2016 yili 14 mart tip bayrami futbol oyunlari programi tip fakültesi ÖĞrencileri




Yüklə 61.24 Kb.
tarix16.04.2016
ölçüsü61.24 Kb.
2016 YILI 14 MART TIP BAYRAMI FUTBOL OYUNLARI PROGRAMI

TIP FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİ

Gülhane Askeri Tıp Fakültesi

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi

Turgut Özal Üniversitesi Tıp Fakültesi

Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi

Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi

Yüksek İhtisas Üniversitesi

Karşılaşma No

Karşılaşma Tarihi ve Saati

Karşılaşacak Takımlar

1

02.03.2016 11.00 - 12.00

Ufuk Üniversitesi – Ankara Üniversitesi

2

02.03.2016 12.00 - 13.00

GATA – Yıldırım Beyazıt Üniversitesi

3*

02.03.2016 13.00 - 14.00

Turgut Özal Üniversitesi – Yüksek İhtisas Üniversitesi

4

02.03.2016 14.00 - 15.00

Hacettepe Üniversitesi – Başkent Üniversitesi

5

bye

Gazi Üniversitesi


6

07.03.2016 11.00 - 12.00

1 No’lu karşılaşma galibi - 2 No’lu karşılaşma galibi


7

07.03.2016 12.00 - 13.00

Gazi Üniversitesi - 4 No’lu karşılaşma galibi


8

09.03.2016 11.00 - 12.00

3 No’lu karşılaşma galibi - 7 No’lu karşılaşma galibi


9

10.03.2016 11.00 - 12.00

6 No’lu karşılaşma galibi - 3 No’lu karşılaşma galibi


10

11.03.2016 11.00 - 12.00

6 No’lu karşılaşma galibi - 7 No’lu karşılaşma galibi


*3 No’lu karşılaşma galibi bye çekmiştir. Direkt olarak üçlü final grubu maçlarını oynama hakkı kazanmıştır.

UZMANLIK ÖĞRENCİLERİ

Gülhane Askeri Tıp Fakültesi

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi

Turgut Özal Üniversitesi Tıp Fakültesi

Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi



Karşılaşma No

Karşılaşma Tarihi ve Saati

Karşılaşacak Takımlar

1

03.03.2016 11.00 - 12.00

Ufuk Üniversitesi - Hacettepe Üniversitesi

2

03.03.2016 12.00 - 13.00

GATA - Turgut Özal Üniversitesi

3

03.03.2016 13.00 - 14.00

Ankara Üniversitesi - Gazi Üniversitesi


4

07.03.2016 13.00 - 14.00

1 No’lu karşılaşma galibi - 2 No’lu karşılaşma galibi


5

09.03.2016 12.00 - 13.00

1 No’lu karşılaşma galibi - 3 No’lu karşılaşma galibi


6

11.03.2016 12.00 - 13.00

2 No’lu karşılaşma galibi - 3 No’lu karşılaşma galibi


ÖĞRETİM ÜYELERİ

Gülhane Askeri Tıp Fakültesi

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi

Turgut Özal Üniversitesi Tıp Fakültesi

Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi

Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi

Karşılaşma No

Karşılaşma Tarihi ve Saati

Karşılaşacak Takımlar

1

04.03.2016 12.00 - 13.00

GATA - Hacettepe Üniversitesi

2

04.03.2016 13.00 - 14.00

Turgut Özal Üniversitesi - Ufuk Üniversitesi

3

04.03.2016 14.00 - 15.00

Ankara Üniversitesi - Başkent Üniversitesi

4

07.03.2016 14.00 - 15.00

1 No’lu karşılaşma galibi - 2 No’lu karşılaşma galibi


5

09.03.2016 13.00 - 14.00

1 No’lu karşılaşma galibi - 3 No’lu karşılaşma galibi


6

11.03.2016 13.00 - 14.00

2 No’lu karşılaşma galibi - 3 No’lu karşılaşma galibi


2016 YILI 14 MART TIP BAYRAMI BASKETBOL OYUNLARI PROGRAMI

TIP FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİ

Gülhane Askeri Tıp Fakültesi

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi

Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi

Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi

Yüksek İhtisas Üniversitesi

Karşılaşma No

Karşılaşma Tarihi ve Saati

Karşılaşacak Takımlar

1

03.03.2016 17.00 - 17.45

Hacettepe - GATA

2

03.03.2016 17.45 - 18.30

Ufuk Üniversitesi - Ankara Üniversitesi

3

03.03.2016 18.30 - 19.15

Başkent Üniversitesi – Gazi Üniversitesi

4

bye


Yüksek İhtisas Üniversitesi

5

07.03.2016 16.00 - 16.45

1 No’lu karşılaşma galibi - 2 No’lu karşılaşma galibi

Yarı Final



6

07.03.2016 16.45 - 17.30

3 No’lu karşılaşma galibi – Yüksek İhtisas Üniversitesi

Yarı Final



7

09.03.2016 16.15 - 17.00

5 No’lu karşılaşma ikincisi - 6 No’lu karşılaşma ikincisi

Üçüncülük Maçı



8

11.03.2016 16.15 - 17.00

5 No’lu karşılaşma galibi - 6 No’lu karşılaşma galibi

FİNAL

UZMANLIK ÖĞRENCİLERİ

Gülhane Askeri Tıp Fakültesi

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi

Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi

Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi



Karşılaşma No

Karşılaşma Tarihi ve Saati

Karşılaşacak Takımlar

1

02.03.2016 17.30 - 18.15

Hacettepe Üniversitesi - GATA

2

02.03.2016 18.15 - 19.00

Ufuk Üniversitesi - Başkent Üniversitesi

3

bye

Gazi Üniversitesi


4

07.03.2016 17.30 - 18.15

Gazi Üniversitesi - 2 No’lu karşılaşma galibi


5

09.03.2016 17.00 - 17.45

1 No’lu karşılaşma galibi - Gazi Üniversitesi


6

11.03.2016 17.00 - 17.45

1 No’lu karşılaşma galibi - 2 No’lu karşılaşma galibi


ÖĞRETİM ÜYELERİ

Gülhane Askeri Tıp Fakültesi

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi

Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi



Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi

Karşılaşma No

Karşılaşma Tarihi ve Saati

Karşılaşacak Takımlar

1

04.03.2016 17.30 - 18.15

GATA – Ufuk Üniversitesi

2

04.03.2016 18.15 - 19.00

Başkent Üniversitesi – Hacettepe Üniversitesi

3

07.03.2016 18.15 - 19.00

GATA - Başkent Üniversitesi

4

07.03.2016 19.00 - 19.45

Ufuk Üniversitesi - Hacettepe Üniversitesi

5

09.03.2016 17.45 - 18.30

GATA - Hacettepe Üniversitesi

6

09.03.2016 18.30 - 19.15

Başkent Üniversitesi - Ufuk Üniversitesi


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azrefs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə