100 meetri lestaujumine Tüdrukud 1992 ja vanemad




Yüklə 80.2 Kb.
tarix25.04.2016
ölçüsü80.2 Kb.

Kohtla-Järve Veespordiklubi

Kohtla-Järve linna lahtised karikavõistlused lestaujumises

ja

Kristina Nurga auhinnavõistlused lestaujumises


100 meetri lestaujumine
Tüdrukud 1992 ja vanemad

1. Natalja Almazova

K-J VSK

1987

44.97

2. Vitalija Telpt

Fortuna

1990

46.81

3. Marija Smirnova

K-J VSK

1987

51.01

4. Jelena Smirnova

K-J VSK

1990

51.50

5. Annastasija Volinberg

Maardu

1992

55.58

6. Anna Antonova

Fortuna

1992

56.09

7. Alina Kotšjatova

ASK Tulk

1990

58.28

8. Tatjana Komarova

Fortuna

1991

59.85

9. Nadežda Netseporuk

ASK Tulk

1992

1.00.77

10. Ksenija Rožina

K-J VSK

1990

1.16.73



Poisid 1992 ja vanemad

1. Anton Merežko

Fortuna

1992

43.22

2. Vitali Petroškjavitšus

Fortuna

1990

44.87

3. Oleg Koren

ASK Tulk

1991

45.53

4. Deniss Ivakin

Maardu

1992

52.41

5. Semjon Trojan

ASK Tulk

1980

57.43

6. Ilja Kaptšuk

ASK Tulk

1992

58.43

7. Rudolf Aro

K-J VSK

1992

1.02.14



Tüdrukud 1993-1994

1. Viktoria Soiko

Maardu

1994

57.00

2. Niina Roosaar

K-J VSK

1993

1.01.23

3. Olga Filiminova

Fortuna

1994

1.02.06

4. Anastassija Aldohhina

ASK Tulk

1994

1.05.15

5. Leilika Stepanova

ASK Tulk

1994

1.10.54

6. Elizabeth Tammiste

Fortuna

1994

1.21.75

Merike Aasmäe

Maardu

1993

diskvalifitseeritud



Poisid 1993-1994

1. Oleg Malahhov

ASK Tulk

1993

53.85

2. Aleksei Kokoša

Fortuna

1993

55.94

3. Dmitri Piskunov

Fortuna

1993

57.72

4. Kirill Gratšjov

ASK Tulk

1993

58.07

5. Anton Komissarov

Fortuna

1994

58.62

6. Vlad Majorov

ASK Tulk

1994

58.81

7. Roman Lesment

Fortuna

1993

1.00.89

8. Aleksandr Mussijenko

Fortuna

1994

1.04.92

9. Stanislav Dakinevitš

Fortuna

1994

1.05.66

10. Anton Perepelenko

Fortuna

1994

1.06.68

11. Maksim Dlahti

Kuldlest

1994

1.07.12

12. Artur Selge

K-J VSK

1993

1.07.92

13. Silver Sõstar

Maardu

1994

1.12.59

14. Sten Bauvald

Fortuna

1994

1.14.68

15. Jegor Galkin

Fortuna

1994

1.14.89

16. Erni Sildveer

Fortuna

1994

1.18.54

17. Vjatšeslav Sidorenko

Kuldlest

1994

1.19.86

18. Aleksandr Lavrentjev

K-J VSK

1994

1.22.0



Tüdrukud 1995-1996

1. Jana Kotškina

Maardu

1996

49.41

2. Ksenja Belomestnova

Maardu

1996

1.00.56

3. Anna Tkatšjova

ASK Tulk

1995

1.01.85

4. Anastassija Aboljanina

K-J VSK

1995

1.02.16

5. Krestina Rešnjak

Kuldlest

1996

1.04.15

6. Jelena Fartdinova

Maardu

1995

1.04.72

7. Anastassija Portjankina

Kuldlest

1995

1.08.03

8. Anastassija Kutsõk

ASK Tulk

1996

1.09.87

9. Katarina Kuznetsova

Fortuna

1996

1.16.25



Poisid 1995-1996

1. Deniss Olhovoi

Fortuna

1995

57.07

2. Dmitri Issotšenko

Maardu

1996

1.04.79

3. Nikita Lobanov

Maardu

1995

1.06.24

4. Pavel Abranin

Maardu

1996

1.08.50

5. Nikita Kovaltšuk

K-J VSK

1995

1.12.10

6. Aleksei Puhhalski

Fortuna

1996

1.17.26

7. Grigori Berežnoi

Maardu

1995

1.18.73

8. Eduard Junussov

Fortuna

1996

1.19.0

9. Karl Veskus

Fortuna

1995

1.20.27

10. Kristjan Kalinin

Kuldlest

1995

1.21.94

11. Daniil Revjakin

K-J VSK

1996

1.22.46

12. Jevgeni Skrõpkin

Fortuna

1995

1.23.46

13. Karl Trepp

Fortuna

1996

1.24.69

14. Edvin Grigel

Maardu

1996

1.25.03

15. Edik Moskvitšev

Maardu

1995

1.28.85

16. Aleksandr Rusak

Maardu

1996

1.28.86

17. Artjom Ivanov

K-J VSK

1996

1.35.90



Tüdrukud 1997 ja nooremad

1. Sandra Saaliste

Fortuna

1997

1.02.46

2. Anastassija Maklakova

Maardu

1997

1.08.73

3. Nadežda Puhalskaja

Fortuna

1998

1.15.76

4. Diana Päslane

K-J VSK

1997

1.18.85

5. Meiling Chen

ASK Tulk

1998

1.20.36

6. Alisa Savitsaja

ASK Tulk

1998

1.20.40

7. Anastassija Kotšubeinik

Maardu

1998

1.22.0

8. Elina Pozderova

Kuldlest

1999

1.23.71

9. Svetlana Kozikova

Fortuna

1997

1.23.90

10. Elin Kornav

Fortuna

1997

1.24.35

11. Simona Saaliste

Fortuna

2000

1.25.40

12. Aleksandra Kozikova

Fortuna

1997

1.27.34

13. Džessika Tverskaja

K-J VSK

1998

1.30.20

14. Viktorija Andrejeva

Maardu

1997

1.31.15

15. Alina Vedehhova

K-J VSK

1999

1.36.29

16. Elis Lapsonit

Fortuna

1999

1.40.38

17. Kristina Selge

K-J VSK

1999

1.52.57

18. Alina Ofitserova

K-J VSK

1998

1.53.87

19. Kristina Šablovskaja

K-J VSK

2001

1.57.77

20. Aleksandra Petrjakova

K-J VSK

1999

2.09.25

21. Viktorija Šmeljova

K-J VSK

1998

2.15.29



Poisid 1997 ja nooremad

1. Igor Abramov

Maardu

1998

1.04.67

2. Vladislav Kletstšov

Kuldlest

1997

1.10.14

3. Anton Petrov

Fortuna

1998

1.11.34

4. Vitali Baumer

ASK Tulk

1997

1.11.56

5. Konstantin Donets

Maardu

1997

1.14.55

6. Daniel Bathin

Fortuna

1997

1.14.56

7. Konstantin Žabelin

ASK Tulk

1997

1.15.10

8. Vladimir Tšerkašin

Fortuna

1997

1.17.46

9. Nikita Bakaljaš

K-J VSK

1997

1.17.65

10. Dmitri Gnezdilov

Fortuna

1997

1.18.88

11. Dmitri Veršinin

Fortuna

1997

1.20.27

12. Artjom Kirin

ASK Tulk

1999

1.30.59

13. Ivar Veskus

Fortuna

1997

1.30.67

14. Erik Päslane

K-J VSK

2000

1.35.36

15. Aleksei Beljajev

Kuldlest

1998

1.35.87

16. Nikita Truts

K-J VSK

2000

1.39.24

17. Johannes Tiitus

Fortuna

1996

1.39.28

18. Robert Tammoja

Fortuna

1997

1.47.69

19. Vladislav Hairov

K-J VSK

1999

1.50.92



200 meetrit lestadega

Absoluutarvestus


1. Anna Unt

K-J VSK

1985

1.42.80

2. Natalja Almazova

K-J VSK

1987

1.42.84

3. Olga Smirnova

Maardu

1989

1.48.09

4. Jana Kotškina

Maardu

1996

1.52.95

5. Jelena Smirnova

K-J VSK

1990

1.57.91

6. Oksana Bogoiko

Fortuna

1990

1.58.49

7. Marija Smirnova

K-J VSK

1987

2.00.41

8. Viktorija Soiko

Maardu

1994

2.07.74

9. Anastassija Volinberg

Maardu

1992

2.09.95

10. Alina Kotšanova

ASK Tulk

1990

2.11.47

11. Anna Antonova

Fortuna

1992

2.11.61

12. Anna Tkatšjova

ASK Tulk

1995

2.20.91

13. Nadežda Netšeporuk

ASK Tulk

1992

2.21.27

14. Niina Roosaar

K-J VSK

1993

2.22.00

15. Ksenja Antonjuk

Kuldlest

1993

2.22.31

16. Sandra Saaliste

Fortuna

1999

2.26.43

17. Olga Filimonova

Fortuna

1994

2.30.26

18. Anastassija Kutsõk

ASK Tulk

1996

2.42.53

19. Leilika Stepanova

ASK Tulk

1994

2.43.72


Absoluutklass


1. Andrei Stalev

Maardu

1989

1.30.29

2. Aleksandr Drozdov

Maardu

1992

1.33.39

3. Sergei Arabkin

Fortuna

1988

1.39.12

4. Sergei Telpt

Fortuna

1989

1.39.41

5. Aleksandr Ivanov

Fortuna

1992

1.44.10

6. Oleg Koren

ASK Tulk

1991

1.46.50

7. Stanislav Pealberg

Fortuna

1988

1.56.40

8. Sergei Vladimirov

Kalev

1990

1.56.59

9. Dmitri Plotnikov

Kuldlest

1991

2.05.27

10. Oleg Malahhov

ASK Tulk

1993

2.07.70

11. Deniss Ivakin

Maardu

1992

2.10.80

12. Aleksei Kokoša

Fortuna

1993

2.12.03

13. Kirill Gratšjov

ASK Tulk

1993

2.12.18

14. Dmitri Piskunov

Fortuna

1993

2.12.84

15. Ilja Kaptšuk

ASK Tulk

1992

2.13.23

16. Anton Komissarov

Fortuna

1994

2.17.63

17. Vlad Majorov

ASK Tulk

1994

2.17.63

18. Semjon Trojan

ASK Tulk

1980

2.19.32

19. Deniss Olhovoi

Fortuna

1995

2.20.65

20. Roman Lesment

Fortuna

1993

2.25.71

21. Stanislav Dakinevitš

Fortuna

1994

2.29.94

22. Nikita Lobanov

Maardu

1995

2.32.84

23. Artur Selge

K-J VSK

1993

2.38.83

24. Rudolf Aro

K-J VSK

1992

2.39.41

25. Anton Perepelenko

Fortuna

1994

2.39.48

26. Eduard Junussov

Fortuna

1996

2.50.0

Aleksandr Abel

Peakohtunik Õnne Pollisinski

Peasekretär


Kohtla-Järve 17.11.2007




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azrefs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə