1957 Lev Yashin Dinamo Mosca Tutti i campionati di massima serie




Yüklə 1.37 Mb.
səhifə14/14
tarix24.04.2016
ölçüsü1.37 Mb.
1   ...   6   7   8   9   10   11   12   13   14

____________________________________________
Presenze e reti
AC Fiorentina - Cervato Sergio 7-0, Julinho Júlio Botelho 7-1, Montuori Miguel Ángelo 7-1, Segato Armando 7-1, Orzan Alberto 6-0, Gratton Guido 5-0, Magnini Ardico 5-0, Scaramucci 5-0, Sarti Giuliano 4-0, Virgili Giuseppe 4-1, Bizzarri Claudio 3-1, Chiappella Giuseppe 3-0, Rosetta F. 3-0, Taccola Romano 3-2, Toros Riccardo 3-0, Parodi Silvio 2-0, Prini Maurilio 2-1, Rozzoni Orlando 1-0
AGF Århus - Amdisen John 2-0, From Henry 2-0, Gundlev Bjarke 2-0, Jensen Aage Rou 2-0, Jensen Erik 2-2, Jensen John 2-0, Kjeldbjerg Gunnar 2-0, Knudsen Per 2-0, Nielsen Hans Christian 2-0, Olesen Jørgen 2-0, Pilgaard Svenning 2-0
Borussia Dortmund - Bracht Helmut 5-1, Kelbassa Alfred 5-3, Kwiatkowski Heinrich 5-0, Preißler Alfred 5-6, Sandmann Herbert 5-0, Schlebrowski Elwin 5-0, Burgsmüller Wilhelm 4-0, Kapitulski Helmut 4-1, Michallek Max 4-0, Peters Wolfgang 4-1, Schmidt Alfred 3-0, Niepieklo Alfred 2-1, Simmer Heinz 2-1, Berning Theo 1-0, Schanko Erich 1-0
CDNA Sofija - Dimitrov Georgi 4-1, Kolev Ivan 4-3, Kovachev Nikola 4-0, Manolov Manol 4-0, Milanov Dimităr 4-2, Naidenov Georgi 4-0, Panaiotov Panaiot 4-3, Rakarov Kiril 4-0, Yanev Krum 4-2, Bozhkov Stefan 3-1, Stoianov Gavril 3-1, Enisheinov Georgi 2-0
Club Atlético Bilbao - Canito Nicanor Trapero 6-1, Carmelo Cedrún 6-0, Gainza Agustín 6-1, Garay Jesús 6-0, Marcaida Félix 6-2, Mauri Mauricio Ugartemendia 6-0, Merodio Armando 6-3, Orúe José María 6-0, Arteche José Luis 5-5, Maguregui José María 5-0, Uribe Ignacio 3-2, Arieta Ignacio 2-2, Etura Manuel 2-0, Azcárate Ignacio María 1-0
Crvena Zvezda - Kostić Bora 6-5, Rudinski Antun 6-1, Šekularac Dragoslav 6-0, Spajić Ljubiša 6-0, Tasić Lazar 6-1, Toplak Ivan 6-2, Zeković Miljan 6-0, Beara Vladimir 5-0, Mitić Rajko 5-0, Popović Vladimir 5-1, Stanković Branko 4-0, Čokić Jovan 2-0, Krivokuća Srboljub 1-0, Marković Predrag 1-0, Tomić Novak 1-0
CWKS Warszawa - Brychczy Lucjan 2-1, Kempny Henryk 2-0, Kowal Edmund 2-1, Mahseli Horst 2-0, Pol Ernest 2-0, Słaboszowski Jerzy 2-0, Strzykalski Marceli 2-0, Szymkowiak Edward 2-0, Woźniak Jerzy 2-0, Zientara Edmund 2-0, Cehelik Andrzej 1-0, Ciupa Czesław 1-0
Dinamo Bucureşti - Călinoiu Valeriu 4-0, Ene Alexandru 4-1, Suru Ioan 4-1, Anghel Florian 3-0, Băcuţ Gheorghe 3-1, Băcuţ Ladislau 3-0, Neagu Valeriu 3-1, Nunweiller Ion 3-0, Voica Gheorghe 3-2, Anghel Vasile 2-0, Birtaşu Florea 2-0, Dumitru Nicolae 2-1, Uţu Iuliu 2-0, Izghireanu Petru 1-0, Lazăr Iosif 1-0, Lazăr Remus 1-1, Mihai Nicolae 1-0, Popa Cornel 1-0, Toma Georghe 1-0
FC Porto - Acúrsio Freire Alves Carrelo 2-0, Fernando Júlio Perdigão 2-0, Hernâni Ferreira Da Silva 2-1, Jaburu Jorge Matos 2-1, José Maria Matos 2-1, Miguel Arcanjo Arsénio De Oliveira 2-0, Monteiro Da Costa António Henrique 2-0, Pedroto José Maria Carvalho 2-0, Virgílio Marques Mendes 2-0, Barbosa António Fernandes Silva 1-0, Carlos Domingos Duarte 1-0, Gastão Gonçalves 1-0, Osvaldo Cambalacho 1-0
Galatasaray SK - Ali Beratligil 2-0, Ergün Ercins 2-0, Güngör Okay 2-0, Isfendiyar Açikgöz 2-0, Kadri Aytaç 2-1, Metin Oktay 2-2, Saim Taşerengin 2-0, Suat Mamat 2-0, Turgay Şeren 2-0, Enver Özdemir 1-0, Eryol Rober 1-0, Metin Kinay 1-0, Ünal Atay 1-0
Glasgow Rangers - Baird Sammy 3-0, Caldow Eric 3-0, Hubbard John 3-1, Logie William 3-0, Mccoll Ian 3-0, Murray Max 3-1, Niven George 3-0, Scott Alex 3-0, Shearer Bobby 3-0, Simpson Billy 3-1, Young George 2-0, Davis Harold 1-
Grasshopper-Club - Ballaman Robert 4-2, Bouvard Paul 4-0, Duret Raymond 4-1, Elsener Karl 4-0, Frosio Ivo 4-0, Hagen Hans 4-0, Koch Harry 4-0, Vukosavljević Branislav 4-2, Hüssy Werner 3-0, Müller Donato 3-0, Jäger Richard 2-0, Schmidhauser Hannes 2-0, Magistris Georg 1-0, Winterhofen Georg 1-0
Honvéd SE Budapest - Bányai Nándor 2-0, Bozsik József 2-0, Budai László 2-3, Czibor Zoltán 2-0, Faragó Lajos 2-0, Kocsis Sándor 2-1, Kotász Antal 2-0, Puskás Ferenc 2-1, Rákóczi László 2-0, Dudás Zoltán 1-0, Machos Ferenc 1-0, Solti István 1-0, Tichy Lajos 1-0
IFK Norrköping - Axbom Sven 2-0, Bild Harry 2-1, Håkansson Olle 2-0, Johansson Åke 2-0, Jönsson Torbjörn 2-0, Källgren Henry 2-0, Löfgren Curt 2-0, Nyholm Bengt 2-0, Nyman Holger 2-0, Sandin Herbert 2-0, Eriksson Lennart 1-0, Holmqvist Lennart 1-0
Manchester United - Berry John 8-2, Byrne Roger 8-0, Colman Eddie 8-0, Foulkes Bill 8-0, Pegg David 8-1, Taylor Tommy 8-8, Whelan William 8-3, Wood Raymond 8-0, Edwards Duncan 7-0, Jones Mark 6-0, Viollet Dennis 6-9, Blanchflower John 3-0, Charlton Bobby 1-1, Mcguinness Wilf 1-0
OGC Nice - Bonvin Gilbert 7-0, Bravo Rubén 7-1, Colonna Dominique 7-0, Faivre Jackie 7-4, Foix Jacques 7-5, González César 7-0, Nurenberg Vic 7-0, Koczur Ferry 6-1, Muro Alberto 6-1, Martínez Alphonse 4-0, Milazzo François 4-2, Ujlaki Joseph 4-0, Nani Aleardo 3-0, Diratz Henri 1-0
Rapid Heerlen - Adang Jos 2-0, Bisschops Huub 2-1, Coerver Wiel 2-0, Hanneman Huub 2-0, Jansen Huub 2-1, Mommertz Sjef 2-0, Schaffrath Heinz 2-0, Smeets Wiel 2-0, Stroucken Hein 2-0, Van Melis Noud 2-0, Vroomen Heinz 2-0
Rapid Wien - Dienst Robert 3-1, Golobic Franz 3-0, Halla Paul 3-0, Happel Ernst 3-3, Körner Alfred 3-0, Körner Robert 3-0, Riegler Hans 3-0, Gießer Karl 2-1, Hanappi Gerhard 2-0, Höltl Josef 2-0, Zeman Walter 2-0, Bertalan Josef 1-0, Bilek Lothar 1-0, Gartner Herbert 1-0, Mehsarosch Bruno 1-0
Real Madrid - Di Stéfano Alfredo 8-7, Gento Francisco 8-1, Kopa Raymond 8-2, Lesmes Rafael 8-0, Zárraga José María 8-0, Juan Alonso Adelarpe 7-0, Marquitos Marcos Alonso 6-0, Mateos Enrique 6-3, Muñoz Miguel 6-0, Atienza Ángel 4-0, Joseito José Iglesias 4-3, Marsal José Ramón 3-2, Rial José Héctor 3-2, Becerril José 2-0, Oliva Joaquín 2-0, Santisteban Juan 2-0, Torres Manuel 2-0, Berasaluce Francisco Javier 1-0
SC Anderlecht - Culot Jacques 2-0, De Drijver Jean 2-0, De Koster Wim 2-0, De Wael Gaston 2-0, Jurion Jef 2-0, Mermans Jef 2-0, Van Den Bosch Jeng 2-0, Van Der Wilt René 2-0, Week Félix 2-0, Gettemans Pierre 1-0, Hanon Pierre 1-0, Lippens Martin 1-0, Matthys Rik 1-0
Slovan NV Bratislava - Bena Pavol 4-0, Hlavaty Vlastimil 4-0, Jankovic Vojtech 4-0, Kováč Július 4-1, Pažický Emil 4-2, Schrojf Viliam 4-0, Venglos Jozef 4-0, Bily Anton 3-0, Molnár Pavol 3-0, Moravčík Anton 3-2, Vican Michal 3-0, Jajcaj 2-0, Tegelhoff 1-0, Varga Martin 1-0
Spora Luxembourg - Boreux Marc 3-3, Brosius Fernand 3-0, Dittmann Franz 3-0, Fiedler Jean-Pierre 3-1, Koch Fred 3-0, Letsch Léonard 3-1, Macho Willy 3-0, Muller René (I) 3-0, Remy Pierre 3-0, Simon Fernand 3-0, Wambach Fernand 3-0


INDICE ALFABETICO

DEI CAMPIONI NAZIONALI

DELLA STAGIONE 1956-57

Abbes Claude (Fra) Saint-Etienne

Alonso Juan (Spa) Real Madrid

Amdisen John (Dan) AGF Århus

Anderiesen Wim (Ola) Ajax Amsterdam

Arnell Göte (Sve) IFK Norrköping

Atienza Ángel (Spa) Real Madrid

Axbom Sven (Sve) IFK Norrköping

Baci (Alb) Partizani Tiranë

Bagnoli Osvaldo (Ita) Milan

Baird Sammy (Sco) Glasgow Rangers

Bajkov Evgenij (Urs) Dinamo Moskva

Bakker Klaas (Ola) Ajax Amsterdam

Bauer Erhard (Ddr) Wismut Karl-Marx-St.

Bean Gastone (Ita) Milan

Becerril José (Spa) Real Madrid

Belyaev Vladimir (Urs) Dinamo Moskva

Bent Geoff (Ing) Manchester Utd

Beraldo Eros (Ita) Milan

Berasaluce Javier (Spa) Real Madrid

Bergamaschi Mario (Ita) Milan

Bergström O. (Sve) IFK Norrköping

Berning Theo (Brd) Borussia Dortmund

Berry Johnny (Ing) Manchester Utd

Bertalan Josef (Aut) Rapid Wien

Bertels Eddy (Bel) Antwerp

Beyers Eddy (Bel) Antwerp

Bijker Luuk (Ola) Ajax Amsterdam

Bilek Lothar (Aut) Rapid Wien

Blanchflower Jackie (Nir) Manchester Utd

Bleijenberg Wim (Ola) Ajax Amsterdam

Bracht Helmut (Brd) Borussia Dortmund

Bredesen Per (Nor) Milan

Buffon Lorenzo (Ita) Milan

Burgsmüller Wilhelm (Brd) Borussia Dort.

Byrne Roger (Ing) Manchester Utd

Caldow Eric (Sco) Glasgow Rangers

Casado Juan (Fra) Saint-Etienne

Casado Pedro (Spa) Real Madrid

Caushi Nexhmedin (Alb) Partizani Tiranë

Charlton Bobby (Ing) Manchester Utd

Christensen Erik (Dan) AGF Århus

Christensen Kaj (Dan) AGF Århus

Clayton Gordon (Ing) Manchester Utd

Colman Eddie (Ing) Manchester Utd

Cope Ron (Ing) Manchester Utd

Coremans Wim (Bel) Antwerp

Cucchiaroni Ernesto (Arg) Milan

Czech Henryk (Pol) Górnik Zabrze

Davis Harold (Sco) Glasgow Rangers

Dawson Alex (Sco) Manchester Utd

De Backker Constant (Bel) Antwerp

Deckers Jozef (Bel) Antwerp

Deda Simon (Alb) Partizani Tiranë

Deliallisi Fatbardh (Alb) Partizani Tiranë

Den Edel Loek (Ola) Ajax Amsterdam

Di Stéfano Alfredo (Arg) Real Madrid

Dienst Robert (Aut) Rapid Wien

Doherty John (Ing) Manchester Utd

Domingo René (Fra) Saint-Etienne

Driessens Julien (Bel) Antwerp

Edwards Duncan (Ing) Manchester Utd

Elzer Henk (Ola) Ajax Amsterdam

Eriksson Lennart (Sve) IFK Norrköping

Fagu Besim (Alb) Partizani Tiranë

Farina Emiliano (Ita) Milan

Fedosov Genrikh (Urs) Dinamo Moskva

Ferrier René (Fra) Saint-Etienne

Florenski Stefan (Pol) Górnik Zabrze

Flügel Hans (Brd) Borussia Dortmund

Fojcik Manfred (Pol) Górnik Zabrze

Fontana Alfio (Ita) Milan

Fouillen Armand (Fra) Saint-Etienne

Foulkes Billy (Ing) Manchester Utd

Franosz Antoni (Pol) Górnik Zabrze

Freitag Horst (Ddr) Wismut Karl-Marx-St.

From Henry (Dan) AGF Århus

Galli Carlo (Ita) Milan

Gartner Herbert (Aut) Rapid Wien

Gawlik Ginter (Pol) Górnik Zabrze

Geelhuizen Cor (Ola) Ajax Amsterdam

Gento Francisco (Spa) Real Madrid

Giesser Karl (Aut) Rapid Wien

Glaser Heinz (Ddr) Wismut Karl-Marx-St.

Golobic Franz (Aut) Rapid Wien

Golodets Adamas (Urs) Dinamo Moskva

Goodwin Fred (Ing) Manchester Utd

Goujon Yvon (Fra) Saint-Etienne

Greaves Ian (Ing) Manchester Utd

Gregersen Hans (Dan) AGF Århus

Groß Karl (Ddr) Wismut Karl-Marx-St.

Günther Armin (Ddr) Wismut Karl-Marx-St.

Gundlev Bjarke (Dan) AGF Århus

Gustafsson Stig (Sve) IFK Norrköping

Gustavsson Bengt (Sve) IFK Norrköping

Hajduk Henryk (Pol) Górnik Zabrze

Håkansson Olle (Sve) IFK Norrköping

Halla Paul (Aut) Rapid Wien

Hanappi Gerhard (Aut) Rapid Wien

Happel Ernst (Aut) Rapid Wien

Hawksworth Tony (Ing) Manchester Utd

Haxhi Roza (Alb) Partizani Tiranë

Haxhiu Roza (Alb) Partizani Tiranë

Holmberg Erik (Nor) Fredrikstad

Holmqvist Lennart (Sve) IFK Norrköping

Höltl Josef (Aut) Rapid Wien

Hubbard (Sco) Glasgow Rangers

Huybreghs Louis (Bel) Antwerp

Ilin Vladimir (Urs) Dinamo Moskva

Jacobsen Kjell (Nor) Fredrikstad

Jankowski Edward (Pol) Górnik Zabrze

Janssens Jozef (Bel) Antwerp

Jensen Aage Rou (Dan) AGF Århus

Jensen Erik (Dan) AGF Århus

Jensen John (Dan) AGF Århus

Johannessen Henry (Nor) Fredrikstad

Johansen Roar (Nor) Fredrikstad

Johansson Åke (Sve) IFK Norrköping

Jones Mark (Ing) Manchester Utd

Jonsson Torbjörn (Sve) IFK Norrköping

Joseito José Iglesias (Spa) Real Madrid

Kaczmarczyk Jozef (Pol) Górnik Zabrze

Kaiser Manfred (Ddr) Wismut Karl-Marx-St.

Kaiser Siegfried (Ddr) Wismut Karl-Marx-St.

Källgren Henry (Sve) IFK Norrköping

Kapitulski Helmut (Brd) Borussia Dortmund

Kelbassa Alfred (Brd) Borussia Dortmund

Kesarev Vladimir (Urs) Dinamo Moskva

Killermann Lothar (Ddr) Wismut Karl-M-S.

Kjær Peder (Dan) AGF Århus

Kjeldbjerg Gunnar (Dan) AGF Århus

Knudsen Per (Dan) AGF Århus

Kopa Raymond (Fra) Real Madrid

Körner Alfred (Aut) Rapid Wien

Körner Robert (Aut) Rapid Wien

Korshunov Anatolij (Urs) Dinamo Moskva

Kowal Edmund (Pol) Górnik Zabrze

Kraja Kolec (Alb) Partizani Tiranë

Kristiansen Reidar (Nor) Fredrikstad

Krizhevskij Konstantin (Urs) Dinamo Mos.

Kuznetsov Boris (Urs) Dinamo Moskva

Kuznetsov Yurij (Urs) Dinamo Moskva

Kwiatkowski Heinrich (Brd) Borussia Dort.

Lambert Louis (Bel) Antwerp

Lebedev Boris (Urs) Dinamo Moskva

Lefevre Bernard (Fra) Saint-Etienne

Lentner Roman (Pol) Górnik Zabrze

Lenzinger Lambert (Aut) Rapid Wien

Lesmes Rafael (Spa) Real Madrid

Liedholm Nils (Sve) Milan

Lind Rune (Sve) IFK Norrköping

Löfgren Kurt (Sve) IFK Norrköping

Machnik Jozef (Pol) Górnik Zabrze

Madsen Aksel (Dan) AGF Århus

Maertens Robert (Bel) Antwerp

Maldini Cesare (Ita) Milan

Maliqati Sulejman (Alb) Partizani Tiranë

Mamedov Alekper (Urs) Dinamo Moskva

Mamykin Aleksej (Urs) Dinamo Moskva

Mariani Amos (Ita) Milan

Marquardt Willi (Ddr) Wismut Karl-Marx-St.

Marquitos Marcos Alonso (Spa) Real Madr.

Marsal Ramón (Spa) Real Madrid

Mateos Enrique (Spa) Real Madrid

McColl Ian (Sco) Glasgow Rangers

McGuinness Wilf (Ing) Manchester Utd

Meanti Gianni (Ita) Milan

Mees Victor (Bel) Antwerp

Mehsarosch Bruno (Aut) Rapid Wien

Mekhloufi Rachid (Fra) Saint-Etienne

Merja Gani (Alb) Partizani Tiranë

Meyer Hans (Ddr) Wismut Karl-Marx-St.

Michallek Max (Brd) Borussia Dortmund

Michels Rinus (Ola) Ajax Amsterdam

Millar Jimmy (Sco) Glasgow Rangers

Mohr Karl-Heinz (Ddr) Wismut Karl-Marx-S.

Morrison (Sco) Glasgow Rangers

Mosgaard Per (Nor) Fredrikstad

Müller Bringfried (Ddr) Wismut Karl-Marx-S.

Muñoz Miguel (Spa) Real Madrid

Murray Max (Sco) Glasgow Rangers

Navarro Joaquín Perona (Spa) Real Madrid

Ndini Mico (Alb) Partizani Tiranë

Nielsen Hans Christian (Dan) AGF Århus

Niepieklo Alfred (Brd) Borussia Dortmund

Nilsen Tore (Nor) Fredrikstad

Niven George (Sco) Glasgow Rangers

N'Jo Léa Eugène (Cam) Saint-Etienne

Nowara Eryk (Pol) Górnik Zabrze

Nyholm Bengt (Sve) IFK Norrköping

Nyman Holger (Sve) IFK Norrköping

Olejnik Marian (Pol) Górnik Zabrze

Oleksiak Jean (Fra) Saint-Etienne

Olesen Jørgen (Dan) AGF Århus

Oliva Joaquín (Spa) Real Madrid

Olsen Roque Germán (Arg) Real Madrid

Olsen Willy (Nor) Fredrikstad

Ouderland Piet (Ola) Ajax Amsterdam

Papadhopulli Mico (Alb) Partizani Tiranë

Pedersen Arne (Nor) Fredrikstad

Pedersen Leif (Nor) Fredrikstad

Pegg David (Ing) Manchester Utd

Persson Gösta (Sve) IFK Norrköping

Peters Wolfgang (Brd) Borussia Dortmund

Peyroche Georges (Fra) Saint-Etienne

Pieczka Jan (Pol) Górnik Zabrze

Pieters Graafland Eddy (Ola) Ajax Amst.

Pilgaard Svenning (Dan) AGF Århus

Pol Ernest (Pol) Górnik Zabrze

Post Albert (Ola) Ajax Amsterdam

Preißler Alfred (Brd) Borussia Dortmund

Radice Luigi (Ita) Milan

Rau Günther (Brd) Borussia Dortmund

Reina Cesare (Ita) Milan

Resmja Refik (Alb) Partizani Tiranë

Rial José Héctor (Arg) Real Madrid

Riegler Johann (Aut) Rapid Wien

Rijvers Kees (Ola) Saint-Etienne

Ritchie Billy (Sco) Glasgow Rangers

Rodionov Anatolij (Urs) Dinamo Moskva

Ruiz Cervilla Antonio (Spa) Real Madrid

Ryzhkin Vladimir (Urs) Dinamo Moskva

Sandin Herbert (Sve) IFK Norrköping

Sandmann Herbert (Brd) Borussia Dortm.

Santisteban Juan (Spa) Real Madrid

Scanlon Albert (Ing) Manchester Utd

Schaffranek Franz (Aut) Rapid Wien

Schanko Erich (Brd) Borussia Dortmund

Schiaffino Juan Alberto (Uru) Milan

Schlebrowski Elwin (Brd) Borussia Dortm.

Schmidt Alfred (Brd) Borussia Dortmund

Schmidt Willy (Ola) Ajax Amsterdam

Scott Alex (Sco) Glasgow Rangers

Shabrov Vladimir (Urs) Dinamo Moskva

Shapovalov Dmitrij (Urs) Dinamo Moskva

Shearer Bobby (Sco) Glasgow Rangers

Shllaku Lin (Alb) Partizani Tiranë

Simmer Heinz (Brd) Borussia Dortmund

Simpson William (Sco) Glasgow Rangers

Sokolov Aleksandr (Urs) Dinamo Moskva

Soldan Narciso (Ita) Milan

Sorokin Vladimir (Urs) Dinamo Moskva

Spydevold Åge (Nor) Fredrikstad

Steinbach Kurt (Ddr) Wismut Karl-Marx-St.

Swart Sjaak (Ola) Ajax Amsterdam

Szalecki Henryk (Pol) Górnik Zabrze

Tautenhahn Horst (Ddr) Wismut Karl-M-S.

Taylor Tommy (Ing) Manchester Utd

Thiele Klaus (Ddr) Wismut Karl-Marx-St.

Tröger Willy (Ddr) Wismut Karl-Marx-St.

Tsarev Viktor (Urs) Dinamo Moskva

Tylinski Michel (Fra) Saint-Etienne

Tylinski Richard (Fra) Saint-Etienne

Urin Valerij (Urs) Dinamo Moskva

Van Der Kuil Piet (Ola) Ajax Amsterdam

Van der Linden Jozef (Bel) Antwerp

Van Dijk Gerard (Ola) Ajax Amsterdam

Van Drecht Jan (Ola) Ajax Amsterdam

Van Ginderen Jozef (Bel) Antwerp

Van Gool Jozef (Bel) Antwerp

Van Linden Louis (Bel) Antwerp

Van Mourik Ger (Ola) Ajax Amsterdam

Verbruggen Louis (Bel) Antwerp

Viertel Kurt (Ddr) Wismut Karl-Marx-St.

Viollet Dennis (Ing) Manchester Utd

Visser Ad (Ola) Ajax Amsterdam

Wagner Konrad (Ddr) Wismut Karl-Marx-St.

Wassmer Emile (Fra) Saint-Etienne

Wauters Eddy (Bel) Antwerp

Webster Colin (Gal) Manchester Utd

Whelan Liam (Irl) Manchester Utd

Wicart François (Fra) Saint-Etienne

Wieschner Ewald (Brd) Borussia Dortmund

Wilson Davie (Sco) Glasgow Rangers

Wisniowski Ewald (Pol) Górnik Zabrze

Wolf Karl (Ddr) Wismut Karl-Marx-St.

Wolf Siegfried (Ddr) Wismut Karl-Marx-St.

Wood Ray (Ing) Manchester Utd

Wouters Léon (Bel) Antwerp

Yashin Lev (Urs) Dinamo Moskva

Young George (Sco) Glasgow Rangers

Yurchenko Andrej (Urs) Dinamo Moskva

Zagatti Francesco (Ita) Milan

Zaglitsch Wilhelm (Aut) Rapid Wien

Zannier Luigi (Ita) Milan

Zárraga José María (Spa) Real Madrid

Zeman Walter (Aut) Rapid Wien

Zink Klaus (Ddr) Wismut Karl-Marx-St.



1   ...   6   7   8   9   10   11   12   13   14


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azrefs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə