3rd in the SP [7.26kg] 14.24) JT [800gm] 2 J Stein 63.82 4 Rhys Stein (15-May-96) 61.96 u20 4x200 1 UTS Norths 1:28.62 4x400 1 UTS Norths 3:20.84 W4x100 1 UTS Norths 47.35 2 Illawong 47.72 W4x200 1 UTS Norths 1:39.94 WJT [600gm] 1 Mackenzie Little (22-Dec-96) 49.16 u18 4x100 1 Trinity AC 42.71 4x200 Trinity AC 1:29.38 4x400 1 UTS Norths 3:20.26 JT [700gm] 1 Matthew Rees (97) 63.48 W4x800 1 Westfield 9:22.10 WSP [3kg] 1 Grace Robinson (?) 14.56;
16-Nov-13 Melbourne (Ringwood) Shield: PV 3 Brodie Cross (3-Apr-94) 4.95 WPV 1 Madeline Lawson (23-Mar-96) 3.90 u18 WJT [500gm] 1 Kathryn Brooks (?) 49.72;
16-Nov-13 Hobart (Domain) Round 5: WHT [4kg] 1 Danielle McConnell (11-Jan-94) 56.34 u18 WHT [3kg] 1 Emma Kelleher (?) 51.88;
16-Nov-13 Geelong (Landy Field) Shield: u20 DT [1.75kg] 1 Nathan Krepp (?) 51.29;
16-Nov-13 Adelaide
(Santos): u18 DT [1.5kg] 1 Lachlan Page (?) 49.96 u16 W1500 1 Gemma Plummer (?) 4:35.32;
9-Nov-13 Melbourne: WPV 1 Madeline Lawson (23-Mar-96) 3.85;
9-Nov-13 Sydney
(SOPAC) Treloar Shield 3: 3000 3 Jack Stapleton (29-Sep-95) 8:13.13 4 Morgan McDonald (23-Apr-96) 8:15.19* 400H [91.4cm] 1 Bryce Collins (25-Jun-96) 52.64* W100 (1+0) 1 Katrina Hunt (22-Dec-96) 11.84* W400 1 Molly Blakey (22-Dec-97) 55.02 W3000 2 Kate Spencer (23-Jun-95) 9:16.49* 3 Jessica Hull (22-Oct-96) 9:20.52* 4 Jenny Blundell (9-May-94) 9:21.02* 10 Emily Augustine (21-Aug-97) 9:55.33 W100H [84.0cm] (0+3) 1 Hunt 13.69* 2 Elizabeth Clay (?) 13.82* 3 Maddie Gipson NZL (14-Apr-95) 13.87 u20 DT [1.75kg] 1 Ben Fitzgerald-Hall (30-May-95) 56.84* 2 Jake Stein (17-Jan-94) 52.11 WLJ 1 Bronwyn Poole (?) 5.98*/1+0 WHT [4kg] 1 Alex Hulley (24-Jul-97) 54.84 u18 WHT [3kg] 1 Emily Rotunno (?) 54.47* u17 PV 1 Angus Armstrong (?) 4.90*;
8-Nov-13 Perth: WHJ 1 Nicole Robinson (12-Sep-97) 1.75*;
7-Nov-13 Brisbane
(University of Queensland) 1500m Classic: W1500W 1 Jessica Pickles AUS (94) 6:17.08;
2-Nov-13 Melbourne: W400H 1 Daniela Roman (7-Jan-96) 59.95*;
2-Nov-13 Sydney: 200 (0+7) 1 James Kermond (10-Jul-96) 21.22* W100 (nwi) 1 Jess Thornton (12-Apr-98) 11.90* W200 (1+9) 2 Molly Blakey (22-Dec-97) 24.42* u17 W200 (1+1) 1 Thornton 24.38 2 Bella O’Grady (?) 24.54*;
1-Nov-13 Perth: 800 1 Peter Bol (22-Feb-94) 1:50.93 W400H 1 Ella Solin (23-Feb-95) 60.35*;
26 & 27-Oct-13 Adelaide (Santos Stadium) SA All-Schools: u18 SP [5kg] 1 Lachlan Page (?) 17.41 u16 W1500 1 Gemma Plummer (?) 4:36.97;
26-Oct-13 Sydney (Illawong) Treloar Shield 2: DT [2kg] 2 Jake Stein (17-Jan-94) 48.65* W100 (1+1) 1 Sam Geddes (4-Jun-97) 12.02 2 Jess Thornton (12-Apr-98) 12.04 u20 DT [1.75kg] 1 Ben Fitzgerald-Hall (?) 53.23 WSP [3kg] 1 Grace Robinson (?) 14.28;
25-27 Oct-13 Perth, WA All-Schools: u18 JT [700gm] 1 Tyler Keitel (?) 60.28 W1500 1 Tarinah Nazaroff (97) 4:39.64 W2000SC 1 Nazaroff 7:02.78 W100H [76.2cm] (2+1) 1 Poppy Schwass (19-May-96) 14.06w WSP [3kg] 1 Jazmin Nash (?) 13.49 u16 2000SC 1 Ben Chamberlain (?) 6:04.26 W2000SC 1 Emma van der Meer (98) 7:33.54;
25-27 Oct-13 Melbourne (Albert Park) VIC All-Schools: u18 400 1 Sam Baird (3-Feb-96) 47.86 HJ 1 Joel Baden (1-Feb-96) 2.16* HT [5kg] 1 Ned Weatherley (12-Jan-98) 70.51* W100 (0+9) 1 Daniela Roman (7-Jan-96) 12.04 W100H [76.2cm] (1-4) 1 Roman 13.88 W5000W 1 Tayla-Paige Billington (16) 24:48.68 WHJ 1 Eleanor Patterson (22-May-96) 1.85 u17 W100 (1+2) 1 Maddison Coates (?) 12.10 W200 (1+0) 1 Coates 24.79 u16 100 (3+8) 1 Jilven Dias (?) 10.72w W3000 1 Corrin Demeo (13-Sep-98) 9:43.74* W2000SC 1 Maxine Paholek (u16) 7:23.77 W3000W 1 Jemima Montag (?) 13:13.32* WSP [3kg] 1 Julia Bourke (?) 13.50 WHT [3kg] 1 Emma Keleher (?) 48.64 u15 W1500 1 Laura Powell (15-Apr-99) 4:33.51* W3000 1 Powell 9:39.31* 2 Amelia Mazza-Downie (3-Sep-99) 9:46.54 W2000SC 1 Ally Ogden (?) 7:38.28;
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   20


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azrefs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə