50 m ap w heats Preliminary Results




Yüklə 1.61 Mb.
səhifə12/12
tarix25.04.2016
ölçüsü1.61 Mb.
1   ...   4   5   6   7   8   9   10   11   12



Rnk

Surname

Name

Year

Nation

Time

Notes

1

ARTIUSHENKO

Margaryta

1989

UKR

00:17.72




2

BER

Anna

1989

RUS

00:18.17




3

KTENA

Sofia

1986

GRE

00:18.42




3

SZEKELY

Lilla

1986

HUN

00:18.42




5

DELIGIANNI

Eirini

1992

GRE

00:18.53




6

DYELOVA

Kateryna

1983

UKR

00:18.97




7

LOPEZ CARCEL

Maria

1992

ESP

00:19.47




8

PASQUALOTTI

Lea

1987

FRA

00:19.67





50 m BF W Final - Preliminary Results


Ev. 53

WR

22.02

ZHOU Nan (CHN)

24/08/09

S. Petersburg (RUS)

ER

22.35

KRAVCHUK V. (RUS)

27/07/08

Eger (HUN)



Rnk

Surname

Name

Year

Nation

Time

Notes

1

FUSCO

Francesca

1993

ITA

00:22.40




2

MAMMI

Elisa

1988

ITA

00:22.53




3

DZHAVAKHISHVILI

Medeya

1988

RUS

00:22.80




4

SOKOLOVA

Anna

1992

UKR

00:23.61




5

KAROLYI

Csilla

1989

HUN

00:23.66




6

KOVACS

Zsofia

1991

HUN

00:23.79




7

PLESKYTE

Lina

1989

LIT

00:23.81




8

SVOZILOVA

Marketa

1991

CZE

00:23.98





1500 m SF W Final - Preliminary Results


Ev. 54

WR

13:19.28

LIU Jiao (CHN)

24/08/09

S. Petersburg (RUS)

ER

13:29.90

GODONOVA O. (UKR)

26/08/09

S. Petersurg (RUS)



Rnk

Surname

Name

Year

Nation

Time

Notes

1

GODOVANA

Olga

1991

UKR

13:35.53




2

VIERO

Giorgia Veronica

1988

ITA

13:36.57




3

KRASNENKOVA

Anastasiya

1991

RUS

13:50.41




4

LAZEBRIY

Yana

1987

UKR

13:52.51




5

KONONOVA

Elena

1990

RUS

14:04.46




6

AZE

Coraline

1992

FRA

14:05.61




7

SVOZILOVA

Zuzana

1989

CZE

14:08.98




8

KASTNER

Tina

1992

AUT

15:01.09





200 m SF M Final - Preliminary Results


Ev. 55

WR

1:21.79

NAVA Andrea (ITA)

23/07/08

Eger (HUN)

ER

1:21.79

NAVA Andrea (ITA)

23/07/08

EGer (HUN)



Rnk

Surname

Name

Year

Nation

Time

Notes

1

KOKOREV

Dmitry

1989

RUS

01:21.78




2

FIGINI

Stefano

1987

ITA

01:21.85




3

KOKAI

Daniel

1988

HUN

01:22.25




4

KANYO

Denes

1976

HUN

01:22.85




5

ZAYTSEV

Vladimir

1989

RUS

01:23.85




6

NAVA

Andrea

1982

ITA

01:23.96




7

BALDWIN

William Paul

1992

GRE

01:24.34




8

SZURMIEJ

Mateusz

1985

POL

01:24.73






200 m BF M Final - Preliminary Results


Ev. 56

WR

1:36.54

RUBACEK M. (CZE)

21/03/10

Lignano (ITA)

ER

1:36.54

RUBACEK M. (CZE)

21/03/10

Lignano (ITA)



Rnk

Surname

Name

Year

Nation

Time

Notes

1

RUBACEK

Michal

1986

CZE

01:36.18




2

IATSENKO

Mykhailo

1987

UKR

01:37.73




3

IVANETS

Alexander

1987

RUS

01:37.88




4

GAVRILOV

Dzmitry

1992

BLS

01:37.95




5

STEPANOV

Alexey

1990

RUS

01:38.47




6

RAMPAZZO

Andrea

1987

ITA

01:39.28




7

KARPISZ

Bartlomiej

1993

POL

01:41.78




8

SZENES

Matyas

1990

HUN

01:42.50





4x100 m SF W Final - Preliminary Results


Ev. 57

WR

2:37.81

CHINA (CHN)

23/07/09

Kaohsiung (CHN)

ER

2:42.14

RUSSIA (RUS)

26/08/09

S. Petersburg (RUS)



Rnk

Team

Athletes

Nation

Time

Notes




1

Russia

1. BER Anna

2. KASIMOVA Yana

3. BARANOVSKAYA Valeriya

4. KRAVCHUK Vasilisa




RUS

02:41.95







2

Ukraine

1. DYELOVA Kateryna

2. GODOVANA Olga

3. ARTIUSHENKO Margaryta

4. SHLYAKHOVSKA Olga




UKR

02:43.93







3

Italy

1. MASTROIANNI Roberta

2. AMMETTO Claudia

3. VIERO Giorgia Veronica

4. BARONCINI Silvia




ITA

02:49.86







4

France

1. HEITZ Camille

2. SERY Jeanne

3. SAINT JOUR Lisa

4. PASQUALOTTI Lea




FRA

02:50.50







5

Hungary

1. SZEKELY Lilla

2. DEBRECZENI Hajnalka

3. KOVACS Zsofia

4. KAROLYI Csilla




HUN

02:51.87







DSQ

Spain







ESP

--:--.--





4x100 m SF M Final - Preliminary Results


Ev. 58

WR

2:22.64

RUSSIA (RUS)

24/08/09

S. Petersburg (RUS)

ER

2:22.64

RUSSIA (RUS)

26/08/09

S. Petersburg (RUS)



Rnk

Team

Athletes

Nation

Time

Notes

1

Russia

1. KABANOV Pavel

2. KAZANTSEV Alexey

3. PRUS Sergey

4. KOKOREV Dmitry




RUS

02:23.33




2

Italy

1. FUMAROLA Cesare

2. NAVA Andrea

3. FIGINI Stefano

4. TUGNOLI Julio




ITA

02:25.08




3

Estonia

1. TOVER Nikolai

2. STALEV Andrei

3. BELJAJEV Mihail

4. DROZDOV Aleksander




EST

02:25.76




4

Greece

1. BALDWIN William Paul

2. SISMANIDIS Stavrianos

3. KARETZOPOULOS Loukas

4. TSOUROUNAKIS Antonios




GRE

02:26.05




5

Germany

1. OSTROWSKY Jens Peter

2. BEER Michael

3. OEFNER Christoph

4. ROLACK Yves




GER

02:28.30




6

Ukraine

1. SYDORENKO Dmytro

2. KONKOV Oleksandr

3. MARKIN Yevgen

4. SHEKERA Dmytro




UKR

02:28.81




7

France

1. COCHOU Nicolas

2. WERBROUCK Florian

3.

4. NOIR Alexandre




FRA

02:34.06




8

Spain

1. ASENSI CASAMAYOR Borja

2. INIESTA SEVILLANO Jose Miguel

3. INIESTA SEVILLANO Gregorio

4. RODRIGUEZ MUNOZ Miguel




ESP

02:39.62



1   ...   4   5   6   7   8   9   10   11   12


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azrefs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə