100m 10. 52 9 Aram Enokian 170368 1rb leningrad 20. 06. 87 200m 21. 51 5 Mikhail Babanin 290359 5s- moskva 21. 06. 83




Yüklə 46.11 Kb.
tarix25.04.2016
ölçüsü46.11 Kb.
TADJIKISTAN
Men

100m 10.52 +0.9 Aram Enokian 170368 1rB Leningrad 20.06.87

200m 21.51 +1.5 Mikhail Babanin 290359 5s- Moskva 21.06.83

better hand 21.2 Vladimir Likhachyev 041158 1 Adler 25.05.78

21.2 Aleksandr Reshetov 68 1 Dushanbe 21.05.91

400m 47.73 Aleksey Kravtsov 64 Halle 25.06.83

better hand 47.4 Aleksandr Cherednichenko 55 1 Tashkent 08.09.79

800m 1:48.5 Rivkat Agletdinov 58 1 Dushanbe 21.06.83

1500m 3:44.51 Yevgeniy Stakanov 271080 6 Tula 24.06.04

3000m 7:57.03 Yevgeniy Stakanov 271080 Kazan 09.07.04

5000m 14:07.44 Sergey Davidov 58 -h- Moskva 20.06.83

10000m 29:29.0 Anatoliy Belogurov 080950 1 Dushanbe 08.05.77

Half Mar. 1:08:50 Sokhibdjan Charipov 080470 88 Palermo 03.10.99

Marath. 2:18:40 Anatoliy Belogurov 080950 Moskva 20.06.80

3000St 8:46.4 Anatoliy Belogurov 080950 1 Moskva 15.04.80

110mH 14.11 0.0 Aleksandr Zyabko 210764 1h- Kiev 18.07.85

400mH 48.98 Nikolay Ilchenko 120863 2 Tashkent 18.09.86

HJ 2.31 Oleg Palashevskiy 160462 2 Bryansk 12.08.90

PV 4.70 Yuriy Sakulin 58 Leningrad 16.07.82

LJ 8.18 +1.3 Vasiliy Sokov 070468 2 Tallinn 05.07.88

TJ 17.52 +1.8 Vasiliy Sokov 070468 3 Kiev 12.07.91

SP 18.50 Dzhumanazar Abbasov 080753 1 Tashkent 08.05.79

DT 57.86 Chary Mamedov 121063 Dushanbe 07.05.85

HT 83.46 Andrey Abduvaliyev 300666 1 Sochi 26.05.90

JT 49.06 Zoir Yahyayev 88 1 Dushanbe 21.06.09

4x100m 40.02 National Team -h- Moskva 18.06.83

Miroshnichenko D. - Leonidov,S. - Zayvoronok,I. - Mirov,Y.

4x400m 3:09.8 Province Junior Team Dushanbe 85

Lyushakov K. - Gavrilin – Matveyev S. - Basyrov

Decathlon 7846 Igor Sobolevskiy 040562 2 Leningrad 16.07.82

11.10-7.53-14.27-1.96-49.90-15.81-43.48-4.20-65.16-4:28.25

20km w 1:22:16 Vladimir Gerus 100249 14 Cherkassy 27.04.80

50km w 3:58:13 Aleksandr Kormilitsyn 041058 15 Leningrad 03.08.85
Indoors

60m 7.07 Igor Khan Tashkent 26.02.09

200m 23.95 Igor Khan Tashkent 28.02.09

400m 50.04 Aleksandr Pronzhenko Hangzhou 15.02.14

800m 1:52.36 Farkhod Kuralov Sopot 07.03.14

1500m 3:50.30 Yevgeniy Stakanov Moskva 19.02.04

3000m 8:18.20 Yevgeniy Stakanov Moskva 17.02.04

HJ 2.28 Oleg Palashevskiy Moskva 11.02.84

LJ 8.02 Vasiliy Sokov Gomel 04.02.89

TJ 17.30 Vasiliy Sokov Chelyabinsk 04.02.90

17.30 Vasiliy Sokov Moskva 02.02.92

Women

100 11.77 +1.0 Vladislava Ovcharenko 181286 1 Almaty 30.06.12

200 23.98 +0.6 Vladislava Ovcharenko 181286 4 Almaty 01.07.12

400 56.84 Olga Gerasimova 180390 1 Dushanbe 18.11.05

better hand 53.9 Irina Romanenkova 64 Dushanbe 08.05.87

800 2:01.8 Alla Libutina* 020153 1 Tashkent 30.05.82

1500 4:06.42 Alla Libutina* 020153 -h- Kiev 26.07.82

3000 8:35.74 Alla Libutina* 020153 6r1 Kiev 25.07.82

5000 18:50.8 Gulsara Dadabayeva 040776 1 Dushanbe 11.06.96

10000 39:04.59 Gulsara Dadabayeva 040776 17 Lisboa 24.07.94

Half Mar. 1:19:08 Gulsara Dadabayeva 040776 61 Bruxelles 05.05.02

Marath. 2:39:01 Gulsara Dadabayeva 040776 2 Ljubljana 26.10.03

3000St 12:57.5 Nargisa Tosheva 290399 1 Dushanbe -27.05.12

100H 13.92 +0.7 Nadezhda Korshunova* 130761 Sochi 20.05.79

better han 13.4 Nadezhda Korshunova* 130761 2 Bryansk 20.09.80

400H 59.78 Natalya Teterina 58 Moskva 19.06.83

better han 59.0 Natalya Teterina 58 Magnitogorsk 06.07.83

HJ 1.91 Yelena Gorobets 62 3 Leningrad 11.07.81

LJ 6.19 +0.3 Zhanna Matsola 64 Bishkek 22.04.89

TJ 12.58 +0.6 Marina Rudneva 69 Alma-Ata 12.05.91

SP 18.52 Svetlana Tatichek 290663 1 Dushanbe 31.05.87

DT 65.38 Valentina Styepushina 220850 Q Kiev 23.06.76

HT 63.43 Galina Mityayeva 290491 1 Dushanbe 20.06.09

JT 30.46 Mavluda Aslamova 94 1 Dushanbe 21.06.09

HEP 5350 Yelena Grishina 64 Bishkek 17.09.82

14.5-1.77-12.68-26.0-5.55-35.40-2:25.0

4x100 45.88 Province Team -h- Moskva 18.06.83

Dorofeyeva,N. - Baydyuk,O. - Morar,S. - Batcheyeva,N.

4x400 3:46.2 Province Team -h- Moskva 21.06.83

20kmw 1:47:06 Larisa Voronkova 210368 18 Mogilev 04.09.88


Indoors

60m 8.13 Shakhida Ziyayeva Tashkent 02.or 03.07.07

400m 60.33 Vladislava Ovcharenko Istanbul 09.03.11

1500m 4:36.8 Gulsara Dadabayeva Rasht 12.10.01

3000m 9:00.96 Alla Libutina Moskva 18.02.83

60m 7.92 Nadezhda Korshunova Chisinau 17.02.85

LJ 5.52 Dilafruz Dadabayeva Tashkent 02.or 03.03.07

3000m Walk 19:31.60 Madina Irgasheva Tehran 25.09.05

4x400m 4:08.82 National Team Tehran 27.09.05

Junior Men

100 m 10.52 +0.9 Aram Enokian, 170368 Leningrad 20.06.87

200 m 21.82 +1.0 Davron Atabayev, 0607 93 Tashkent 12.06.11

better hand 21.4 Davron Atabayev, 060793 Dushanbe -16.06.11

400 m 47.73 Aleksey Kravtsov, 64 Halle 25.06.83

800 m 1:49.41 Farkhod Kuralov, 181093 Hanoi 04.07.10

1500 m 3:49.75 Nikolay Tarasov Moskva 83

5000 m 14:25.86 Ajmal Amirov, 160985 Grosseto 18.07.04

10000 m 31:20.0 Zulfat Akhmetdzhanov Dushanbe 73

3000 m St 8:58.0 Aleksandr Miroshnichenko Dushanbe 77

110 m H 14.7 Anatoliy Tutayev Dushanbe 77

400 m H 51.17 Nikolay Ilchenko, 120863 Leningrad 17.07.82

HJ 2.14 German Prosvirin Dushanbe 82

PV 3.70 Vladimir Lomayev Dushanbe 71

LJ 7.70 Aleksey Shereshkov, 130172 Tashkent 18.05.91

TJ 16.61 Vasiliy Sokov, 070468 Leningrad 27.06.87

SP 7.26 kg 16.75 Igor Khanin, 64 Magnitogorsk 06.07.83

6 kg 17.88 Gennadiy Yaroshenko, 69 Dushanbe 31.05.87

DT 2 kg 48.54 Husniddin Aliev, 250392 Dushanbe 18.06.10

1.75 kg 49.75 Husniddin Aliev, 250392 Hanoi 03.07.10

HT 7.26 kg 76.42 Ruslan Dikiy Togliatti 07.09.91

6 kg 66.40 Alisher Eshbekov, 310590 Koncha Zaspa 20.05.08

JT new 44.80 Fariddun Sherov, 89 Dushanbe 22.06.08

JT old 64.40 Igor Sobolevskiy, 040562 Frunze 12.10.80

Decathlon 7503 Igor Sobolevskiy, 040562 Frunze 12.10.80

10.7 7.18 14.10 2.00 51.8 15.4 41.62 4.10 64.40 4:55.3

4x100 m 40.7 Ekimov, Kravtsov, Pakhurin, Sokov Dushanbe 82

4x400 m 3:09.8 Lyushakov, Gavrilin, Matveyev, Basyrov Dushanbe 85


Junior Women

100 m 11.6 Marina Rudneva, 69 Dushanbe 88

200 m 25.11 Olga Gerasimova, 180390 Dushanbe 19.11.05

better hand 24.7 Galina Lyamina, 51 Dushanbe 69

400 m 56.84 Olga Gerasimova, 180390 Dushanbe 18.11.05

better hand 54.6 Natalya Strepkova Dushanbe 90

800 m 2:03.6 Ravilya Agletdinova, 100260 Vilnius 19.07.78

1500 m 4:11.5 Ravilya Agletdinova, 100260 Podolsk 05.08.79

3000 m 9:29.31 Yelena Galaktionova, 66 Krasnodar 16.07.85

5000 m 18:54.9 Nadima Mirzoyeva, 88 Dushanbe 25.05.03

10000 m 39:04.59 Gulsara Dadabayeva, 040776 Lisboa 24.07.94

100 m H 13.92 +0.7 Nadezhda Korshunova, 180561 Sochi 20.05.79

better hand 13.4 Nadezhda Korshunova, 180561 Bryansk 20.09.80

400 m H 60.81 Sofiya Valiyeva, 61 Dnepropetrovsk 11.07.79

3000 m St 12:57.5 Nargisa Tosheva, 290399 Dushanbe 26.or 27(??).05.79

HJ 1.91 Yelena Gorobets, 62 Leningrad 11.07.81

LJ 5.75 Vera Greben Dushanbe 73

5.75 0.0 Dilafruz Dadabayeva, 020490 Tashkent 25.05.07

TJ 11.90 Dilafruz Dadabayeva, 020490 Dushanbe .05.07

SP


DT 50.18 Natalya Shibe Dushanbe 72

HT 63.43 Galina Mityayeva, 290491 Dushanbe 20.06.09

JT 30.46 Mavluda Aslamova, 94 Dushanbe 21.06.09

JT old 62.18 Natalya Sipova, 210261 Sochi 23.05.80

Hep 5438* Natalya Malakhova, 64 Chelyabinsk 05.07.83

* = unconfirmed

5350 Yelena Grishina, 64 Frunze 17.09.82

14.5 1.77 12.68 26.0 5.55 35.40 2:25.0

10 km W 47:59 Larisa Voronkova, 210368 Zhitomir 26.09.86

4x100 m 46.8 Rudneva, Baysheva, Pinkina, Arlashkina Dushanbe 88



4x400 m 3:51.9 Tsalagova, Sotnikova, Strepkova, Nikitina Dushanbe 90


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azrefs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə