3. a klass Polina Galkina Daniil Krjukov Alina Nagajeva Maksim Lobossok Kristiina Dunajeva b klass




Yüklə 52.67 Kb.
tarix25.04.2016
ölçüsü52.67 Kb.

  1. Tänada väga heade I. õppeveerandi õpitulemuste eest ning vabastada õppetööst koolis
    17.-18. oktoobril 2013. a järgmisi õpilasi:




3.A klass

Polina Galkina

Daniil Krjukov

Alina Nagajeva

Maksim Lobossok

Kristiina Dunajeva



3.B klass

Aleksandra Andrejeva

Vladislav Oganovski

Maksim Orehhov

Katrin-Liis Seppenen

Alika Solovjova



3.C klass

Ksenia Denisova

Nikolai Filippov

Lora Kislenkova

Anna Lis

Ellen Moissejeva

Aleksandr Ossipenko

Antoni Pavlenko

Arina Rudenok

Aleksandra Tšervjakova

4.A klass

Gerassimova, Valeria

Kotšergina, Valeria

Nikiforov, Kirill

Sultseng, Andreas

Šavlis, Arina

Vokhmyanina, Anastasia


4.B klass

Tuljakova Anastassia

Bardovitš Ksenia

Hodzaev Vladislav

Kolesnikova Sofia

4.C klass

Ilja Adamson

Pavel Barkonov

Anastassia Bulõgina

Vladislav Horošilov

Alissa Januškevitš

Darja Klimenkova

Jelizaveta Kolganova

Adelina Kulešova

Evelina Kulešova

Andrei Timošin

Darja Zigadlo

Kristina Moskaltšuk

5.A klass

Anastassia Alemajeva

Natalja Antonova

Valeria Drozdova



5.B klass

Aleksandra Demaškevitš

Evelina Seppenen

5.C klass

Karina Jermolajeva

Natalja Sevastjanova


6.A klass

Svetlana Bogatõrjova

Artjom Gussev

Orina Jakovleva

Zakhar Makarov

Evelin Skorobogatova



7.A klass

Mirra Medvedeva

Elina Sergejeva

Uljana Ivanova



8.A klass

Maria Antipova

Alissa Dementjeva

Aleksandr Ivanov

Arina Kovalenko

Stefan Kuzmin

Jekaterina Nerobova

8.B klass

Marina Dunajeva



9.A klass

Ksenia Krivorukova

Tatjana Skotšilova

Arina Žarkova



9.B klass

Yulia Chicherina

Arina Dmitrijeva

9.C klass

Daria Aborneva

Nikita Galitski

Jekaterina Lazonen

Brigitta-Selestine Petropavlova

Arina Petrova




  1. Tänada heade I. õppeveerandi õpitulemuste eest ning vabastada õppetööst koolis 18.oktoobril 2013. a järgmisi õpilasi:




3.A klass

Timofei Kolesnikov

Jegor Denissov

Nikita Sokolov

Violeta Sadovskaja

Veranika Sadovskaja

Anastassia Kelkka

Vladlena Nikiforova

Nikita Buhvestov

Roman Priske

Artur Panitšev

Jekaterina Verbin

Ratmir Latõpov

3.B klass

Anželika Bespalova

Kirill Golub

Kristina Kirpitšova

Danila Kulakov

Oleg Mihhailov

Ellina Savitskaja

Mark Sokolovski

Ksenya Tikhon

3.C klass

Nikita Artsimovitšus

Roman Belyaev

Anastassia Bogatõrjova

Denis Fatejev

Jegor Golub

Sofija Petrovitskaja

Vladislav Pyatikonnov

Valerija Sibul

Erik Tšernikov

Dmitri Tšurakov

Anastassia Žalnina

4.A klass

Belova, Polina

Bespalov, Dmitri

Hodossova, Sofja

Kuzmin, Maksim

Lebedeva, Anastassia

Murašjova, Elina

Rževski, Vladimir

Selivonets, Ksenia

Vassiljeva, Anna

Volkova, Veronika


4.B klass

Aldahhonova Valeria

Fatun Alina

Gerassimtšik Igor

Ignatjevskaja Anna

Ivanov Nikita

Jekimov Danil

Kaldre Eerika

Palaškova Veera

Pomogaiba Aljona

Rubtsova Olga

Žuravljov Kirill



Anikin Aleksandr

4.C klass

Aleksandr Andrjuškov

Anastassia Agapova

Anna Bojarinova

Olesja Tolstenjova

Arina Vasina

Marija Iljitšova

Anastassia Jantšuk

Edvin Kalk

Daniil Markov

Kirill Goritski

Dmitri Pamortsev

Aleksei Seleznjov

4.D klass

Nikita Sergejev



5.A klass

Irina-Silvia Boaga

Vladislav Januskevits

Maria Kirillova


Pavel Roi
Eva Ussankina
Kirill Pavlov

5.B klass

Aleksandr Judin

Valeria Varlašina

Jelena Tšumakova

Viktoria Brižataja

5.C klass

Aleksei Bogatõrjov

Nikita Grybovski

Roman Kirillov

Anastassia Kolesnikova

Alina Kuzmina

Daniil Šaboidaš

Nikita Satšuk

Valeria Seleznjova

Nikita Shirokov

Maksim Vassiljev

Dmitri Tšumakov



6.A klass

Edgar Bogdanov

Aleksei Dronov

Angelina Goritskaja

Jana Hrissanfova

Anastassia Janovskaja

Anna Jermolajeva

Daniel Jesenfeld

Danila Kapõš

Lev Kislenkov


Daniil Lavrov

Katrin Maruštšenko

Dajana Morozova

Ksenia Pavlova

Jelizaveta Pelikhova

Anna Rubtsova

Jekaterina Šumigai

Adelina Tenusar


6.B klass

Dana Chirkova

Marina Bolohhova

Mark Haritanovitš



6.C klass

Nikolai Avdejev

Lolita Galkina

Maksim Mihhailov

Daniil Ovsjannikov

Valerija Pautova

Vitali Ratkevitš

7.A klass

Daniil Bobkov

Krisitina Brujeva

Mark Dvorski

Allan Eglit

Jelizaveta Kružalenko

Dajana Kulakova

Jana Kutõrkina

Nataliya Makarova

Jana Novokšonova

Maria-Evelina Petrova

Zahhar Tsupsman



7.B klass

Diana Ragulina

Ivan Sapunov

Viktoria Šupenko



8.A klass

Ilja Lobossok

Viktoria Perepetšajeva

8.B klass

Maxim Laveev



8.C klass

Vladislav Kruglov

Valeria Kozintseva

9.A klass

Nikita Tonevitski

Alina Davidenko

Karina Matjuhhina

Anastassia Galašova

9.B klass

Konstantin Knjazev

Alina Kirillova

Jekaterina Gusseva

Georg Rõžov

Deniss Šalkauskas



9.C klass

Karina Poljakova

Anastassia Mordassova

Aleksandra Serebrjakova



Nika Vjaluškina


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azrefs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə