1. cs politehnica baieti b cs micul sahist fete 3




Yüklə 30.99 Kb.
tarix27.02.2016
ölçüsü30.99 Kb.
8 ANI –FINALELE CAMPIONATELOR NATIONALE PE ECHIPE DE COPII

PARTICIPANTE :
1.CS POLITEHNICA BAIETI - B

2.CS MICUL SAHIST FETE

3.CS MICUL SAHIST BAIETI - A

4.CS POLITEHNICA BAIETI - A

5.CS POLITEHNICA FETE

6.CS MICUL SAHIST BAIETI - B

7.DINAMO BUCURESTI - MIXT
COMPONENTA :
1. CS POLITEHNICA BAIETI – B 1. RADU DANIEL

2.CARAUSU ANDREI

3.MOISA CEZAR

2. CS MICUL SAHIST FETE 1. LUPASCU DIANA

2. BOBOC THEA

3. STRATON ILINCA

3. CS MICUL SAHIST BAIETI - A 1. STOLERIU GEORGE

2. CUVINCIUC PETER

3. NECHITA VLAD

4 .CS POLITEHNICA BAIETI - A 1. COTRUTA ALEXANDRU

2. COSTIN MATEI

3. BARBU MATEI

5. CS POLITEHNICA FETE 1. OLINICI ECATERINA

2. MUNTIANU TEODORA

3. LESERU OTILIA


6 .CS MICUL SAHIST BAIETI - B 1. CHIRIAC MATEI

2. TEODORESCU CALIN

3. ACHIREI IOSIF

7. DINAMO BUCURESTI - MIXT 1. BRUSTUR ERWIN

2. BUCUR DENISA

3. RADUTA VLADIMIR

RUNDA I
2. CS MICUL SAHIST FETE - 7. DINAMO BUCURESTI - MIXT
1. LUPASCU DIANA 0-1 1. BRUSTUR ERWIN

2. BOBOC THEA 1/2 2. BUCUR DENISA

3. STRATON ILINCA 0-1 3. RADUTA VLADIMIR
0,5-2,5
3. CS MICUL SAHIST BAIETI – A- 6 .CS MICUL SAHIST BAIETI - B
1. STOLERIU GEORGE 1-0 1. CHIRIAC MATEI

2. CUVINCIUC PETER 0-1 2. TEODORESCU CALIN

3. NECHITA VLAD 1-0 3. ACHIREI IOSIF

2-1
4 .CS POLITEHNICA BAIETI – A - 5. CS POLITEHNICA FETE
1. COTRUTA ALEXANDRU 1-0 1. OLINICI ECATERINA

2. COSTIN MATEI 1-0 2. MUNTIANU TEODORA

3. BARBU MATEI 1-0 3. LESERU OTILIA
3-0
RUNDA II

6 .CS MICUL SAHIST BAIETI – B - 4 .CS POLITEHNICA BAIETI - A
1. CHIRIAC MATEI 1-0 1. COTRUTA ALEXANDRU

2. TEODORESCU CALIN 0-1 2.COSTIN MATEI

3. ACHIREI IOSIF 1-0 3. BARBU MATEI
2-1

7. DINAMO BUCURESTI - MIXT 3. CS MICUL SAHIST BAIETI – A
1. BRUSTUR ERWIN 0-1 1.STOLERIU GEORGE

2. BUCUR DENISA. 0-1 2. CUVINCIUC PETER

3. RADUTA VLADIMIR 0-1 3. NECHITA VLAD
0-3

1. CS POLITEHNICA BAIETI – B - 2. CS MICUL SAHIST FETE

1. RADU DANIEL 0-1 1. LUPASCU DIANA

2.CARAUSU ANDREI 1-0 2. BOBOC THEA

3.MOISA CEZAR 1-0 3. STRATON ILINCA


2-1


RUNDA III

3. CS MICUL SAHIST BAIETI – A 1. CS POLITEHNICA BAIETI – B
1.STOLERIU GEORGE 1-0 1. RADU DANIEL

2. CUVINCIUC PETER 1-0 2.CARAUSU ANDREI

3. NECHITA VLAD 1-0 3.MOISA CEZAR
3-0
4 .CS POLITEHNICA BAIETI - A - 7. DINAMO BUCURESTI - MIXT
1. COTRUTA ALEXANDRU 0-1 1. BRUSTUR ERWIN

2.COSTIN MATEI 0-1 2. BUCUR DENISA

3. BARBU MATEI 0-1 3. RADUTA VLADIMIR
0-3
5. CS POLITEHNICA FETE 6 .CS MICUL SAHIST BAIETI – B
1. OLINICI ECATERINA 0-1 1. CHIRIAC MATEI

2. MUNTIANU TEODORA 0-1 2. TEODORESCU CALIN

3. LESERU OTILIA 0-1 3. ACHIREI IOSIF
0-3

RUNDA IV


7. DINAMO BUCURESTI - MIXT 5. CS POLITEHNICA FETE

1. BRUSTUR ERWIN 1-0 1. OLINICI ECATERINA

2. BUCUR DENISA 1-0 2. MUNTIANU TEODORA

3. RADUTA VLADIMIR 1-0 3. LESERU OTILIA


3-0

1. CS POLITEHNICA BAIETI – B 4 .CS POLITEHNICA BAIETI - A
1. RADU DANIEL 0-1 1. COTRUTA ALEXANDRU

2.CARAUSU ANDREI 0-1 2.COSTIN MATEI

3.MOISA CEZAR 1/2 3. BARBU MATEI
0,5-2,5

2. CS MICUL SAHIST FETE 3. CS MICUL SAHIST BAIETI – A
1. LUPASCU DIANA 0-1 1.STOLERIU GEORGE

2. BOBOC THEA 1-0 2. CUVINCIUC PETER

3. STRATON ILINCA 1-0 3. NECHITA VLAD
2-1

RUNDA V

4 .CS POLITEHNICA BAIETI - A 2. CS MICUL SAHIST FETE
1. COTRUTA ALEXANDRU 1-0 1. LUPASCU DIANA

2.COSTIN MATEI 0-1 2. BOBOC THEA

3. BARBU MATEI 0-1 3. STRATON ILINCA
1-2


5. CS POLITEHNICA FETE 1. CS POLITEHNICA BAIETI – B
1. OLINICI ECATERINA 1-0 1. RADU DANIEL

2. MUNTIANU TEODORA 0-1 2.CARAUSU ANDREI

3. LESERU OTILIA 1-0 3.MOISA CEZAR
2-1

6 .CS MICUL SAHIST BAIETI – B 7. DINAMO BUCURESTI - MIXT
1. CHIRIAC MATEI 0-1 1. BRUSTUR ERWIN

2. TEODORESCU CALIN 0-1 2. BUCUR DENISA

3. ACHIREI IOSIF 0-1 3. RADUTA VLADIMIR
0-3

RUNDA VI

1. CS POLITEHNICA BAIETI – B 6 .CS MICUL SAHIST BAIETI – B

1. RADU DANIEL 0-1 1. CHIRIAC MATEI

2.CARAUSU ANDREI 0-1 2. TEODORESCU CALIN

3.MOISA CEZAR 1-0 3. ACHIREI IOSIF



1-2

2. CS MICUL SAHIST FETE 5. CS POLITEHNICA FETE

1. LUPASCU DIANA 0-1 1. OLINICI ECATERINA

2. BOBOC THEA 1-0 2. MUNTIANU TEODORA

3. STRATON ILINCA 1-0 3. LESERU OTILIA


2-1

3. CS MICUL SAHIST BAIETI – A 4 .CS POLITEHNICA BAIETI - A
1.STOLERIU GEORGE 1-0 1. COTRUTA ALEXANDRU

2. CUVINCIUC PETER 1-0 2.COSTIN MATEI

3. NECHITA VLAD 1-0 3. BARBU MATEI
3-0

CLASAMENT PROVIZORIU DUPA 6 RUNDE

Victoriii meci PCT.

1 MICUL SAHIST A - 4 12.0

2. DINAMO 4 11.5

3. MICUL SAHIST B 3 8.0

4. MICUL SAHIST FETE 3 7.5

5. POLI A 2 7.5

6. POLI B 1 4.5

7. POLI FETE 1 3.0

RUNDA VII


5. CS POLITEHNICA FETE 3. CS MICUL SAHIST BAIETI – A

1. OLINICI ECATERINA 0-1 1.STOLERIU GEORGE

2. MUNTIANU TEODORA 0-1 2. CUVINCIUC PETER

3. LESERU OTILIA 0-1 3. NECHITA VLAD


0-3
6 .CS MICUL SAHIST BAIETI – B 2. CS MICUL SAHIST FETE
1. CHIRIAC MATEI 1-0 1. LUPASCU DIANA

2. TEODORESCU CALIN 0-1 2. BOBOC THEA

3. ACHIREI IOSIF 1-0 3. STRATON ILINCA

2-1

7. DINAMO BUCURESTI - MIXT 1. CS POLITEHNICA BAIETI – B

1. BRUSTUR ERWIN 1-0 1. RADU DANIEL

2. BUCUR DENISA 1-0 2.CARAUSU ANDREI

3. RADUTA VLADIMIR 1-0 3.MOISA CEZAR


3-0

CLASAMENT FINAL

Victoriii meci

PCT.

1 MICUL SAHIST A - 5 15.0



2. DINAMO 5 14.5

3. MICUL SAHIST B 4 10.0

4. MICUL SAHIST FETE 3 8.5

5. POLI A 2 7.5

6. POLI B 1 4.5

7. POLI FETE 1 3.0



PODIUM BAIETI PODIUM FETE
1. MICUL SAHIST A 1. MICUL SAHIST FETE

2. DINAMO 2. POLI FETE



3. MICUL SAHIST B


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azrefs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə