Algeria (Al Jaza’ir / Dzayer): alg 23-25 Jun-14 Algiers, nc: 3000SC




Yüklə 1.36 Mb.
səhifə1/31
tarix25.04.2016
ölçüsü1.36 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   31


2014 Outdoor; January-June
m = manual time * = personal best (talented 19-year-olds in italics)

Algeria (Al Jaza’ir / Dzayer): ALG
23-25 Jun-14 Algiers, NC: 3000SC [91.4cm] (24) 4 Ali Messaoui (95) 8:43.87* 5 Fayçal Boucen (95) 8:53.67* 7 Billel Zeghdoudi (20-May-95) 8:59.18* 400H [91.4cm] (25) 4 Sid Ali Kheddim/Khedim (11-May-95) 51.76* [2h2 53.01*] LJ (24) 1 Yasser Triki (24-Mar-97) 7.46*/1+3 TJ (25) 4 Heitham Sebbat (26-Aug-97) 15.32*/2+0 W1500 (24) 4 Rima Chenah (96) 4:30.45* 5 Romaissa Hamlaoui (96) 4:32.06* W5000 (25) 3 Chenah 16:51.12* W3000SC [76.2cm] (24) 2 Hadjer Soukhal (24-Jan-95) 10:35.79* NJR W100H [84.0cm] (24) (0+9) 1 Dihia Haddar (29-Apr-95) 14.35* WTJ (25) 1 Katia Oukaci (27-Jul-95) 12.62*/0+8 2 Kaoutar Selmi (17-Jan-96) 12.54*/1+1;

Angola: ANG
2-Jan-14 Luanda, International Meet Demosthenes de Almeida: 3000 3 Bonsa Dida ETH (21-Jan-95) 8:04.64*;

Antigua & Barbuda: ANT
28 & 29-Jun-14 St John’s, NC: 100 (28) (0+8) 3 Cejhae Greene (6-Oct-95) 10.41 4 Miguel Francis (28-Feb-95) 10.48* 200 (29) (0+3) 2 Francis 20.71 3 Rai Benjamin (27-Jul-97) 20.88* (0+3) 1rC Kyron Mcmaster IVB (3-Jan-97) 21.74* NJR 400 (28) 1 Benjamin 47.19 2 Mcmaster 48.10* W100 (28) (0+2) 1 Nelda Huggins IVB (2-Feb-97) 11.80 W200 (29) (1+6) 3 Huggins 23.77* NJR;

Argentina: ARG
20-22 Jun-14 Rosario, NC: 100 (21) (0+5) 2 Sebastián Acevedo (23-Mar-95) 10.72* LJ (21) 1 Alvaro Cortez CHI (27-Oct-95) 7.46*/0-1 HT [7.26kg] (20) 2 Joaquín Gómez (14-Oct-96) 66.15* W200 (22) (1+3) 1 Valeria Barón (2-Mar-95) 24.38* 2 Noelia Martínez (21-Jan-96) 24.39* (close finish, and both best-ever times!) W400 (21) 1 Barón 55.55* W3000SC [76.2cm] (21) 1 Carolina Lozano (27-Feb-96) 10:38.92* WHT [4kg] (20) 1 Paola Miranda PAR (5-Jul-94) 53.53;
26 & 27-Apr-14 Mendoza: u20 110H [99.5cm] [(26) (1+1) 1h1 Gastón Sayago (21-Jan-96) 14.41] W400 (26) 1 Valeria Barón (?) 55.55* u18 SP [5kg] (26) 1 Julián Pereira (4-Feb-97) 17.89;
12 & 13-Apr-14 Buenos Aires: SP [7.26kg] (13) 1 Julián Pereira (4-Feb-97) 16.82* JT [800gm] (12) 1 Lucas Ancaten (19-Apr-97) 66.29* W3000SC (12) 1 Carolina Lozano (27-Feb-96) 10:46.04* WDT (13) 1 Rocío Aranda (1-May-95) 49.20* u20 HT [6kg] 1 Joaquín Gómez (14-Oct-96) 73.31*;
15-Mar-14 Buenos Aires: u20 HT [6kg] 1 Joaquín Gómez (14-Oct-96) 70.04;
27-Feb-14 Santa Fé: WJT 1 María Mello URU (2-Jun-94) 51.68* Au23R Nu23R u20 HT [6kg] 1 Juan Cruz Romano (7-Mar-96) 63.01;
22-Feb-14 Buenos Aires: W100H (2+2) 2 Fiorella Chiappe (1-Jan-96) 14.14*;
15-Feb-14 Santa Fé:
u20 HT [6kg] 1 Juan Cruz Romano (7-Mar-96) 63.92;
8-Feb-14 Buenos Aires, Evaluativo II Odesur: W800 2 María Pía Fernández URU (1-Apr-95) 2:10.22*;
25 & 26-Jan-14 Buenos Aires, Selectivo Odesur: W1500 (25) 1 María Pía Fernández URU (1-Apr-95) 4:30.76* NJR WPV (26) 2 Noelina Madarieta (6-Jul-96) 3.90 WSP [4kg] (25) 1 Cecilia Rodríguez URU (9-Jun-95) 13.70 WHep (25/26) 2 Fiorella Chiappe (1-Jan-96) 5286;

Armenia (Hayastan): ARM

Australia: AUS
14-Jun-14 Brisbane
(Nathan) World Junior Pre-Departure: Other Events 100 (0+9) 3= Jesse Usoalii (1-Mar-96) & Jacob Despard (20-Nov-96) 10.71 200 (0+4) 1 James Kermond (10-Jul-96) 21.51 1 Sam Reiser (17-Jun-96) 46.94* 2 James Kaluschke (6-Aug-95) 47.06* 3 Chris Stone GBR (8-Apr-95) 47.47* 4 Joshua Robinson (16-Jan-96) 47.51 5 Dan Forsyth (12-Jun-96, only just 18) 47.93* 800 1 Jordan Makins (19-Apr-95) 1:50.43 2 Jack Stapleton (29-Sep-95) 1:50.98* 3 Zak Patterson (29-May-95) 1:51.02* (close finish!) 1500 1 Luke Mathews (21-Jun-95, nearly 19) 3:45.60* 2 Morgan McDonald (23-Apr-96) 3:45.92* (tight finish!) 110H [99.5cm] (0+2) 1 Matthew De Bruin (14-Jan-96) 14.02 2 Ivor Metcalf (29-Oct-95) 14.10 3 Cedric Dubler (13-Jan-95) 14.26 HJ 1 Joel Baden (1-Feb-96) 2.20* PV 1 Jack Hicking (22-Feb-95) 5.00 2 Kurtis Marschall (25-Apr-97) 4.90 DT [1.75kg] 1 Matt Denny (2-Jun-96, just 18) 62.28 HT [6kg] 1 Denny 75.10* 2 Matt Bloxham NZL (16-Nov-96) 67.10 3 Costa Kousparis (12-Jun-96, only just 18) JT [800gm] 1 Luke Cann (17-Jul-94) 72.66 3 Rhys Stein (15-May-96) 67.24 W200 (0+7) 3 Maddie Coates (27-Sep-97) 24.24 W400 2 Samantha Lind (15-Jan-96) 54.54* 3 Emily Lawson (22-Jun-96) 54.81 W800 1 Georgia Wassall (30-Mar-96) 2:03.47 2 Georgia Griffith (5-Dec-96) 2:04.05* W1500 1 Jessica Hull (22-Oct-96) 4:30.32 2 Courtney Powell (8-May-95) 4:30.42 (another close finish!) W3000 2 Jaz Hedgeland (21-May-95) 9:55.91* W3000SC [76.2cm] 1 Stella Radford (25-Jun-95, nearly 19) 10:21.78* W100H [84.0cm] (0+7) 1 Katrina Hunt (22-Dec-96) 13.89 WHJ 1 Eleanor Patterson (22-May-96) 1.93 2 Cassie Purdon (24-Oct-96) 1.80 3 Nicola McDermott (28-Dec-96) 1.75 WPV 1 Emma Philippe (6-Jun-97) 4.00 2 Nina Kennedy (5-Apr-97) 4.00 (tight competition!) WLJ 1 Naa Anang (10-Mar-95) 6.17/0+2 2 Audrey Kyriacou (6-Apr-97) 6.10/0+3 WTJ 1 Aliyah Johnson (16-Dec-96) 12.51/0-1 WDT [1kg] 1 Kirsty Williams (13-Jan-97) 49.40;
3-6 Apr-14 Melbourne
(Lakeside Stadium, Albert Park) 92nd NC: 100 [(5) (0-7) 5s1 Kodi Harman NZL (30-Apr-94) 10.84 (0+7) 3h3 10.67] 400 (5) 8 James Kermond (10-Jul-96) 47.20 [(4) 6s2 Bailey Stewart NZL (12-Nov-96) 47.72 3h4 47.63] 800 [(3) h3 3 Stephen Knuckey (3-Nov-94) 1:50.74* 4 Mitchell Thompson (1-Sep-95) 1:50.93] 1500 (6) 9 Jack Stapleton (29-Sep-95) 3:55.34 [4h2 3:49.78] HJ (5) 4 Joel Baden (1-Feb-96) 2.16* PV (6) 3 Brodie Cross (3-Apr-94, just 20) 5.15 5 Angus Armstrong (17-Mar-97) 5.05* 6 Jack Hicking (22-Feb-95) 5.05* DT [2kg] (5) 9 Matt Denny (2-Jun-96) 49.49 HT [7.26kg] (4) 2 Denny 65.13 JT [800gm] (6) 3 Luke Cann (17-Jul-94) 78.19* 12 Michael Criticos (26-Jan-95) 64.74 Dec (3/4) 4 David Brock (8-Jun-94) 7341* W100 (5) (4-1!) 6 Margaret Gayen (10-Jul-94) 12.23 [(2-9) 3s1 12.07 (0-0) 3h5 11.97] [(5) (2-9) 7s1 Sam Geddes (4-Jun-97) 12.15 [(2+2) 3h2 12.07w] (1-9) 6s2 Daniela Roman (7-Jan-96) 12.28 (1+5) 2h4 11.91] W200 (6) (0+5) 1 Ella Nelson (10-May-94) 23.47 W400 (5) 1 Morgan Mitchell (3-Oct-94) 52.22* W800 (6) 3 Georgia Wassall (30-Mar-96, just 18) 2:02.82 (winner ran 2:02.15, second 2:02.59) W1500 (5) 3 Jenny Blundell (9-May-94) 4:12.00* 7 Anna Laman (25-May-95) 4:22.20 11 Emily Augustine (21-Aug-97) 4:30.73 [6h2 4:28.38] 12 Rose Davies (21-Dec-99) 4:33.93 [6h1 4:27.68*] W5000 (6) 3 Kate Spencer (23-Jun-95) 16:01.06 5 Courtney Powell (8-May-95) 16:16.21 9 Natalie Archer (20-Mar-95) 16:37.79 W3000SC (5) 4 Stella Radford (25-Jun-95) 10:29.55 6 Isobel Batt-Doyle (14-Sep-95) 10:33.70 W100H [84.0cm] [(6) (0+5) 5h1 Elizabeth Clay (9-May-95) 13.97] W400H (6) 5 Sara Klein (19-May-94) 58.99 6 Tessa Consedine (15-Aug-95) 60.80 [3s2 60.71] 8 Sarah Carli (5-Sep-94) 62.07 [4s1 60.30] WHJ (6) 1 Eleanor Patterson (22-May-96) 1.92 4 Hannah Joye (4-Jan-96) 1.86* 5= Nicola McDermott (28-Dec-96) 1.83 8 Cara Moody (12-Jan-95) 1.80 WPV (5) 1 Liz Parnov (9-May-94) 4.20 2 Emma Philippe (6-Jun-97) 4.20 [(3) q. at 3.80 Nina Kennedy (5-Apr-97) and Eliza McCartney NZL (11-Dec-96), but both NH in final] WLJ (6) 4 Gayen 6.31/1+7 WTJ (5) 6 Natalie Apikotoa (1-Oct-94) 12.51w/3+2 WHT [4kg] (4) 3 Alex Hulley (24-Jul-97) 59.43 6 Mikayla Genge (30-Dec-95) 54.26 WJT [600gm] (5) 4 Mackenzie Little (22-Dec-96) 54.61 [q. 57.60*] 7 Tori Peeters NZL (17-May-94) 49.04 u20 Dec [junior specs] (3/4) 1 Cedric Dubler (13-Jan-95) 7261 2 David Thomson (8-Oct-95) 7148* WHep (3/4) 1 Alysha Burnett (4-Jan-97) 5357 2 Casidhe Simmons (6-Feb-95) 5117;
29-Mar-14 Brisbane, Queensland Track Classic: 200
(0+9) 4 Ryan Bedford (16-Mar-95, just 19) 21.45 5 Joshua Robinson (16-Jan-96) 21.48 7 Will Johns (16-Nov-94) 21.61* 9 Jordan Csabi (1-Mar-97) 21.74 HJ 4 Shem James (12-Jul-97) 2.08 DT [2kg] 2 Matt Denny (2-Jun-96) 59.04* HT [7.26kg] 2 Denny 65.49 JT [800gm] 1 Luke Cann (17-Jul-94) 77.81* 3 Michael Criticos (26-Jan-95) 66.93* W100 (1+0) 7= Jess Thornton (12-Apr-98) 11.99 9 Larissa Chambers (30-Nov-95) 12.02 W200 (0+4) 2 Chambers 24.58 W400 2 Morgan Mitchell (3-Oct-94) 53.33* W100H [84.0cm] (0+8) 6 Shannon O’Dempsey (19-Feb-96) 14.07* 7 Lui Lai Yiu HKG (30-Nov-94) 14.28 WHJ 2 Cassie Purdon (24-Oct-96) 1.77 WPV 2 Liz Parnov (9-May-94) 4.20 4 Emma Philippe (6-Jun-97) 4.10 6 Nina Kennedy (5-Apr-97) 3.80 WHT [4kg] 4 Alex Hulley (24-Jul-97) 57.15 6 Mikayla Genge (30-Dec-95) 54.55 u16 W100 (0+8) 1 Riley Day (30-Mar-00, 16 tomorrow!) 12.19*;
29-Mar-14 Sydney, NSW All-Comers: W200 (0+9) 1 Laura Turner (10-May-94) 23.92 W800 1 Jenny Blundell (9-May-94) 2:04.76* W2000SC 1 Beth Croft (9-Jul-97) 6:50.27*;
27-Mar-14 Geelong (Landy Field) Shield meet: u18 SP [5kg] / HT [5kg] 1 Ned Weatherly (12-Jan-98) 19.11* / 65.44;
22-Mar-14 Melbourne
(Lakeside Stadium, Albert Park) IAAF World Challenge: 100 (0-3) 7 Aaron Bresland (4-Jul-94) 10.70 200 (0+6) 6 James Kermond (10-Jul-96) 21.66 800 8 Luke Mathews (21-Jun-95) 1:50.10 1500 6 Jack Stapleton (29-Sep-95) 3:48.74 LJ 2 Henry Smith (9-Apr-96) 7.68*/2+0 DT [2kg] 2 Matt Denny (2-Jun-96) 56.84 W100 (1+0) 8 Hana Basic (22-Jan-96) 11.87 10 Maddie Coates (27-Sep-97) 11.92* W200 (0+1) 2 Ella Nelson (10-May-94) 23.84 8 Emily Lawson (22-Jun-96) 24.78 W800 2 Georgia Wassall (30-Mar-96) 2:03.24 W1500 5 Jenny Blundell (9-May-94) 4:13.90* 12 Anna Laman (25-May-95) 4:23.31 W3000SC 2 Rosa Flanagan NZL (28-Feb-96, just 18) 9:56.98* NJR Nu19R 3 Kate Spencer (23-Jun-95) 10:02.85 W400H 4 Sara Klein (19-May-94) 59.18 5 Sarah Carli (5-Sep-94) 60.85 WHJ 1 Eleanor Patterson (22-May-96) 1.92 2 Nicola McDermott (28-Dec-96) 1.83 3 Hannah Joye (4-Jan-96) 1.83 WTJ 4 Aliyah Johnson (16-Dec-96) 12.61/0-0 u20 LJ 1 Nicholas Van Gelder (1-Feb-95) 7.46*/1+9 WLJ 1 Naa Anang (10-Mar-95, just 19) 6.26/0+5 2 Audrey Kyriacou (6-Apr-97) 6.07/0+4;
22-Mar-14 Brisbane: u18 WSP [3kg] 1 Luisa Sekona (2-May-97) 14.45;
21-Mar-14 Adelaide, Season Finale: WLJ 1 Margaret Gayen (10-Jul-94) 6.32w/2+3;
21-Mar-14 Perth, Strive Inter-Club: WPV 1 Emma Philippe (6-Jun-97) 4.25* 2 Liz Parnov (9-May-94) 4.20;
20-Mar-14 Melbourne, Rare Air Club: PV
1 Nick Southgate NZL (9-Apr-94) 5.15* 2 Pascal Kethers NZL (14-Aug-95) 5.05 WPV 1 Phillipa Hajdasz (23-Sep-98) 3.76*;
20-Mar-14 Sydney, NSW All-Comers: u18 WHT [3kg] 1 Alex Hulley (24-Jul-97) 66.52 2 Emily Rotunno (2-Sep-98) 51.72;
19-Mar-14 Melbourne (Albert Park) High Velocity: W400 1 Morgan Mitchell (3-Oct-94) 53.65;
19-Mar-14 Adelaide, Enfield Throws: u18 SP [5kg] / DT [1.5kg] 1 Lachlan Page (16-Dec-97) 18.42 / 52.93*;
15-Mar-14 Sydney
(Olympic Park) Track Classic: 100 (0+2) 4 Jarrod Geddes (24-Feb-94, just 20) 10.42 9 Kodi Harman NZL (30-Apr-94) 10.63 200 (0+2) 3 Geddes 20.87 800 4 Peter Bol (22-Feb-94, just 20) 1:48.32* 3000SC 3 Reilly Shaw (15-Jun-95) 9:12.08* JT [800gm] 1 Luke Cann (17-Jul-94) 76.71 6 William White (27-Nov-95) 69.66 8 Cruz Hogan (22-Feb-94, just 20) 65.73 W100 (0+1) 5 Margaret Gayen (10-Jul-94) 11.72 W200 (0+4) 2 Ella Nelson (10-May-94) 23.26* W400 4 Morgan Mitchell (3-Oct-94) 53.56 W800 2 Georgia Wassall (30-Mar-96) 2:01.78* W5000 4 Kate Spencer (23-Jun-95) 15:32.29* 11 Kara Macdermid NZL (19-Sep-97) 16:26.50* WLJ 2 Gayen 6.32/0-0 WDT 6 Kirsty Williams (13-Jan-97) 51.54* 7 Yasenaca Denicaucau (30-Jan-96) 48.37*;
14-Mar-14 Perth, Strive Inter-Club: 100 (1+9) 1 Aaron Bresland (4-Jul-94) 10.48*;
12-16 Mar-14 Sydney, NC-j, NC-y & NC-u17:
u20 100 (15) (1+5) 1 Josh Clarke (19-May-95) 10.34* 2 Joshua Billington (15-Apr-96) 10.56* [(0+1) 1s2 10.69*] 3 Jacob Despard (20-Nov-96) 10.63* [(0+1) 3s2 10.73*] 4 Anthony Collum (11-Oct-95) 10.66* [(0-2) 1h4 10.70*] 5 Ryan Bedford (16-Mar-95) 10.69* 6 Calvin Borowski (17-Aug-96) 10.73* 7 Tanaka Mutize (22-Sep-96) 10.74* [(0+6) 2h1 Dalton Coppins NZL (27-Apr-95) 10.71*] 200 (16) (0+2) 1 Joshua Robinson (16-Jan-96) 21.32 2 James Kermond (10-Jul-96) 21.40 3 Bedford 21.43* [(1+1) 1h3 21.62*] 4 Jesse Usoalii (1-Mar-96) 21.61 5 Brad Edwards (8-Jan-95) 21.66* 6 Despard 21.68* 400 (14) 1 Robinson 46.64* 2 Kermond 46.73* 3 Bailey Stewart NZL (12-Nov-96) 47.17* [1h2 47.18*] 4 Sam Reiser (17-Jun-96) 47.27* 5 James Kaluschke (6-Aug-95) 47.52* 6 Dan Forsyth (12-Jun-96) 48.02* 800 (16) 1 Luke Mathews (21-Jun-95) 1:49.24 2 Mason Cohen (19-Sep-96) 1:49.82* [1s1 1:51.01*] 3 Jordan Makins (19-Apr-95) 1:50.41 4 Cameron Griffith (31-Aug-96) 1:50.88* [3s2 1:51.13*] [(15) 3s1 Alec Arnold (23-Jun-96) 1:51.08* s2 1 Mitchell Thompson (1-Sep-95) 1:50.03 2 Hugh Nicklason (2-Aug-96) 1:51.02*] 1500 1 Zak Patterson (29-May-95) 3:56.85 [1h1 3:55.40] 2 Jack Stapleton (29-Sep-95) 3:57.30 [2h1 3:55.47] 3 Chartt Miller AUS (7-May-95) 3:57.97 [2h2 3:54.92] 4 Cameron Griffith (31-Aug-96) 3:58.45 [1h2 3:54.66] 5000 (12) 1 Morgan McDonald (23-Apr-96) 14:34.41 3000SC (15) 1 Reilly Shaw (15-Jun-95) 9:12.08* 110H [99.5cm] (14) (1+4) 1 Ivor Metcalf (29-Oct-95) 13.74* 2 Matthew De Bruin (14-Jan-96) 13.76* 3 James Sandilands NZL (14-Aug-96) 14.18* [(0+5) 1h1 14.25*] 4 Jordan Betts (12-Jun-95) 14.43* 400H (15) 1 Bryce Collins (25-Jun-96) 52.57 2 Tim Throssell (22-Mar-96, nearly 18) 53.27* HJ (14) 1 Joel Baden (1-Feb-96) 2.16* 2 Metcalf 2.08* PV (16) 1 Jack Hicking (22-Feb-95) 5.05* 2 Angus Armstrong (17-Mar-17, 17 tomorrow!) 4.95* LJ (15) 1 Henry Smith (9-Apr-96) 7.64/0-5 2 Joseph Muller (20-Feb-97) 7.46/0-0 3 Chris Mitrevski (12-Jul-96) 7.30*/0-0 TJ (13) 1 Dylan Johnson (2-May-97) 15.19*/1+0 SP [6kg] (14) Matt Denny (2-Jun-96) 18.63* 2 Ben Chong Wong NZL (2-Jan-96) 17.21 DT [1.75kg] (13) 1 Denny 61.63* 2 Mitch Cooper (2-Jun-95) 59.07* 3 Michael Criticos (26-Jan-95) 50.35* HT [6kg] (15) 1 Denny 74.81 2 Matt Bloxham NZL (16-Nov-96) 65.14 3 Costa Kousparis (12-Jun-96) 63.88 4 Ned Weatherly (12-Jan-98) 63.43* JT (16) 1 Liam O’Brien (13-Apr-96) 64.78 2 Criticos 64.47 3 Rhys Stein (15-May-96) 64.39 (what a great contest!) 10000W (14) 1 Nathan Brill (24-May-96) 43:12.63 2 Jesse Osborne (21-Jan-95) 43:38.83 4x100 1 QLD 41.25 2 WA 41.42 3 NSW 41.51 4x400 1 QLD 3:13.292 VIC 3:13.37 3 NSW 3:17.93 W100 (15) (1+7) 1 Hana Basic (22-Jan-96) 11.64* [(1-0) 1h3 11.91*] 2 Larissa Chambers (30-Nov-95) 11.69* [(0-6) 1h2 11.97*] 3 Daniela Roman (7-Jan-96) 11.72* 4 Abby Goldie NZL (3-Mar-96) 11.96* [(1+1) 1h1 11.97*] 5 Brittany Burkitt (11-Jan-95) 11.97 W200 (16) (0+6) 1 Emily Lawson (22-Jun-96) 24.05* [(0-0) 1h1 24.40*] 2 Chambers 24.22* 3 Roman 24.36 4 Ruby Ritchie (25-Nov-97) 24.52* [(0-0) 3h1 24.75*] W400 (14) 1 Molly Blakey (22-Dec-97) 53.88* 2 Lawson 54.25* [1h3 55.30*] 3 Samantha Lind (15-Jan-96) 55.54* W800 (16) 1 Georgia Wassall (30-Mar-96) 2:04.45 2 Anna Laman (25-May-95) 2:05.58 3 Georgia Griffith (5-Dec-96) 2:05.77* 4 Ariana Harper NZL (21-Jan-95) 2:08.66 W1500 (14) 1 Laman 4:22.25 2 Natalie Rule (8-Aug-96) 4:25.66* 3 Jessica Hull (22-Oct-96) 4:27.30 4 Pippa Trevella NZL (17-May-95) 4:29.31* W5000 (12) 1 Kate Spencer (23-Jun-95) 16:04.38 2 Courtney Powell (8-May-95) 16:12.95* 3 Michaela Quinn (7-Feb-95) 16:22.24* 4 Natalie Archer (20-Mar-95) 16:29.93* W3000SC (15) 1 Rosa Flanagan NZL (28-Feb-96) 10:06.87* 2 Stella Radford (25-Jun-95) 10:26.72 3 Isobel Batt-Doyle (14-Sep-95) 10:27.34* W100H [84.0cm] (14) (1+0) 1 Roman 13.66* [2h1 14.28*] 2 Katrina Hunt (22-Dec-96) 13.72 3 Elizabeth Clay (9-May-95) 13.81* 4 Shannon O’Dempsey (19-Feb-96) 14.22* [(13) (0+6) 1h2 Hannah Jones (5-Oct-95) 13.87*, but DQ in final] W400H (15) 1 Ella Solin (23-Feb-95) 59.23* 2 Caitlin Hawks (20-Mar-96, nearly 18) 61.58* WHJ (16) 1 Eleanor Patterson (22-May-96) 1.89 2 Cassie Purdon (24-Oct-96) 1.79 3 Nicola McDermott (28-Dec-96) 1.79 4 Hannah Joye (4-Jan-96) 1.76 5 Nicole Robinson (12-Sep-97) 1.76 WPV (14) 1 Nina Kennedy (5-Apr-97) 4.15 2 Emma Philippe (6-Jun-97) 4.05 3 Madeline Lawson (23-Mar-96, nearly 18) 3.95 WLJ (15) 1 Audrey Kyriacou (6-Apr-97) 6.16/0+8 2 Sachi Kayama (22-Sep-96) 5.92/0-0 WTJ (13) 1 Aliyah Johnson (16-Dec-96) 12.92/1+6 2 Alison Ruse (3-Feb-96) 12.80*/0-2 WSP [4kg] (16) 1 Yasenaca Denicaucau (30-Jan-96) 13.89* 2 Filoi Aukuso (26-Dec-95) 13.61 3 Grace Robinson (31-Dec-98) 13.33 WDT 1 Aukuso 50.87 2 Kirsty Williams (13-Jan-97) 50.39 3 Denicaucau 48.49 4 Samantha Peace (22-Nov-98) 45.69* WHT [4kg] (15) 1 Alex Hulley (24-Jul-97) 59.72* 2 Lauren Bruce NZL (23-Mar-97) 52.63 3 Mikayla Genge (30-Dec-95) 52.02 WJT (14) 1 Mackenzie Little (22-Dec-96) 52.18 2 Alycia Maher (1-Aug-96) 45.28 W10000W (14) 1 Jemima Montag (15-Feb-98) 48:25.18* 2 Jasmine Dighton (5-Dec-96) 50:39.41* 3 Elizabeth Hosking (3-May-95) 50:40.61* 4 Katya Martin (10-Mar-97, just 17) 51:12.18* 5 Zoe Boldiston (5-Jun-97) 52:24.29 W4x100 1 VIC 47.13 2 QLD 47.20 3 NSW 47.21 (exceptionally tight finish!) 4x400 1 QLD 3:44.64 2 VIC 3:46.07 3 NSW 3:48.67
u18 100 (16) (2+1) 1 Trae Williams (5-May-97) 10.64w 2 Zach Holdsworth (23-Jul-97) 10.76w 3 Jordan Csabi (1-Mar-97) 10.77w 200 (13) (0-7) 1 Csabi 21.55* 2 Christian Foster (10-May-97) 21.59* 3 Williams 21.66* 4 Teri Fragiadakis (15-Oct-97) 21.70* 400 (15) 1 Michael Mullett (31-Mar-97) 47.52* 2 Foster 47.98* 3 Fragiadakis 48.10* 800 (14) 1 Ryan Patterson (3-Oct-97) 1:51.30* 2 Lachlan Barber (97) 1:51.63 3 Jordan Hewitt (14-Feb-97) 1:51.70 1500 (16) 1 Patterson 3:53.62* 2 Isaac Hockey (97) 3:53.98 3000 1 Hockey 8:44.95 2000SC (12) 1 Nathan Percy (15-May-97) 5:56.24* 2 Biniyam Hagos (29-Dec-97) 6:09.87 110H [91.4cm] [(13) (0-2) 1 Nicholas Andrews (2-Feb-97) 13.82* 2 Elliot Wilkins (16-Feb-97) 14.31 3 Dian Muñoz CHI (4-Jan-97) 14.35 4 Damon Zethoven (27-Jul-97) 14.40*] 400H 1 Mitchell Lucas (97) 54.45 2 Rene Zacchini (2-Feb-97) 54.52 3 Matthew Crowe (7-Mar-97, just 17) 54.63 HJ (16) 1 Shem James (12-Jul-97) 2.08 PV 1 Declan Carruthers (7-Sep-97) 4.85 LJ (13) 1 Joseph Muller (20-Feb-97) 7.49*/0-0 2 Hamish Gill NZL (15-Feb-97) 7.25*/0-0 TJ 1 Emmanuel Fakiye (27-Jan-97) 14.35/1+1 2 Julian Konle (97) 14.31/0-0 (that was close!) SP [5kg] (16) 1 Lachlan Page (16-Dec-97) 18.43 DT [1.5kg] (12) 1 Jimmy Gordon (30-Jul-97) 56.46 2 Alec Diamond (9-Aug-97) 51.49* 3 Page 50.63 4 Ben Power NZL (27-Jul-97) 50.03* HT [5kg] (14) 1 Weatherly 71.18* AYR NYR 2 Nathan Wilkins (30-Oct-97) 70.18* 3 Alex Dalton (4-Sep-97) 64.65 JT [700gm] (15) 1 Matthew Rees (14-Feb-97) 70.85* 5000W 1 Adam Garganis (18-Sep-97) 22:32.82 2 Declan Tingay (99) 22:51.19 4x100 1 VIC 41.81 2 NSW 41.96 4x400 1 VIC 3:14.99 2 NSW 3:16.84 W100 (16) (3+5) 1 Sam Geddes (4-Jun-97) 11.69w 2 Maddie Coates (27-Sep-97) 11.75w [(0+6) 1h3 12.08] 3 Jess Thornton (12-Apr-98) 11.86w [(0+4) 1h2 12.03] W200 (13) (0-6) 1 Coates 23.98* 2 Thornton 24.34 W400 (15) 1 Thornton 54.63 2 Shannon Gearey NZL (22-Oct-97) 55.41 W800 (14) 1 Alina Tape (2-Apr-97) 2:10.61 2 Samantha Baldwin NZL (24-Nov-97) 2:11.37 3 Ellie Sanford (13-Nov-97) 2:11.43 4 Emily Augustine (21-Aug-97) 2:11.45* (very close for the minor medals!) W1500 (16) 1 Augustine 4:30.03 2 Isabella Smith (3-Jun-97) 4:31.43* 3 Marlie Campton (8-Jun-98) 4:33.18* W3000 (13) 1 Olivia Burdon (26-Jan-98) 9:52.45* 2 Karlie Swanson (12-Aug-97) 9:59.02 3 Tarinah Nazaroff (9-Jul-97) 10:06.64 W2000SC (12) 1 Rosy-May Davidson (6-Apr-98) 6:50.59* 2 Nazaroff 6:50.72* (what a finish!!) 3 Beth Croft (9-Jul-97) 6:57.54 4 Georgia Winkcup (9-May-97) 6:59.48 W100H [76.2cm] (14) (0-5) 1 Rachel Pace (15-Feb-98) 13.65 2 Gabriella O’Grady (18-Feb-97) 13.85 W400H 1 Nicole Maynard (3-Oct-97) 62.13 WHJ (13) 1 Nicole Robinson (12-Sep-97) 1.78 WPV 1 Maddy Andrew (29-Oct-97) 3.45 WLJ (12) 1 Alysha Burnett (4-Jan-97) 6.09*/1+1 2 Tay-Leiha Clark (8-Feb-98) 5.67/0-0 3 Maynard 5.64/0-1 WTJ (16) 1 Clark 12.59*/1-3 WSP [3kg] 1 Robinson 15.91 2 Luisa Sekona (2-May-97) 15.87 3 Elisabeth Jackson (24-Apr-97) 14.81 4 Brianna Bortolanza (16-Jan-97) 14.61 5 Ofa Hakeai NZL (27-Dec-97) 14.24 WDT (13) 1 Kirsty Williams (13-Jan-97) 50.15 WHT [3kg] (16) 1 Hulley 65.52 2 Bruce 59.49 WJT [500gm] (14) 1 Kathryn Brooks (11-Nov-97) 49.15 W5000W 1 Boldiston 24:55.09 2 Jayde Hill (27-May-97) 25:40.02 W4x100 1 NSW 45.48 2 VIC 46.99 3 QLD 48.47 W4x400 1 VIC 3:45.51 2 NZL 3:50.02 3 WA 3:51.25 4 NSW 3:51.26 (tight for bronze!)
u17 100 (0+6) 1 Darcy Roper (31-Mar-98) 10.93 [(1+1) 1h2 10.91] 2 Brandon Herrigan (23-Apr-98) 10.95 3 Lachlan McDermott (15-Jan-98) 10.97 200 (0+7) 1 Jordan Shelley (27-Feb-98) 21.93 2 Herrigan 21.97 400 1 Russel Taib (98) 49.44 800 1 Rifaat Toto (98) 1:57.17 2 Xavier Smith (98) 1:57.29 3 Brodie Modini (22-Apr-98) 1:57.48 (a blanket finish!) [1h1 1:56.31] 4 Ned Snibson (98) 1:59.20 [3h1 1:57.02] 5 Jared Micallef (98) 1:59.68 [2h1 1:56.70] 1500 1 Modini 3:57.73 2 Cillian Jansen (19-Apr-98) 3:58.67 3 Ben Chamberlain (6-Apr-98) 3:59.23 3000 1 Chamberlain 8:51.07 2000SC 1 Jesse Rodgers (98) 6:17.97 2 Edward Trippas (22-Sep-98) 6:20.39 3 Matthew Gluyas (98) 6:21.86 110H [91.4cm] (1+9) 1 Herrigan 14.21 400H [84.0cm] 1 Andrew McGrath (2-Jun-98) 54.59 HJ 1 Brenton Foster (26-Feb-98) 2.01 PV 1 Lachlan Burns (17-Feb-98) 3.55 LJ 1 Roper 7.16w/2+6 2 Jack Hale (22-May-98) 7.10w/2+1 TJ 1 Emmanuel Iloh (98) 14.04/1-7 SP [5kg] (13) 1 Weatherly 18.31 DT [1.5kg] (12) 1 Weatherly 56.62* 2 Jack Bannister (29-May-98) 51.76* 3 Mitchell Pepper (14-Aug-98) 51.08 HT [5kg] 1 Nicholas Hay (9-Jan-98) 53.80 JT [700gm] 1 Luke Giacca (98) 59.16 2 Conor Warren (23-Feb-98) 56.77 5000W 1 Tyler Jones (8-Apr-98) 22:20.13 2 Emmet Brasier (29-Apr-98) 22:41.43 3 Luke McCutcheon (24-Jun-98) 23:18.30 4 Simeon Leatherland (98) 23:23.82 W100 (0+5) 1 Sophia Fighera (10-Apr-98) 12.18 [(0+6) 1h2 12.08] W200 (1-1) 1 Fighera 24.83 [(1-4) 1h1 24.78] W400 1 Sarah Billings (7-Mar-98, just 16) 54.73 W800 1 Amy Harding-Delooz (21-Aug-98) 2:09.60 2 Emily Hopper (6-Aug-98) 2:11.38 3 Chloe Walters (15-Oct-98) 2:11.64 4 Georgia Hansen (22-Dec-98) 2:11.90 (close contest for the minor medals!) W1500 1 Harding-Delooz 4:25.50 2 Corrin Demeo (13-Sep-98) 4:27.31 3 Walters 4:30.39 W3000 1 Demeo 10:05.35 W2000SC 1 Gabriella Dalton (22-Nov-98) 7:13.87 W100H [76.2cm] (2+5) 1 Danielle Shaw (6-Aug-98) 13.84w [(0-6) 1h1 14.18*] 2 Tyler Lima (98) 13.95w [(0-6) 3h1 14.47] 3 Phoebe Edwards NZL (16-Feb-98) 14.08w [(0-6) 2h1 14.33] W400H 1 Alanah Yukich (27-Jan-98) 62.32 WHJ 1 Edwards 1.75 2 Kimberley Jenner (27-Feb-98) 1.73 WPV 1 Phillipa Hajdasz (23-Sep-98) 3.55 WLJ 1 Savannah Peterkin (27-Apr-98) 5.52/0+5 WTJ 1 Melanie Ruse (29-Mar-98, nearly 16) 11.66/1+3 WSP [3kg] 1 Ivanja Po’Uhila NZL (15-Jun-98) 14.05 2 Julia Bourke (23-May-98) 14.03 3 Jessica Aldridge (4-Feb-99) 14.01 (oh so close!) WDT (13) 1 Peace 47.59* 2 Tegan Fennell (18-Apr-98) 45.14 3 Robinson 41.14 WHT [3kg] 1 Emily Rotunno (2-Sep-98) 53.67 2 Shanen Layden (26-Oct-98) 52.81 3 Sarah Ringrose (24-Feb-99) 51.83 WJT [500gm] 1 Tianah List (22-Dec-98) 46.11 2 Ellie Bowyer (26-May-00) 44.96 W5000W 1 Montag 22:43.54 2 Clara Smith 23:30.73
u16 100 (1+7) 1 Callum McCarthy (99) 11.08 2 Alec Nguyen (15-Feb-99) 11.11 3 James Hogg (21-May-99) 11.22 200 (1+6) 1 Hogg 22.23 2 Nguyen 22.33 400 1 Wezoor Lovegrove (19-Jul-99) 50.59 2 Felix Lonergan (10-Feb-99) 50.98 800 1 Lovegrove 1:56.87 2 Lonergan 1:57.44 1500 1 Lachlan Cooper (29-Jan-99) 4:14.28 2 Joshua Torley (99) 4:14.56 (tight finish!) 3000 1 Braelon Renton (7-Jun-99) 8:51.79 2 Torley 8:55.00 2000SC 1 Renton 6:17.23 2 Getasew Ferguson (99) 6:19.66 100H [84.0cm] (0+1) 1 Callum Corbett (99) 13.09 2 Jarrod Twigg (1-May-99) 13.29 200H (1+4) 1 Twigg 25.59 2 Alexander Thompson (28-Aug-99) 25.87 3 Emerson Shiel (99) 25.87 (they were separated by just 2/1000sec!) HJ 1 Nelson Maina (6-Jan-99) 1.90 2 Andrew Berry (99) 1.90 PV 1 Jemuel Pryse (99) 4.00 LJ 1 Nguyen 6.08/3-2 TJ 1 Frederick Adutwum (8-Jan-99) 13.07/0-1 2 Jack Stolarski (20-May-99) 13.01/1-3 (really close) SP [4kg] 1 Pita Toamotu (5-May-99) 18.19 DT [1kg] 1 Toamotu 61.94 2 Conor McLoughlin (7-Apr-99) 61.26 HT [4kg] 1 McLoughlin 51.86 JT [600gm] 1 Cameron McEntyre (10-Feb-99) 58.00 3000W 1 Tingay 13:05.87 2 Kyle Swan (99) 13:22.57 4x100 1 NSW 43.42 2 VIC 44.16 4x200 1 NSW 1:33.91 2 WA 1:35.02 W100 (0-0) 1 Jayayla Doyle (30-Jul-99) 12.28 2 Georgia Hulls NZL (27-Aug-99) 12.30 [(1+8) 1h2 12.27] W200 (2+4) 1 Hulls 24.44w [(0+8) 1h1 24.77] W400 1 Madeleine Attlee (6-Jul-99) 55.41 W800 1 Maddison Caulfield (99) 2:12.54 W1500 1 Laura Powell (15-Apr-99) 4:27.86 2 Elena Green (15-Aug-99) 4:33.40 W3000 1 Powell 9:27.72 2 Green 9:41.36 W2000SC 1 Maxine Paholek (12-Sep-99) 7:07.45 W90H [76.2cm] (1+1) 1 Celeste Mucci (99) 12.71 W200H [76.2cm] (1+8) 1 Greta Miller (99) 29.11 2 Nicole Reynolds (8-Apr-99) 29.21 3 Kara Olsen (99) 29.33 WHJ 1 Shannon Nutt (24-Feb-99) 1.72 2 Mucci 1.72 (quite a battle for the title!) WPV 1 Olivia Carah (29-May-99) 3.30 WLJ 1 Mucci 5.49/0-0 2 Jasmine Fountas (10-Mar-99) 5.46/0-0 (close contest) WTJ 1 Fountas 11.93/0-0 2 Mikaela Bretz (30-Mar-99) 11.81/0-6 WSP [3kg] 1 Aldridge 14.14 2 Maddison Wesche NZL (13-Jun-99) 14.05 WDT 1 Bianca Hansen (99) 45.11 WHT [3kg] 1 Ringrose 51.41 WJT [500gm] 1 Nikki Thompson (99) 43.21 W3000W 1 Jasmyn McDonald (1-Jul-99) 14:58.15 2 Philippa Huse (11-Apr-99) 15:05.94 3 Lucy Francis (30-Mar-99) 15:08.77 W4x100 1 NSW 47.45 2 VIC 47.68 W4x200 1 VIC 1:41.22 2 QLD 1:41.75
u15 100 (0-0) 1 James Gallaugher (26-May-00) 11.03 200 (0+9) 1 Gallaugher 22.08 400 1 Jordan Doris (00) 51.26 800 1 Doris 2:00.28 1500 1 Elliot Metcalf (29-Mar-00) 4:17.46 3000 1 Justin Currie (8-Feb-00) 9:32.61 2 James Seal (00) 9:33.98 2000SC 1 Jackson Wjiley (00) 6:45.00 100H [84.0cm] (0+7) 1 Byron Hollingworth Dessent (28-Jun-00) 13.76 200H (0+2) 1 Lachlan Lamb (25-Apr-00) 28.29 2 Ben Carter (11-Jan-00) 28.36 3 Zane Camenzuli (00) 28.40 (hard to separate!) HJ 1 Benjamin Schmidtchen (9-Feb-00) 1.83 PV 1 Kiriill Butler (2-Aug-00) 3.20 LJ 1 John Economides (28-Mar-00) 6.35/0-8 TJ 1 Logan Bischoff (00) 12.31/0-0 SP [4kg] 1 Mason Leef (11-Oct-00) 13.88 DT [1kg] 1 Matthew McVey (2-May-00) 50.36 2 Bradley Butler (3-Nov-00) 49.28 HT [4kg] 1 Mitchell Fekete (2-Feb-00) 46.84 JT [600gm] 1 Butler 47.40 2 McVey 46.36 3000W 1 Callum Burns (17-Apr-00) 15:15.24 2 Jake Vidler (1-May-00) 15:45.89 W100 (0+1) 1 Riley Day (30-Mar-00) 12.09 2 Kristie Edwards (24-Feb-00) 12.19 W200 (0+3) 1 Day 24.64 2 Edwards 24.68 W400 1 Ella Connolly (13-Jul-00) 55.98 2 Elizabeth Chippend (00) 56.75 W800 1 Heidi Demeo (00) 2:11.49 2 Catherine Miller (20-Apr-00) 2:11.62 W1500 1 Miller 4:31.74 2 Demeo 4:33.07 W3000 1 Katrina Robinson (00) 9:54.15 W2000SC 1 Lucinda Crouch (29-Jan-00) 7:11.34 W90H (1-3) 1 Lateisha Willis (00) 13.30 2 Shante Phillips (22-Feb-00) 13.34 [(1+4) 2h1 13.17] 3 Tiana Death (14-Aug-00) 13.59 [(1+4) 1h1 13.02] W200H (0+6) 1 Phillips 29.44 2 Willis 29.86 WHJ 1 Taaliyah Markos (00) 1.71 2 Freya Langston (00) 1.69 WPV 1 Binta Salawu (24-Feb-00) 3.35 2 Lauren Hyde-Coolin (00) 3.25 WLJ 1 Imogen Laing (11-Feb-00) 5.50/0-2 WTJ 1 Markos 10.90/1-3 2 Olivia Ridley (1-Mar-00) 10.86 (close!) WSP [3kg] 1 Siiva Tafiti (4-May-00) 14.14 WDT 1 Stephanie Scigala (10-Oct-00) 37.93 2 Bowyer 37.02 WHT [3kg] 1 Dominique Holland (7-Jul-00) 42.96 2 Lauren Clark (00) 42.47 WJT [500gm] 1 Bowyer 44.08 W3000W 1 Eliza Clarke (00) 14:44.93 2 Raquel Roukos (13-Jan-00) 14:52.68
u14 100 (0-3) 1 James Roach (01) 11.72 200 (0+9) 1 Roach 24.40 [(0-5) 1h2 24.25] 400 1 Roach 54.82 800 1 Ace Buck (01) 2:06.76 2 Luke Young (01) 2:08.85 1500 1 Young 4:27.51 2 Buck 4:27.99 3 Teketel Tyson (01) 4:28.09 (very close!) 90H (1-7) 1 Arjun Ravindran (01) 13.33 [(1+3) 2h2 13.28] 2 Aaron Leferink (01) 13.33 (separated by just 4/1000sec!) [(1+3) 1h2 13.27] HJ 1 Alex Willett (01) 1.65 PV 1 Rhys Rigoni (01) 2.45 LJ 1 Willett 5.55/0+7 2 Roach 5.43/1-4 TJ 1 Willett 11.78/0-0 SP [3kg] 1 Kevin Yang (01) 14.69 DT [1kg] 1 Alexander Murdocca (01) 42.13 HT [3kg] Brendon Neich (01) 42.51 JT [600gm] 1 Conor McPartland (01) 37.32 2 Willett 37.00 3000W 1 Corey Dickson (02) 15:16.01 2 Spencer Burns (02) 15:30.45 4x100 1 VIC 48.00 2 NSW 48.48 W100 (0-6) 1 Dakota Thomas (01) 12.67 [(1+1) 1h1 12.65] W200 (1+5) 1 Thomas 25.57 2 Grace Goldsworthy (01) 26.02 [(1+4) 1h1 25.91] 3 Teah MacPherson (01) 26.05 W400 1 Edita Grinbergs (01) 57.57 2 Goldsworthy 58.37 W800 1 Keely Small (01) 2:11.86 2 Grinbergs 2:13.24 3 Melany Smart (01) 2:14.16 W1500 1 Small 4:37.89 2 Smart 4:38.22 3 Abbey Rockcliff (01) 4:38.95 W80H (1-6) 1 Imogen Breslin Melany Smart (01) 12.39 [(0-0) 1h1 12.25] WHJ 1 Rebecca Haley (01) 1.59 2 Breslin 1.57 3 Nicole Freestone (01) 1.57 WPV 1 Madelyn Griffiths (01) 3.00 WLJ 1 Thomas 5.05/0-0 2 MacPherson 5.03/1+3 3 Khoeby Holohan (01) 5.01/1-9 (such a close contest!) WTJ 1 Smart 11.12/0-0 WSP [3kg] 1 Erica Hamilton (01) 11.50 WDT 1 Rochelle Vidler (01) 34.59 2 Amber Ross (01) 34.12 WHT [3kg] 1 Julia Direen (01) 38.00 WJT [500gm] 1 Tahlia Anderson (01) 40.12 W3000W 1 Rebecca Henderson (01) 15:10.57 2 Tiahna Ruane (01) 15:17.85 3 Abbey McMillen (01) 15:19.37 (seems like a tough race) W4x100 1 NSW 49.07 2 WA 51.07 3 QLD 51.28;
10-Mar-14 Hobart: WHT [4kg] 1 Mikayla Genge (30-Dec-95) 56.70;
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   31


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azrefs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə