1957 Lev Yashin Dinamo Mosca Tutti i campionati di massima serie




Yüklə 1.37 Mb.
səhifə3/14
tarix24.04.2016
ölçüsü1.37 Mb.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   14

Béziers

Grobarcik Milan 36-0, Bonato Jean 36-7, Rodzielski Stanislas 36-0, Sieber Fernand 35-0, Bessonnart Santiago (URU) 34-10, Keller Robert 31-10, Delhaye Louis 29-1, Sesia Georges 28-9, Tagliagossi Marius 21-11, Dreyer Marius 20-4, Lucia Sauveur 19-2, Misiaszek Zbigniew 19-0, Girardi Aurelio 14-0, Alexandre Georges 13-4, Humpal Pepi (CSL) 4-0


CA Paris

Thieffine André 37-0, Yahdjian Jacques 36-0, Delmas Jean 35-2, Courteaux Jean 34-16, Garriga Manuel 33-0, Ayala Milner (PAR) 30-8, Aigrisse Daniel 30-2, Dubreucq Albert 26-0, Halotel Jacques 22-0, Rodionoff Nicolas 9-1, Ramette Paul 9-0, Bravo Santiago (SPA) 4-0, Carré Désiré


Cannes

Fortunel Yvon 38-1, Robuschi Laurent 37-14, Ferrand René 36-0, Casoni Pierre 35-0, Brandãozinho (BRA) 32-5, Barrin Pierre 29-0, Béraudo Jean 27-2, Grattarola Jacques 26-1, Lagon Christian 26-2, Bertrand Gérard 25-3, Rossi Léon 24-2, Richaud Robert 23-0, Scolary Lucien 18-0, Mannechez Albert 18-6, Piasco Gilbert 9-1, Amara Paul (ALG) 9-1, Lui Joseph 3-0, Raisin André 2-0, Moresco Gérard 1-0




Girondins Bordeaux

Kargu Edouard 38-5, Janczewski Zygmunt 35-1, Bernard Pierre 34-0, Audebert Jean 33-0, Guillas Roland 32-6, Abdallah Medeoud (MAR) 32-2, Unzaïn Leongino (PAR) 30-13, De Harder Bertus (NED) 29-6, Nabat Pierre 28-3, Wozniesko Raymond 25-5, Couronne Jean-Marie 25-5, Domenger Jean 19-9, Debeillex Jacques 16-0, Lubiato Yvon-Raymond 13-7, Lardjane Salah (ALG) 7-2, Grimonpon Jacques 7-0, Ranouil Jean-Claude 3-0, Camara 2-0, Castellan Lucien 2-1, Cartau Michel 2-0, Joumad Driss (MAR) 2-0


Grenoble

Eriksson Lars (SVE) 37-10, Carrier Paul 37-11, Rouxel Guy 36-0, Solomonidès Léon 35-2, Lewandowicz Henri 33-16, Blaszczyk Zygmont 33-0, Piatek Joseph 32-3, Mattey Raymond 28-0, Hermann Roger 26-0, Lafranceschina Michel 21-9, Pasina Yvon 20-3, Tissot Claudius (SVI) 17-0, Kyslak Simon 13-1, Battistella Claude 12-0, Guidoni Barthélemy 9-4, Génin Michel 7-3, Balogh Jean 5-0, Desgranges Louis 5-1, Habert 2-0, Yanda Michel 2-0, Accorsi Jules 2-0, Hincker Maurice 2-0, Mendez François 2-0, Fernandez 1-0, M'Barek Ben Kaddour (MAR) 1-0


Le Havre

Lemaître Robert 36-6, Villenave Christian 36-0, Baujard André 35-0, Aurednik Lukas (AUT) 34-9, Soukhane Abderrhamane (ALG) 33-16, Meyer Jacques 31-4, Bihel André 30-0, Soukhane Mohamed (ALG) 26-3, Lagadec Jean-Louis 24-1, Navarro Valentin 23-11, Léandri Toussaint 21-3, Pasik Léon 16-0, Corbel Claude 11-1, Wieczak Joseph 11-3, Ibrir Smaïn (ALG) 10-0, Koos Jean 10-0, Canova Sylvain 9-3, Navarro Antoine 8-0, Beckaert Jean 6-2, Goutte Guy 4-0, Gharbi 2-0, Uchart Amédée 1-0, Beuzit Norbert 1-0


Lille OSC

Delepaut Jacques 38-4, Devlaminck Fernand 37-27, Novotarski Casimir 37-5, Van Gool Jean 36-0, Strappe André 35-11, Somerlinck Marceau 35-0, Bieganski Guillaume 32-2, Pazur Antoine 28-0, Bourbotte Gérard 27-21, Walczak Stéphane 24-6, Douis Yvon 15-11, Clauws Roland 15-0, Baratte Jean 13-3, Viaene Daniel 13-2, Bourgeois Louis 11-4, Wesolek Etienne 9-0, Zamparini Enzo 4-0, Charrière René 4-1, Taisne Michel 3-1, Dey Ben Dine (ALG) 1-0, Schmidt Jean 1-0


Montpellier

Tournier Pierre 37-4, Ben Amar Georges 36-1, Fontaine Henri 34-12, Alauzun Max 34-4, Tokpa Jean (Civ) 30-7, Molinari Jean-Claude 29-0, Teysseyre Pierre 25-10, Rodier Jacques 17-0, Mirouze Hervé 14-0, Galfré Jean 11-0, Mancardi Francis


Nantes

Le Menn André 38-0, Singier Maurice 37-14, Habitzl Erich (AUT) 33-17, Balloche Maurice 30-1, Devallan Jean 29-0, Saunier Jean 29-11, Guilcher André 28-0, Dakowski Stéphane 27-0, Smolenski Wladislav 25-0, Pietrzyk Jerzy (POL) 23-0, Collados Dominique 22-6, Desgranges Jean 19-1, De Cecco Jean 17-0, Guessoum Saïd 13-0, Bessac 10-0, Gabet Roger 10-2, Paindessous Robert 8-2, Eon Daniel 7-0, Simonet Claude 4-0, Jort Yves 4-0, Desmars Georges 3-0, Manneron 2-0


Olympique Alès

Mallet Claude 38-0, Bacconnier Jean 36-5, Zapata Pierre 36-11, Campo André 36-2, Pelazzo Jean 35-4, Nagy Gyula (Ung) 35-8, Barreteau André 33-10, Ranzoni Roger 32-8, Rebello Constanzio 30-0, Szeremeta Paul 30-0, Klemmenczak Alex 25-1, Abderrazack Mohamed (MAR) 25-7, Delset Yves 16-1, Vigne André 4-0, Defnoun Dahman (ALG) 4-0, Ben Fadah Ali (ALG) 3-0


Perpignan

Ibanez Joseph 38-0, Petitfils Albert 38-1, Cluzel Yves 38-0, Loiseau Jean 36-0, Duluc Roland 33-1, Henni Abdallah (ALG) 30-6, Boulle Edmond 27-2, Sinibaldi Pierre 21-1, Juanola 11-2, Sbaiz Pierre 11-0, Flamant Jacques 8-1, Rous Georges 8-0, Le Loch Donatien, Fontanet José (SPA), César (SPA)


Red Star

Le Boëdec Guillaume 35-0, Vandooren Roger 32-1, Quenolle Roger 32-10, Broccolicchi Louis 32-1, Loubière Robert 29-1, Prunelle Robert 29-2, Lupi Marcel 27-0, Cheyssac Christian 26-8, Gondouin Jean 24-1, M'Jid Hassan (MAR) 23-2, Lehtovirta Kalevi (FIN) 22-3, Amalfi Yeso (BRA) 14-2, Lapoire James 3-0, Simonyi André, Manzano Julien


Roubaix-Tourcoing

Rousseau Jacques 36-9, Buge Julien 36-2, Grévin Eugène 30-3, Blarel Pierre 25-2, Linskens Jean 23-0, Friedrich Guy 22-4, Michelin Pierre 20-3, Guttewiecz Jean 18-9, Gauchon André 16-7, Hernas Guy 9-3, Dubois Jean-Marie, Colliot Roger


Rouen

Wadoux Pierre 37-7, Cappon Jean-Pierre 37-2, Lefèvre Jacques 36-0, Melchior Ernst (AUT) 35-13, Toutain Jean 34-0, Ganczarzyck Roger 30-14, Gallardo Antonio (SPA) 29-0, Heutte François 26-12, Lévin Paul 23-0, Fruhauff Gilbert 21-3, Davion Jacques 20-0, Skander Abdelhamid (ALG) 15-2, Cotelle Jacques 14-0, Orosco Claude 12-3, Latron Claude 10-3, Chevalier Jean-Pierre 9-1, Hubert Gustave 8-0, Owczarczak Edmond 8-0, Decorchemont Guy 3-0


Sète

Garofalo Yvan 38-0, Wognin Ignace (Civ) 36-14, Polo René 35-0, Bout Georges 34-0, Rousseau Rémy 32-14, Moll André 31-1, Favre Louis 26-1, Polo Serge 23-1, Bourtal Boudjemaa (ALG) 21-3, Mihoubi Ahmed 16-0, Pedini Serge 16-1, Bernard Jacques 11-1, Walter Henri 4-0, Yapi Ernest (Civ) 2-0


Stade Français

Trusas Bronas 37-1, Gouès Henri 36-1, Dumas Pierre 35-15, Sinibaldi Paul 31-0, Perard Claude 28-3, Novarro Roger 26-3, Winkler Simon 26-4, Konrady François 21-4, Saupin Jean 19-0, Bollini Bruno 16-6, Baulu Jean-Claude 14-5, Perchey Michel 10-2, Jackstell Reinhold (BRD) 10-4, Lameignère Pierre-Jean 9-0, Basti Jules 5-1, Rouillé Jacques 5-0, Hnatow Kazimir 1-0


Toulon

Duval Marcel 38-0, Ben Driss Omar (MAR) 37-12, Gallard Barthélémy 37-2, Haddad Said 36-0, Lenfant Théodore 36-11, Roubaud Bernard 34-15, Sudre André 27-6, Meftah Abderrahman 26-17, Marquet Pierre 24-1, Léonetti Antoine 23-1, Firoud Mohamed 23-0, Pellegrino Henri 22-0, Matzky Wolfgang (AUT) 21-1, Vibourel Etienne 13-0, Robert Gabriel 6-1, Blanc Robert 6-0, Vicot Robert 5-1, Dubois Jean-Marie 3-0, Biaggi Sauveur 1-0


Troyes

Thuane Jean 38-1, Thomas Jean 37-1, Cassar Alphonse 35-9, Flamion Pierre 35-3, Czapski François 34-0, Daverio Claude 31-23, Diebold Jacques 29-0, Delcampe Bernard 25-5, Aucourt Joseph 22-1, Hjalmarsson Aake (SVE) 22-8, Sénéquier Fernand 20-6, Jensen Erik Kuld (DAN) 15-7, Ferrad Saïd 11-1, Lipiec Raymond 6-1, Courtois Roger 3-0


GERMANIA EST

campionato 1957





1. SC Wismut Karl-Marx-Stadt

36 16 4 6 49-28

2. ZASK Vorwärts Berlin

33 13 7 6 45-22

3. SC Rotation Leipzig

32 12 8 6 40-29

4. SC Motor Jena

28 11 6 9 41-28

5. Aktivist Brieske-Senftenberg

28 11 6 9 33-26

6. SC Turbine Erfurt

27 10 7 9 37-33

7. SC Lokomotive Leipzig

26 9 8 9 36-33

8. SC Einheit Dresden

25 8 9 9 40-44

9. SC Fortschritt Weißenfels

23 8 7 11 38-38

10. BSG Motor Zwickau

23 9 5 12 35-43

11. BSG Rotation Babelsberg

23 8 7 11 29-44

12. SC Chemie Halle-Leuna

22 9 4 13 42-51

13. BSG Lokomotive Stendal

22 9 4 13 28-43

14. SC Motor Karl-Marx-Stadt

16 3 10 13 31-62

Lokomotive Stendal relegated for worst goals-difference



Aktivist Brieske-Senftenberg

Krüger Heinz 26-0, Lehmann Horst 26-1, Lemanczyk Heinz 26-9, Marquardt Gerhard 26-7, Ratsch Harry 26-0, John Gerhard 25-0, Jünemann Hans 25-0, Pietrczak Werner 24-2, Redlich Erhard 24-6, Weist Werner 19-4, Gentsch Lothar 18-0, Franke Horst 17-2, Natusch Dieter 12-2, Gronau Werner 8-0, Reichel Horst 3-0, Bergmann Karl-Heinz 2-0


Chemie Halle-Leuna

Hoffmann Klaus 26-0, Schmidt Walter 26-2, Heyer Robert 25-3, Lehrmann Werner 23-5, Imhof Günter 22-3, Melchior Günter 22-0, Bierbaum Gerhard 21-0, Lehmann Joachim 18-5, Jaukus Alfred 16-4, Linkert Emanuel 16-5, Oelze Hans-Joachim 15-0, Busch Günter 13-6, Drebes Dieter 13-0, Hoffmann Rolf 13-3, Larisch Walter 12-3, Streit Willi 6-0, Hausdörfer Hans 5-2, Knust Wolfgang 5-0, Schmidt Gerhard 5-1, Stricksner Lothar 5-0


Einheit Dresden

Hansen Manfred 24-1, Albig Christoph 23-0, Großstück Wolfgang 23-0, Losert Gerd 23-1, Petersohn Eberhard 23-4, Jochmann Werner 22-0, Müller Lothar 22-7, Pfeifer Wolfgang 22-4, Prenzel Werner 17-2, Fischer Eberhard 16-1, Reinicke Gerhard 16-0, Vogel Felix 15-3, Arlt Harry 14-6, Nicklich Heinz 12-2, Matthes Gottfried 11-4, Knappe Bodo 10-3, Ritter Fritz 4-0, Röder Heinz 3-0, Hille Wolfgang 1-0, Kaiser Kaiser 1-1, Rößler Peter 1-0, Scheffel Dietmar 1-0


Fortschritt Weißenfels

Ackermann Hans 26-7, Meyer Horst 26-3, Reinhardt Alfred 26-8, Riemenschneider Dieter 24-7, Straube Franz 24-1, Wiesemann Harry 24-0, Bechstedt Horst 23-1, Reinhardt Paul 22-1, Dallagrazia Eberhard 20-4, Elzemann Harry 18-1, Jacob Herbert 18-0, Gänkler Dieter 15-5, Elzemann Heinz 9-0, Harnisch Heinz 8-0, Tuszynski Hans-Günther 8-0, Oschermann Oschermann 4-0, Bindernagel Kurt 2-0, Schubert Gottfried 1-0


Lokomotive Leipzig

Behne Günter 26-4, Brandt Karl-Heinz 26-3, Schoppe Heinz 26-4, Stieglitz Walter 26-0, Busch Hans-Dieter 22-0, Busch Günter 21-0, Konzack Günter 19-5, Walther Werner 19-8, Fischer Dieter 18-2, Krause Rudolf 18-7, Baumann Rainer 17-0, Polland Gerhard 17-0, Söllner Siegfried 14-0, Fröhlich Heinz 12-2, Herrmann Heinz 10-1, Sommer Dieter 5-0, Barth Theo 4-0, Pahlitzsch Arnold 3-0, Gräfe Herbert 1-0, Heine Werner 1-0, Juny Dieter 1-0


Lokomotive Stendal

Weißkopf Henry 26-1, Brüggemann Kurt 25-0, Liebrecht Kurt 25-7, Köhler Karl 24-0, Strohmeyer Albrecht 24-1, Lahutta Karl-Heinz 23-1, Karlsch Horst 22-6, Werner Heinz 22-0, Klingbiel Wilfried 20-2, Neubauer Heinz 18-0, Reh Günter 15-0, Bartnicki Günter 14-1, Bergner Werner 11-0, Tröger Siegfried 11-5, Gradetzki Dieter 7-1, Sengespeik Manfred 7-2, Weißenfels Kurt 6-1, Buneß Günter 2-0, Güssau Peter 2-0, Liebrecht Werner 1-0


Motor Jena

Hüfner Rolf 26-0, Müller Helmut 26-7, Oehler Karl 26-4, Schnieke Karl 26-5, Ducke Roland 25-7, Rahm Günther 25-2, Buschner Georg 24-0, Eglmeyer Walter 24-3, Kirsch Horst 22-9, Fritzsche Harald 18-0, Schymik Erwin 16-3, Woitzat Siegfried 16-0, Pfeiffer Gerhard 10-1, Brünner Wolfgang 9-0, Gablick Klaus 6-0, Ziehn Hans 4-0, Otto Hans-Joachim 1-0


Motor Karl-Marx-Stadt

Ahnert Hilmar 26-2, Holzmüller Willy 26-2, Doelle Horst 24-5, Fischer Peter 24-4, Schleußner Rolf 24-0, Haase Manfred 23-2, Speck Joachim 23-2, Riedel Fritz 22-0, Jugold Werner 19-7, Loh Siegfried 17-0, Bauer Claus 14-2, Schwärig Siegfried 14-0, Fölsche Herbert 11-0, Schulze Heinz 10-2, Nötzold Dieter 8-1, Junige Dieter 7-0, Seiler Joachim 7-1, Härtwig Eberhard 4-0, Fuchs Manfred 3-0


Motor Zwickau

Baumann Werner 26-0, Franz Rainer 26-10, Gruner Helmut 25-3, Meinhold Erhard 25-7, Witzger Günter 25-0, Glaubitz Alois 24-0, Baumann Rolf 23-0, Espig Walter 22-2, Pommer Harry 21-8, Oettler Horst 19-0, Schmidt Rolf 19-0, Kluge Karl-Heinz 17-0, Lindner Eberhard 9-2, Franz Eberhard 8-2, Czempiel Norbert 6-1, Franke Heinz 4-0, Laitzsch Heinz 2-0, Schaub Harald 1-0, Teubner Horst 1-0


Rotation Leipzig

Jahn Wolfgang 26-9, Seifert Wolfgang 26-2, Fettke Siegfried 25-3, Scherbaum Horst 25-0, Weigel Roland 25-4, Bauer Manfred 23-0, Pfeufer Klaus 21-0, Alt Rudolf 20-5, Jeßner Wolfgang 19-5, Pröhl Wolfgang 18-0, Weidenbörner Günther 15-5, Schwanke Klaus 13-1, Klank Wolfgang 12-0, Pfeifer Manfred 11-0, Reichel Harry 11-0, Hornung Helmut 9-4, Engelhardt Dieter 4-0, Trölitzsch Reinhard 1-0


Rotation Babelsberg

Adam Harry, Aldermann Siegfried, Anders Dirk, Bartholomäus Horst, Behrendt Wolfgang, Benkert Klaus, Dreßler Heinz, Gießler Erwin, Gießler Werner, Hagen Werner, Harbolla Gerhard, Hieronymus Gerhard, Noske Peter, Pillau Manfred, Salzwedel Helmut, Schöne Hans, Schöne Johannes, Schröder Karl-Heinz, Selignow Klaus, Simon Günter, Welthe Manfred


Turbine Erfurt

Löffler Karl-Heinz 26-0, Müller Jochen 26-1, Rosbigalle Georg 26-3, Franke Gerhard 25-4, Skaba Toni 25-0, Dittrich Rudi 24-6, Hoffmeyer Wilhelm 24-0, Vollrath Siegfried 22-9, Jahn Rolf 21-0, Wallroth Konrad 20-3, Meinelt Manfred 19-1, Wehner Harald 17-1, Vollrath Günter 9-1, Pabst Ernst 7-4, Gleis Günter 5-0, Bach Günter 4-0, Bräuer Horst 3-3, Nieß Rolf 2-0, Hergert Heinz 1-0


Vorwärts Berlin

Meyer Lothar 25-7, Wirth Günther 24-3, Spickenagel Karl-Heinz 23-0, Fritzsche Rolf 22-8, Unger Werner 22-1, Kaulmann Heinz 21-15, Assmy Horst 19-2, Reichelt Gerhard 19-2, Wachtel Siegfried 19-0, Eilitz Werner 17-1, Wolf Werner 15-1, Küchler Hans 14-0, Kalinke Peter 13-0, Bley Hermann 10-1, Herrmann Norbert 10-1, Krampe Hans-Dieter 10-0, Marotzke Gerhard 10-0, Nippert Harry 6-2, Jaschke Horst 3-0, Hornemann Siegfried 1-1


Wismut Karl-Marx-Stadt

Bauer Erhard 26-1, Kaiser Siegfried 26-7, Müller Bringfried 26-0, Wolf Karl 26-1, Wolf Siegfried 25-3, Kaiser Manfred 23-1, Viertel Kurt 23-12, Thiele Klaus 19-0, Meyer Hans 17-0, Tröger Willy 17-11, Freitag Horst 15-5, Wagner Konrad 12-0, Zink Klaus 12-4, Günther Armin 8-2, Killermann Lothar 8-2, Mohr Karl-Heinz 6-0, Glaser Heinz 5-0, Steinbach Kurt 5-0, Tautenhahn Horst 3-0, Marquardt Willi 2-0, Groß Karl 1-0






GERMANIA OVEST

campionato 56-57





Girone Nord

1. Hamburger SV

41 16 9 5 86-34

2. SV Holstein Kiel

39 15 9 6 46-38

3. SV Hannover 96

37 15 7 8 58-34

4. FC St.Pauli Hamburg

33 13 7 10 40-52

5. SV Werder Bremen

31 14 3 13 65-53

6. VfL Osnabrück

31 12 7 11 37-40

7. TSV Eintracht Braunschweig

30 11 8 11 61-51

8. VfR Neumünster

30 11 8 11 35-50

9. TuS Bremerhaven 93

29 12 5 13 42-49

10. 1.SC Gottingen

29 13 3 14 51-61

11. Altonaer FC 93

28 9 10 11 51-51

12. SC Concordia Hamburg

28 11 6 13 36-38

13. SV Eintracht Nordhorn

26 8 10 12 37-48

14. VfL Wolfsburg

26 10 6 14 51-71

15. SV Arminia Hannover

23 9 5 16 39-48

16. Heider SV

19 6 7 17 28-45


Girone Sud-Ovest

1. 1.FC Kaiserslautern

49 23 3 4 129-40

2. 1.FC Saarbrücken

41 19 3 8 91-41

3. VfR Frankenthal

39 16 7 7 59-38

4. SV Phönix 03 Ludwigshafen

34 16 2 12 60-45

5. Borussia VfB Neunkirchen

33 13 7 10 52-56

6. TuS Neuendorf

32 13 6 11 67-60

7. SV Saar 05 Saarbrücken

30 12 6 12 61-60

8. FK 1903 Pirmasens

30 12 6 12 57-58

9. VfR Wormatia 08 Worms

29 11 7 12 63-47

10. 1.TSV Mainz 05

28 11 6 13 38-59

11. SG Eintracht 02 Kreuznach

27 10 7 13 44-54

12. SV Eintracht 05 Trier

26 10 6 14 41-56

13. VfR Kaiserslautern

25 7 11 12 37-51

14. FV Speyer

23 10 3 17 54-69

15. SpVgg Andernach

18 7 4 19 42-98

16. Sportfreunde Saarbrücken

16 6 4 20 44-107


1.FC Saarbrücken (escluso girone finale)

P: Maklicza Helmut 22-0, Fischbach Camillo 4-0, Klauck Horst 4-0, D: Puff Theo 30-6, Keck Albert 29-0, Krieger Peter 28-6, Alf Manfred 22-4, Haerthe Günther 19-2, Rohe Erich 5-0, Prauß Werner 1-0, C: Philippi Waldemar 27-0, Martin Herbert 29-23, Otto Werner 13-5, Meier Werner 12-2, Thiel Horst 11-1, Nimsgern Peter 4-1, Fischer Karl-Heinz 3-0, Detemple Manfred 1-0, A: Albert Günter 26-19, Zägel Ernst 23-10, Binkert Herbert 21-12, Ebert Manfred 9-6

Girone Sud

1. 1.FC Nürnberg

47 21 5 4 76-33

2. Offenbacher FC Kickers

43 17 9 4 81-35

3. Karlsruher SC

41 18 5 7 74-41

4. VfB Stuttgart

39 17 5 8 69-44

5. SG Eintracht Frankfurt

35 15 5 10 60-42

6. SpVgg Fürth

29 12 5 13 61-57

7. VfR Mannheim

29 12 5 13 51-54

8. SV Viktoria Aschaffenburg

27 11 5 14 44-54

9. SVV Jahn Regensburg

27 11 5 14 46-73

10. FC Bayern München

26 12 2 16 52-62

11. FSV Frankfurt

26 9 8 13 41-60

12. 1.FC Schweinfurt 05

24 9 6 15 41-68

13. BC Augsburg

23 8 7 15 49-66

14. SV Stuttgarter Kickers

22 9 4 17 46-50

15. TSV Schwaben Augsburg

22 9 4 17 35-64

16. Freiburger FC

20 6 8 16 43-66

Schwaben Augsburg relegated for worst goals-average


Girone Ovest

1. BV Borussia 09 Dortmund

41 17 7 6 73-33

2. Duisburger SpV

39 16 7 7 56-39

3. 1.FC Köln

39 14 11 5 67-50

4. Schalke 04 Gelsenkirchen

36 15 6 9 76-49

5. TSV Alemannia Aachen

34 13 8 9 65-54

6. TSV Fortuna 95 Düsseldorf

33 15 3 12 65-53

7. Meidericher SV Duisburg

32 11 10 9 62-42

8. Rot-Weiß Essen

32 12 8 10 57-51

9. Wuppertaler SV

30 13 4 13 41-52

10. VfL Bochum

29 9 11 10 54-54

11. SC Westfalia 04 Herne

27 9 9 12 33-38

12. SC Preußen Dellbrück

25 10 5 15 46-62

13. SC Preußen Münster

25 11 3 16 48-70

14. SV Sodingen (-4)

22 8 10 12 41-44

15. ETB Schwarz-Weiß Essen

22 8 6 16 43-63

16. Borussia Mönchengladbach

10 3 4 23 39-112

1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   14


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azrefs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə