Afşin meslek yÜksekokulu 2006 GİRİŞLİ ÖĞrencileriNİN




Yüklə 49.3 Kb.
tarix23.04.2016
ölçüsü49.3 Kb.
Afşin meslek yÜKSEKOKULU

2006 GİRİŞLİ ÖĞRENCİLERİNİN

PROGRAMLARA GÖRE DANIŞMAN ÖĞRETİM ELEMANI LİSTESİ


İKTİSADİ VE İDARİ PROGRAMLAR BÖLÜMÜ

PROGRAMI

DANIŞMAN ÖĞRETİM ELEMANI

SİCİL NO

İŞLETME (I. ve ıı. ÖĞr..)

Öğr. Gör. Haluk SATIR

701

MUHASEBE (ı.ve ıı.öğr.)

Öğr. Gör. Mustafa ŞİRİKÇİ

1210

BÜRO YÖN.VE SEK (ı. VE ıı.öğr)

Öğr. Gör. Hakan BAĞCI

1195

Pazarlama ( I.ÖĞR.)

Öğr. Gör. Fatih Mehmet TÜRK

1460

TEKNİK PROGRAMLAR BÖLÜMÜ



ELEKTRİK (ı.ÖĞR.)

Öğr. Gör. Azize ZENCİR SAĞIR

2160

BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ VE PROGRAMLA (I. ÖĞR.)

Öğr.Gör. Ümit ÖZBALCI

2373

Afşin meslek yÜKSEKOKULU



2007 GİRİŞLİ ÖĞRENCİLERİNİN

PROGRAMLARA GÖRE DANIŞMAN ÖĞRETİM ELEMANI LİSTESİ


İKTİSADİ VE İDARİ PROGRAMLAR BÖLÜMÜ

PROGRAMI

DANIŞMAN ÖĞRETİM ELEMANI

SİCİL NO

İŞLETME (I. ve ıı. ÖĞr.)

Öğr. Gör. Emine ALTINTAŞ

1211

MUHASEBE (ı.ve ıı.öğr.)

Öğr. Gör. Mustafa ŞİRİKÇİ

1210

BÜRO YÖN.VE SEK (ı. VE ıı.öğr)

Öğr. Gör. Sedet ALICI

1421

Pazarlama ( I.ÖĞR.)

Okt. Ahmet TAMBAY

2250

TEKNİK PROGRAMLAR BÖLÜMÜ



ELEKTRİK (ı.ÖĞR.)

Öğr. Gör. Azize ZENCİR SAĞIR

2160

BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ VE PROGRAMLA (I. ÖĞR.)

Öğr.Gör. C. Füsun KARAKALE

1149

Afşin meslek yÜKSEKOKULU



2008 GİRİŞLİ ÖĞRENCİLERİNİN

PROGRAMLARA GÖRE DANIŞMAN ÖĞRETİM ELEMANI LİSTESİ


İKTİSADİ VE İDARİ PROGRAMLAR BÖLÜMÜ

PROGRAMI

DANIŞMAN ÖĞRETİM ELEMANI

SİCİL NO

İŞLETME (I. ve ıı. ÖĞr.)

Öğr. Gör. Emine ALTINTAŞ

1211

MUHASEBE (ı.ve ıı.öğr.)

Öğr. Gör. Mustafa ŞİRİKÇİ

1210

BÜRO YÖN.VE SEK (ı. VE ıı.öğr)

Öğr. Gör. Sadi GEDİK

811

Pazarlama ( I.ÖĞR.)

Okt. İrfan MARANGOZ

700

TEKNİK PROGRAMLAR BÖLÜMÜ



ELEKTRİK (ı.ÖĞR.)

Öğr. Gör. Ümit ÖZBALCI

2373

BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ VE PROGRAMLA (I. ÖĞR.)

Öğr.Gör. Ömer KURTDEDE

1533

Afşin meslek yÜKSEKOKULU



2010–2011 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI I. ve ıı. SINIF ÖĞRENCİLERİNİN

BÖLÜM-PROGRAMLARA GÖRE DANIŞMAN ÖĞRETİM ELEMANI LİSTESİ


İKTİSADİ VE İDARİ PROGRAMLAR BÖLÜMÜ

PROGRAMI

SINIFI

DANIŞMAN ÖĞRETİM ELEMANI

SİCİL NO

İŞLETME (I. ve ıı. ÖĞr..)

1

Öğr. Gör. Yunis UÇAR

2503

İŞLETME (I. ve ıı.öğr.)

2

Öğr. Gör. Ahmet TAMBAY

2250

MUHASEBE (ı.ve ıı.öğr.)

1

Öğr. Gör. Nurettin KOCA

2502

MUHASEBE. (ı.ve II.ÖĞR.)

2

Öğr. Gör. Mustafa ŞİRİKÇİ

1210

BÜRO YÖN.VE SEK (ı. .öğr)

1

Öğr. Gör. Hakan BAĞCI

1195

BÜRO YÖN.VE SEk (II.ÖĞR.)

1

Öğr. Gör. Sedet ALICI

1421

BÜRO YÖN.VE SEk (ı.ve ıı.öğr.)

2

Öğr. Gör. Hakan BAĞCI

1195

Pazarlama ( I.ÖĞR.)

1

Öğr. Gör. Ahmet TAMBAY

2250

Pazarlama ( I.ÖĞR.)

2

Öğr. Gör. Fatih Mehmet TÜRK

1460

TEKNİK PROGRAMLAR BÖLÜMÜ



PROGRAMI

SINIFI

DANIŞMAN ÖĞRETİM ELEMANI

SİCİL NO

ELEKTRİK (ı.ve ıı.öğr.)

1

Öğr. Gör. Azize SAĞIR

2160

ELEKTRİK (ı.ÖĞR.)

2

Öğr. Gör. Erdal KILIÇ

2249

BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ VE PROGRAMLA (I. ÖĞR.)

1

Öğr. Gör. Yusuf PURKAYA

1092

BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ VE PROGRAMLA (I. ÖĞR.)

2

Öğr. Gör. C. Füsun KARAKALE

1149


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azrefs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə